Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

germanboy1990

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
Παιδιά χθες Πιγα μια Βόλτα στο Arigato για να Δω Άμα έχει καλές Κοπέλες η Άννα Είναι εκι Η Ρωσίδα Αλλά την διπλάνη δεν τιν είδα Θα πάω σήμερα Να την Δω
η Άννα είναι ακόμα εκεί;
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
καλησπέρα, παίζει καμιά αλλαγή στις κοπέλες στου Ροδίτη μάγκες ή όπως τα ξέραμε.?? Το Αριγκάτο έφερε παλι την ψηλή την Ρωσίδα??
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
καλημέρα δεν ξέρουμε τίποτα για την κατάσταση, ή κανείς δεν παει ή κανείς δεν θελει να μιλήσει!!!
Εγώ Δεν Πιγα κατάκη για Αυτό δεν Ξέρω αλλά Αυτό που Ξέρω Πως Ει Άννα Ρωσίδα είναι εδώ Δεν ξέρω μετά Άμα έφεραν Κενουργιες Κοπέλες
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Γεια Σας Υπάρχει Τίποτα Καινούργιο
 

randonic13

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
6
Like
14
Πόντοι
0
Γεια Σας Υπάρχει Τίποτα Καινούργιο
Πέρασμα την Παρασκευή απο το Arigato εκει που ήταν η Άννα κλειστό(είπε σε έναν φίλο μου οτι θα φύγει στο putinland) στο άλλο μια Ειρήνη μάλλον Ελληνίδα λόγω καθαρής προφοράς γύρο στα 30 με 35 ωραίο σώμα και κώλο δεν κατέθεσα γιατί έβγαζε μια ξυνίλα στο σαλονάρισμα και η αναμνήσεις μου με Ελληνίδες στα ιδρύματα δεν είναι και πολύ ευχάριστα.
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Έχει πάει Κάνης Προς το Ανάχωμα Άμα Έχει Κατι καλώ ?
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
Πέρασμα την Παρασκευή απο το Arigato εκει που ήταν η Άννα κλειστό(είπε σε έναν φίλο μου οτι θα φύγει στο putinland) στο άλλο μια Ειρήνη μάλλον Ελληνίδα λόγω καθαρής προφοράς γύρο στα 30 με 35 ωραίο σώμα και κώλο δεν κατέθεσα γιατί έβγαζε μια ξυνίλα στο σαλονάρισμα και η αναμνήσεις μου με Ελληνίδες στα ιδρύματα δεν είναι και πολύ ευχάριστα.
Στου Ροδίτη τα γνωστά μόνιμα και αμετακίνητα??
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Γεια σας Παιδιά Υπάρχει Τίποτα Καινούργιο Αριγατο Η Στο Ροδίτη
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Πήγα χθες στο Ροδίτη στο επάνω η γνωστή Ουγγαρέζα δε θυμάμαι όνομα κ στο κάτω μια χάλια....έφυγα τρέχοντας
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
Πήγα χθες στο Ροδίτη στο επάνω η γνωστή Ουγγαρέζα δε θυμάμαι όνομα κ στο κάτω μια χάλια....έφυγα τρέχοντας
Η Ανδριαννα είναι η Ουγγαρέζα, η οποία έχει βελτιωθεί παρα πολύ σε σχεση με παλιά στις υπηρεσίες, ενώ κατω αν εννοείς μια ξανθιά με κωλάρα, το τιμαει το μεροκαματο, αν και εμφανισιακά μπορεί να μην κερδίζει εντυπώσεις!!!!!
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Η Ανδριαννα είναι η Ουγγαρέζα, η οποία έχει βελτιωθεί παρα πολύ σε σχεση με παλιά στις υπηρεσίες, ενώ κατω αν εννοείς μια ξανθιά με κωλάρα, το τιμαει το μεροκαματο, αν και εμφανισιακά μπορεί να μην κερδίζει εντυπώσεις!!!!!
Δε με ψήνουν....έχω υψηλά.στανταρ πλέον..... μεγαλώσαμε.... έχουμε κ γκόμενα.....δύσκολα θα μπω σε μέτρια πράγματα
 

xxxJah

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
9
Like
405
Πόντοι
300
Πήγα στο arigato 1 ήταν μια ξανθιά Εύα. Παιδιά μέτρια προς κακία μην κάνετε τον κόπο
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
Καλημέρα μάγκες
Πέρασα χθες απ το mall του Ροδίτη και είχε μια καινούρια παρουσία στο ισόγειο, όνομα δεν μου ανεφερε αλλά ήταν όλο χαμόγελα και γούστα στο δωματιο με έταιρο συναγωνιστή και μόλις βγήκε ολόγυμνη στο σαλόνι είδα μια ψηλή ξανθιά με 5+ πεσμενο στήθος και κωλίδι Βραζιλιάνικο.................. όποιος αντέχει ας περάσει για δοκιμή και ποστάρισμα εντυπώσεων................. εγώ τίμησα την σταθερή πλέον Ανδριανα η οποία όσο παει και ομορφαίνει, γλυκαίνει και χαμογελαει αυθόρμιτα............... ίσως γιατί έβαλε μερικά σωστά κιλά ακόμη!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom