Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

asdfbox

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
40
Like
24
Πόντοι
0
Λοιπόν είναι ανιψιά του Σερχάν (έχει ένα κρεοπωλείο απ'ότι γνωρίζω).
Για να την συναντήσεις τώρα εκεί είναι το δύσκολο σκέλος την όλης υπόθεσης.. πρέπει να είσαι πολύ δικτυομένος ώστε να καταφέρεις να εισέλθεις στο μαχαλά όντας αλλόθρησκος!
Υπάρχει ένας τύπος που συχνάζει σ'ένα συγκεκριμένο καφενείο που πίνουν τούρκικο τσάι όλοι αυτοί τα μεμέτια.. δυστυχώς έχω καιρό να έρθω και ΔΕΝ θυμάμαι όνομα διαμεσολαβητή..
Το μόνο σίγουρο πως ο κίνδυνος είναι μεγάλος από το να σε σαπακιάσουν μέχρι να βρεθείς στα αζήτητα...
* Εμφανισιακά κοντά στο 1.65, μελαχρινή μακρύ μαλλί μέχρι τον κώλο, με μαντίλα, λευκό δέρμα, ωραίο στητό 1.5 στήθος.
καλημέρα αν θυμηθείς τπτ η βρεις καμία άκρη στείλε κανένα πμ, ευχαριστώ για της πληροφορίες.
 

George391

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει αναλυτικά που είναι το υποκατάστημα στον Ροδίτη? Επίσης εάν κάποιος έχει το τηλέφωνο της κυρίας Mekel ας μου το στείλει μήνυμα για να έρθω σε επαφή.
Ευχαριστώ
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Λοιπόν είναι ανιψιά του Σερχάν (έχει ένα κρεοπωλείο απ'ότι γνωρίζω).
Για να την συναντήσεις τώρα εκεί είναι το δύσκολο σκέλος την όλης υπόθεσης.. πρέπει να είσαι πολύ δικτυομένος ώστε να καταφέρεις να εισέλθεις στο μαχαλά όντας αλλόθρησκος!
Υπάρχει ένας τύπος που συχνάζει σ'ένα συγκεκριμένο καφενείο που πίνουν τούρκικο τσάι όλοι αυτοί τα μεμέτια.. δυστυχώς έχω καιρό να έρθω και ΔΕΝ θυμάμαι όνομα διαμεσολαβητή..
Το μόνο σίγουρο πως ο κίνδυνος είναι μεγάλος από το να σε σαπακιάσουν μέχρι να βρεθείς στα αζήτητα...
* Εμφανισιακά κοντά στο 1.65, μελαχρινή μακρύ μαλλί μέχρι τον κώλο, με μαντίλα, λευκό δέρμα, ωραίο στητό 1.5 στήθος.
Από ότι καταλαβαίνω δηλαδή δύσκολο πολύ....
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει αναλυτικά που είναι το υποκατάστημα στον Ροδίτη? Επίσης εάν κάποιος έχει το τηλέφωνο της κυρίας Mekel ας μου το στείλει μήνυμα για να έρθω σε επαφή.
Ευχαριστώ
Φίλε Άμα Βρεις Τον Αριθμό Μπωρις Να Μου Το Στηλης Και Σε Μενα Ευχαριστώ
 

asdfbox

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
40
Like
24
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει αναλυτικά που είναι το υποκατάστημα στον Ροδίτη? Επίσης εάν κάποιος έχει το τηλέφωνο της κυρίας Mekel ας μου το στείλει μήνυμα για να έρθω σε επαφή.
Ευχαριστώ
βάλε στο google αναζήτησή LASSA KOMOTHNH είναι ένα μαγαζί με λάστιχα καμία 50 μέτρα πιο μπροστά στα δεξιά σου είναι το υποκατάστημα που θέλεις freehouse λέγεται αν θυμάμαι καλά
 

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά υπάρχουν νέα κορίτσια στην πόλη;
 

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα η μελεκ η ανηψιά του σερχαν λέει :tooth::tooth::tooth:
τι παράσταση έδωσες ρε!!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: p21za

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Μια φορά κι έναν καιρό ήταν μια Άννα, πού είναι τώρα;
 

fader

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Ρεεέεεεε μαλάκες δίνετε λεφτά στις ψόφιες που το παίζουν πουτάνες είστε με τα καλά σας;;;;; :think:
Εγώ όταν κατεβαίνω Κομοτηνή συναντιέται με την Μελέκ απ'τον μαχαλά στο τέρμα Αδριανουπόλεως.
Αδερφέ είμαι Κομοτηνή γι δουλειά παίζει να μ πεις πως μπορώ να βρω την κοπέλα ;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Αδερφέ είμαι Κομοτηνή γι δουλειά παίζει να μ πεις πως μπορώ να βρω την κοπέλα ;

Πρέπει να είσαι πολύ δικτυομένος ώστε να καταφέρεις να εισέλθεις στο μαχαλά για να εντοπίσεις τον διαμεσολαβητή τύπε.
Προσωπικά όταν είναι να βρεθώ Κομοτηνή έρχομαι σε επαφή με γνωστό μου ΕΠΟΠ και κάνει αυτός τα κουμάντα του.
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Γεια σας Μανγες Επειδή είμαι Στο Εξωτερικο Έχει έρθει τίποτα Καλό Στο Αριγατο Η Στο Ροδίτη ξερή κάνης ?
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
Γεια σας Μανγες Επειδή είμαι Στο Εξωτερικο Έχει έρθει τίποτα Καλό Στο Αριγατο Η Στο Ροδίτη ξερή κάνης ?
Δεν βλεπω να βοηθάνε οι συνάδελφοι φίλε.............ο καθένας τα κρατάει για παρτυ του
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Γεια σας Παιδιά Σήμερα Μια Βόλτα Στο Αριγατο Υρθε μια νέα Κοπελα στο απέναντι Μια Ουκρανίδα Με Ορεω σώμα Και Λιγω Αδινατη
Την κοπέλα Την λένε Μαρία Και στο Αλλο κύτριο Ειταν Η Αλινα και αυτή Ηταν Ουκρανία

Εγώ πέρασα στο απέναντι κτήριο στην Μαρία Καλή κοπέλα Σας την Πρωτινο Μανγες εγώ τα Πέρασα Όρεα
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0
Η Αλίνα πολύ ακριβή...ένα τέταρτο λέει 30€, μισή ώρα 40€, 1 ώρα 100€....τα σπασμένα της Ουκρανίας εμείς θα τα βγάλουμε
 

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Αυτές οι τιμές δεν είναι κανονικές τιμές?
 

parisg7

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Η Αλίνα πολύ ακριβή...ένα τέταρτο λέει 30€, μισή ώρα 40€, 1 ώρα 100€....τα σπασμένα της Ουκρανίας εμείς θα τα βγάλουμε
Φίλε σίγουρα σου είπε 100 για μια ώρα ;; Τοσα χρόνια 140-150 πήγαινε η ώρα !!!! Κι μισή ώρα 70 . Αν ισχύουν αυτές οι τιμές που είπες είναι φθηνά
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0
Πριν μια βδομάδα που πήγα αυτά μου είπε.... βέβαια δεν με περίσσευαν, οπότε πάλι "φασολάδα"....
 

dimiass

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2019
Μηνύματα
3
Like
9
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει αναλυτικά που είναι το υποκατάστημα στον Ροδίτη? Επίσης εάν κάποιος έχει το τηλέφωνο της κυρίας Mekel ας μου το στείλει μήνυμα για να έρθω σε επαφή.
Ευχαριστώ
αν το μαθεις μπορεις να το κανεις μια πασα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom