Νέα

Ικανοποίηση της ιερόδουλης: έχει σημασία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Coggers
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Ό,τι λέει ο τίτλος

Για εμένα σεξ χωρίς αμοιβαιότητα δεν λογίζεται ως σεξ, παρά μάλλον ως αναβαθμισμένος αυνανισμός. Δηλαδή η κολπική διείσδυση και το μέσα – έξω, μέσα – έξω απλά δεν φτάνει για να το πω σεξ. Δεν το καταλαβαίνω για σεξ.

Προφανώς δεν περιμένω να είναι σαν να πηγαίνω με τη σύντροφό μου, αλλά επειδή ούτε μπορείς να είσαι σε σχέση συνεχώς ούτε να βρίσκεις κάθε εβδομάδα και διαφορετική ενώ είσαι ελεύθερος (φοιτητές σε φοιτητουπόλεις δεν μετράνε), υπάρχει και ο αγοραίος έρωτας στα ενδιάμεσα.

Θεωρώ ότι και στα studio και στα μπουρδέλα (ειδικά σε αυτά) δεν σου αφήνεται καμία δυνατότητα να κοιτάξεις την ιερόδουλη. Αλλά στα call girls και στις ανεξάρτητες (είτε με δικό τους χώρο, είτε χωρίς) τα πράγματα αλλάζουν, καθώς ούτε η πίεση χρόνου υπάρχει, ενώ και οι ίδιες έχουν λιγότερους πελάτες μέσα στη μέρα, και άρα κουράζονται λιγότερο.

Επίσης, σχετικά με τα θεατρινίστικα και αυτά όλα, προφανώς δεν μπορείς να είσαι σίγουρος, αλλά αν το μουνί της στάζει κι αν στο τέλος κάθεται ξαπλωμένη στο στρώμα λαχανιασμένη με ένα ηλίθιο χαμόγελο, ε, τι να πω ; Μάλλον της άρεσε. Δεν είναι και τόσο δύσκολο δα.

Προσωπικά θεωρώ την εμπειρία πολύ καλύτερη όταν το απολαμβάνει κάπως και η ιερόδουλη. Δεν εννοώ να έχει οργασμό αναγκαστικά, αλλά να γουστάρει λίγο. Επίσης ανεβαίνει και η απόδοσή της έτσι, αυτό έχω παρατηρήσει. Δηλαδή ευνοεί κι εσένα τελικά, γίνεται καλύτερο παιχνίδι. Ξαναλέω, κάτι τέτοιο είναι σίγουρο πολύ δύσκολο σε μπουρδέλο και studio.



Τι πιστεύουν οι συναγωνιστές ;
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
20
Like
1.436
Πόντοι
2.290
καθώς ούτε η πίεση χρόνου υπάρχει,
Εν μερη θα συμφωνησω με οσα γραφεις εκτος απο αυτο το σημειο. Προσωπικα δεν θυμαμαι να μου εχει τυχει ποτε να βρεθω με καποια κοπελα και να μην εχω την πιεση του χρονου. Παντα υπηρχαν στρατηγικες κινησεις για να δουν το κινητο (την ωρα) και να αρχισουν να ντυνονται απο το πουθενα.
Μου αρεσει και μενα ως ιδεα να καταφερω να ικανοποιησω την κοπελα που θα ερθει στο ραντεβου, αλλα με γνωμονα παντα οτι και εκεινη προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη που πληρωνει. Δεν ειναι λιγα τα περιστατικα και οι κριτικες που διαβαζουμε που ,ενω πληρωνονται, μας κανουν χαρη που ειναι μαζι μας. Ή δεν ειναι και λιγα τα περιστατικα που ''παρακαλαμε βδομαδες'' για ενα ρημαδι ραντεβου. Όλα ξεκινανε απο τον σεβασμο που εχει ο καθενας καλλιεργημενο μεσα του.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Η πλειοψηφία το βλέπει ως δουλειά. Γιατί να της κάνεις τη χάρη και να της κάνεις κάτι να την ευχαριστήσεις, πχ με γλυφομουνι ή με κάποια στάση που γουστάρει εκείνη;
Σκέψου ότι εσύ πληρώνεις για αυτή την ευχαρίστηση. Γιατί εσύ να το κάνεις τσάμπα;

Επίσης, οι περισσότερες είναι ρομπότ. Θέλουν να μπεις μέσα, να κουνηθείς, να τελειώσεις και τέλος. Σε βλέπουν σαν κινητό πορτοφόλι.

Όμως υπάρχουν λίγες περιπτώσεις που όντως η πουτανα μπορεί να σε γουστάρει. Αυτό θα φανεί από την αρχή και μετά αν είσαι έξυπνος θα το εκμεταλλευτείς.
Ο λόγος είναι για δικό σου όφελος, όχι για δικό της. Εκείνη πληρώνεται είπαμε. Εσύ πώς κερδίζεις;
Με το να πάρεις έξτρα υπηρεσίες, που κανονικά θα πληρωνες. Αυτό είναι που πρέπει να στοχεύει ο καθένας μας αν γουστάρει η πουτανα μαζί σου.
Να πάρεις τσάμπα έξτρα υπηρεσίες όπως:
- CIM
- ANAL
- έξτρα χρόνο
- τσάμπα γαμησι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Ό,τι λέει ο τίτλος

Για εμένα σεξ χωρίς αμοιβαιότητα δεν λογίζεται ως σεξ, παρά μάλλον ως αναβαθμισμένος αυνανισμός. Δηλαδή η κολπική διείσδυση και το μέσα – έξω, μέσα – έξω απλά δεν φτάνει για να το πω σεξ. Δεν το καταλαβαίνω για σεξ.

Προφανώς δεν περιμένω να είναι σαν να πηγαίνω με τη σύντροφό μου, αλλά επειδή ούτε μπορείς να είσαι σε σχέση συνεχώς ούτε να βρίσκεις κάθε εβδομάδα και διαφορετική ενώ είσαι ελεύθερος (φοιτητές σε φοιτητουπόλεις δεν μετράνε), υπάρχει και ο αγοραίος έρωτας στα ενδιάμεσα.

Θεωρώ ότι και στα studio και στα μπουρδέλα (ειδικά σε αυτά) δεν σου αφήνεται καμία δυνατότητα να κοιτάξεις την ιερόδουλη. Αλλά στα call girls και στις ανεξάρτητες (είτε με δικό τους χώρο, είτε χωρίς) τα πράγματα αλλάζουν, καθώς ούτε η πίεση χρόνου υπάρχει, ενώ και οι ίδιες έχουν λιγότερους πελάτες μέσα στη μέρα, και άρα κουράζονται λιγότερο.

Επίσης, σχετικά με τα θεατρινίστικα και αυτά όλα, προφανώς δεν μπορείς να είσαι σίγουρος, αλλά αν το μουνί της στάζει κι αν στο τέλος κάθεται ξαπλωμένη στο στρώμα λαχανιασμένη με ένα ηλίθιο χαμόγελο, ε, τι να πω ; Μάλλον της άρεσε. Δεν είναι και τόσο δύσκολο δα.

Προσωπικά θεωρώ την εμπειρία πολύ καλύτερη όταν το απολαμβάνει κάπως και η ιερόδουλη. Δεν εννοώ να έχει οργασμό αναγκαστικά, αλλά να γουστάρει λίγο. Επίσης ανεβαίνει και η απόδοσή της έτσι, αυτό έχω παρατηρήσει. Δηλαδή ευνοεί κι εσένα τελικά, γίνεται καλύτερο παιχνίδι. Ξαναλέω, κάτι τέτοιο είναι σίγουρο πολύ δύσκολο σε μπουρδέλο και studio.



Τι πιστεύουν οι συναγωνιστές ;
Οχι
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.555
Κριτικές
40
Like
24.820
Πόντοι
11.096
Μεγάλη κουβέντα χωρίς αρχή και τέλος από πού να πιάσεις καί που νά τελειώσεις.
Σε κάποιους δεν τους ενδιαφέρει καν ή ικανοποίηση της κοπέλας, άλλοι πάλι δίνουν σημασία στο αν περάσει καλά, οι λόγοι πολλοί και διαφορετικοί για τόν κάθε ένα μας. Το καλύτερο θά είναι ένα ραντεβού νά έχει καλό τέλος καί για τις δύο πλευρές, εμείς σαν πελάτες οφείλουμε να είμαστε καθαροί σωστοί μέ συμπεριφορά ανθρώπινη νά έχουμε σεβασμό προς τήν κοπέλα αγοράζουμε χρόνο μαζί τής όχι τήν ίδια, από τήν άλλη ή κοπέλα πρέπει να ξέρει νά εκτίμηση τά παραπάνω από τόν πελάτη καί νά πράξει καί νά φερθεί ανάλογα, αν σε ένα ραντεβού υπαρχή εκτίμηση διάθεση σεβασμός καί χημεία από τις δύο μεριές τότε θά ικανοποιηθεί καί ή κοπέλα καί ο πελάτης θά πάρει αυτό το κάτι παραπάνω ακόμα και σε υπηρεσίες.
Υποψην.... η ικανοποίηση τής κοπέλας μπορεί νά είναι καί ψυχική.... Οπότε στο επόμενο ραντεβού μέ τήν ίδια νά πάρετε βιταμίνες μαζί....
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Εννοείται πως σε κάποιο μπουρδέλο ή studio το ζητούμενο για τις κοπέλες είναι να ακουμπήσεις τα φράγκα και να φύγεις απο εκει μέσα το συντομότερο.
Στις ανεξάρτητες υπάρχει μια διαφοροποίηση. Θεωρώ πως οι περισσότεροι απο εμάς μπορούμε να καταλάβουμε αν η κοπέλα απέναντι μας ενδιαφέρεται να έχει (εκτός απο το δωράκι της) και κάποια ευχαρίστηση ή όχι. Κατα καιρούς έχω βρεθεί και με κοπέλες που απλά ενδιαφέρονται για τα χρήματα και μόνο, αλλά και με κοπέλες που τους αρέσει και το κάτι παραπάνω.
Ειδικά στη δεύτερη περίπτωση, και ενώ η συναλλαγή είναι σαφής (οτι έχει έρθει για να μου προσφέρει) έχω παρατηρήσει οτι αν τις κάνω να τελειώσουν πρώτες, τρελαίνονται και τα δίνουν όλα μετά.
Φαίνεται στα μάτια τους. Διαστέλλονται οι κόρες και γυαλίζουν. Δεν μου αρνούνται τίποτα προσπαθούν πολύ περισσότερο και στο τέλος φεύγουν με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά.
Ακόμα και με την ίδια κοπέλα, έχει τύχει να κάνω και τα δύο, και είναι τελείως διαφορετική η συμμετοχή της.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Ό,τι λέει ο τίτλος

Για εμένα σεξ χωρίς αμοιβαιότητα δεν λογίζεται ως σεξ, παρά μάλλον ως αναβαθμισμένος αυνανισμός. Δηλαδή η κολπική διείσδυση και το μέσα – έξω, μέσα – έξω απλά δεν φτάνει για να το πω σεξ. Δεν το καταλαβαίνω για σεξ.

Προφανώς δεν περιμένω να είναι σαν να πηγαίνω με τη σύντροφό μου, αλλά επειδή ούτε μπορείς να είσαι σε σχέση συνεχώς ούτε να βρίσκεις κάθε εβδομάδα και διαφορετική ενώ είσαι ελεύθερος (φοιτητές σε φοιτητουπόλεις δεν μετράνε), υπάρχει και ο αγοραίος έρωτας στα ενδιάμεσα.

Θεωρώ ότι και στα studio και στα μπουρδέλα (ειδικά σε αυτά) δεν σου αφήνεται καμία δυνατότητα να κοιτάξεις την ιερόδουλη. Αλλά στα call girls και στις ανεξάρτητες (είτε με δικό τους χώρο, είτε χωρίς) τα πράγματα αλλάζουν, καθώς ούτε η πίεση χρόνου υπάρχει, ενώ και οι ίδιες έχουν λιγότερους πελάτες μέσα στη μέρα, και άρα κουράζονται λιγότερο.

Επίσης, σχετικά με τα θεατρινίστικα και αυτά όλα, προφανώς δεν μπορείς να είσαι σίγουρος, αλλά αν το μουνί της στάζει κι αν στο τέλος κάθεται ξαπλωμένη στο στρώμα λαχανιασμένη με ένα ηλίθιο χαμόγελο, ε, τι να πω ; Μάλλον της άρεσε. Δεν είναι και τόσο δύσκολο δα.

Προσωπικά θεωρώ την εμπειρία πολύ καλύτερη όταν το απολαμβάνει κάπως και η ιερόδουλη. Δεν εννοώ να έχει οργασμό αναγκαστικά, αλλά να γουστάρει λίγο. Επίσης ανεβαίνει και η απόδοσή της έτσι, αυτό έχω παρατηρήσει. Δηλαδή ευνοεί κι εσένα τελικά, γίνεται καλύτερο παιχνίδι. Ξαναλέω, κάτι τέτοιο είναι σίγουρο πολύ δύσκολο σε μπουρδέλο και studio.



Τι πιστεύουν οι συναγωνιστές ;
Εγω βασικά στα στούντιο της θεσσαλονίκης απο τότε που έβαλαν πρόγραμμα με γλυφομούνι σαν επιλογή δηλαδή κάπου στο 2005 ; (δεν θυμάμαι ακριβώς , πάντως πιό πρίν δεν υπήρχε τέτοια επιλογή) 99/100 παίρνω τέτοιο πρόγραμμα. Την πρώτη φορά το πήρα σαν εμπειρία γιατί δεν το είχα κάνει έξω , μετά σε φάση να το βελτιώσω ... και τελικά μου άρεσε , οπότε δεν ξέρω αν το κάνω περισσότερο για την ικανοποίηση της ιερόδουλης η γιατί μου αρέσει :P

Οπότε νομίζω οτι όλα είναι σχετικά δηλαδή και σε μπουρδέλο - στουντιο αν θες γίνεται , και με την κοπέλα σου μπορεί να μην γίνεται ... παράδειγμα αν σιχαίνεσαι να γλύψεις , η απλά δεν σου αρέσει.

Φυσικά στο στούντιο θα πρέπει να θυσιάσεις κάποιο χρόνο απο το σέξ η να πάρεις έξτρα χρόνο , γιατί έχεις όλο και όλο 10 η 15 λεπτά ... σε περίπτωση δηλαδή που σε αφήσει να την γλύψεις για ώρα , γιατί αρκετές σε κόβουν στα 1-2 λεπτά. Τις προάλλες διάβαζα μια κριτική πρόσφατη νομίζω απο call girl που δεν ήθελε να την γλείψει καθόλου (ο τύπος που έγραφε την κριτική) γιατί δεν της αρέσε είπε , ενώ τελικά της άρεσε απλά δεν ήθελε γιατί θα έπεφτε η απόδοσή της για τους επόμενους πελάτες.
 

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.682
Κριτικές
46
Like
5.440
Πόντοι
5.646
Εγω βασικά στα στούντιο της θεσσαλονίκης απο τότε που έβαλαν πρόγραμμα με γλυφομούνι σαν επιλογή δηλαδή κάπου στο 2005 ; (δεν θυμάμαι ακριβώς , πάντως πιό πρίν δεν υπήρχε τέτοια επιλογή) 99/100 παίρνω τέτοιο πρόγραμμα. Την πρώτη φορά το πήρα σαν εμπειρία γιατί δεν το είχα κάνει έξω , μετά σε φάση να το βελτιώσω ... και τελικά μου άρεσε , οπότε δεν ξέρω αν το κάνω περισσότερο για την ικανοποίηση της ιερόδουλης η γιατί μου αρέσει :P

Οπότε νομίζω οτι όλα είναι σχετικά δηλαδή και σε μπουρδέλο - στουντιο αν θες γίνεται , και με την κοπέλα σου μπορεί να μην γίνεται ... παράδειγμα αν σιχαίνεσαι να γλύψεις , η απλά δεν σου αρέσει.

Φυσικά στο στούντιο θα πρέπει να θυσιάσεις κάποιο χρόνο απο το σέξ η να πάρεις έξτρα χρόνο , γιατί έχεις όλο και όλο 10 η 15 λεπτά ... σε περίπτωση δηλαδή που σε αφήσει να την γλύψεις για ώρα , γιατί αρκετές σε κόβουν στα 1-2 λεπτά. Τις προάλλες διάβαζα μια κριτική πρόσφατη νομίζω απο call girl που δεν ήθελε να την γλείψει καθόλου (ο τύπος που έγραφε την κριτική) γιατί δεν της αρέσε είπε , ενώ τελικά της άρεσε απλά δεν ήθελε γιατί θα έπεφτε η απόδοσή της για τους επόμενους πελάτες.
Χωρίς να γλύψω πλέον δεν φτιάχνομαι για τη συνέχεια
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
αυτα τα ερωτηματα εχουν απαντηθει απο τους ελληνες σοφους εδω και χιλιαδες χρονια

αν και δεν πολυδιαβαζα θυμαμε καλα οτι ενας ελλην σοφος ειπε οτι οταν τρωει μια μπριζολα ποτε δεν αναρωτηθηκε εαν αυτο αρεσει και στο βοδι
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
πρεπει καποια γνωστη ιεροδουλη να διεδιδε για να τον προσβαλει οτι ενας διασημος σοφος πελατης της δεν κανει καλο ερωτα, κατι τετοιο...χα χα!!

ενα ενα τα θυμαμε χα χα!!
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
300
Like
471
Πόντοι
21
Πολυ θα ηθελα να συμβαινει αλλα ποιος ξερει την αληθεια ! Ας ζησω με τις αυταπατες μου !!!
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Ό,τι λέει ο τίτλος

Για εμένα σεξ χωρίς αμοιβαιότητα δεν λογίζεται ως σεξ, παρά μάλλον ως αναβαθμισμένος αυνανισμός. Δηλαδή η κολπική διείσδυση και το μέσα – έξω, μέσα – έξω απλά δεν φτάνει για να το πω σεξ. Δεν το καταλαβαίνω για σεξ.

Προφανώς δεν περιμένω να είναι σαν να πηγαίνω με τη σύντροφό μου, αλλά επειδή ούτε μπορείς να είσαι σε σχέση συνεχώς ούτε να βρίσκεις κάθε εβδομάδα και διαφορετική ενώ είσαι ελεύθερος (φοιτητές σε φοιτητουπόλεις δεν μετράνε), υπάρχει και ο αγοραίος έρωτας στα ενδιάμεσα.

Θεωρώ ότι και στα studio και στα μπουρδέλα (ειδικά σε αυτά) δεν σου αφήνεται καμία δυνατότητα να κοιτάξεις την ιερόδουλη. Αλλά στα call girls και στις ανεξάρτητες (είτε με δικό τους χώρο, είτε χωρίς) τα πράγματα αλλάζουν, καθώς ούτε η πίεση χρόνου υπάρχει, ενώ και οι ίδιες έχουν λιγότερους πελάτες μέσα στη μέρα, και άρα κουράζονται λιγότερο.

Επίσης, σχετικά με τα θεατρινίστικα και αυτά όλα, προφανώς δεν μπορείς να είσαι σίγουρος, αλλά αν το μουνί της στάζει κι αν στο τέλος κάθεται ξαπλωμένη στο στρώμα λαχανιασμένη με ένα ηλίθιο χαμόγελο, ε, τι να πω ; Μάλλον της άρεσε. Δεν είναι και τόσο δύσκολο δα.

Προσωπικά θεωρώ την εμπειρία πολύ καλύτερη όταν το απολαμβάνει κάπως και η ιερόδουλη. Δεν εννοώ να έχει οργασμό αναγκαστικά, αλλά να γουστάρει λίγο. Επίσης ανεβαίνει και η απόδοσή της έτσι, αυτό έχω παρατηρήσει. Δηλαδή ευνοεί κι εσένα τελικά, γίνεται καλύτερο παιχνίδι. Ξαναλέω, κάτι τέτοιο είναι σίγουρο πολύ δύσκολο σε μπουρδέλο και studio.



Τι πιστεύουν οι συναγωνιστές ;
Σε γενικη βαση η γνωμη μου λεει οτι μια ιεροδουλη δεν ικανοποιειται απο τον πελατη η δουλεια της ειναι να ικανοποιει τον πελατη αλλα δεν σημαινει οτι γινεται παντα ετσι μερικες φωρες μπορει να υπαρχει και αμοιβαια ικανοποιηση αλλα θα ναι το 10 % αν η αλλη τον παιρνει απο 50 την ημερα λογικο ειναι να μη γουσταρει ωρες ωρες οπως το ιδιο θα συμβαινε νε εμας
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
ολες οι γυναικες και συνεπως και οι ιεροδουλες περνουν ικανοποιηση οταν ειναι ερωτικα ποθητες απο τους αντρες. το αν μετα θα τους αρεσει το σεξ ειναι αλλο θεμα. εχω την εντυπωση αλλα βεβαια δεν μπορω να το αποδειξω οτι αυτο που συμβαινει οι πελατες να βλεπουν και να φευγουν τις καταστρεφει ψυχολογικα ειδικα τις ωραιες. προσωπικα εγω εχω ακουσει αρκετες φορες ακομα και ειρωνειες οχι απο την ιεροδουλη αλλα απο την τσατσα
 
OP
OP
C

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Γιατί να της κάνεις τη χάρη και να της κάνεις κάτι να την ευχαριστήσεις, πχ με γλυφομουνι ή με κάποια στάση που γουστάρει εκείνη;
Σκέψου ότι εσύ πληρώνεις για αυτή την ευχαρίστηση. Γιατί εσύ να το κάνεις τσάμπα;
Επειδή σου αρέσει κι εσένα, πέρα απ' το ότι η απόδοσή της θα ανέβει. Αυτό λέω εγώ, όπως επίσης και άλλοι που απάντησαν εδώ. Το επιχείρημά σου είναι το ανταγωνιστικό επιχείρημα του "σου έδωσα λεφτά, σιγά μην σου δώσω και ευχαρίστηση", το οποίο το καταλαβαίνω, αλλά δεν το συμμερίζομαι ούτε στο ελάχιστο. Προσωπικά παίρνω όταν της δίνω.
. Προσωπικα δεν θυμαμαι να μου εχει τυχει ποτε να βρεθω με καποια κοπελα και να μην εχω την πιεση του χρονου. Παντα υπηρχαν στρατηγικες κινησεις για να δουν το κινητο (την ωρα) και να αρχισουν να ντυνονται απο το πουθενα.
Πολύ αυστηρά μιλώντας, εφόσον πληρώνεις για συγκεκριμένο χρόνο, είτε αυτό είναι 10λεπτο, είτε 2ωρο, ναι, υπάρχει πίεση χρόνου. Ωστόσο αν πλήρωσες για 1 ώρα και μια εκτώνωση, πραγματικά χρειάζεσαι 1 ολόκληρη ώρα για να τελειώσεις ; Ακόμα και το όριο της μισής ώρας είναι αρκετό. Αν πήγες για 1 ώρα και η άλλη πάνω στο 15λεπτο αρχίζει κι έχει συμπεριφορά του στυλ "άντε να τελειώνουμε", αυτό δεν έχει καμία σχέση με το χρονικό όριο. Είναι θέμα κακής και αντιεπαγγελματικής συμπεριφοράς της γυναίκας.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Επειδή σου αρέσει κι εσένα, πέρα απ' το ότι η απόδοσή της θα ανέβει. Αυτό λέω εγώ, όπως επίσης και άλλοι που απάντησαν εδώ. Το επιχείρημά σου είναι το ανταγωνιστικό επιχείρημα του "σου έδωσα λεφτά, σιγά μην σου δώσω και ευχαρίστηση", το οποίο το καταλαβαίνω, αλλά δεν το συμμερίζομαι ούτε στο ελάχιστο. Προσωπικά παίρνω όταν της δίνω.
συμπεριφοράς της γυναίκας.
Αν είναι παλτό η γκόμενά, ότι και αν κάνεις, δεν πρόκειται να βελτιώσει την απόδοση της.
Οπότε οκ αν το κάνεις για σένα, γιατί γουστάρεις.
Αν το κάνεις γιατί ελπίζεις ότι θα γουστάρει και η πουτανα και θα αλλάξει πορεία και θα βελτιώσει τη χάλια συμμετοχή της, τότε είναι σαν να ζητάς ελεημοσύνη και σόρρυ αλλά είσαι για λύπηση.
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.809
Πόντοι
366
αν σου αρεσει η γκομενα, και την παρεις αλλες 2-3 φορες τοτε ναι , ωστε οταν σε βλεπει (εκτος απο το πορτοφολι σου) θα ξερει οτι αυτη θα περασει καλα και θα σε ικανοποιησει ακομα περισσοτερο με *κρυφα* τσαμπα εξτραδακια?

παλιοτερα επαιρνα μια συγκεκριμενη 3-4 φορες τον μηνα, μου εκανε τσαμπα εξτρα + οταν γουσταρεις αυτο που γαμας περνας πολυ καλυτερα απο το να γαμας ενα ωραιο φιλετο
 

Count Montechristo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
405
Κριτικές
4
Like
1.669
Πόντοι
481
Είναι απλό. Όλοι δουλεύουμε αλλά μερικές φορές μας αρέσει η δουλειά μας. Κι όταν ένας επαγγελματίας σου δείχνει πως του αρέσει η δουλειά του και την απολαμβάνει αισθάνεσαι ως πελάτης λίγο καλύτερα. ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom