Νέα

Irida

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Irida ?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
568
Κριτικές
1
Like
1.276
Πόντοι
206
Έξτρα Υπηρεσίες:
(Προαιρετικές, δεν συμπεριλαμβάνονται στο βασικό πρόγραμμα)
Hand job +15€
Foot job + 10€
Blow job + 20€
Rim + 30€

Αυτα πανε με το κομματι? βαλε στην ωρα 2 πιπες, τον ακουμπας λιγο με τα ποδια στο δευτερο γυρο ενω στον πρωτο τον ακουμπησες και με το χερι...

ποσο θα βγει?
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
856
Like
2.041
Πόντοι
446
Καλημέρα, τα ραντεβού έχουν ξεκινήσει.

IRiS Massage

Find & Love your inner self


Μέσα σε μια Συνεδρια, από εμένα θα λάβεις:
Bubbles Massage
Head Massage
Χαλαρωτικές πιέσεις
Και μετά, ξεκινάμε... " τα λάδια"
Body to Body Massage
Barefoot Ashiatsu Massage

Διάρκεια/ Κόστος Συνεδρίας:
60' / 80€
90' / 100€
120' / 120€

Έξτρα Υπηρεσίες:
(Προαιρετικές, δεν συμπεριλαμβάνονται στο βασικό πρόγραμμα)
Hand job +15€
Foot job + 10€
Blow job + 20€
Rim + 30€

Εξυπηρετώ Θεσσαλονίκη, σε:
Κατοικίες, Γραφεία, Ξενοδοχεία, Airbnb
από Δευτέρα έως Παρασκευή,
από τις 12:00 έως τις 0:00
Late night μετά τις 23:00 +10€
Σάββατο & Κυριακή κλειστά
(Κατόπιν συνεννόησης)

Πληροφορίες και κλείσιμο ραντεβού, όλη την εβδομάδα, με μήνυμα στο Viber 6943865816,
ιδανικά μια ημέρα ενωρίτερα για να υπάρχει διαθεσιμότητα.

Σας ευχαριστώ όλους πολύ!
Προτιμάς ξενοδοχείο (και ποιο) ή Airbnb;
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
90
Like
329
Πόντοι
20
Έξτρα Υπηρεσίες:
(Προαιρετικές, δεν συμπεριλαμβάνονται στο βασικό πρόγραμμα)
Hand job +15€
Foot job + 10€
Blow job + 20€
Rim + 30€

Αυτα πανε με το κομματι? βαλε στην ωρα 2 πιπες, τον ακουμπας λιγο με τα ποδια στο δευτερο γυρο ενω στον πρωτο τον ακουμπησες και με το χερι...

ποσο θα βγει?

Στις δύο ώρες 2 blowjob, το χρεώνεται μια φορά, δλδ 20€

Αν τον ακουμπήσω λίγο με τα πόδια ένα πέρασμα έτσι όπως κάνω το μασάζ δεν θα χρεωθείς, αλλά αν γίνει "δουλειά με τα πόδια" , χρεώνεται blow job, foot job, 30€
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
90
Like
329
Πόντοι
20
Η κοπέλα έχει κλειστά τα μηνύματα της?

Όπως ανέφερε και ο Οντίν, δεν ανοίγουν τα pm.

Έκανα ότι μου ζητήθηκε αλλά δεν έχει διορθωθεί.

Τεχνικό προβλήμα. Δεν ξέρω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημέρα Μαμαντου
 

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
43
Like
123
Πόντοι
0
Συνάδελφοι δεν έχω δοκιμάσει την κοπέλα αλλά λίγο τσιμπημένες μου φαίνονται οι τιμές ...80 για 1 ώρα +20 Ι πιπα =100+ 30 έως 50 το ξενοδοχείο ή arbn =150 περίπου και 20 το ταξί αν είσαι εκτός πάμε στα 170 ....με 100 πάμε στην νικολ και καρφωνουμε 2 φορές...δεν λέω μπορεί να τα αξίζει εις διπλού αλλά μου φαίνεται ακριβό
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
856
Like
2.041
Πόντοι
446
Συνάδελφοι δεν έχω δοκιμάσει την κοπέλα αλλά λίγο τσιμπημένες μου φαίνονται οι τιμές ...80 για 1 ώρα +20 Ι πιπα =100+ 30 έως 50 το ξενοδοχείο ή arbn =150 περίπου και 20 το ταξί αν είσαι εκτός πάμε στα 170 ....με 100 πάμε στην νικολ και καρφωνουμε 2 φορές...δεν λέω μπορεί να τα αξίζει εις διπλού αλλά μου φαίνεται ακριβό
Δες πως είναι σαν εμπειρία. Εγώ π.χ. δεν έχω προηγούμενη εμπειρία από nuru που έκαναν κάποιοι στην Θεσσαλονίκη οπότε θέλω να το δω. Εννοείται ότι δεν μπορείς να πηγαίνεις μέρα παρά μέρα. Εξάλλου έχουμε πολλές επιλογές στην Θεσσαλονίκη πλέον. Αν θες να τα τιμήσεις όλα τα κορίτσια θέλεις κανένα διχίλιαρο τον μήνα. Καλός είναι ο ανταγωνισμός για να μην παίρνουν την ανιούσα οι τιμές.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.059
Like
365
Πόντοι
36
Και επειδή ανήκε στην ομάδα της ΤΕΑ θέλω να πιστεύω ότι θα είναι σαν εμπειρία καλή
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.031
Πόντοι
1.056
Ρε μύστες ,δεν έχει σχέση η συγκεκριμένη παροχή με την διυσδειση...τι μπέρδεμα δημιουργείτε;

Θες να τον χώσεις;Πας εκεί που ξέρεις...εδώ δεν είναι να τον χώσεις...όμως επειδή κ γω δεν έχω παει στο νουρου κ λόγω του ότι η Ίριδα είναι αρκετά στα γούστα μου,θα δοκίμαζα ααντε να με κάνει μασάζ κυρίως,μετά να την "βλέπω" να τρίβεται πάνω μου γυμνή και να με "εκτονώνει" και ολας...

Συν το ένα συν το άλλο...βγαίνει ένα -χ- πόσο;

Ε πάντα όμως υπάρχει ένα πόσο...
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
400
Πόντοι
21
Και επειδή ανήκε στην ομάδα της ΤΕΑ θέλω να πιστεύω ότι θα είναι σαν εμπειρία καλή
Λίγο πολύ όλοι μας εδώ μέσα σε αυτό ελπίζουμε. Ούτε είδαμε ούτε ακούσαμε.
Πόσο μάλλον όταν η ίδια λέει ότι τα ραντεβού ξεκίνησαν αλλά κανείς δεν είπε τίποτα.
Τές πα. Καλώς όρισες κοριτσάρα μου #irida ? κάποια στιγμή θα σε δοκιμάσω.#irida
 

Konnn

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
8
Like
14
Πόντοι
0
Δες πως είναι σαν εμπειρία. Εγώ π.χ. δεν έχω προηγούμενη εμπειρία από nuru που έκαναν κάποιοι στην Θεσσαλονίκη οπότε θέλω να το δω. Εννοείται ότι δεν μπορείς να πηγαίνεις μέρα παρά μέρα. Εξάλλου έχουμε πολλές επιλογές στην Θεσσαλονίκη πλέον. Αν θες να τα τιμήσεις όλα τα κορίτσια θέλεις κανένα διχίλιαρο τον μήνα. Καλός είναι ο ανταγωνισμός για να μην παίρνουν την ανιούσα οι τιμές.
Αν ψήνεσαι καθαρά για Nuru, τότε καλύτερα να τσεκάρεις την κοπέλα στην Αγίου Δημητρίου. Προφανώς δεν έχω δοκιμάσει την Ίριδα αλλά η άλλη είναι τιμιότατη
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
455
Κριτικές
7
Like
1.089
Πόντοι
361
Ραντεβο'υ με την κοπέλα, πολύ ευγενική και καλή ως χαρακτήρας, από εμφανιση πετίτ πρόσωπο οπως στις φωτογραφίες, πολύ δεκτική σε οτι της ζητήθηκε γενικά θέλει να σε ικανοποιήσει, ευχαριστη εμπειρία ιδανικά αν ήταν λιιιγο φτηνότερο το πρόγραμμα θα ηταν top of the top αλλά και πάλι πέρασα καλά
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
856
Like
2.041
Πόντοι
446
Ραντεβο'υ με την κοπέλα, πολύ ευγενική και καλή ως χαρακτήρας, από εμφανιση πετίτ πρόσωπο οπως στις φωτογραφίες, πολύ δεκτική σε οτι της ζητήθηκε γενικά θέλει να σε ικανοποιήσει, ευχαριστη εμπειρία ιδανικά αν ήταν λιιιγο φτηνότερο το πρόγραμμα θα ηταν top of the top αλλά και πάλι πέρασα καλά
Που έγινε το ραντεβού; (Αν επιτρέπεται)
 

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
568
Κριτικές
1
Like
1.276
Πόντοι
206
Στις δύο ώρες 2 blowjob, το χρεώνεται μια φορά, δλδ 20€

Αν τον ακουμπήσω λίγο με τα πόδια ένα πέρασμα έτσι όπως κάνω το μασάζ δεν θα χρεωθείς, αλλά αν γίνει "δουλειά με τα πόδια" , χρεώνεται blow job, foot job, 30€
Στη μία ωρα τα 2 blow θα χρεωθουν επι2?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom