Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.659
Like
11.111
Πόντοι
3.656

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
31
Like
3.367
Πόντοι
2.606
Οτι εισαι ξεχειλωμενη καποτα. Ανακουφιστρα πακηδων κ αρεσκεσαι σε γλειψιμο δεξιων κωλοτρυπιδων για ενα κομμάτι ψωμι
:grin::grin::grin:
Κάποια χάνει την ψυχραιμία της.
Κάποια είναι ο αδύναμος κρίκος...
:grin::grin::grin:
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
702
Πόντοι
301
Πως το άλλαξε το συναίσθημα ο φοροφυγάς όμως από κείμενο "κραυγή απελπισίας για φόρους" σε "έχω κάνει τα κουμάντα μου" ε ? :coffee:
αυτο ελειπε 24 χρονια δουλειας και να μην εχω καβα και να ημουν αφραγκος.. ΤΑ ΔΟΥΛΕΨΑ παντα πληρωνα εφορια καθε χρονο αλλα επειδη ειστε τελειος ασχετοι και δεν ξερετε πως δουλευει η αγορα θα σας πω γιδια. παω εγω σε ενα σπιτι και λεω στο ιδιοκτητη να κοψουμε τιμολογιο και παθαινει αμοκ οι 9 στους 10 παθαινουν αμοκ! και και λεει σιγα μην πληρωσω εγω ο φτωχος τους κλεφτες! ευχαριστω φιλε μου δεν θα το φτιαξω δεν ειναι αναγκη, και καπακι παει ο αλβανος ο βουλγαρος και το φτιαχνει εννοειτε ΜΑΥΡΑ και οχι μονο χανω την δουλεια αλλα γυριζει και ο ιδιος ο ιδιοκτητης και με κραζει στο καφενειο του τυπου καταλαβες το κωλοπαιδο δεν φτανει που τον προτημησα πηγε να μου κοψει και φπα σε εμενα τον φτωχο, πηρα τον ταδε αλβανο και τελος!!! σε ενα νησι 5000 κατοικον που ζω και μου κανει και δυσφημηση. αυτο λεγετε αθεμιτος ανταγωνισμος ζωα!!! οσιες μαριες ολες εδω μεσα που οταν ερθει ενας ελ. επαγγελματιας στο σπιτι σας τρεχετε να του πειτε να σας κοψει αποδειξη, κοψτε τις μαλακιες 24 χρονια στην πιατσα ειμαι. γιναμε και κλεφτες, ποτε δεν ειπα να μην φορολογιθω αλλα να πληρωνω αυτο που μου αναλογει. και οχι αυτο το χαλι που δεν βγαινει πλεον.. λεει ο αλλος πιο πανω μαρτηρησα χωρις ξυλο τοσο μαλακας ειναι!! σιγα μην φοβηθω να πω την αληθεια στο μπουρδελα!! ευχομαι να σας σκισει τοσο πολυ τον πατο η κουλα που να μην μπορειτε κα κατσεται σε καρεκλα για εναν μηνα
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
αυτο ελειπε 24 χρονια δουλειας και να μην εχω καβα και να ημουν αφραγκος.. ΤΑ ΔΟΥΛΕΨΑ παντα πληρωνα εφορια καθε χρονο αλλα επειδη ειστε τελειος ασχετοι και δεν ξερετε πως δουλευει η αγορα θα σας πω γιδια. παω εγω σε ενα σπιτι και λεω στο ιδιοκτητη να κοψουμε τιμολογιο και παθαινει αμοκ οι 9 στους 10 παθαινουν αμοκ! και και λεει σιγα μην πληρωσω εγω ο φτωχος τους κλεφτες! ευχαριστω φιλε μου δεν θα το φτιαξω δεν ειναι αναγκη, και καπακι παει ο αλβανος ο βουλγαρος και το φτιαχνει εννοειτε ΜΑΥΡΑ και οχι μονο χανω την δουλεια αλλα γυριζει και ο ιδιος ο ιδιοκτητης και με κραζει στο καφενειο του τυπου καταλαβες το κωλοπαιδο δεν φτανει που τον προτημησα πηγε να μου κοψει και φπα σε εμενα τον φτωχο, πηρα τον ταδε αλβανο και τελος!!! σε ενα νησι 5000 κατοικον που ζω και μου κανει και δυσφημηση. αυτο λεγετε αθεμιτος ανταγωνισμος ζωα!!! οσιες μαριες ολες εδω μεσα που οταν ερθει ενας ελ. επαγγελματιας στο σπιτι σας τρεχετε να του πειτε να σας κοψει αποδειξη, κοψτε τις μαλακιες 24 χρονια στην πιατσα ειμαι. γιναμε και κλεφτες, ποτε δεν ειπα να μην φορολογιθω αλλα να πληρωνω αυτο που μου αναλογει. και οχι αυτο το χαλι που δεν βγαινει πλεον.. λεει ο αλλος πιο πανω μαρτηρησα χωρις ξυλο τοσο μαλακας ειναι!! σιγα μην φοβηθω να πω την αληθεια στο μπουρδελα!! ευχομαι να σας σκισει τοσο πολυ τον πατο η κουλα που να μην μπορειτε κα κατσεται σε καρεκλα για εναν μηνα

Τύπε είστε 5000 νοματαίοι σε νησί και σας πήρανε τη δουλειά οι Βούλγαροι και οι Αλβανοί ?

Πως στο διάλο το καταφέρατε αυτό εξ αρχής ? :confused:
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
702
Πόντοι
301
Τύπε είστε 5000 νοματαίοι σε νησί και σας πήρανε τη δουλειά οι Βούλγαροι και οι Αλβανοί ?

Πως στο διάλο το καταφέρατε αυτό εξ αρχής ? :confused:
δουλευουν μονο μαυρα τυπε και αλληλουποστιριζονται ολοι τους!! οι γυναικες τους δουλεουν σε μαγαζια, σε σπιτια και στελνουν τους δικους τους πολλοι μαλακες συναδελφοι μου τους ειχαν βοηθους στην αρχη και μετα απο λιγο καιρο τους ετρωγαν και τις δουλειες!! τωρα που ξηπνησαν ειναι αργα!!! και δυστυχως πηρε και εμας τους υπολοιπους η μπαλα
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.659
Like
11.111
Πόντοι
3.656
αυτο ελειπε 24 χρονια δουλειας και να μην εχω καβα και να ημουν αφραγκος.. ΤΑ ΔΟΥΛΕΨΑ παντα πληρωνα εφορια καθε χρονο αλλα επειδη ειστε τελειος ασχετοι και δεν ξερετε πως δουλευει η αγορα θα σας πω γιδια. παω εγω σε ενα σπιτι και λεω στο ιδιοκτητη να κοψουμε τιμολογιο και παθαινει αμοκ οι 9 στους 10 παθαινουν αμοκ! και και λεει σιγα μην πληρωσω εγω ο φτωχος τους κλεφτες! ευχαριστω φιλε μου δεν θα το φτιαξω δεν ειναι αναγκη, και καπακι παει ο αλβανος ο βουλγαρος και το φτιαχνει εννοειτε ΜΑΥΡΑ και οχι μονο χανω την δουλεια αλλα γυριζει και ο ιδιος ο ιδιοκτητης και με κραζει στο καφενειο του τυπου καταλαβες το κωλοπαιδο δεν φτανει που τον προτημησα πηγε να μου κοψει και φπα σε εμενα τον φτωχο, πηρα τον ταδε αλβανο και τελος!!! σε ενα νησι 5000 κατοικον που ζω και μου κανει και δυσφημηση. αυτο λεγετε αθεμιτος ανταγωνισμος ζωα!!! οσιες μαριες ολες εδω μεσα που οταν ερθει ενας ελ. επαγγελματιας στο σπιτι σας τρεχετε να του πειτε να σας κοψει αποδειξη, κοψτε τις μαλακιες 24 χρονια στην πιατσα ειμαι. γιναμε και κλεφτες, ποτε δεν ειπα να μην φορολογιθω αλλα να πληρωνω αυτο που μου αναλογει. και οχι αυτο το χαλι που δεν βγαινει πλεον.. λεει ο αλλος πιο πανω μαρτηρησα χωρις ξυλο τοσο μαλακας ειναι!! σιγα μην φοβηθω να πω την αληθεια στο μπουρδελα!! ευχομαι να σας σκισει τοσο πολυ τον πατο η κουλα που να μην μπορειτε κα κατσεται σε καρεκλα για εναν μηνα
1)εισαι ολιγον τι επιθετικος
2)για την "αγορα" εχουμε ογκολιθους εδω μεσα να μας λενε πως δουλευει...Νιπλης ειδικα αλλα αμα θες και τιποτε συμβουλες για ακινητα λακαρος.
3)Τωρα πας και λες στον ιδιοκτητη να κοψετε τιμολογιο...ΤΟΣΑ χρονια ομως πισω το μπλοκακι με τις αποδειξεις το ειχες ξεχασμενο στο μπαουλο της γιαγιας.Και οταν καποιος σου ζητουσε αποδειξη του ελεγες "αααααα μπαρμπα-κωστα με αποδειξη ειναι τοσο"!!!
Τωρα ομως σε καιει το κωλαρακι σου και πρεπει να κοψεις γιατι που στον πουτσο θα τα δικαιολογησεις....
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
δουλευουν μονο μαυρα τυπε και αλληλουποστιριζονται ολοι τους!! οι γυναικες τους δουλεουν σε μαγαζια, σε σπιτια και στελνουν τους δικους τους

Ε και που δουλεύουν μαύρα ? Είχατε ρεγκιουλάρει την αγορά ο καθένας είχε την πίτα του και εμφανίστηκαν οι χωρίς ΦΠΑ και πιάσανε τζόκερ ?

Τύπε σε αυτό το νησί πρέπει να μισούνται θανάσιμα όλοι με όλους για να σας πήρανε τις δουλειές :confused:
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
702
Πόντοι
301
1)εισαι ολιγον τι επιθετικος
2)για την "αγορα" εχουμε ογκολιθους εδω μεσα να μας λενε πως δουλευει...Νιπλης ειδικα αλλα αμα θες και τιποτε συμβουλες για ακινητα λακαρος.
3)Τωρα πας και λες στον ιδιοκτητη να κοψετε τιμολογιο...ΤΟΣΑ χρονια ομως πισω το μπλοκακι με τις αποδειξεις το ειχες ξεχασμενο στο μπαουλο της γιαγιας.Και οταν καποιος σου ζητουσε αποδειξη του ελεγες "αααααα μπαρμπα-κωστα με αποδειξη ειναι τοσο"!!!
Τωρα ομως σε καιει το κωλαρακι σου και πρεπει να κοψεις γιατι που στον πουτσο θα τα δικαιολογησεις....
κανεις λαθος γιατι δεν ξερεις τι σου γινεται.. οταν εχεις ανοιχτα βιβλια πρεπει καθε χρονο να κοβεις για να δικαιολογησεις τα εσοδα της επιχηρησεις σου αλλιως σε 2 με 3 χρονια αυτοματα δεν ισχουσε η σφραγιδα που σου εδιναν στην αρχη για εναρξη επαγγελματος και στην ουσια ησουν κλειστος και δουλευες μονο μαυρα και αν ηθελες επανεναξη αστο καλυτερα το τι πληρωνες.... το αφολογητο υπηρχε και καποιοι το ειχαν ξεφτιληση με αυτο εννοειτε οτι μπαρμπα κωστα με αποδειξη ειναι τοσο το φπα του πελατη εγω θα το πληρωσω?? ξερεις τι λες?? σε ενα τιμολογιο πληρωνω φπα και εγω και ο πελατης. 24 φπα και 24 προκαταβολη φορου συνολο 48% θελεις να πληρωσω και το φπα του πελατη?? δυστυχως εισαι ασχετος και δεν ξερεις τι γραφεις.. πηγενε στο περιπτερο αγορασε τσιγαρα και πες του περιπτερα να πληρωσει αυτος το φπα!!!! αυτο μου λες τωρα.. ειμαι ολιγον επιθετικος εχεις δικιο σε αυτο αλλα οχι να μας πουνε και κλεφτες οι κλεφτες!!
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.659
Like
11.111
Πόντοι
3.656
κανεις λαθος γιατι δεν ξερεις τι σου γινεται.. οταν εχεις ανοιχτα βιβλια πρεπει καθε χρονο να κοβεις για να δικαιολογησεις τα εσοδα της επιχηρησεις σου αλλιως σε 2 με 3 χρονια αυτοματα δεν ισχουσε η σφραγιδα που σου εδιναν στην αρχη για εναρξη επαγγελματος και στην ουσια ησουν κλειστος και δουλευες μονο μαυρα και αν ηθελες επανεναξη αστο καλυτερα το τι πληρωνες.... το αφολογητο υπηρχε και καποιοι το ειχαν ξεφτιληση με αυτο εννοειτε οτι μπαρμπα κωστα με αποδειξη ειναι τοσο το φπα του πελατη εγω θα το πληρωσω?? ξερεις τι λες?? σε ενα τιμολογιο πληρωνω φπα και εγω και ο πελατης. 24 φπα και 24 προκαταβολη φορου συνολο 48% θελεις να πληρωσω και το φπα του πελατη?? δυστυχως εισαι ασχετος και δεν ξερεις τι γραφεις.. πηγενε στο περιπτερο αγορασε τσιγαρα και πες του περιπτερα να πληρωσει αυτος το φπα!!!! αυτο μου λες τωρα.. ειμαι ολιγον επιθετικος εχεις δικιο σε αυτο αλλα οχι να μας πουνε και κλεφτες οι κλεφτες!!
Για πες ρε τζιμανι της αγορας...ποσα επρεπε να δηλωνεις για να διατηρεις ανοιχτα τα βιβλια σου τις 3 περασμενες δεκαετιες??
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
702
Πόντοι
301
Ε και που δουλεύουν μαύρα ? Είχατε ρεγκιουλάρει την αγορά ο καθένας είχε την πίτα του και εμφανίστηκαν οι χωρίς ΦΠΑ και πιάσανε τζόκερ ?

Τύπε σε αυτό το νησί πρέπει να μισούνται θανάσιμα όλοι με όλους για να σας πήρανε τις δουλειές :confused:
δεν θα πω οτι μισουνται αλλα πολλοι θελουν να εχουν κατι παραπανω απο εσενα πχ. καλυτερο σπιτι, αυτοκινητο, λεφτα κτλ. η μαλακισμενη νοοτροπια της επαρχιας. και θα προτημησουν τον εκαστοτε αλβανο απο το παρουν εναν ντοπιο και να δωσουν τα λεφτα τους σε ντοπιο αυτη ειναι η αληθεια φιλε μ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
Aσε την καραμελα με το ρευμα πια,γιατι εχεις εκτεθει ανεπανορθωτα!!
Ειχες προβλεψει ψοφο μισθωτων απο κρυο και ανακοπες μεχρι τελη Δεκεμβριου περυσι(Νοεμβριου βασικα ειχες πει αλλα ας ειναι παρε ενα μηνα τρατο)...
εχεις δικιο τυπε :confused:
αλλα μου βγηκε Χαιλαντερ το μουνοσκυλο
και ο Κουλης ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΟΣ , δεν ειναι αυτο δεξιά :coffee:
Εμπιστευομαι Κυριακο , εγω δεν θα αλλαξω την ψηφο μου επειδη αργησε να εφαρμοσει σκληρες δεξιές πολιτικες, ΘΑ ΑΝΑΜΕΝΩ :coffee:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.659
Like
11.111
Πόντοι
3.656
εχεις δικιο τυπε :confused:
αλλα μου βγηκε Χαιλαντερ το μουνοσκυλο
και ο Κουλης ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΟΣ , δεν ειναι αυτο δεξιά :coffee:
Εμπιστευομαι Κυριακο , εγω δεν θα αλλαξω την ψηφο μου επειδη αργησε να εφαρμοσει σκληρες δεξιές πολιτικες, ΘΑ ΑΝΑΜΕΝΩ :coffee:
Κατσε λιγο...εχω πετυχει ΕΝΤΙΜΟ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
Φυσικα και ξερεις να τα φας και μονος σου..ολοι μας ξερουμε..Δωσε αυτα που χρωστας τοσα χρονια και αν σου μεινει τιποτα να φας ελα να τα ξαναπουμε..
Οταν ολοι μας φοροδιαφευγαμε και κλεβαμε και τρωγοπιναμε,μετα ξεραμε μια χαρα να τσιριζουμε οτι δεν εχουμε νοσοκομεια,σχολεια,υποδομες...Αλλα να πας στη χασια και να παραγγειλεις μεχρι και το βοσκο που μεγαλωσε το ζωο το ηξερες...

Αυτο το "Ολοι μας" δεν μου αρεσει καθόλου :coffee::coffee::coffee:
μην γενικευεις φιλε μου , ας πουμε εγω δεν τα έκανα αυτα
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
702
Πόντοι
301
Για πες ρε τζιμανι της αγορας...ποσα επρεπε να δηλωνεις για να διατηρεις ανοιχτα τα βιβλια σου τις 3 περασμενες δεκαετιες??
απο ολα οσα σου εγραψα αυτο μου απαντας!!!! αχαχαχαχα!! τελικα δεν ξερεις τιποτα κοιταξε καλυτερα ντερβιση μου τι σου εγραψα πιο πανω κατι για αφορολογητο και πως το εκμεταλεβοντουσαν καποιοι... εκει κοντα...
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
702
Πόντοι
301
απο ολα οσα σου εγραψα αυτο μου απαντας!!!! αχαχαχαχα!! τελικα δεν ξερεις τιποτα κοιταξε καλυτερα ντερβιση μου τι σου εγραψα πιο πανω κατι για αφορολογητο και πως το εκμεταλεβοντουσαν καποιοι... εκει κοντα...
εσυ δεν μας ειπες με τι ασχολησε??
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.659
Like
11.111
Πόντοι
3.656
απο ολα οσα σου εγραψα αυτο μου απαντας!!!! αχαχαχαχα!! τελικα δεν ξερεις τιποτα κοιταξε καλυτερα ντερβιση μου τι σου εγραψα πιο πανω κατι για αφορολογητο και πως το εκμεταλεβοντουσαν καποιοι... εκει κοντα...
Ναι τυπαρα μου αυτο σε ρωτησα.Αυτο σε ρωτησα ΑΛΛΑ δεν μου απαντας σε αυτο που σε ρωτησα...
Σε πειραξαν οι αλβανοι και οι βουλγαροι και οι περσες και οι ινδιανοι γιατι επαψες να εισαι μονοπωλιο στο νησακι σου και να ζητας οτι σου κατεβει στο κεφαλι για να αλλαξεις μια λαμπα.Λες και ο μπαρμπα-κωστας εχει καμια συμπαθεια ιδιαιτερη στα αλβαναρια ή στους βουλγαρους...την τσεπουλα του κοιταει οπως ακριβως την κοιτας και εσυ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εσυ δεν μας ειπες με τι ασχολησε??
ψαρας ειμαι...σε σκουνα μενω
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.514
Like
6.150
Πόντοι
2.356
αυτο ελειπε 24 χρονια δουλειας και να μην εχω καβα και να ημουν αφραγκος.. ΤΑ ΔΟΥΛΕΨΑ παντα πληρωνα εφορια καθε χρονο αλλα επειδη ειστε τελειος ασχετοι και δεν ξερετε πως δουλευει η αγορα θα σας πω γιδια. παω εγω σε ενα σπιτι και λεω στο ιδιοκτητη να κοψουμε τιμολογιο και παθαινει αμοκ οι 9 στους 10 παθαινουν αμοκ! και και λεει σιγα μην πληρωσω εγω ο φτωχος τους κλεφτες! ευχαριστω φιλε μου δεν θα το φτιαξω δεν ειναι αναγκη, και καπακι παει ο αλβανος ο βουλγαρος και το φτιαχνει εννοειτε ΜΑΥΡΑ και οχι μονο χανω την δουλεια αλλα γυριζει και ο ιδιος ο ιδιοκτητης και με κραζει στο καφενειο του τυπου καταλαβες το κωλοπαιδο δεν φτανει που τον προτημησα πηγε να μου κοψει και φπα σε εμενα τον φτωχο, πηρα τον ταδε αλβανο και τελος!!! σε ενα νησι 5000 κατοικον που ζω και μου κανει και δυσφημηση. αυτο λεγετε αθεμιτος ανταγωνισμος ζωα!!! οσιες μαριες ολες εδω μεσα που οταν ερθει ενας ελ. επαγγελματιας στο σπιτι σας τρεχετε να του πειτε να σας κοψει αποδειξη, κοψτε τις μαλακιες 24 χρονια στην πιατσα ειμαι. γιναμε και κλεφτες, ποτε δεν ειπα να μην φορολογιθω αλλα να πληρωνω αυτο που μου αναλογει. και οχι αυτο το χαλι που δεν βγαινει πλεον.. λεει ο αλλος πιο πανω μαρτηρησα χωρις ξυλο τοσο μαλακας ειναι!! σιγα μην φοβηθω να πω την αληθεια στο μπουρδελα!! ευχομαι να σας σκισει τοσο πολυ τον πατο η κουλα που να μην μπορειτε κα κατσεται σε καρεκλα για εναν μηνα
Mισο ρε παλλήκαρε. Κι εγώ ΕΕ είμαι και όλοι οι πελάτες μου ζητούν να κοπούν τα πάντα. Οπότε δε μπορώ να κρύψω τίποτα. Δηλαδή εγω μαλάκας είμαι που δε φοροδιαφευγω και είστε έξυπνοι όλοι εσείς που το κάνετε;
Πες ότι μπορώ να το κάνω και γι αυτό το κάνω. Να το δεχτώ.
Ο Αλβανός δικαιολογία είναι. Αφου πλέον στην οικοδομή πχ δε βλέπεις Έλληνα. Όλοι Αλβανοί και μερικοί Βουλγαρορουμάνοι είναι.
Δηλαδή πριν τους Αλβανούς έκοβαν όλοι τα πάντα;
Ξέρουμε κι άλλοι πως λειτουργεί η αγορά. Όποιος μπορεί να φοροδιαφυγει το κάνει.
Εδώ πας σε γιατρό και σου λέει τόσο και χωρίς απόδειξη τόσο.
Ποιον φοβάται ο γιατρός μη του πάρει τον ασθενη;
Τον Αλβανό;
Πας σε εμπορικό τα ίδια.
Αυτοί ποιόν φοβούνται ότι θα τους πάρει τον πελατη;
Τον Αλβανό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom