Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Free house στο ρόδιτή σήμερα Σάββατο 7/1/23...πάνω μια ξανθιά Ρωσίδα αν δε κάνω λάθος..... αδιάφορη για μένα.....κάτω η Εύα με τα τατουάζ μεγάλα βυζιά αλλά στο δωμάτιο για μένα αδιάφορο τελείως κ βαρετό......δε θα επεκταθω τώρα παρά πάνω......σε άλλο ποστ άλλη στιγμή.....για μένα δε θα ξαναπάω
Η Εύα Η Ρομάνα Η ήρθε Άλλι κοπέλα
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Η Εύα λοιπόν στο ρόδιτή είναι από τα καλύτερα μουνια που έχουν περάσει από τη πόλη τα περίπου 25 χρόνια που κάνω τις βόλτες μου στα μπουρδέλα....σε εμφάνιση μόνο.....στο δωμάτιο αν κ δεν είπε όχι σε τίποτα από αυτά τα λίγα που ζήτησα δε με ενθουσίασε....εγώ προσωπικά δε θα την προτιμήσω ξανά....
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
Η Εύα λοιπόν στο ρόδιτή είναι από τα καλύτερα μουνια που έχουν περάσει από τη πόλη τα περίπου 25 χρόνια που κάνω τις βόλτες μου στα μπουρδέλα....σε εμφάνιση μόνο.....στο δωμάτιο αν κ δεν είπε όχι σε τίποτα από αυτά τα λίγα που ζήτησα δε με ενθουσίασε....εγώ προσωπικά δε θα την προτιμήσω ξανά....
Δούλεψε μήπως και Θεσσαλονίκη η Εύα ή ήρθε guest star στην Κομοτηνή?? Καμιά περιγραφή μπορούμε να εχουμε εκτός των τατουαζ?? Η Ανδριάνα έφυγε οριστικά??
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Δούλεψε μήπως και Θεσσαλονίκη η Εύα ή ήρθε guest star στην Κομοτηνή?? Καμιά περιγραφή μπορούμε να εχουμε εκτός των τατουαζ?? Η Ανδριάνα έφυγε οριστικά??
Από ότι μου είπε Αθήνα.θεσσαλονικη δε δουλεύει.....είναι κοντή προς μέτριου αναστημστος μαύρο μαλλί ωραίο κορμί ωραία βυζιά
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά Χθες το Βράδυ Μια Βόλτα Στο Ροδίτη Στο Πάνω μέρως Η Ρωσίδα Ξανθιά Και στο Κατο Μια Ρομάνα ξανθιά είπα Να Περάσω Στην Ρομάνα μου Ζιταησαν 40€ στο απλό
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
Καλημέρα
Απ ότι κατάλαβα παει το Ανδριανακι το χάσαμε απ την Κομοτηνή και δεν ξερω τι αντίστοιχο σε σταθερή αξία θα εργάζεται............ η ρωσίδα στο Αριγκατο είναι εδώ ή πήγε πολεμο κι αυτή??
 

germanboy1990

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
Ήρθα από το εξωτερικό την περασμένη εβδομάδα, επισκέφτηκα τα σπίτια χθες και δεν μου άρεσε κανένα...
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Ήρθα από το εξωτερικό την περασμένη εβδομάδα, επισκέφτηκα τα σπίτια χθες και δεν μου άρεσε κανένα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποιες είχε κάνε καμία περιγραφή
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
Καλημέρα
Τι γίνεται ρε μάγκες με το mall του Ροδίτη, η Ανδριάνα έφυγε, αξίζουν οι καινούριες για να κρατηθούμε μεχρι εκεί ή να τα ρίξουμε στην Θεσσαλονίκη............τα λεφτά μας??
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
Δε γαμάτε καθόλου;
Πες τα πες τα όλοι μαλλον γαμάνε αλλά κανείς δεν ενημερώνει.............νομίζουν ότι τις αρραβωνιάστηκαν τις κοπέλες!!!
Κυριακή πιθανόν να είμαι στην πόλη, μπορεί να μας ενημερώσει κανείς τι παίζει?
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Γεια σας Παιδιά Σήμερα Μια Βόλτα Στο Αριγατο είχαι Καλές Κοπέλες Στην Απέναντι από Ηungaria και στην Διπλανή Μια Ρομάνα Που Ονομάζεται Ηρινη εγώ Πέρασα στην Ηρινη μια Ώρεα κοπελα καλή Πίπα μέτρια Κιλά ωρεο Σωμα και Ώρα βιζια Στα Τέσσερα Ειταν τελια Χωρίς Να Κλέβη Σας την Πρωτινο μαγες
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Καλημέρα Μάγκες
Έχει Πάει κάνης στο Ροδίτη Παιδιά Να μας Πει Άμα Έχει Καλές Κοπέλες
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Χθεσινή βόλτα..... Ροδίτης κατώ η Εύα πάνω μια άλλη κοπέλα δε θυμάμαι όνομα καλή μου φάνηκε....η Εύα έχει αξιολ πιο πάνω.....στο αριγκατο η αντριανα η ξανθιά κ μια άλλη δίπλα...ανάχωμα οι δύο οι γνωστές κ μια στο τέρμα αριστερά καινούργια.....ήθελα να παω Αντριάνα από Ουγγαρία..... έχει όντως γίνει τόσο καλή;παλιά ήταν κομοδίνο
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
Χθεσινή βόλτα..... Ροδίτης κατώ η Εύα πάνω μια άλλη κοπέλα δε θυμάμαι όνομα καλή μου φάνηκε....η Εύα έχει αξιολ πιο πάνω.....στο αριγκατο η αντριανα η ξανθιά κ μια άλλη δίπλα...ανάχωμα οι δύο οι γνωστές κ μια στο τέρμα αριστερά καινούργια.....ήθελα να παω Αντριάνα από Ουγγαρία..... έχει όντως γίνει τόσο καλή;παλιά ήταν κομοδίνο
Καλησπέρα φίλε, ναι αν λέμε την ίδια που ήταν στον πάνω όροφο στου Ροδίτη εμένα μου φάνηκε αλλαγμενη προς το καλύτερο............ πήγε στα εσωτερικά της πόλης δηλαδή εκεί που ήταν το μικρό το Ρωσιδάκι!!!
Δώσε πληροφορίες αν έχεις για τα κορίτσια στου Ροδίτη γιατί αύριο ή Δευτέρα ανεβαίνω στην πόλη σας
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλε, ναι αν λέμε την ίδια που ήταν στον πάνω όροφο στου Ροδίτη εμένα μου φάνηκε αλλαγμενη προς το καλύτερο............ πήγε στα εσωτερικά της πόλης δηλαδή εκεί που ήταν το μικρό το Ρωσιδάκι!!!
Δώσε πληροφορίες αν έχεις για τα κορίτσια στου Ροδίτη γιατί αύριο ή Δευτέρα ανεβαίνω στην πόλη σας
Η Εύα στο κάτω την εχω πάρει δε τρελάθηκα....δε λέει όχι έχει κορμάρα βυζάρες αλλά δε ξέρω ίσως δεν ήμουν σε καλό μουντ εκείνη τη μέρα..... βλέπω όμως έχει κόσμο οπότε περνάω....η άλλη από πάνω οκ....αδιάφορη για μένα ψηλή ξανθιά γύρω στα 40 μου φάνηκε αλλά δε μου έκανε κλικ.....κοίτα εγώ είμαι κ λίγο περίεργος πλέον με 25χρονια περίπου καριερα στα μπουρδέλα κ αφού έχω επισκεφτεί την Αθήνα 1000 φορές......για τη Κομοτηνή ψιλοκαλες της λές......έμενα άμα δε μου κάνει παιχνίδι στο σαλόναρισμα κ βγαίνει έτσι βαρεμενη δύσκολα πάω...... έχω στόχο τώρα Αντριάνα ίσως πάω σήμερα
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
Πως πέρασε ο ερωτικός Βαλεντίνος στην Κομοτηνή κύριοι?? Γεματα τα μαγαζιά όπως Θεσνίκη??
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Καλησπέρα φίλε, ναι αν λέμε την ίδια που ήταν στον πάνω όροφο στου Ροδίτη εμένα μου φάνηκε αλλαγμενη προς το καλύτερο............ πήγε στα εσωτερικά της πόλης δηλαδή εκεί που ήταν το μικρό το Ρωσιδάκι!!!
Δώσε πληροφορίες αν έχεις για τα κορίτσια στου Ροδίτη γιατί αύριο ή Δευτέρα ανεβαίνω στην πόλη σας
Τα εσωτερικά της πόλης τι εννοείς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom