Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
554
Like
59
Πόντοι
6
poli promposion pefti mou fenete se aythn tin roxana siga thn gineka re paidia  eleos diladh  kai min mou pei kanis oti dokimase kai meta pes  ..thn dokimasa . e kai ? siga pou osu leei xtipame ton kolo mou kai  sou lei kita ton ka8refti pws me piponeis ? to oti exei gini 100 kila den to exete dei ?
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
poli promposion pefti mou fenete se aythn tin roxana siga thn gineka re paidia  eleos diladh  kai min mou pei kanis oti dokimase kai meta pes  ..thn dokimasa . e kai ? siga pou osu leei xtipame ton kolo mou kai  sou lei kita ton ka8refti pws me piponeis ? to oti exei gini 100 kila den to exete dei ?
βρες κάτι καλύτερο τα τελευταία χρόνια που έχει περάσει από Κομοτηνή......σκέψου κ πες μας
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
βρες κάτι καλύτερο τα τελευταία χρόνια που έχει περάσει από Κομοτηνή......σκέψου κ πες μας
Την Ρωξανα την γνωρισα πριν ερθει Κομοτηνη οταν ηταν Αλεξπολη στο στουντιο μετα το αεροδρομιο....
Πολυ καλη στις υπηρεσιες της και σχετικα εμφανισιμη...τις ειχα πει μαλιστα να ερθει προς Κομοτηνη και τελικα ηρθε....
την εχω παρει απειρες φορες γνωριστηκαμε καλα...Τον τελευταιο καιρο δεν την εχω δει για να ξερω πως ειναι εμφανισιακα αλλα η αληθεια ειναι οτι στο κρεβατι ειναι απο τις καλυτερες που εχουν περασει...Βεβαια αν ηταν και απο εμφανιση στο ιδιο επιπεδο θεωρω οτι θα επαιζε σε μεγαλυτερο πρωταθλημα...Οι μονες τα τελευταια χρονια που μπορουν να συγκριθουν μαζι της στο μαμησι ειναι η Ειρηνη που ηταν για χρονια στο αναχωμα χειροτερη σε εμφανιση και μια Πειραιωτισσα ξανθια που εδινε και λωκο αλλα δεν θυμαμαι πως την ελεγαν, η οποια ηταν λιγο καλυτερη εμφανισιακα και λιγο τσαμουκαλου , ολες μαστορισσες στο κρεβατι....Παντως για να βρεις ολοκληρωμενο πακετο σε εμφανιση και υπηρεσιες μονο Αθηνα και Θεσνικη και πρεπει να τα σκασεις χοντρα
 

Nik_mpoi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γνωριζει καποιος που μπορω να βρω την Ειρηνη που δουλευε χρονια στο αναχωμα;
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Ναι ρε μάγκες ανεβαίνω 12 κ θα ήθελα μια ενημέρωση...η Ρωξάνη είναι διακοπές ακόμα;;;;
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Ενημερώστε ρε καυλιαρηδες.....τι γίνεται..
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Κ αφού δεν υπάρχει ενημέρωση πήγα μόνος μου εχθές πήγα βόλτα στο Ροδίτη...επάνω η Αλεξάνδρα η γνωστή έχει παχύνει νομίζω...ο κωλος της χάλασε πολύ κάτω μια Ρωσίδα ξανθιά που είχε δωμάτια κ δεν έκατσα.....στο αριγκατο δε ορολαβα έκλεισε....ανάχωμα αηδία....έφυγα αχυστος
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Κ μετά από μια βόλτα σε όλα το μόνο που έχω να πω είναι έλεος......
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Η Ρωξάνη είναι Καβάλα.....για λίγο ακόμα.....για όποιον ενδιαφέρεται.... Κομοτηνή υπό του μηδενός όλα
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Στουντιο παλιά οδό Ξάνθης Καβάλας προς Καρβάλη πάνω στο δρόμο είναι φαίνεται
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Σε ποιο ύψος βρίσκεται; sorry δεν την ξέρω την περιοχή.
όπως φεύγεις από Καβάλα για Κομοτηνη μέσα από την πόλη δε στρίβεις εκεί που λέει Ξάνθη πας ευθεία προς Καρβάλη θα το δεις στο δεξί σου χέρι πάνω στο δρόμο
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
554
Like
59
Πόντοι
6
Καινούργιες πουτάνες στο αριγκατο  1 δυο μελαχρινες ( Η μόνες που  ειναι κάπως ωραιότερες ).Στο αριγκατο 2 μια ξαθια  που δεν μου άρεσε ( στο πάνω μιλάμε)   στο κάτω τώρα .. μια αδύνατη ψιλή  και αυτή δεν μου έκανε..  Στο ανάχωμα είχε 3 ΓιΦτισες αίσχος μιλάμε. Δεν πέρασα σε καμιά λόγου ότι δεν είχα χρήματα άπλα μπουρδελοτσαρκα έκανα αν πάει κάνεις να μας πει κριτικές μην φάμε φόλα 30 ευρώ για κάποια άτομα είναι 10 ώρες δουλια  .
 

harddd39

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
81
Like
5
Πόντοι
0
εμπειρια κανεις απο κομοτηνη?
ισχυει οτι παιζει πολυ μουνι απο φοιτητριες η μυθος?
καποιος να εχει ζησει η να εχει επισκεφτει?
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
εδώ ρε μεγάλε για μπουρδέλα κ πουτανες μιλάμε..... :think:
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Καλημέρα κανένα καλό νέο....ανεβαίνω Κομοτηνή την επόμενη βδομάδα... υπάρχει τπτ καλό;;;
 

MeniosTsap13

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο arigato Σάββατο απόγευμα. Πολύ καλή εμπειρία με Angelika από Ουκρανία. Δυνατή και στο απλό προγραμμα προτείνεται ανεπιφύλακτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom