Νέα

Κλειτοριδικές γκόμενες, αυτή η μάστιγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loutsosathens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loutsosathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2024
Μηνύματα
53
Like
73
Πόντοι
0
Η δικιά μου ειναι 100% κλειτοριδική και για να τελειώσει μπορεί μόνο σε μια στάση και μου βγάζει την πίστη. εσάς? ποια η γνώμη σας?
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.366
Κριτικές
5
Like
64.416
Πόντοι
12.056
Mε γλωσσα δεν γινεται δουλιτσα παικτη?
 
OP
OP
L

loutsosathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2024
Μηνύματα
53
Like
73
Πόντοι
0
Mε γλωσσα δεν γινεται δουλιτσα παικτη?
το παραδοξο ειναι ή οτι δεν αφηνει το σωμα της ελευθερο ή οτι δεν ξερω... την γλειφω αλλα δεν τελειωνει... οταν την γλειφω μου λεει ελα να με γαμησεις...
 

Chrisjr89

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2024
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
Η δικιά μου ειναι 100% κλειτοριδική και για να τελειώσει μπορεί μόνο σε μια στάση και μου βγάζει την πίστη. εσάς? ποια η γνώμη σας?
Φιλαράκι έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και δεν μου είχε τύχει ποτέ αυτό!Δυστυχώς μόνο μια φορά κατάφερα ενώ την γαμουσα να χύνει καθώς της έπαιζα την κλειτορίδα.....Μεγάλη βοήθεια προσφέρουν τα ερωτικά βοηθήματα για αυτή την δουλειά αλλά όχι στο 100%
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.889
Like
8.304
Πόντοι
1.056
Η δικιά μου ειναι 100% κλειτοριδική και για να τελειώσει μπορεί μόνο σε μια στάση και μου βγάζει την πίστη. εσάς? ποια η γνώμη σας?
Πάρε sex toys για τη κλειτορίδα της και έτσι θα την πηδάς σε όποια στάση θες..Και αυτή θα χύνει ..
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240520-172147_Photos[1].jpg
    Screenshot_20240520-172147_Photos[1].jpg
    457,8 KB · Εμφανίσεις: 46
OP
OP
L

loutsosathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2024
Μηνύματα
53
Like
73
Πόντοι
0
Φιλαράκι έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και δεν μου είχε τύχει ποτέ αυτό!Δυστυχώς μόνο μια φορά κατάφερα ενώ την γαμουσα να χύνει καθώς της έπαιζα την κλειτορίδα.....Μεγάλη βοήθεια προσφέρουν τα ερωτικά βοηθήματα για αυτή την δουλειά αλλά όχι στο 100%
δεν μου εχει τυχει ξανα να πω την αληθεια που οριακα νοιωθω μαλακας και ψωλαρας δεν ειμαι (17εκ) αλλα ποτε δεν ειχα θεμα με καμια να χυσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αδερφέ 8 στις 10(τουλάχιστον σε εμένα) κλειτορίδα παίζουν....

Αδερφέ 8 στις 10(τουλάχιστον σε εμένα) κλειτορίδα παίζουν....
εμενα παλι τοσο δυσκολια ποτε ξανα
 

Chrisjr89

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2024
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
δεν μου εχει τυχει ξανα να πω την αληθεια που οριακα νοιωθω μαλακας και ψωλαρας δεν ειμαι (17εκ) αλλα ποτε δεν ειχα θεμα με καμια να χυσει

δεν μου εχει τυχει ξανα να πω την αληθεια που οριακα νοιωθω μαλακας και ψωλαρας δεν ειμαι (17εκ) αλλα ποτε δεν ειχα θεμα με καμια να χυσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:




εμενα παλι τοσο δυσκολια ποτε ξανα
Ούτε εμένα μου είχε ξανά τύχει και τώρα μου βγαινει η παναγια!Πρέπει να συγχρονιστεί όλο το σύμπαν για να με χυσει!
 

nkido101

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
200
Like
2.464
Πόντοι
441
δεν ειναι ολοι για ολους
 

nkido101

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
200
Like
2.464
Πόντοι
441
Το θέμα ειναι να ξέρεις ...
ναι τα βασικα
αλλα αν η αλλη δεν σου λεει η δεν ξερει τι της αρεσει για να τελειωσει πως να την αγγιζουν που με τι τροπο και αν ειναι κ σφιγμενη δεν αφηνεται οτι και να κανεις δεν...
 
OP
OP
L

loutsosathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2024
Μηνύματα
53
Like
73
Πόντοι
0
Κωλομπαρας ευρέθη
απο το να σπαμαρω ολο το νημα καλυτερα να μιλησω με εναν ανθρωπο συμπασχοντα. κατα τα λοιπα μπορεις να πεις οτι θες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι τα βασικα
αλλα αν η αλλη δεν σου λεει η δεν ξερει τι της αρεσει για να τελειωσει πως να την αγγιζουν που με τι τροπο και αν ειναι κ σφιγμενη δεν αφηνεται οτι και να κανεις δεν...
ναι ειναι ολα πολυ σωστα που δεν χρειαζονται σχολια
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
8
Like
1.689
Πόντοι
216
Η δικιά μου ειναι 100% κλειτοριδική και για να τελειώσει μπορεί μόνο σε μια στάση και μου βγάζει την πίστη. εσάς? ποια η γνώμη σας?
Στείλε τηλέφωνο να σου πούμε με σιγουριά αν την βολεύουν και άλλες στάσεις χαχα
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
345
Like
862
Πόντοι
81
το παραδοξο ειναι ή οτι δεν αφηνει το σωμα της ελευθερο ή οτι δεν ξερω... την γλειφω αλλα δεν τελειωνει... οταν την γλειφω μου λεει ελα να με γαμησεις...
Αυτά είναι…

Και γω με κλειτοριδική και γουστάρω !!!
Μπορεί οι στάσεις να είναι ελάχιστες, αλλά γουστάρω πολύ να τη βλέπω να μαλακίζεται τη στιγμή που της τον χώνω.
Με καυλώνει η κίνηση που κάνει όταν γλύφει τα δάχτυλά της για να παίξει την κλειτορίδα της.
Και φυσικά κάνω ότι μου κατέβει για να την κάνω να χύσει.
Μαλακά, δυνατά, βαθιά μέσα, ή μόνο έξω διείσδυση στην μουνότρυπά της, ή να της παίζω τον πουτσο στο μουνι της…, ή αλλαγή γωνίας που της τον βάζω μέσα, μαζί πάντα με τα απαραίτητα βρομόλογα!
Χύνουμε με ένταση μετά από τόση προσμονή.
Αυτό που σου λέει «έλα να με γαμησεις» το λέει και η δικιά μου.
Γιατί έχουν καυλωσει και θέλουν τον πουτσο μέσα στο μουνι τους…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom