Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (3 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
εισαι τελειος μαλακας!!! ειμαι 40αρης δουλευω απο τα 16 ειμαι ελ. επαγγελματιας εχουμε και λεμε 3000 εφορια 3000 εφκα 750 λογιστης 325 ενφια συνολο..... 7.075 τον χρονο εχω δεν εχω δουλεια; πως να μης κανω 2 ΔΟΥΛΕΙΕΣ για να επιβιωσω ΤΙ ΚΑΝΩ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ???????????? ΣΕ ΡΩΤΑΩΩΩ??? οταν βλεπω αλβανους και σια να δουλευουν μαυρα... 10 χρονια γραμματεας της νδουλας ημουν.. γαμω την πουτανα τον μιτσοτακη τον μουλο απο τα χανια μεσα στην νεκροκασα να τον δω τον πουστη
Συμπερασμα, εισαι μισθωτος μεροκαματιαρης, ας ειναι καλα το συμπληρωμα απο τις συνταξεις και τη βγαζεις, σιχαινεσαι τη νδουλα ειτε γιατι δε σε βολεψαν ή που τη σιχαινοσουν ανεκαθεν και γι αυτο πουλας παπατζηλικια.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.663
Like
11.122
Πόντοι
3.656
ο λογος του παει αναλογα με τον λογαριασμο ρευματος, αν πριν τις εκλογες του ερθει κανας εκκαθαριστικος με επιστροφή δαγκωτο Κυριάκο θα το ριξει :coffee:
Aσε την καραμελα με το ρευμα πια,γιατι εχεις εκτεθει ανεπανορθωτα!!
Ειχες προβλεψει ψοφο μισθωτων απο κρυο και ανακοπες μεχρι τελη Δεκεμβριου περυσι(Νοεμβριου βασικα ειχες πει αλλα ας ειναι παρε ενα μηνα τρατο)...
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.663
Like
11.122
Πόντοι
3.656
Για να λέμε αλήθεια έτσι πρέπει να πηγαίνει ο λόγος του πολίτη...όχι με τον τελευταίο αλλά με το σύνολο των λογαριασμών
Εμεις ως λαος ομως ψηφιζουμε εναντι...Σου λεει ο αλλος θα σε κανω βασιλισσα...ψηφισε με...τον ψηφιζεις και μετα σου στελνει τον εκκαθαριστικο...
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
702
Πόντοι
301
Συμπερασμα, εισαι μισθωτος μεροκαματιαρης, ας ειναι καλα το συμπληρωμα απο τις συνταξεις και τη βγαζεις, σιχαινεσαι τη νδουλα ειτε γιατι δε σε βολεψαν ή που τη σιχαινοσουν ανεκαθεν και γι αυτο πουλας παπατζηλικια

Συμπερασμα, εισαι μισθωτος μεροκαματιαρης, ας ειναι καλα το συμπληρωμα απο τις συνταξεις και τη βγαζεις, σιχαινεσαι τη νδουλα ειτε γιατι δε σε βολεψαν ή που τη σιχαινοσουν ανεκαθεν και γι αυτο πουλας παπατζηλικια.
τελικα δεν φταις εσυ εισαι οντος χαζος... ειπα εγω οτι ειμαι μισθωτος?? ποια ειναι τα παπατζηλικια??? ΜΗΝ ΠΕΤΑΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ!!!!
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.663
Like
11.122
Πόντοι
3.656
τελικα δεν φταις εσυ εισαι οντος χαζος... ειπα εγω οτι ειμαι μισθωτος?? ποια ειναι τα παπατζηλικια??? ΜΗΝ ΠΕΤΑΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ!!!!
Eχεις καποια σχεση με το μελος @CLOSER822 ?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
τελικα δεν φταις εσυ εισαι οντος χαζος... ειπα εγω οτι ειμαι μισθωτος?? ποια ειναι τα παπατζηλικια??? ΜΗΝ ΠΕΤΑΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ!!!!
Καρλοτα, εχω δει ναυαγια και ναυαγια εδω μεσα, δε μπορω να ασχολουμαι και μαζι σου. Αν τα καταφερες απο τα 16 στην εργασια, ελευθερος επαγγελματιας και πλεον δε βγαινεις ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ, φαινεται ξεκαθαρα απο τον τροπο που γραφεις.

Αν δε βγαινεις, το κλεινεις και αλλαζεις πορεια, εκτος αν σου ειπαν πως μολις ψοφησει ο κουλης και χωσεις και τα μπινελικια σου μετα η ταμειακη σου θα παει βζιιιιιιιιννν
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.277
Κριτικές
1
Like
35.303
Πόντοι
6.256
ΜΟΝΟ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ αυτό το παιδί:
5 φορές κάηκε η Ελλάδα.
1 πνίγηκε.
Τέμπη συγκάλυψη.
4 οικογένειες παίρνουν ΟΛΑ τα έργα.
Συμφωνία Αθηνών με Μογγολους.
Αλβανία φυλάκιση Μπελερη.
Σκόπια δεν τηρούν την Συμφωνία, μόκο, καμία καταγγελία.
Γάμος και υιοθεσία ελτζιμπιταδων, ρεζίλι.
Ρεύμα τιμή στο Θεό, μην πάθουν κάτι τα λαμογια των εταιρειών.
Ακρίβεια γαμησε τα, ο κόσμος δεν μπορεί να αγοράσει τα βασικά.
Αφοπλισμός της χώρας για χάρη του καραγκιόζη εξ Ουκρανίας και σαψαλου Αμερικανού.
5 αποτυχημένοι υπουργοί εναλλασσονται 6 χρόνια τώρα.
Απομόνωση τύπου Κίνας και βορείου Κορέας στον κορωνοιο.
Κυβερνά με 14% από τις τελευταίες εκλογές.
Λυμαινεται εκατομμύρια με τις ΜΚΟ το Σόι και η ξαδέρφη.
ΑΝΕΥΘΥΝΟΣ για ΟΛΑ, παντοτινό γνώρισμα της ΝΔ.
Ναι αλλα ενας στους δυο ελληνες θα παει διακοπές, δεν ειναι λιγο αυτο
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
702
Πόντοι
301
Καρλοτα, εχω δει ναυαγια και ναυαγια εδω μεσα, δε μπορω να ασχολουμαι και μαζι σου. Αν τα καταφερες απο τα 16 στην εργασια, ελευθερος επαγγελματιας και πλεον δε βγαινεις ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ, φαινεται ξεκαθαρα απο τον τροπο που γραφεις.

Αν δε βγαινεις, το κλεινεις και αλλαζεις πορεια, εκτος αν σου ειπαν πως μολις ψοφησει ο κουλης και χωσεις και τα μπινελικια σου μετα η ταμειακη σου θα παει βζιιιιιιιιννν
εχουν δικιο που σε κραζουν ολοι λουλα, το μεγαλυτερο ναυαγιο εσυ εισαι. σιγα μην ασχοληθω και εγω αλλο μαζι σου. πλεον δεν βγαινω με τους φορους που μας επεβαλε η βρωμο λοατκουλα γι αυτο κανω και 2 δουλειες. τι δεν καταλαβαινεις? ωραια τα λες 24 χρονια δουλειας και βρεθηκε ενας πουτανας γιος για να μας κλησει ε? να παρει πισω τους αδικους φορους η βρωμα για να σταματησω να δουλευω απο το πρωι μεχρι το βραδυ ΞΥΠΝΑ! ρωτα και αλλους ελ. επαγγελματιες να δεις τι θα σου πουν. και μην τα πεις αυτα παραεξω γιατι θα σε λιντζαρουν και θα σου σκισουν τον κωλο. αν και το τελευτεο μπορει και να σου αρεσει
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.266
Like
13.607
Πόντοι
3.656
για το φορολογικό νομοσχέδιο μαλώνετε? :coffee:
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.255
Πόντοι
206
barock...
jim-carrey-dance.gif
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.266
Like
13.607
Πόντοι
3.656
δε θέλω να ρίξω λάδι στη φωτιά αλλά θα γαμηθείτε όλοι...φοροφυγάδες φτωχοί επαγγελματίες και νεοδημοκράτες υπάλληλοι των αφεντικών :confused:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.821
Like
4.085
Πόντοι
506
Στο 0.85% οι φορολογικοι έλεγχοι των εφοριακων επι επιτελικού κρατους
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.839
Πόντοι
8.346
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ousttttt
Πισω πουσττττ
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.663
Like
11.122
Πόντοι
3.656
εισαι τελειος μαλακας!!! ειμαι 40αρης δουλευω απο τα 16 ειμαι ελ. επαγγελματιας εχουμε και λεμε 3000 εφορια 3000 εφκα 750 λογιστης 325 ενφια συνολο..... 7.075 τον χρονο εχω δεν εχω δουλεια; πως να μης κανω 2 ΔΟΥΛΕΙΕΣ για να επιβιωσω ΤΙ ΚΑΝΩ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ???????????? ΣΕ ΡΩΤΑΩΩΩ??? οταν βλεπω αλβανους και σια να δουλευουν μαυρα... 10 χρονια γραμματεας της νδουλας ημουν.. γαμω την πουτανα τον μιτσοτακη τον μουλο απο τα χανια μεσα στην νεκροκασα να τον δω τον πουστη
Θα σου πω εγω τι εκανες λαθος...
Εαν εισαι ελ.επαγγελματιας απο τα 16 σου οπως λες και τωρα εισαι 40,δεν φροντισες να βαλεις κατι στην ακρη απο τα κλεμμενα τοσα χρονια...για τις δυσκολες μερες...δεν προεβλεψες δηλαδη οτι δεν θα μπορεις να κλεβεις για παντα και να φοροδιαφευγεις.Δεν εισαι και μεντιουμ βεβαια αλλα καποια στιγμη επρεπε να σκεφτεις οτι η μπανκα-καζινο δε χανει ποτε!!!
Μπορει να σου δινει στην αρχη αλλα στο τελος θα σε ξετιναξει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom