Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Η Ρωξάνα είναι εδώ μάγκες αριγκατο....λεφτά να έχεις να σκορπάς!!!!από τη μια Ρωξάνα από την άλλη Άννα!!!!!κ στο ανάχωμα ένα πολύ καλό....
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
554
Like
59
Πόντοι
6
Ρε παιδιά? Αυτή στο αναχομα με τα ραστα μαλλιά η μελαχρινή με το γημνασμενο σομα είναι καλή?
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Στο ροδίτη ή στο άλλο;
Στο αριγκατο...όχι στο Ροδίτη στο άλλο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε παιδιά? Αυτή στο αναχομα με τα ραστα μαλλιά η μελαχρινή με το γημνασμενο σομα είναι καλή?
Μια χαρά είναι......εμένα μου άρεσε
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Τι γίνεται μάγκες;;καμία πληροφορία θα δώσετε;
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Τι γίνεται μάγκες;;καμία πληροφορία θα δώσετε;
Πρέπει να πάμε πρώτα. Για να πάμε θέλει και φράγκα. Με την καραντίνα δεν μας έμεινε τίποτα. Ακόμα τα σπασμένα πληρώνουμε!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: p21za

xxxJah

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
9
Like
405
Πόντοι
300
Έχει κανένα άλλο μαγαζί ή Κομοτηνή εκτός από το arigato; και αν ναι που βρίσκεται. Ευχαριστώ πολύ
 

xxxJah

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
9
Like
405
Πόντοι
300
Το ανάχωμα και αυτό που λέτε ροδιτη που είναι; Σορρυ δεν είμαι από εδώ. Μια φορά πήγα στο arigato 2 βδομάδες πριν. Ήταν η Άννα εκεί πέρασα πολύ κομπλέ
Και τώρα θέλω να βρω και άλλα και ψάχνομαι
 

xxxJah

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
9
Like
405
Πόντοι
300
Πήγα σήμερα στο arigato στις 14:10 και ήταν κλειστό. Μετά πήγα στο Studio rose /free house ή όπως και αλλιώς το λενε, αυτό που βρίσκεται πριν τον Ροδίτη. Ήταν εκεί πέρα μια Άννα Ελληνίδα λίγο μεγαλουτισκη. Γενικά δε μου άρεσε κρίμα που δεν ήταν η Άννα η 25αρα η αλλοδαπή αυτή μου είχε αρέσει. Τεσπα έκανα τη δουλειά μου και έφυγα. Η τσατσά ήταν πάρα πολύ ευγενική σε σημείο που αναρωτιόμουν γιατί είναι τόσο ευγενική. Δε θα ξαναπήγαινα με την συγκεκριμένη γιατί είναι μεγάλη ηλικιακά, έχει ωραίο σώμα γιατί την ηλικία της αλλά μάπα δεν.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Το ανάχωμα και αυτό που λέτε ροδιτη που είναι; Σορρυ δεν είμαι από εδώ. Μια φορά πήγα στο arigato 2 βδομάδες πριν. Ήταν η Άννα εκεί πέρασα πολύ κομπλέ
Και τώρα θέλω να βρω και άλλα και ψάχνομαι
Αν πάρεις τον αριστερό παράδρομο μετά το νοσοκομείο θα σε οδηγήσει στο ανάχωμα.
Πας και από το παζάρι βέβαια πιο γρήγορα αλλά λίγο μπέρδεμα. Επίσης δεν ξέρω αν θες
να πας εκεί μιας και είναι άθλια τα σπίτια. Καμία υγιεινή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xxxJah

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Αριγκατο ροξανα.......ότι καλύτερο κυκλοφορεί στη πόλη..... μακάρι να είχα λεφτά να πήγαινα κάθε μέρα...είναι ακόμα εδώ κ θα μείνει
 

xxxJah

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
9
Like
405
Πόντοι
300
Να ρωτήσω το arigato τη ωράριο έχει; Είχα πάει μια φορά μεσημέρι και ήταν κλειστό
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Μετά από μια πολύ καλή κατάθεση στη Ρωξάνα πήγα ανάχωμα στο μεσαίο αριστερά. Ωραίο το μωρό και έκανα το λάθος και μπήκα.
Τζούλια από Αλβανία. Στο δωμάτιο βαριόταν τόσο που νόμιζα ότι ήθελε απλά να φύγει.
Έκανε μεν γυμνό στοματικό αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Στήθηκε σαν να γαμάς πτώμα. Σαν να λέει τελειωνε να φύγουμε.
Την γύρισα στα 4 όπου τελείωσα βλέποντας την κολάρα της. Πεταμένα 30 ευρώ.
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Μετά από μια πολύ καλή κατάθεση στη Ρωξάνα πήγα ανάχωμα στο μεσαίο αριστερά. Ωραίο το μωρό και έκανα το λάθος και μπήκα.
Τζούλια από Αλβανία. Στο δωμάτιο βαριόταν τόσο που νόμιζα ότι ήθελε απλά να φύγει.
Έκανε μεν γυμνό στοματικό αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Στήθηκε σαν να γαμάς πτώμα. Σαν να λέει τελειωνε να φύγουμε.
Την γύρισα στα 4 όπου τελείωσα βλέποντας την κολάρα της. Πεταμένα 30 ευρώ.
Μόνο ρωξανα αξίζει αδερφέ....την έχω πάρει κ αυτή την αλβανίδα...είναι μια με μαύρο μακρυ;με ωραίο σώμα;ίσως έτυχε...μας μένα ήταν πιο θερμή....αλλά σαν τη Ρωξάνη δεν έχει.....έχω ακούσει κ για την άλλη όμως στο αριγκατο ότι είναι πολύ καλή.... ενημερώστε οποίος ξέρει
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Μόνο ρωξανα αξίζει αδερφέ....την έχω πάρει κ αυτή την αλβανίδα...είναι μια με μαύρο μακρυ;με ωραίο σώμα;ίσως έτυχε...μας μένα ήταν πιο θερμή....αλλά σαν τη Ρωξάνη δεν έχει.....έχω ακούσει κ για την άλλη όμως στο αριγκατο ότι είναι πολύ καλή.... ενημερώστε οποίος ξέρει
Ξέρει κανείς αν το Αριγκατο είναι ανοιχτό πρωινές ώρες? Η Ρωξάνα είναι ακόμη εδώ?
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Η ρωξανα έφυγε Ξάνθη είναι για όποιον ενδιαφέρεται.....
 

Komotini

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2021
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Η Ρωξάνα είναι εδώ μάγκες αριγκατο....λεφτά να έχεις να σκορπάς!!!!από τη μια Ρωξάνα από την άλλη Άννα!!!!!κ στο ανάχωμα ένα πολύ καλό....
Πόσο πάει αριγκατο ? Καμιά βιζιτου φοιτήτρια δεν παίζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom