Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Παιδιά Ξερή Κανης Στο Αριγατο στο Απέναντι έχει έρθη νέα Κοπέλα ?
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
Γεια Σας Παιδιά Χθες Πιγα μια Βόλτα Στο Αριγατο και το 1 Ειταν Κλειστό Στο Άλλο έχει μια Ξανθιά Κοπέλα Μπίκα και Πέρασα Ορεα ειτανε καλή παιδιά Στο Ροδίτη έχει τίποτα Καλο
Μια πιο αναλυτική περιγραφή τι εννοείς όμορφα.......... σωματότυπος και συμπεριφορά κοπέλας μήπως θα βοηθούσαν κι άλλους να την επισκεφθούν??
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Μια πιο αναλυτική περιγραφή τι εννοείς όμορφα.......... σωματότυπος και συμπεριφορά κοπέλας μήπως θα βοηθούσαν κι άλλους να την επισκεφθούν??
Όμορφη Σαν Σωματότυπο Και Σαν Συμπεριφορά Και Μιλούσε Ώρεα Ελληνικά Λες Και Είναι Ελληνίδα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μια πιο αναλυτική περιγραφή τι εννοείς όμορφα.......... σωματότυπος και συμπεριφορά κοπέλας μήπως θα βοηθούσαν κι άλλους να την επισκεφθούν??
Όμορφη Σαν Σωματότυπο Και Σαν Συμπεριφορά Και Μιλούσε Ώρεα Ελληνικά Λες Και Είναι Ελληνίδα σας Στην Πρωτηνο Μάγκες Καλή
 

germanboy1990

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα και η Άννα ήταν εκεί πέρασα υπέροχα
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Παιδια Της Κυριακές Το Αριγατο Είναι Ανοιχτά? Και τη Ώρες
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Παιδια Της Κυριακές Το Αριγατο Είναι Ανοιχτά? Και τη Ώρες
Κάθε μέρα είναι ανοιχτά. Τώρα για ώρες δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω από τις 3 το μεσημέρι μέχρι 2 το βράδυ.
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Γεια σας Παιδιά Ξέρετε Κάποια Πληροφορία για την Σοφία Φιλιδου
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Γεια σας Παιδιά Ξέρετε Κάποια Πληροφορία για την Σοφία Φιλιδου
Την ξέρω εγώ φατσικα μεγάλο τσιμπούκι έχω δει κ βίντεο.....έχω ακούσει ότι κάνει βιζυτες πλέον
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Τρίτη βράδυ στο Ροδίτη στο κάτω ένα ωραίο μουνι από τα καλύτερα τα τελευταία χρόνια στη Κομοτηνή με βυζάρες κ τατού... πέρασε φίλος μαζί της κ έμεινε ευχαριστημένος....έχει φύγει για δέκα μέρες τώρα αλλά η τσατσά μου είπε θα επιστρέψει.....στο αριγκατο η Άννα!!!
 

ntalikieris50_

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2016
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Τρίτη βράδυ στο Ροδίτη στο κάτω ένα ωραίο μουνι από τα καλύτερα τα τελευταία χρόνια στη Κομοτηνή με βυζάρες κ τατού... πέρασε φίλος μαζί της κ έμεινε ευχαριστημένος....έχει φύγει για δέκα μέρες τώρα αλλά η τσατσά μου είπε θα επιστρέψει.....στο αριγκατο η Άννα!!!
Αυτό που ακριβώς είναι ρε φίλε, δεν το έχω εντοπίσει μπορεί να βοηθήσει κάποιος;
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0
Αυτό που ακριβώς είναι ρε φίλε, δεν το έχω εντοπίσει μπορεί να βοηθήσει κάποιος;
Οπως βγαίνεις από Ανατολική έξοδο της Εγνατίας οδού, φτάνεις διασταύρωση. Αριστερά πας Κομοτηνή, ευθεία για Βουλγαρία. Εσύ πας δεξιά, προς Σάπες. Στα 400 μέτρα στο δεξί σου χέρι (πολύ πριν το βενζινάδικο AVIN έχει ένα λάστιχα δικό βουλκανιζατέρ που έχει μεγάλη πινακίδα LASA. Όπως βλέπεις το λάστιχα δικό, στο δεξί σου χέρι θα δεις ενά σπίτι περιφραγμένο με χώρο παρκινγκ με λαμπάκια έξω. Έφτασες!
Το ένα είναι στο ισόγειο κ το άλλο στον πάνω όροφο.
Καλά να περάσεις κ ρίξε κ για μας μια καλή
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Γεια σας Παιδιά Υπάρχει Κάτη Νέα Στο Αριγατο Η Στο Ροδίτη Ευχαριστώ
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Γεια σας Παιδιά Χτες Πιγα μια Βόλτα Στο Ροδίτη Στο επάνω μέρος Ήρθε μια Ορεα ξανθιά Και στο κάτω μέρος Ήταν Υδια η Κοπέλα Η Ρομάνα
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Χθες τα Πέρασα Ώρεα Με την ξανθιά Στα τέσσερα ήταν καλή Και Στο Τσιβουκη Σας την Πρωτινο μαγες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μιπως Ξέρετε τη Έχει στο Arigato ?
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Χθες τα Πέρασα Ώρεα Με την ξανθιά Στα τέσσερα ήταν καλή Και Στο Τσιβουκη Σας την Πρωτινο μαγες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μιπως Ξέρετε τη Έχει στο Arigato ?
Στο κάτω ήταν μια από Αθήνα έφυγε;με πολλά τατουάζ.....στο επάνω που πηγές μήπως ξέρεις όνομα κοπέλας ή από που είναι;στο αριγκατο πριν τις γιορτές που πήγα τελευταία ήταν η Άννα!
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Στο κάτω ήταν μια από Αθήνα έφυγε;με πολλά τατουάζ.....στο επάνω που πηγές μήπως ξέρεις όνομα κοπέλας ή από που είναι;στο αριγκατο πριν τις γιορτές που πήγα τελευταία ήταν η Άννα!
Δεν ξέρω Φίλε μου Οι κοπέλα είναι λιγω αδύνατη με Τατουάζ Στην Πλάτη Ξανθιά Με Ορεο Στήθος Αυτό που κατάλαβα από την Γλώσσα της Δεν Ειταν Ελληνίδα
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Free house στο ρόδιτή σήμερα Σάββατο 7/1/23...πάνω μια ξανθιά Ρωσίδα αν δε κάνω λάθος..... αδιάφορη για μένα.....κάτω η Εύα με τα τατουάζ μεγάλα βυζιά αλλά στο δωμάτιο για μένα αδιάφορο τελείως κ βαρετό......δε θα επεκταθω τώρα παρά πάνω......σε άλλο ποστ άλλη στιγμή.....για μένα δε θα ξαναπάω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom