Νέα

Ηλικίες 30-40 και σεξουαλικότητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Savourogamhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
161
Πόντοι
291
Ήθελα να ανοίξω αυτό το thread πιο πολύ για να ακούσω γνώμες από συνομήλικους αλλά και μεγαλύτερους.

Έφτασα αισίως τα 35, από υγεία δόξα το Θεό καλά, αλλά δε μπορώ παρά να μην παρατηρήσω τις απότομες αλλαγές στη σεξουαλικότητά μου, ειδικά μετά τα 31 περίπου αν θυμάμαι καλά και δεν γνωρίζω αν είναι έτσι σε όλους λόγω ηλικίας, ή πρέπει να κοιτάξω κάτι που μου διαφεύγει.

Καταρχάς, μου έχουν εξαφανιστεί οι ωραίες πρωινές κάβλες, που ξύπναγες και ευχόσουν να έχεις γκόμενα/γυναίκα δίπλα και να σε αρχίσει στο πνευστό. Είναι πολύ σπάνιο να μου εμφανιστεί πρωινή στύση, συμβαίνει κυρίως έπειτα από αποχή σεξ για κάποιο λόγο, ή αν είμαι σε διακοπές κτλ.

Δεύτερον η λίμπιντο έχει πέσει στα τάρταρα. Το σεξ το ευχαριστιέμαι, ειδικά άμα υπάρχει πάθος και συναίσθημα, αλλά μου κάνει εντύπωση που για να νιώσω σαν "ζώο" έτοιμος να χυμήξω στην άλλη, πρέπει να περάσει σχεδόν καμία βδομάδα... Οτιδήποτε σε σεξ πριν από βδομάδα, δεν με εξιτάρει και τρελά, είμαι σε φάση "oh well, let's get done with this".

Τρίτον, οι ίδιες οι στύσεις. Δεν είναι το ίδιο εύκολο να πετύχω στύση και πέος στο 100%. Ειδικά αν με βάση το 2. δεν έχω πιάσει εβδομάδα, μπορεί να κάνω σεξ με 70-80% στύση. Δυστυχώς υπάρχουν και περιπτώσεις που φεηλάρω τελείως και το μηχάνημα δεν ανταποκρίνεται ούτε στο κλαρίνο. Συμβαίνει κυρίως σε μέρες που δεν έχω κοιμηθεί καλά, έχω στρες, κούραση από δουλειά κτλ (κάνω καθιστική εργασία γραφείου κυρίως). Αλλά μου φαίνεται τόσο παράξενο να έχω ολόκληρη μουνάρα γκόμενα (τρόπος το λέγειν) δίπλα μου γυμνή να με βάζει κάτω για κλαρίνο και να μην σηκώνεται ούτε με γερανό, ή να θέλω πολύ ώρα και με το ζόρι...

Τέταρτον, με ενοχλεί όταν η γυναίκα είναι πολύ υγρή. Σα να έχω χάσει από την ευαισθησία του πέους και όσο πιο υγρή είναι μια γυναίκα, τόσο κινδυνεύω να μην αισθάνομαι απολύτως τίποτα, με συνέπεια να (μπορεί να) μου πέσει όσο είμαι μέσα της...

Κάνω σεξ 1-3χ/εβδομάδα και μου φαίνεται άθλος.

Όλα αυτά έρχονται σε τόσο μεγάλη αντίθεση με τη δεκαετία 20-30, όπου άμα με πιαναν οι κάβλες και μόνο, μπορεί να μην μπορούσα να κοιμηθώ αν δεν αυνανιστώ... Για δεύτερο γύρο ούτε λόγος. Συμβαίνει μονάχα σαν θαύμα πλέον έπειτα από επιμονή της συντρόφου, ας πούμε 1-3 φορές το χρόνο...

Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω, αν όλα τα παραπάνω είναι φυσιολογικά της ηλικίας, ή αν χρήζουν (ιατρική?) διερεύνηση. Παραθέστε γνώμες ή όποιος θέλει πως βιώνει/βίωσε αυτή τη δεκαετία. Νωρίς δεν είναι ρε συνάδελφοι να ξεκινήσω κανά χάπι? Αν τα ξεκινήσω τώρα δλδ, πως είναι τα 40+ και τα 50+?
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.561
Πόντοι
736
Ήθελα να ανοίξω αυτό το thread πιο πολύ για να ακούσω γνώμες από συνομήλικους αλλά και μεγαλύτερους.

Έφτασα αισίως τα 35, από υγεία δόξα το Θεό καλά, αλλά δε μπορώ παρά να μην παρατηρήσω τις απότομες αλλαγές στη σεξουαλικότητά μου, ειδικά μετά τα 31 περίπου αν θυμάμαι καλά και δεν γνωρίζω αν είναι έτσι σε όλους λόγω ηλικίας, ή πρέπει να κοιτάξω κάτι που μου διαφεύγει.

Καταρχάς, μου έχουν εξαφανιστεί οι ωραίες πρωινές κάβλες, που ξύπναγες και ευχόσουν να έχεις γκόμενα/γυναίκα δίπλα και να σε αρχίσει στο πνευστό. Είναι πολύ σπάνιο να μου εμφανιστεί πρωινή στύση, συμβαίνει κυρίως έπειτα από αποχή σεξ για κάποιο λόγο, ή αν είμαι σε διακοπές κτλ.

Δεύτερον η λίμπιντο έχει πέσει στα τάρταρα. Το σεξ το ευχαριστιέμαι, ειδικά άμα υπάρχει πάθος και συναίσθημα, αλλά μου κάνει εντύπωση που για να νιώσω σαν "ζώο" έτοιμος να χυμήξω στην άλλη, πρέπει να περάσει σχεδόν καμία βδομάδα... Οτιδήποτε σε σεξ πριν από βδομάδα, δεν με εξιτάρει και τρελά, είμαι σε φάση "oh well, let's get done with this".

Τρίτον, οι ίδιες οι στύσεις. Δεν είναι το ίδιο εύκολο να πετύχω στύση και πέος στο 100%. Ειδικά αν με βάση το 2. δεν έχω πιάσει εβδομάδα, μπορεί να κάνω σεξ με 70-80% στύση. Δυστυχώς υπάρχουν και περιπτώσεις που φεηλάρω τελείως και το μηχάνημα δεν ανταποκρίνεται ούτε στο κλαρίνο. Συμβαίνει κυρίως σε μέρες που δεν έχω κοιμηθεί καλά, έχω στρες, κούραση από δουλειά κτλ (κάνω καθιστική εργασία γραφείου κυρίως). Αλλά μου φαίνεται τόσο παράξενο να έχω ολόκληρη μουνάρα γκόμενα (τρόπος το λέγειν) δίπλα μου γυμνή να με βάζει κάτω για κλαρίνο και να μην σηκώνεται ούτε με γερανό, ή να θέλω πολύ ώρα και με το ζόρι...

Τέταρτον, με ενοχλεί όταν η γυναίκα είναι πολύ υγρή. Σα να έχω χάσει από την ευαισθησία του πέους και όσο πιο υγρή είναι μια γυναίκα, τόσο κινδυνεύω να μην αισθάνομαι απολύτως τίποτα, με συνέπεια να (μπορεί να) μου πέσει όσο είμαι μέσα της...

Κάνω σεξ 1-3χ/εβδομάδα και μου φαίνεται άθλος.

Όλα αυτά έρχονται σε τόσο μεγάλη αντίθεση με τη δεκαετία 20-30, όπου άμα με πιαναν οι κάβλες και μόνο, μπορεί να μην μπορούσα να κοιμηθώ αν δεν αυνανιστώ... Για δεύτερο γύρο ούτε λόγος. Συμβαίνει μονάχα σαν θαύμα πλέον έπειτα από επιμονή της συντρόφου, ας πούμε 1-3 φορές το χρόνο...

Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω, αν όλα τα παραπάνω είναι φυσιολογικά της ηλικίας, ή αν χρήζουν (ιατρική?) διερεύνηση. Παραθέστε γνώμες ή όποιος θέλει πως βιώνει/βίωσε αυτή τη δεκαετία. Νωρίς δεν είναι ρε συνάδελφοι να ξεκινήσω κανά χάπι? Αν τα ξεκινήσω τώρα δλδ, πως είναι τα 40+ και τα 50+?
είμαι αισίως στα 31 κι έχω να πω πως όποιος γυμνάζεται συστηματικά και τρέφεται σωστά χωρίς γλυκά αναψυκτικά και γενικά junk food μαλακίες, εξακολουθεί να έχει καύλες 20άρη!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556
Νωρίς δεν είναι ρε συνάδελφοι να ξεκινήσω κανά χάπι? Αν τα ξεκινήσω τώρα δλδ, πως είναι τα 40+ και τα 50+?

τύπε πατα στο φακό στρατός καραμανης να παρεις μια ιδεα πως θα ειναι η μετα-ναυαγιακη εποχη:undecided::undecided::undecided:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
20
Like
26.798
Πόντοι
8.346
Λιγότερο άγχος , περισσότερη ασκηση αν μπορείς και θα επανέλθουν
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.037
Like
6.613
Πόντοι
1.056
Ήθελα να ανοίξω αυτό το thread πιο πολύ για να ακούσω γνώμες από συνομήλικους αλλά και μεγαλύτερους.

Έφτασα αισίως τα 35, από υγεία δόξα το Θεό καλά, αλλά δε μπορώ παρά να μην παρατηρήσω τις απότομες αλλαγές στη σεξουαλικότητά μου, ειδικά μετά τα 31 περίπου αν θυμάμαι καλά και δεν γνωρίζω αν είναι έτσι σε όλους λόγω ηλικίας, ή πρέπει να κοιτάξω κάτι που μου διαφεύγει.

Καταρχάς, μου έχουν εξαφανιστεί οι ωραίες πρωινές κάβλες, που ξύπναγες και ευχόσουν να έχεις γκόμενα/γυναίκα δίπλα και να σε αρχίσει στο πνευστό. Είναι πολύ σπάνιο να μου εμφανιστεί πρωινή στύση, συμβαίνει κυρίως έπειτα από αποχή σεξ για κάποιο λόγο, ή αν είμαι σε διακοπές κτλ.

Δεύτερον η λίμπιντο έχει πέσει στα τάρταρα. Το σεξ το ευχαριστιέμαι, ειδικά άμα υπάρχει πάθος και συναίσθημα, αλλά μου κάνει εντύπωση που για να νιώσω σαν "ζώο" έτοιμος να χυμήξω στην άλλη, πρέπει να περάσει σχεδόν καμία βδομάδα... Οτιδήποτε σε σεξ πριν από βδομάδα, δεν με εξιτάρει και τρελά, είμαι σε φάση "oh well, let's get done with this".

Τρίτον, οι ίδιες οι στύσεις. Δεν είναι το ίδιο εύκολο να πετύχω στύση και πέος στο 100%. Ειδικά αν με βάση το 2. δεν έχω πιάσει εβδομάδα, μπορεί να κάνω σεξ με 70-80% στύση. Δυστυχώς υπάρχουν και περιπτώσεις που φεηλάρω τελείως και το μηχάνημα δεν ανταποκρίνεται ούτε στο κλαρίνο. Συμβαίνει κυρίως σε μέρες που δεν έχω κοιμηθεί καλά, έχω στρες, κούραση από δουλειά κτλ (κάνω καθιστική εργασία γραφείου κυρίως). Αλλά μου φαίνεται τόσο παράξενο να έχω ολόκληρη μουνάρα γκόμενα (τρόπος το λέγειν) δίπλα μου γυμνή να με βάζει κάτω για κλαρίνο και να μην σηκώνεται ούτε με γερανό, ή να θέλω πολύ ώρα και με το ζόρι...

Τέταρτον, με ενοχλεί όταν η γυναίκα είναι πολύ υγρή. Σα να έχω χάσει από την ευαισθησία του πέους και όσο πιο υγρή είναι μια γυναίκα, τόσο κινδυνεύω να μην αισθάνομαι απολύτως τίποτα, με συνέπεια να (μπορεί να) μου πέσει όσο είμαι μέσα της...

Κάνω σεξ 1-3χ/εβδομάδα και μου φαίνεται άθλος.

Όλα αυτά έρχονται σε τόσο μεγάλη αντίθεση με τη δεκαετία 20-30, όπου άμα με πιαναν οι κάβλες και μόνο, μπορεί να μην μπορούσα να κοιμηθώ αν δεν αυνανιστώ... Για δεύτερο γύρο ούτε λόγος. Συμβαίνει μονάχα σαν θαύμα πλέον έπειτα από επιμονή της συντρόφου, ας πούμε 1-3 φορές το χρόνο...

Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω, αν όλα τα παραπάνω είναι φυσιολογικά της ηλικίας, ή αν χρήζουν (ιατρική?) διερεύνηση. Παραθέστε γνώμες ή όποιος θέλει πως βιώνει/βίωσε αυτή τη δεκαετία. Νωρίς δεν είναι ρε συνάδελφοι να ξεκινήσω κανά χάπι? Αν τα ξεκινήσω τώρα δλδ, πως είναι τα 40+ και τα 50+?
όπως λέει και ο φίλος ποιο πάνω είμαι 41 και έχω καύλες ποιο πολλές από ότι ειμουν 30,δεν γαμαω κάθε μέρα αλλά θα την παίξω οπωςδηποτε και από κούραση και αϋπνία φουλ!!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.039
Κριτικές
123
Like
50.780
Πόντοι
21.661
Τέταρτον, με ενοχλεί όταν η γυναίκα είναι πολύ υγρή. Σα να έχω χάσει από την ευαισθησία του πέους και όσο πιο υγρή είναι μια γυναίκα, τόσο κινδυνεύω να μην αισθάνομαι απολύτως τίποτα, με συνέπεια να (μπορεί να) μου πέσει όσο είμαι μέσα της...
ειναι δυνατον οταν η γκομενα υγραινεται-καβλωνει με την παρτη σου, να μπαινεις και να σου πεφτει ? :confused:
τι πιο καβλα αισθηση οταν μπαινεις στην αλλη και αισθανεσαι τα υγρα της να περικυκλωνουν το καβλι σου ?
.
.
.
.
btw, τι ψηφισες στο θρεντ της γλειφοκωλαδας ?:think:
 
OP
OP
S

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
161
Πόντοι
291
είμαι αισίως στα 31 κι έχω να πω πως όποιος γυμνάζεται συστηματικά και τρέφεται σωστά χωρίς γλυκά αναψυκτικά και γενικά junk food μαλακίες, εξακολουθεί να έχει καύλες 20άρη!
Αδερφέ από υγεία σφύζω, όλοι οι δείκτες είναι κομπλέ και κάνω αερόβια 3χ/εβδομάδα. Είμαι λίγο αγχώδης τύπος, αλλά με τους ρυθμούς σήμερα δεν ξέρω πως να το αποβάλω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με την ίδια γκόμενα; Και αν ναι, πόσο καιρό είστε μαζί;
2 χρόνια και 3 μήνες.
 
OP
OP
S

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
161
Πόντοι
291
ειναι δυνατον οταν η γκομενα υγραινεται-καβλωνει με την παρτη σου, να μπαινεις και να σου πεφτει ? :confused:
τι πιο καβλα αισθηση οταν μπαινεις στην αλλη και αισθανεσαι τα υγρα της να περικυκλωνουν το καβλι σου ?
.
.
.
.
btw, τι ψηφισες στο θρεντ της γλειφοκωλαδας ?:think:
Κι εγώ πνευματικά καβλώνω φουλ ρε φίλε, μέχρι και ταχυκαρδία με πιάνει, αλλά σα να μην έχω ευαισθησία, δεν αισθάνομαι απολύτως τπτ από τα πολλά υγρά, είναι σα να γαμάω αέρα ένα πράγμα! Γι αυτό και προσπαθώ να μπω σχετικά νωρίς (σιγά σιγά φυσικά να μην πονάει), για να προλάβω ακριβώς αυτό.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.986
Πόντοι
30.733
Φιλε μου κατ αρχας να σου πω οτι ειμαστε στην ιδια ηλικια . Πρεπει να αλλαξεις τροπο ζωης με περισσοτερη ασκηση , πιο υγιεινη διατροφη , καλυτερη διαχειριση του αγχους που οπως ειπε ενα παλικαρι πιο πανω αν δε μπορεσεις μονος σου να πας σε ειδικο και επισης εκτος απο ολα αυτα να πας σε εναν ουρολογο να το ελεγξεις και οργανικα το θεμα .

Το πιο πιθανο να σχετιζεται με ψυχογενεις παραγοντες , η συντριπτικη πλειοψηφια των περιπτωσεων κατω των 50 με αυτο σχετιζεται, μη σε παιρνει απο κατω . Η στυση ειναι αποτελεσμα διαφορων παραγοντων , οσο πιο γρηγορα διαγνωστει το αιτιο , τοσο ταχυτερη θα ναι η αποκατασταση , ο τροπος που περιγραφεις το προβλημα και τη ζωη σου δειχνει λιγο παραιτηση απο καποια πραγματα και μια απογοητευση ( μπορει να κανω και λαθος ) , αν ειναι ψυχολογικο και εχεις καμια καταθλιψη ή εισαι στα down σου μη μασας , πηγαινε σε ειδικο . Εισαι νεος και το θεμα της στυσης ειναι ταμπου αλλα μη ντραπεις και κωλωσεις , ολα λυνονται ασε τα χαπακια , απλα κρυβουν το προβλημα κατω απο το χαλι
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.039
Κριτικές
123
Like
50.780
Πόντοι
21.661
Κι εγώ πνευματικά καβλώνω φουλ ρε φίλε, μέχρι και ταχυκαρδία με πιάνει, αλλά σα να μην έχω ευαισθησία, δεν αισθάνομαι απολύτως τπτ από τα πολλά υγρά, είναι σα να γαμάω αέρα ένα πράγμα! Γι αυτό και προσπαθώ να μπω σχετικά νωρίς (σιγά σιγά φυσικά να μην πονάει), για να προλάβω ακριβώς αυτό.
αμα μπαινεις χωρις υγρα (η' αλλη λιπανση ας πουμε),
1ον ΔΕ ΜΠΑΙΝΕΙΣ και 2ον ειναι σαν να στον κοβει σε κυβους, καθως πιεζεις :confused:
ενιγουεϊ... αγχος-στρες ειναι πιστευω, οπως ειπα και πριν, συμφωνα με αυτα που εγραψες.
βρεστο μονος σου και θα στρωσεις.
γραψε και τον προϊσταμενο στα @@ σου και ολα θα γιανουν.
 
OP
OP
S

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
161
Πόντοι
291
Φιλε μου κατ αρχας να σου πω οτι ειμαστε στην ιδια ηλικια . Πρεπει να αλλαξεις τροπο ζωης με περισσοτερη ασκηση , πιο υγιεινη διατροφη , καλυτερη διαχειριση του αγχους που οπως ειπε ενα παλικαρι πιο πανω αν δε μπορεσεις μονος σου να πας σε ειδικο και επισης εκτος απο ολα αυτα να πας σε εναν ουρολογο να το ελεγξεις και οργανικα το θεμα .

Το πιο πιθανο να σχετιζεται με ψυχογενεις παραγοντες , η συντριπτικη πλειοψηφια των περιπτωσεων κατω των 50 με αυτο σχετιζεται, μη σε παιρνει απο κατω . Η στυση ειναι αποτελεσμα διαφορων παραγοντων , οσο πιο γρηγορα διαγνωστει το αιτιο , τοσο ταχυτερη θα ναι η αποκασταση , ο τροπος που περιγραφεις το προβλημα και τη ζωη σου δειχνει λιγο παραιτηση απο καποια πραγματα και μια απογοητευση ( μπορει να κανω και λαθος ) , αν ειναι ψυχολογικο και εχεις καμια καταθλιψη ή εισαι στα down σου μη μασας , πηγαινε σε ειδικο . Εισαι νεος και το θεμα της στυσης ειναι ταμπου αλλα μη ντραπεις και κωλωσεις , ολα λυνονται ασε τα χαπακια , απλα κρυβουν το προβλημα κατω απο το χαλι
Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου. Γενικά είμαι πολύ ευδιάθετος άνθρωπος και η ψυχολογία μου είναι ισορροπημένη και καλή, αν και στο συγκεκριμένο θέμα με έχει πάρει λίγο από κάτω. Πιο πολύ γιατί επιβεβαιώνω πως είμαι αρκετά μικρός για να έχω αυτά τα χαρακτηριστικά. Ευτυχώς η σύντροφός μου δεν έχει πάρει (ακόμα) πρέφα τπτ, γιατί τα ερμηνεύει με τη κούραση και τη δουλειά κι όταν έρχεται η ώρα τρώει ένα καλό ολοκληρωτικό μανίκι. Αλλά τη βλέπω θέλει πιο συχνά (κάθε μέρα) και εγώ ούτε όρεξη έχω, ούτε μπορώ, ενώ την αγαπάω και θέλω μόνο αυτή. Θέλω οπωσδήποτε να αποφύγω χάπια, οπότε θα τολμήσω να επισκεφτώ ουρολόγο.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
20
Like
26.798
Πόντοι
8.346
Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου. Γενικά είμαι πολύ ευδιάθετος άνθρωπος και η ψυχολογία μου είναι ισορροπημένη και καλή, αν και στο συγκεκριμένο θέμα με έχει πάρει λίγο από κάτω. Πιο πολύ γιατί επιβεβαιώνω πως είμαι αρκετά μικρός για να έχω αυτά τα χαρακτηριστικά. Ευτυχώς η σύντροφός μου δεν έχει πάρει (ακόμα) πρέφα τπτ, γιατί τα ερμηνεύει με τη κούραση και τη δουλειά κι όταν έρχεται η ώρα τρώει ένα καλό ολοκληρωτικό μανίκι. Αλλά τη βλέπω θέλει πιο συχνά (κάθε μέρα) και εγώ ούτε όρεξη έχω, ούτε μπορώ, ενώ την αγαπάω και θέλω μόνο αυτή. Θέλω οπωσδήποτε να αποφύγω χάπια, οπότε θα τολμήσω να επισκεφτώ ουρολόγο.
Σ εχει περάσει φιλε υποσυνείδητα τωρα και καθε φορα που πας να γαμησεις το μυαλο σου ειναι εκει κ αγχώνεσαι χωρις να το καταλαβεις. Πρέπει να ηρεμησεις
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
746
Φίλε είναι θέμα διατροφής...

Πρέπει να τρως σαν σαρκοφαγο ...

Κρέατα αυγά και ότι άλλο κινηται ... αλλά χωρίς συνοδευτικά
Μόνο κρέας... θα με θυμηθείς ...!


Επίσης κόψε τις τσόντες...
Πήγαινε με πουτανες 1-2 φορές την εβδομάδα

Όσο γαμας τόσο πιο εύκολα καυλωνεις ...
Ο εγκέφαλος προσαρμόζει το σώμα και για γαμισι και για αγαμια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom