Νέα

Πως φιμώνεται ο λαός σε μια μαζική διαδήλωση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fffanatic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τώρα έχασες.
θα πάω με τον αλέκο2 που ενδιαφέρεται για την υγεία μου. εσένα θα σου στείλω πρωινό.
κανεις διακρισεις?
εισαι ρατσιστρια?
με το νεο νομο Καστανιδη θα τιμωρηθεις με 6 μηνες (ελαχιστο) φυλακιση και 1000 ευρω προστιμο!

Υ.Γ. βρε μηπως χρησιμοποιησουν αυτο το νομο οσοι τρωνε χυλοπιτες απο γκομενες και τις μηνυουν για διακριση και ρατσισμο που δεν τους εκατσαν? Εχει να πεσει τρελο γελιο με αυτο το γραμμενο στο ποδι νομοθετημα το οποιο παραβιαζει βασικες αρχες του συνταγματος!
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
τρελοκάψουρος είσαι με την πάρτη μου έτσι;

Εάν έχεις παρατηρήσει (λέμε ΕΑΝ διαθέτεις αυτή τη διανοητική δυνατότητα), πλην ελαχίστων περιπτώσεων, ΕΣΥ μου πυγοτρίβεσαι.

Δες λίγο το ιστορικό των μηνυμάτων. Εάν συναντάς δυσκολίες πες στο supermouse να σε βοηθήσει. Ξέρει αυτός από ιστορικά μηνυμάτων. Μόνο να έχετε καθαρά χεράκια, ε; Πληκτρολόγιο και λίπος από μπέικον είναι εχθροί θανάσιμοι.

Κατά τα άλλα εξακολουθείς να βαυκαλίζεσαι και να κομπορρημονείς... Keep on!!!
 

ventuzator

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.973
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ ίσως και να είμαι έξυπνος, ίσως και όχι. Εσύ σίγουρα είσαι βλάκας διότι δεν κατάλαβες πως τα "κότερα" και οι βίλες ήταν σχήμα λόγου, αναφορικά με το τί κάνει ένας ιδιώτης όταν ξεπέφτει. Τα πουλάει.
Το κράτος δεν έχει βίλες, έχει όμως Ολυμπιακά ακίνητα (που θα καταρρεύσουν σύντομα), μαρίνες, οικόπεδα κλπ. Αφού ξέπεσε λοιπόν το κράτος, θεωρώ λογικό να τα πουλήσει αυτά.

Για τα δανεικά που ζητάω τα ζητάω για ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ βιοτικό επίπεδο, γιατί εγώ θα τα βγάλω πέρα διότι όντως έχω ακίνητα και ρευστότητα, την οποία και έχω διασφαλισμένη σε διάφορα "προϊόντα" ανά την υφήλιο, οπότε και να πέσει εξω η Ελλάδα πάλι θα έχω να ζήσω!
(Σε πείραξε; Από εσένα τα πήρα; Μήπως σου τά 'κλεψα και δεν το θυμάμαι;)

Στο Κολωνάκι δεν πηγαίνω συχνά διότι δεν με βολεύει το κέντρο. Μενω βόρεια και με βολεύει η Κηφισιά και το Κεφαλάρι. Κι αυτό σε πείραξε; Σου έστειλα να μου πληρώσεις κανένα λογαριασμό;

Τέλος το Γιωργάκη και το Σαμαρά τους έχω για βλάκες (όχι σαν κι εσένα βέβαια!) οπότε δεν είμαι οπαδός τους.

Στο υπόλοιπο παραλήρημά σου λέω να μην απαντήσω (κακώς που ασχολήθηκα και όσο ασχολήθηκα)
Επίσης μπορείς να με βρίσεις ελεύθερα (οι βρισιές είναι εύκολες, η λογική παράθεση επιχειρημάτων είναι δύσκολη), βέβαιος πως ΔΕΝ θα σου απαντήσω...  

Συγνώμη αλλά θα είμαι πάλι άγαρμπος, γιατί βιάζεσαι να συμπεράνεις καραγκιοζάκο.

Δεν παραληρώ, (στα χώνω) γιατί είσαι ραγιάς !!

Το κράτος "έξυπνε" δεν ξέπεσε, ΤΟ ΞΕΠΕΣΑΝ.

και σκατά στα μούτρα σου και για τη ρευστότητα σου και για τα ακίνητα σου (σε λίγο θα τα βάλεις στον κώλο σου και αυτά)

και μάλλον είσαι τόσο "πατριώτης" και υπεύθυνος που θα την κάνεις ανά την υφήλιο.

Οχι φιλαράκο μου εγώ δεν θέλω δανεικά, και ενδιαφέρον από μεριάς σου, για το δικό μου βιωτικό επίπεδο (τρώω και φασολάδα)
(τα δανεικά βάτα στο κώλο σου, αφού δεν μπορείς αλλιώς) και δεν καταλαβαίνεις λόγω χαμηλού IQ.

Όσο για τον "πατριωτισμό σου" φαίνεται από τις διασφαλίσεις σου ανά την υφήλιο.
Είσαι και εσύ από αυτούς "τους σοσιαλιστές" που λένε να πληρώσουμε μεχρι "σεντς" (παλιομαλάκα) και
κατά τα άλλα, με πρώτη ευκαιρία θα την κάνουν ανά την υφήλιο για να βρουν τις "επενδύσεις τους"

Και επειδή μου το παίζεις και "υπεύθυνος", "δουλευτάρας" και "τίμιος"

Σκατά στα μούτρα σου ρε εφιάλτη.

Και επειδή εγώ δεν είμαι καθώς πρέπει και δεν αγορεύω σε δικαστική αίθουσα ούτε μιλάω με τον Πρωτόπαπα

Είσαι γελοίος ΚΥΡΙΕ εφιάλτη.

και βγάλε το αγγουράκι σου τώρα ρε ξεφτιλισμένε τυχοδιώκτη της υφηλίου.

Άντε γιατί πολλά μας τα λέτε.

Υ.Γ. Πω πω και τι ανωτερότης που βγάζεις, φτου σου ρε ξεφτιλισμένε ραγιά
 (το ότι είσαι με το αγγούρι στον κώλο)  αυτό δεν σε πονάει βέβαια (γιατί επένδυσες ανά την υφήλιο)
 "ΕΞΥΠΝΕ" "ΤΙΜΙΕ" και "ΠΡΟΝΟΗΤΙΚΕ" "ΠΑΤΡΙΩΤΗ"





 

ventuzator

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.973
Like
0
Πόντοι
16
δεν είμαι και ούτε πρόκειται να γίνω αφισοκολητής κανενός... εσύ μάλλον είσαι αφισοκολητής είτε του "Κ"ΚΕ είτε των αναρχοάπλυτων

εγώ το κάνω... εσύ το κάνεις? πόσες φορές εχεις καταγγείλει παρανομία? ή μήπως δεν την καταγγέλεις διότι μόνο οι μεγάλοι είναι παράνομοι και οι μικροί όχι? ή μήπως η καταγγελία είναι ρουφιανιά και η αυτοδικία αυτοσκοπός?

οι τίμιοι είναι ΤΙΜΙΟΙ και φροντίζουν να πληρώνουν τα χρέη που δημιούργησε ο κακός συνεταίρος τους.. είναι τίμιοι απέναντι στους άλλους πρώτα και ξεκαθαρίζουν τα του οίκου τους..


το γελοίο της υπόθεσης είναι να ομιλούν για τους τίμιους και δουλευταράδες άνθρωποι που γεννηθήκανε από χρυσά αρχίδια, άνθρωποι που οι πατεράδες τους πατήσανε επί πτωμάτων για να χτίσουν περιουσίες και εργοστάσια για να τα αφήσουν στα παιδιά τους ώστε να το παίζουν επαναστατες εκ του ασφαλούς ... το γελοίο της υπόθεσης ειναι να μιλούν αυτοί που δεν πρέπει να μιλούν, αυτοί που σε κάθε τι που πήγαινε να γίνει στον τόπο αυτό αντιδρούσανε και φωνάζανε .. πάντα εκ του ασφαλούς όμως...

ξεφτιλισμένος είναι όποιος δεν σέβεται τον εαυτό του και την σχέση του με άλλον.... και επαναστατεί εκ του ασφαλούς ξέροντας ότι κάποιοι τους οποίους βρίζει θα φροντίσουν να τον βγάλουν από τα σκατά που είναι βουτηγμένος και αυτός (και όχι χωρίς και δικιά του ευθύνη)...
πόσο ξεφτιλισμένοι μπορεί να είστε ρε ψευτοαριστεράντζες...

ακούς πλεζουρα

Καραγκιοζάκος είσαι, και σκατά στα μούτρα σου, με τους "συνεταίρους σου" και το πολίτευμα σου, τους προδότες
το πόσο μαλάκας είσαι, φαίνεται από το ότι νομίζεις ότι είμαι αριστερός, ενώ εχω γράψει τι είμαι.

πες μας και πως πλούτισε (επί πτωμάτων) ο γέρος Καραμανλής σου (αν θέλεις);

Αλλά από ότι κατάλαβα εσένα κύριο μέλημα σου είναι να εντάξεις όλους τους διαφωνούντες με αυτή την ΧΟΥΝΤΑ
στους ΦΑΣΙΣΤΕΣ (δεξιούς - αριστερούς).
για να μην ενοχληθεί η ζαχαρένια του Γ.Α.Π και του Αντωνάκη, και η δική σου αφισοκόλληση.

Σας ενοχλεί η αλήθεια ρε ανάρχιδοι.

Και για αυτό είσαστε ξεφτιλισμένοι (και θα παραμείνετε).

και τέλος, να πας να βρεις τους ομοίους σου, να κάνεις κήρυγμα παλιομαλάκα γιατί σε μένα δεν περνάει.

ΡΑΓΙΑΔΕΣ και ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΙ είσαστε και τίποτα άλλο.

και μια ζωή θα γλείφετε.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
%CE%B1%CE%B1.jpg

Ελπίζω μόνο η φωτό να μην είναι ενδεικτική των επιδόσεών σου στο κρεβάτι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom