Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
εχει μπει νευριασμενος, να τον πιασεις με το ΚΑΛΟ

Μπορώ να πηγαίνω σιγά να τον περιμένω ... αλλά άμα μείνει από κρεμαριέρα θα χρειαστεί οδική και θα ζεσταθούν οι μπύρες :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
μεγαλη αληθεια αυτο :coffee:
και γω κατι πλανα αεροπλανα τους εδειχνα και εστελναν τα λεφτα με το τσουβαλι
καποια στιγμη ειχαν οι υπαλληλοι μου 3 καρτες μισθοδοσίας ταυτοχρονα για κανα 2 μηνες :rockon::rockon:
Τι να κανω ; δεν εφταιγα εγω που ερχοντουσαν και μου εδιναν δανεια και ηθελαν και την μισθοδοσία :coffee:
Συμβαινουν αυτα :coffee:
Κανονικά θα έπρεπε να σε ευχαριστούν οι νεοδημοκράτες αφού πήγαινε η τράπεζα με τα δάνεια σου στα funds έλεγε ορίστε μου χρωστάνε τόσα....

και φαινόταν ότι γίνεται δουλίτσα κόκκινα δάνεια και η ανάπτυξη στο θεό ελκυστική η Ελλάδα για τους επενδυτές και τέτοια

υπέγραφες στη σύμβαση ''Για την Ελλάδα ρε γαμώτο''? :confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
ελα να στην δειξω την υπογα μου απο κοντα να δεις τι ωραια ειναι...τωρα μπορει να μην ξαναβγεις απο μεσα αλλα δεν πειραζει ενα μουνοπανο λιγοτερο:birdman:

Περισσότερα από 3 σκαλιά δεν κατεβαίνω ... σιχαίνομαι :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.874
Πόντοι
12.756
Μπορώ να πηγαίνω σιγά να τον περιμένω ... αλλά άμα μείνει από κρεμαριέρα θα χρειαστεί οδική και θα ζεσταθούν οι μπύρες :confused:
ελα να με παρεις απο την υπογα μου....εισια και εσυ ομορφαντρας και λεφτας;να ξερω πως θα σε γαμ..ε πως θα σου φερθω
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.413
Like
20.236
Πόντοι
6.056
ελα να στην δειξω την υπογα μου απο κοντα να δεις τι ωραια ειναι...τωρα μπορει να μην ξαναβγεις απο μεσα αλλα δεν πειραζει ενα μουνοπανο λιγοτερο:birdman:
Γιατι τοσα νευρα αγαπητε?Προς τι το μισος και ο αλληλοσπαραγμος?:confused::confused::confused:































Ποσο ηρθε η δεη αυτον τον μηνα:think::confused::confused::confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Ετσι ειστε εσεις οι Αλβανοι , θελετε να κανετε και εντυπωση στους δικους σας και δειχνατε και κερδη
Εγω ζημιές συνέχεια , κατι ψιλοκερδη εδειχνα σε κατι θυγατρικες που στην ενοποίηση πηγαιναν στο βρόντο και αυτα :coffee:
τα λεφτά από τις άλλες δουλειές τα στέλνουμε πάνω σε φορτωμένες μερσεντές ίδιο μοντέλο με του λάκη
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Ναι βέβαια οι πολιτικοί και οι διαπλεκόμενοι τους αποφασίζουν για όλα τα προβλήματα που αναγνωρίζεις και εσύ ο ίδιος ότι υπάρχουν...όχι οι πολίτες.

Δεν ξέρω αν ξέρεις πως λειτουργεί η οικονομία...αλλά οι επαγγελματίες είναι η μόνη μονάδα παραγωγής πλούτου της αγοράς....ξέρεις καμιά επικερδής κρατική επιχείρηση?

Οι επαγγελματίες πληρώνουν εισφορές και φόρους και κάνουν το χρήμα κύκλο...και έτσι λειτουργεί η αγορά. Έκρινες ότι είναι και παπαριά τρομάρα σου....είσαι σίγουρος ότι έχεις καταλάει γιατί ο τουρισμός είναι η βαριά μας βιομηχανία? :confused:
Μια χαρά τα λες, όποτε τι γίνεται όταν ΔΕΝ πληρώνουν τους φόρους και τις εισφορές που ΤΟΥΣ ΑΝΑΛΟΓΟΥΝ; Ακριβώς, τώρα κατάλαβες ακόμα έναν λόγο που βουλιάζει η αγορά κατα περιόδους.

Άσε τον τουρισμό απ έξω, άλλο μάθημα είναι αυτό.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
ελα να με παρεις απο την υπογα μου....εισια και εσυ ομορφαντρας και λεφτας;να ξερω πως θα σε γαμ..ε πως θα σου φερθω

Με το σεις και με το σας ... μη σ αφήσω νηστικό να γυρίσεις με το λεωφορείο
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
Γιατι τοσα νευρα αγαπητε?Προς τι το μισος και ο αλληλοσπαραγμος?:confused::confused::confused:































Ποσο ηρθε η δεη αυτον τον μηνα:think::confused::confused::confused:
Αμα επαιρνε η ΔΕΗ επιταγες θα εκανα γκιβαγουει καμια 10αρια μηνες λογαριασμους μετα απο διαγωνισμο , που ολως τυχαιως θα νικουσε ο Αθηναιος
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
και προχθες πηγε να γινει ραντεβου θανατου στο νημα του Θρυλου αλλα δεν ευδοκιμησε :coffee:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.874
Πόντοι
12.756
Kαλησπερα ΑΣΠΙΛΕ και ΑΜΟΛΥΝΤΕ ΚΥΡΙΕ ΑΘΗΝΑΙΕ.
ΚΥΡΙΕ ΜΠΙΡΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΑΣΑΛΙΩΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ..
πως γινεται βεβαια οταν τους γνωριζω να ειναι σαν το μουνι της μαιμους δεν το καταλαβαινω
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
εδω δεν σιχαινεσαι αυτο που εισαι ρε γλιτσακο οποτε και στην χεστρα του Αλεξ να μπεις μια χαρα θα εισαι:coffee:

Προσπαθώ να το δω με τα μάτια σου αλλά το σήμα στο τιμόνι δε με αφήνει να συγκινηθώ :birdman:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
καλα παει το θεμα ομως εδω .. για να δουμε ,... γιατι στου Θρυλου δεν συνεχιστηκε
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.673
Like
11.137
Πόντοι
3.656
ΚΥΡΙΕ ΜΠΙΡΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΑΣΑΛΙΩΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ..
πως γινεται βεβαια οταν τους γνωριζω να ειναι σαν το μουνι της μαιμους δεν το καταλαβαινω
Εγω μαζι σας ειμαι αγαπητε.
Μαλλον ειναι οπως και οι "επιχειρηματιες" εδω που παιζουν με μυρια και οταν τους γνωρισεις εχουν την δελτα της γειτονιας........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom