Νέα

Irida

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Irida ?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
90
Like
329
Πόντοι
20
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει, πως ανοίγω νέο thread που να παραπέμπει σε Irida massage , Μασάζ στη Θεσσαλονίκη;
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
90
Like
329
Πόντοι
20
Καλησπέρα, πρέπει να επισημάνω και πάλι ότι το Iris massage είναι κάτι εντελώς διαφορετικό και δεν έχει ουδεμία σχέση με το Diamonds massage Athens.

Δεν υπάρχει απολύτως καμία συνεργασία, δεν είναι franchise.

Είναι σαν να μην συναντηθήκαμε ποτέ και σαν να μη δούλεψα ποτέ στο Diamonds Athens massage.

Το μασάζ που προσφέρει το Iris massage, οι κινήσεις, το μασάζ αυτό καθαυτό είναι κάτι που συνέθεσα μόνη μου, βγαλμένο από εμένα την ίδια.
Μπορεί να λέγεται body to body, μασάζ σώμα με σώμα (δεν ξέρω το σώμα με σώμα πως να το ονομάσω διαφορετικά), ωστόσο διαφέρει ριζικά από το Diamonds Athens massage.
Σε καμία περίπτωση δεν είναι ίδιο.

Ξεκλείδωμα σπονδυλικής στήλης είναι κάτι που επίσης συνέθεσα μόνη μου.

Οι κινήσεις του barefoot το ίδιο.

Head massage το ίδιο

Body soap massage που ίσως το αλλάξω και το κάνω Body soap and peeling το σκέφτηκα εχθές σαν νέα υπηρεσία

Hydro body massage είναι μασάζ στο jacuzzi, το έβαλα σε περίπτωση που υπάρχει σε κάποιο ξενοδοχείο jacuzzi και θελήσει κάποιος να το χρησιμοποιήσουμε, μπορούμε να κάνουμε ένα είδος μασάζ εκεί.
 

Jimmy.D

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
Αν τρολάρει, μικρό το κακό. Γιατί εκτός απο τρολάρισμα μπορεί να συλλέγει πληροφορίες.
Οι περισσότεροι πάνε σαν τα λιγούρια και στέλνουν μηνύματα στο viber: .." Έλα μωρό είμαι ο τάδε(nickname) από τo bourdela.com...κλπ κλπ"

Κι επειδή στο viber οι πιο πολλοι βάζουμε το κανονικό μας ονομα και φωτογραφία,
φτιάχνει σε χρόνο dt , το κάθε μουνόπανο με ψευτικο προφιλ μασαζοπουτάνας , μια λίστα με τα κανονικά μας στοιχεία

Nickname : poutsokavlis = γιωργος Παπαδόπουλος , τηλέφωνο, φωτογραφία κλπκλπ

Θέλει προσοχή μάγκες... Πάντα στέλνουμε απο γκομενοτηλέφωνο. Ποτέ δε στέλνουμε μηνύματα σε viber αμέσως μόλις ανέβει νέο νήμα απο την κάθε καρακαηδόνα... Αφήστε να περάσουν μερικές μέρες...
Όπως επίσης ποτέ δεν γράφουμε κριτική με συγκεκριμένες λεπτομέρειες , την ίδια μέρα της συνεδρίας... ΣΤΟΧΟΠΟΙΟΥΜΑΣΤΕ...

Τηρήστε αυτούς τους βασικούς κανόνες για να εχετε το κεφαλάκι σας ήσυχο.
Ομολογώ δεν το είχα σκεφτεί. Όντως μπορεί να κάνει αναγνώριση για να μαζέψει λίστα. Γενικότερα σφάλμα μέγιστο να χάνουμε ένα σημαντικό ατού του φόρουμ που είναι η ανωνυμία. Πολύ καλές συμβουλές Περαματιώτη σαν καινούργιος θα το λάβω υπόψη. Να σαι καλά.

Να προσέχουμε!
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
1.819
Πόντοι
2.472
Καλησπέρα, αναρτώ νέο πρόγραμμα υπηρεσιων


IRIS MASSAGE στη Θεσσαλονίκη


ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΥΠΗΡΕΣΊΩΝ
Όλες μαζί μέσα σε μια Συνεδρία!!!

5 είδη μασαζ τα οποία είναι τα παρακατω:

Ξεκλείδωμα σπονδυλικής στήλης με knees presses

Body to body massage therapy (nuru με λάδι)

Barefoot Ashiatsu massage

Head massage with energy touch

Body Soap massage

Hydro Body massage therapy


Κόστος συνεδρίας:

60'/80€
90'/100€
120'/120€

_________

Extra services:

Handjob +15€
Blowjob +20€
Footjob +10€
Rim +30

_________

Late night after 23:00
Επιπλέον επιβάρυνση + 10€

_________

Ωράριο εργασίας:

Δευτέρα έως Παρασκευή

12:00 - 00:00

Σάββατο & Κυριακή

Κλειστά

_________

Εξυπηρετεί σε Ξενοδοχεία - Κατοικίες - Εργασιακούς χώρους & Airbnb.

_________

Λειτουργούμε με ραντεβού.

Κρατήσεις όλη την εβδομάδα από τις 11:00 π.μ. με μήνυμα στο Viber 6943865816

Εισέρχεσαι σε έναν γνώριμο χώρο για σένα..

Προσπάθησε τουλάχιστον να πλασαριστείς σωστά..

Μην αντιγράφεις, μην πιθηκίζεις, μάθε πως αυτός που πιθηκίζει στη ζωή, είναι της καρπαζιάς..

Είναι προφανές πως ζητάς εναγωνίως να επιστρέψεις, στην προσπάθεια σου αυτή όμως, κάνεις το ένα λάθος πίσω απ΄ το άλλο.. Καταλαβαίνω πως έχεις ξεμείνει από ρευστότητα,, είναι όμως η τρίτη προσπάθεια ..
Ίσως να μην έχεις άλλη. η εμπειρία μου λέει, πως δεν μπορείς να σταθείς στο χώρο, αν δεν αλλάξει άρδην η στάση σου..

Κυριότερο από όλα η ειλικρίνεια, όλα αποκαλύφθηκαν , ξέρεις εσύ.

Ξεκίνα λοιπόν σωστά, δημιούργησε το δικό σου προϊόν, υποστήριξέ το κ λανσάρισέ το όπως πρέπει .

Συντονίσου με την κοινότητα, φέρσου ως επαγγελματίας, σεβάσου το κοινό που απευθύνεσαι, για να σε σεβαστεί κ εκείνο..
Μη δίνεις αφορμή να σε κράζουν..

Αν θέλεις μια συμβουλή διαφοροποιήσου σε όλα, ακόμα κ στις τιμές, ξεκίνα από χαμηλότερη βάση, δεν είσαι υπάλληλος της άλλης τώρα.. δουλεύεις για σένα.. (ή μήπως όχι?)

Πάλι καλά που δεν ανάρτησες κ το τηλέφωνό της..

 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.994
Like
10.125
Πόντοι
2.256
Έχω αλλάξει τις υπηρεσίες, δεν είναι ίδιες.
Ελληνικά μιλάω Ίριδα .Το μοτίβο αναρτήσεων, είπα.
Όχι το κείμενο της αναρτησης , αλλα τον τρόπο που συντάσεις το κείμενο της ανάρτησης.
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει, πως ανοίγω νέο thread που να παραπέμπει σε Irida massage , Μασάζ στη Θεσσαλονίκη;

Πως ανοίγεις νέο θέμα;;;; Hellooooooo σου φωνάζειιι πάνω δεξιά ενα μεγάλο κόκκινο πλαίσιο

1728246773357.png


Και αυτο με τη σπονδυλική στήλη να το προσέξεις... δε παίζουμε με αυτά αν δεν είσαι απόλυτα καταρτισμένη και εκπαιδευμένη με άριστη γνώση ανατομίας του σώματος.
Body soap massage που ίσως το αλλάξω και το κάνω Body soap and peeling το σκέφτηκα εχθές σαν νέα υπηρεσία
Κάντο καλύτερα Soapy massage ή Bubbles massage
 
Τελευταία τροποποίηση:

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.267
Κριτικές
32
Like
27.153
Πόντοι
8.346
Τα pm δε μου είχαν ξεκλειδώσει ούτε στο παλιό νήμα.
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει, πως ανοίγω νέο thread που να παραπέμπει σε Irida massage , Μασάζ στη Θεσσαλονίκη;
...κοριτσαρα εξακολουθεις να εχεις προβλημα με το λογαριασμου σου, δεν μπορουμε να σ στειλουμε/στειλεις μυνηματα (Ουπς! Κάποιο πρόβλημα προέκυψε. / Ο συγκεκριμένος χρήστης δε βρέθηκε. )!!!
Δες το με τον @antisthenis που ειναι ο καταλληλος ή στην τελικη διεγραψε αυτον τον λογαριασμο κ φτιαξε εναν νεο (σωστα κ προσεκτικα αυτη την φορα).
Οσα νηματα κ να ανοιξεις δεν προκειται να γινει σωστη δουλεια εαν δεν εχεις φτιαξει ΠΡΩΤΑ το προβλημα του λογαριασμου σου για επικοινωνια!
:hi:
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
90
Like
329
Πόντοι
20
Καλημέρα
Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας.
Τις διαβάζω, σας ακούω.

Θα ποστάρω ξανά, διαφορετικά.

Επισημαίνω ξανά, πως είμαι μόνη μου.

Σας έχω αναστατώσει, συγνώμη.

Οντίν ίσως δεν έχω συμπληρώσει τα απαιτούμενα μηνύματα για να ανοίξουν τα pm. Δεν με αφήνει ούτε στον Αντισθένη να στείλω νέο μήνυμα. Μου έχει κρατήσει την παλιά συνομιλία μαζί του, ωστόσο δεν με αφήνει να του γράψω νέα συνομιλία.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.195
Κριτικές
5
Like
12.916
Πόντοι
3.786
Καλημέρα
Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας.
Τις διαβάζω, σας ακούω.

Θα ποστάρω ξανά, διαφορετικά.

Επισημαίνω ξανά, πως είμαι μόνη μου.

Σας έχω αναστατώσει, συγνώμη.

Οντίν ίσως δεν έχω συμπληρώσει τα απαιτούμενα μηνύματα για να ανοίξουν τα pm. Δεν με αφήνει ούτε στον Αντισθένη να στείλω νέο μήνυμα. Μου έχει κρατήσει την παλιά συνομιλία μαζί του, ωστόσο δεν με αφήνει να του γράψω νέα συνομιλία.

...κοριτσαρα εξακολουθεις να εχεις προβλημα με το λογαριασμου σου, δεν μπορουμε να σ στειλουμε/στειλεις μυνηματα (Ουπς! Κάποιο πρόβλημα προέκυψε. / Ο συγκεκριμένος χρήστης δε βρέθηκε. )!!!
Δες το με τον @antisthenis που ειναι ο καταλληλος ή στην τελικη διεγραψε αυτον τον λογαριασμο κ φτιαξε εναν νεο (σωστα κ προσεκτικα αυτη την φορα).
Οσα νηματα κ να ανοιξεις δεν προκειται να γινει σωστη δουλεια εαν δεν εχεις φτιαξει ΠΡΩΤΑ το προβλημα του λογαριασμου σου για επικοινωνια!
:hi:
@antisthenis πώς μπορεί να λυθεί αυτό το πρόβλημα;
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
1.819
Πόντοι
2.472
Καλημέρα
Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας.
Τις διαβάζω, σας ακούω.

Θα ποστάρω ξανά, διαφορετικά.

Επισημαίνω ξανά, πως είμαι μόνη μου.

Σας έχω αναστατώσει, συγνώμη.

Οντίν ίσως δεν έχω συμπληρώσει τα απαιτούμενα μηνύματα για να ανοίξουν τα pm. Δεν με αφήνει ούτε στον Αντισθένη να στείλω νέο μήνυμα. Μου έχει κρατήσει την παλιά συνομιλία μαζί του, ωστόσο δεν με αφήνει να του γράψω νέα συνομιλία.

Θα σε ξεκλειδώσουν, θα επανέλθει το νήμα σου σε λίγο, δε χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο, ο λογαριασμός σου λόγω ιστορικού, είναι υπό έγκριση, γι αυτό και οι δημοσιεύσεις σου εμφανίζονται καθυστερημένα..

Θα ανοίξουν κ τα μηνύματα...​
 
Τελευταία τροποποίηση:

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.267
Κριτικές
32
Like
27.153
Πόντοι
8.346
Καλημέρα
Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας.
Τις διαβάζω, σας ακούω.

Θα ποστάρω ξανά, διαφορετικά.

Επισημαίνω ξανά, πως είμαι μόνη μου.

Σας έχω αναστατώσει, συγνώμη.

Οντίν ίσως δεν έχω συμπληρώσει τα απαιτούμενα μηνύματα για να ανοίξουν τα pm. Δεν με αφήνει ούτε στον Αντισθένη να στείλω νέο μήνυμα. Μου έχει κρατήσει την παλιά συνομιλία μαζί του, ωστόσο δεν με αφήνει να του γράψω νέα συνομιλία.
....τα απαιτουμενα σχολια-αναρτησεις για να ξεκλειδωσουν τα ΠΜ ειναι τα 5 κ εσυ εχεις παραπανω! Οποτε ή καποιο προβλημα υπαρχει με τον λογαριασμο σου ή καποιος "καλοθελητης" σου εχει κανει για καποιο λογο αναφορα κ εισαι σε καποιο σταδιο μπλοκαρισματος!
Οπως κ να'χει μονο ο @antisthenis (ο οποιος λογικα θα εχει λοξυγκα ο ανθρωπος με τοσα ταγκαρισματα) μπορει να το δει/διορθωσει. Προταση μου, μην ανοιξεις ακομη νημα δικο σου εαν δεν επανερθει σωστα ο λογαριασμος/προφιλ σου.
:hi:
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
90
Like
329
Πόντοι
20
IRiS Massage

Find & Love your inner self


Το μασάζ είναι έκφραση. Έκφραση σωματική & ψυχική. Και από αυτό, δια μέσω αυτού, απορρέουν συναισθήματα.

Εσύ παίρνεις αυτό που έχεις εσύ κι εγώ παίρνω αυτό που έχω εγώ.

Οι άνθρωποι είμαστε σώμα & ψυχή. Αυτό που μας κάνει να λειτουργούμε και να πορευόμαστε στη ζωή είναι το θυμικο μας, η ψυχή μας, τα συναισθήματα μας.
Η ψυχή κινεί το σώμα.


Εγώ από εσένα πρέπει να πάρω ότι σου κάνει κακό, ότι σε χαλάει και να το φτιάξω καλα.


Πως θα το κάνω αυτό;
Με τον μοναδικό τρόπο που εγώ ξέρω να λειτουργώ. Με το μασαζ


Μέσα σε μια Συνεδρια, από εμένα θα λάβεις:
Bubbles Massage
Head Massage
Χαλαρωτικές πιέσεις
Και μετά, ξεκινάμε... " τα λάδια"
Body to Body Massage
Barefoot Ashiatsu Massage


Διάρκεια/ Κόστος Συνεδρίας:
60' / 80€
90' / 100€
120' / 120€


Έξτρα Υπηρεσίες:
(Προαιρετικές, δεν συμπεριλαμβάνονται στο βασικό πρόγραμμα)
Hand job +15€
Foot job + 10€
Blow job + 20€
Rim + 30€


Εξυπηρετώ Θεσσαλονίκη, σε:
Κατοικίες, Γραφεία, Ξενοδοχεία, Airbnb
από Δευτέρα έως Παρασκευή,
από τις 12:00 έως τις 0:00
Late night μετά τις 23:00 +10€


Πληροφορίες και κλείσιμο ραντεβού, όλη την εβδομάδα, με μήνυμα στο Viber 6943865816
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
4
Like
3.552
Πόντοι
456
Τι έγινε πάλι ? Επανήλθε?

πάντως για να κάνω το δικηγόρο του διάβολου.
Οι υπηρεσίες που προσφέρει , έχουν μια ονομασία .
Το πώς θα διαφοροποιηθεί δεν το ξέρω . Πώς θα αλλάξεις την ονομασία του body 2 body η του foot massage όταν έτσι λέγεται παγκοσμίως ?
Η το jacuzzi η head massage. Μην κολλάμε σε αυτά και κυρίως το boss του «γραφείου» που εργαζόταν πριν.

Η ουσία είναι μια , το κορμί είναι σαλονικα οπότε εμείς το χάσαμε .
Το αν δεν έχει σχέση με το προηγούμενο δεν έχω λόγο να μην το πιστέψω
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
641
Κριτικές
21
Like
3.118
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα αγαπητή, @Irida ?

Δοκίμασε να πας στο προφίλ σου, έχει μια ετικέτα που γράφει "Απόρρητο" μπες εκεί.

Λίγο παρακάτω γράφει "Επίτρεψε στους άλλου να:" Βλέπουν λεπτομέρειες στη σελίδα του προφίλ σου: Βάλε την επιλογή -> Μόνο μέλη.

Λίγο πιο κάτω εκεί που γράφει "Ξεκινούν προσωπικές συζητήσεις μαζί σου". Βάλε την επιλογή -> Μόνο μέλη.

Τέλος εκεί που γράφει "Βλέπουν στοιχεία επικοινωνίας σου". Βάλε και εκεί επιλογή -> Μόνο μέλη.

Δοκίμασε αυτές τις ρυθμίσεις και ίσως λυθεί το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις με τον λογαριασμό σου.

Αν όχι, τότε θα πρέπει να παρέμβει ο @antisthenis :hi:
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.043
Κριτικές
37
Like
5.916
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα
Δεν έχω κάποια συνεργασία.
Έχω μετακομίσει από Αθήνα, ξεκινάω από το μηδέν και πάλι.
Οι υπηρεσίες που θα προσφέρω και η τιμολογηση θα είναι αυτες ναι, ότι και όπως έχω μάθει απο για εμένα το καλύτερο και πιο τίμιο γραφείο που έχει υπάρξει.
Που σε βρίσκουμε, εκτός Αθηνών;
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
90
Like
329
Πόντοι
20
Καλησπέρα αγαπητή, @Irida ?

Δοκίμασε να πας στο προφίλ σου, έχει μια ετικέτα που γράφει "Απόρρητο" μπες εκεί.

Λίγο παρακάτω γράφει "Επίτρεψε στους άλλου να:" Βλέπουν λεπτομέρειες στη σελίδα του προφίλ σου: Βάλε την επιλογή -> Μόνο μέλη.

Λίγο πιο κάτω εκεί που γράφει "Ξεκινούν προσωπικές συζητήσεις μαζί σου". Βάλε την επιλογή -> Μόνο μέλη.

Τέλος εκεί που γράφει "Βλέπουν στοιχεία επικοινωνίας σου". Βάλε και εκεί επιλογή -> Μόνο μέλη.

Δοκίμασε αυτές τις ρυθμίσεις και ίσως λυθεί το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις με τον λογαριασμό σου.

Αν όχι, τότε θα πρέπει να παρέμβει ο @antisthenis :hi:
Μυθικάλ Ζοαν έτσι είναι επιλεγμένα. Όπως είναι τα έκανα και αποθήκευση ξανά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που σε βρίσκουμε, εκτός Αθηνών;
Καλησπέρα, Θεσσαλονίκη
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-10-07-14-24-01-097_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-10-07-14-24-01-097_com.android.chrome.jpg
    631,8 KB · Εμφανίσεις: 19

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
641
Κριτικές
21
Like
3.118
Πόντοι
1.436
Μυθικάλ Ζοαν έτσι είναι επιλεγμένα. Όπως είναι τα έκανα και αποθήκευση ξανά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλησπέρα, Θεσσαλονίκη
Πάλι δεν μπορούμε να σου στείλουμε μήνυμα, λέει "ο συγκεκριμένος χρήστης δεν βρέθηκε".

Μάλλον υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον λογαριασμό σου, τότε θα πρέπει να παρέμβει ο @antisthenis, αν μπορέσει να βρει λύση ειδάλλως θα πρέπει να φτιάξεις καινούργιο λογαριασμό.
 

Nick FiveZero

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2024
Μηνύματα
8
Like
36
Πόντοι
0
@Irida ?
Κάνε μια συνεδρία με κάποιον από τα μέλη που γνωρίζει να στα σετάρει όλα να μην παιδεύεσαι και συ επικεντρώσου στην ουσία
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
90
Like
329
Πόντοι
20
Εντωμεταξυ είδα μόλις παλαιότερες αναρτήσεις μου και κοντεύω να πάθω συγκοπή.

Θα κάνω αναφορά σε μηνύματα μου και παρακαλώ να διαγραφούν. Θερμοπαρακαλω να διαγράφουν τα συγκεκριμένα μηνύματα.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.331
Like
16.868
Πόντοι
3.556
Εντωμεταξυ είδα μόλις παλαιότερες αναρτήσεις μου και κοντεύω να πάθω συγκοπή.

Θα κάνω αναφορά σε μηνύματα μου και παρακαλώ να διαγραφούν. Θερμοπαρακαλω να διαγράφουν τα συγκεκριμένα μηνύματα.
βαζω ενα χερι ίριδα να καθαρισει τούτο το νήμα :hi:
 

Συνημμένα

  • IMG_0830.jpeg
    IMG_0830.jpeg
    349,1 KB · Εμφανίσεις: 24

Mistis29

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
44
Like
375
Πόντοι
20
Μιστικ
γίνονται προετοιμασίες και πρέπει όλα να γίνονται σωστά.

Γι ' αυτό όλη αυτή η καθυστέρηση.

Συγνώμη αλήθεια ♥️
Μη ζητάς συγνώμη βρε, πλάκα κάνουμε! Με το καλό να ξεκινήσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom