Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
Εγω μαζι σας ειμαι αγαπητε.
Μαλλον ειναι οπως και οι "επιχειρηματιες" εδω που παιζουν με μυρια και οταν τους γνωρισεις εχουν την δελτα της γειτονιας........
καλα που μου το θυμισες , χρωσταω εκει το μηνα :coffee:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.874
Πόντοι
12.756
Εγω μαζι σας ειμαι αγαπητε.
Μαλλον ειναι οπως και οι "επιχειρηματιες" εδω που παιζουν με μυρια και οταν τους γνωρισεις εχουν την δελτα της γειτονιας........
πολλα αναρχιδα ,ψευτικα πουστακια...ας ειναι δεν πειραζει καλα που υπαρχει το μπου αλλιως θα ειχαν αυτοκτονησει πολλα χρονια πριν
χαιρετω σε παω να κανω καμμια δουλεια
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
καλα τραβα γαμησου χρεπι τωρα και ΟΤΑΝ βρεις αρχιδια ελα στην υπογα μου να με βρεις

Την Ατηνέζα λυπάμαι που με δάκρυα στα μάτια θα λέει "μη μου τον χτυπήσεις πολύ αγόραρε ... καλέ τι γκόμενος είσαι εσυ !"

Με μπέρδεψε με τον Ηγέτη η ηλίθια :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Μια χαρά τα λες, όποτε τι γίνεται όταν ΔΕΝ πληρώνουν τους φόρους και τις εισφορές που ΤΟΥΣ ΑΝΑΛΟΓΟΥΝ; Ακριβώς, τώρα κατάλαβες ακόμα έναν λόγο που βουλιάζει η αγορά κατα περιόδους.

Άσε τον τουρισμό απ έξω, άλλο μάθημα είναι αυτό.
Όταν δεν πληρώνουν ότι τους αναλογεί

έχεις την αγορά που είχες πάντα...γιατί μονο αυτοί την συντηρούν...και ακόμα και αυτά τα λίγα που πληρώνουν συντηρούν και το πλιάτσικο που κάνουν αυτοί που τους υπερασπίζεσαι.

Αν η αγορά βούλιαζε μόνο από την φοροδιαφυγή τότε θα είχε βουλιάξει το 2004 όχι το 2010 που ανακεφαλαιώσαμε τις τράπεζες που θες να κάνεις και μαθήματα

και αν ο τουρισμός (που σε κρατάει στη θέση σου) είναι βαριά βιομηχανία είναι επειδή έρχεται μαζεμένο χρήμα ΑΠΕΞΩ...το βάζεις στην τσέπη σου κοστολογόντας τα πάντα 10 ΦΟΡΕΣ ΠΑΝΩ και μετά δηλώνεις το 1/3...αφού δέχεσαι και ότι τα μαύρα συντηρούν την αγορά.

Γιαυτό μου τη δίνει γιατί ζεις από την αγορά που είναι Ο ΟΡΙΣΜΟΣ της φοροδιαφυγής αλλά σε πείραξαν οι υδραυλικοί που δεν έκοψαν απόδειξη για 50 ευρώ. Πόσες αποδείξεις δεν κόβει το νάμος ρε επιστήμονα?????

Και η μόνη απάντηση είναι ότι ''η ελλάδα ζει από τον τουρισμό''
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.874
Πόντοι
12.756
Την Ατηνέζα λυπάμαι που με δάκρυα στα μάτια θα λέει "μη μου τον χτυπήσεις πολύ αγόραρε ... καλέ τι γκόμενος είσαι εσυ !"

Με μπέρδεψε με τον Ηγέτη η ηλίθια :confused:
ποιον λες ηλιθια ρε μπινε;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
Ρητορικη ερωτηση:think::confused::confused::confused:
παντως κάποια στιγμη ξεκινησε να γραφει σωστα , με ορθογραφια κτλ , απλα τα γνωστα , δεν εβαζε σημεια στιξης και εφτιαχνε κατι προτασεις σιδηρόδρομο , χωρις μεση και τελος
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.874
Πόντοι
12.756
Τι ποιον ρε μαλάκα μεθυσμένος είσαι ? Ποια ! ... Γαμώ τις αλκοόλες σου
σου γαμαω οτι εχεις και δεν εχεις..τοσο απλα..και επειδη εγω εβομαι δεν ειμαι πουστης μπινες και ξεφτυλας εισαι μουνοπανο και αν σε πετυχω ποτε θα σε γαμησω πολυ ασχημα...
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.413
Like
20.236
Πόντοι
6.056
παντως κάποια στιγμη ξεκινησε να γραφει σωστα , με ορθογραφια κτλ , απλα τα γνωστα , δεν εβαζε σημεια στιξης και εφτιαχνε κατι προτασεις σιδηρόδρομο , χωρις μεση και τελος
Οπως παει πρεπει να μαθω γραφη και αναγνωση κι εγω,να βαζω τονους κλπ:undecided::confused::confused::confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
σου γαμαω οτι εχεις και δεν εχεις..τοσο απλα..και επειδη εγω εβομαι δεν ειμαι πουστης μπινες και ξεφτυλας εισαι μουνοπανο και αν σε πετυχω ποτε θα σε γαμησω πολυ ασχημα...

Έλα με φόρα με τον κώλο και πολλή love :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom