Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Πριν καμιά βδομάδα περίπου πέρασμα από τους οίκους της περιοχής....ανάχωμα πρώτο αριστερά η Ρουμάνα Φλώρι... που έκανε κ την τσατσά παλαιότερα στο μεσαίο η γνωστή αδύνατη όνομα δε ξέρω πάνω από δεκαετία νομίζω...στο τέρμα αριστερά καινούργια...με μάσκα βγήκε...στο Ροδίτη κλειστό πάνω κάτω....κ στο αριγκατο η Άννα.....
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Σημερινή βόλτα.....πριν λίγο ...προς Ροδίτη Λάσα ένα ανοιχτό το ισόγειο.... αδιάφορη για έμενα η κοπέλα..... Άννα στο αριγκατο οι γνωστές Ρουμάνες στο ανάχωμα πρώτο έξω αριστερά κ μέσα δεξιά....
 

Komotini

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2021
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Σημερινή βόλτα.....πριν λίγο ...προς Ροδίτη Λάσα ένα ανοιχτό το ισόγειο.... αδιάφορη για έμενα η κοπέλα..... Άννα στο αριγκατο οι γνωστές Ρουμάνες στο ανάχωμα πρώτο έξω αριστερά κ μέσα δεξιά....
Καμιά κοπέλα ανεξάρτητη με δικό της χώρο δεν παίζει?
 

Ksts

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
14
Like
16
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ανεβαστε καμία τοποθεσία για εμάς τους επισκέπτες! Αυτά στον Ροδίτη είναι στον κεντρικό δρόμο?
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ανεβαστε καμία τοποθεσία για εμάς τους επισκέπτες! Αυτά στον Ροδίτη είναι στον κεντρικό δρόμο?
Πάνω στο δρόμο.ειναι....φαινονται έχουν πολλά φώτα....δεξιά του δρόμου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα με ενδιέφερε και εμενα αν ξέρεις κάτι
Πολυ δύσκολα!!!!μόνο με κοπέλες.που δουλεύουν σε κολομπαρα....κ αυτές δε το κάνουν μόνες
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Τι έγινε; τίποτα;δε γάμαει κανείς;
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Τι γίνεται εκεί;έχει τίποτα καινούργιο;ή η Άννα ακόμη;; λειτουργούν κ τα δύο;
Εγώ που Πιγα Δουλεύει το Ένα Μόνο είχε Μια Ουνγαρεζα δεν ξέρω το Όνομα της Εναι στα περίπου 30 αλά Είναι Ορεα τα πέρασα Τελια
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Πέρασμα χθες από τους οίκους.....αριγκατο κλειστό...ανάχωμα τα ίδια.....φλωρι Ρουμάνα μπροστά αριστερά μέσα δεξιά η ίδια εδώ κ δέκα χρόνια!!! έλεος πια!!!!τέρμα αριστερά μπροστά μια καινούργια κοπέλα όπως μου ανακοινώθηκε.....εντελως αδιάφορη....προς Ροδίτη το κάτω ανοιχτό....μια μιλφ.... προσωπικά αδιάφορη για έμενα εκτός από την κωλαρα τής....επάνω ανοιχτά από σήμερα με.καινουργια κοπέλα όπως μου είπε η τσατσά
 

SimThessCity

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες από τους οίκους.....αριγκατο κλειστό...ανάχωμα τα ίδια.....φλωρι Ρουμάνα μπροστά αριστερά μέσα δεξιά η ίδια εδώ κ δέκα χρόνια!!! έλεος πια!!!!τέρμα αριστερά μπροστά μια καινούργια κοπέλα όπως μου ανακοινώθηκε.....εντελως αδιάφορη....προς Ροδίτη το κάτω ανοιχτό....μια μιλφ.... προσωπικά αδιάφορη για έμενα εκτός από την κωλαρα τής....επάνω ανοιχτά από σήμερα με.καινουργια κοπέλα όπως μου είπε η τσατσά
Φίλε αξίζει τίποτα στο δυοροφο?
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
458
Πόντοι
291
Πέρασμα από το διόροφο του Ροδίτη χθες, στο ισόγειο μια milf ξανθιά με πιασίματα, ανακοινώνει μασαζ και ελεύθερο στοματικό με 30-40-50 ευρώ, το σκέφτηκα για την κωλάρα της και μόνο αλλά με κέρδισε η Ανδριάννα στον όροφο.
Γνωστή απ την θητεία στο 23 της Αλεξανδρούπολης αλλά με διαφορετική διάθεση αυτήν την φορά, πολύ όμορφη παρουσία, με κορμί αξιοζήλευτο.
Πέρασα με απλό των 30 γιατί πίστευα θα έχει την αδιαφορία που την χαρακτηρίζει και θα παν πεταμένα αλλά με διέψευσε.
Ξεκίνησε με καλή πίπα και με διάρκεια, περισσότερα δεν κανει αλλά δεν περίμενα κιόλας όπως είπα.
Συνέχισα με την κοπέλα απο πανω για λίγο, πισοκολλητό με πολύ ωραία θεα και συμετοχή απ την ίδια, οι πλαινοί καθρέφτες κανουν πολύ δουλειά........... την πήρα ιεραποστολικά σε ήρεμους ρυθμούς με καλή αίσθηση της επαφής και χαμόγελα αυτή την φορά απ την ίδια, μάλλον άρεσε και στην ίδια και κλείσαμε με πλάγιο............εκεί που έλεγα ότι θα έχει κουραστεί και θα παει στράφη η συνεδρία κανει κάτι μαγικά στησίματα με το κωλάκι και σαν να έσφιξε το μουνάκι της και σε λίγες επαναλήψεις ήρθε η κορύφωση!!!! Δεν βρήκα νέες παρουσίες όπως διάβαζα εδώ, αλλά αν θέλει και έχει διάθεση η κοπέλα μπορεί να σε ικανοποιήσει στο λεπτό!!! Ελπίζω να σας βοηθάω στις επιλογές και να συνεχίσουμε να ενημρωνομαστε σε ότι αλλάζει στην πόλη!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom