Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Βραδυνή βόλτα στους οίκους της <<πόλης>>.....πλήρη απογοήτευση!!! ανάχωμα τα γνωστά φλωρι Ρουμάνα στο ένα κ μέσα δεξιά η ίδια.....αριγκατο η Ρωσίδα Άννα ή Μαρία δε θυμάμαι όνομα....κ η ροξανα η Ρουμάνα με τα τατουάζ που πάει κ έρχεται....θα την επερνα αλλά δε ξέρω κάτι με χάλασε....μάλλον τα κιλά που πήρε....στο Ροδίτη το κάτω μόνο ανοιχτό.... ξανθιά μιλφ με μούτρα ξινά.....μάλλον πρέπει να βρω γκόμενα..... χάλι μαύρο!!!!
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Βραδυνή βόλτα στους οίκους της <<πόλης>>.....πλήρη απογοήτευση!!! ανάχωμα τα γνωστά φλωρι Ρουμάνα στο ένα κ μέσα δεξιά η ίδια.....αριγκατο η Ρωσίδα Άννα ή Μαρία δε θυμάμαι όνομα....κ η ροξανα η Ρουμάνα με τα τατουάζ που πάει κ έρχεται....θα την επερνα αλλά δε ξέρω κάτι με χάλασε....μάλλον τα κιλά που πήρε....στο Ροδίτη το κάτω μόνο ανοιχτό.... ξανθιά μιλφ με μούτρα ξινά.....μάλλον πρέπει να βρω γκόμενα..... χάλι μαύρο!!!!
Η Άννα είναι Εκεί Ακόμη Ξερή κάνης Άμα Ερθαν κενουργιες Κοπέλες στην Ροδίτη
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Παιδιά Ξερή κάνης Έχει καμία Καλή Στην Ροδίτη Στο Αριγατο Η στο Ανάχωμα
 

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
183
Like
156
Πόντοι
1
Γειά σας παιδιά.. Αύριο θα βρεθώ στην κομοτηνή για δουλειά έχω ακούσει για κάποιο μπαρ λίγο έξω από Κομοτηνή το οποίο έχει κλείσει άλλα έχει μέσα κοπέλες και δουλεύουν και κάνουν ραντεβού κανονικά.. Το όνομα του αφεντικού είναι Τάσος.. Ξέρει κάποιος να με βοηθήσει;;; ευχαριστώ
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
554
Like
59
Πόντοι
6
Γειά σας παιδιά.. Αύριο θα βρεθώ στην κομοτηνή για δουλειά έχω ακούσει για κάποιο μπαρ λίγο έξω από Κομοτηνή το οποίο έχει κλείσει άλλα έχει μέσα κοπέλες και δουλεύουν και κάνουν ραντεβού κανονικά.. Το όνομα του αφεντικού είναι Τάσος.. Ξέρει κάποιος να με βοηθήσει;;; ευχαριστώ
fiver κάπως έτσι λέγετε το μαγαζί . βγενοτνας απο κομοτηνη για να πας στην αλεξαδρουπολη
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Παιδιά Ξέρετε Κανενα Τηλέφωνο Κοπέλας Από Κομοτηνή
 

xxxJah

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
9
Like
405
Πόντοι
300
fiver κάπως έτσι λέγετε το μαγαζί . βγενοτνας απο κομοτηνη για να πας στην αλεξαδρουπολη
Φίλε γίνεται να μου στείλεις και σε εμένα; ίσως και να δώσεις λίγο παραπάνω λεπτομέρειες. Ευχαριστώ πολύ
 

ΛΟΚΑΤΖΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, μήπως γνωρίζει κάποιος εναν Νικο μεσήλικα με μαγαζιά στην Κομοτηνή??? Όποιος τον γνωρίζει να μου πει γιατι θελω πληροφορίες για τις κοπέλες που έχει.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

evrenos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Στο arigato η αννα ειναι εκει ακομα?εχει κανεις που την δοκιμασε?
 

evrenos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Φίλε ευχαριστώ.χθές πήγα αλλά ή Άννα δεν ήταν εκεί.θα ήθελα να τήν δω μια φορά
 

evrenos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Ξερετε τι κοπέλες εχει στο Αριγατο ???
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους. Θα είμαι σε λιγη ώΡα κομοτηνη εκτός οικους παίζει κανένα conne σε call η κανενας έχει καμία καβάντζα ? Δεχομαι και inbox μηνυματα Ευχαριστώ
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Καινούργιες αφίξεις στο αριγκατο δε με συγκίνησε τίποτα κ δεν δοκιμάστηκε τίποτα
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Καινούργιες αφίξεις στο αριγκατο δε με συγκίνησε τίποτα κ δεν δοκιμάστηκε τίποτα
Πιγες Στο FREEHOUSE έχει τίποτα καλό ξερης ?
Εγώ Σκέφτομαι να Επισκευτο την Άλλη Ευδομαδα ? Λέο να δω τι καλώ έχει στο Αριγατο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom