Νέα

Η ζωή είναι δύσκολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Σε ευχαριστώ φίλε μου, υγεία σε εσένα και τους δικού σου, επίσης...
Δεν θα γίνει καλά όμως, είναι προδιαγεγραμμένη η πορεία του (της), μου το είπαν η γιατροί...
Κρατα γερά κάνε κουράγιο κάποιες φορές γίνονται
και θαύματα..
Είναι έτσι η ζωή δυστυχώς και ευτυχώς όμως...
Έχει και ομορφιές έχει και αυτά όμως..
Και πάλι περαστικά στον άνθρωπο και εσύ κρατά γερά...
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Πολύ σωστό οι Ελληνίδες δε εκτιμάνε τα φυσιολογικά αρσενικά θέλουν τους πουστηδες μόνο Αργυρός,τρανός αισχος.Οι γκέι όταν δουνε κάποιον αρσενικό,κλασσικό κατευθείαν τρελενονται.
Πως ξέρεις ότι ο Αργυρός και ο Τρανός είναι πούστηδες;
Τους είδες να γαμιούνται από άλλον άντρα;
Τους είδες να γαμάνε άλλον άντρα;
Δεν μου λένε τίποτα σαν τραγουδιστές, ούτε τους ακούω, υπ΄όψιν...
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
22
Like
7.140
Πόντοι
3.446
Ολα ειναι δύσκολα στην ζωή , όταν δεν μας χαρίζονται. Ομως τιποτα δεν ειναι ακατόρθωτο. Στο χέρι μας ειναι να πετύχουμε αυτά που θέλουμε. Αρκεί να κάνουμε τις σωστές επιλογές.. Σε ολους τους τομείς.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Πως ξέρεις ότι ο Αργυρός και ο Τρανός είναι πούστηδες;
Τους είδες να γαμιούνται από άλλον άντρα;
Τους είδες να γαμάνε άλλον άντρα;
Δεν μου λένε τίποτα σαν τραγουδιστές, ούτε τους ακούω, υπ΄όψιν...
Φλώροι είναι,nu male,δε είναι πουστηδες,ο Αργύρος όμως εκτός από φλωρος είναι και πουστης δε έχει κυκλοφορήσει ποτέ με γυναίκα εκτός από μια φορά.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
τυπε δεν ξερω αν εισαι η εξελιξη του σαντμαν ή αν βρισκεσαι στο αρχικο σταδιο του σαντμαν.
επισης δεν ξερω ποιο απο τα δυο ειναι χειροτερο και αν σωζεται η κατασταση. :coffee:
Πολύ καλό αυτό τύπε μου. Όπως λέμε με τους φαρμακωτούς και τον Palumbo(και πώς τους καταστρέφουν η κατάχρηση φαρμακών για χρόνια), λέμε "Palumboism", first stage, second stage, κ.λ.π....
Θα λέμε αρχικό/πρώιμο στάδιο Sandman, δεύτερο στάδιο, προχωρημένο στάδιο, τελικό στάδιο Sandman.
τυπε καμια φορα λεω καλυτερα να ημουν πουστης..τουλαχιστον θα ειχα λυσει το γκομενικο, και επειδη ειμαι και ωραιος μπορει να ειχα μπει σε διαφορα κυκλωματα και να βγαζα κ κανα φραγκο
Τύπε, ξέρεις τι λένε... ποτέ δεν είναι αργά για να βγάλεις καλό χαρζτηλίκι.
Μια χαρά είναι η ζωή και μην λέτε μαλακίες...
Κάντε μια βόλτα από τα νοσοκομεία για αρχή και μετά θα
νοιώσετε πάρα πολλά..
Να ζείτε την κάθε σας μέρα έντονα και σαν να είναι η τελευταια..
έτσι όπως τα λες φίλε, πήρα μεγάλη στενοχώρια σήμερα από κάπου, ακόμα σφιγμένος είμαι, κουράγιο στους γονείς... Σαν την υγεία δεν έχει.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.900
Κριτικές
20
Like
26.836
Πόντοι
8.346
Η χαρά της Αγγελικούλας εδω το νήμα.. ( αντίο μεγάλε μύστη Γεωργίου )
Woody Harrelson Crying GIF

@DAMDIM100 περαστικά φίλε.

Όλα τα άλλα να χαμε να λέγαμε και να χουμε να πούμε
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
τυπε καμια φορα λεω καλυτερα να ημουν πουστης..τουλαχιστον θα ειχα λυσει το γκομενικο, και επειδη ειμαι και ωραιος μπορει να ειχα μπει σε διαφορα κυκλωματα και να βγαζα κ κανα φραγκο
εχω αναρωτηθει στη σημερινη κοινωνια ποιο ειναι το οφελος του να εισαι straight...εχεις καποιο πλεονεκτημα σε συγκριση με τον πουστη?γνωστοι μου γκει , γαμιουνται συνεχεια αβερτα με οποιον θελουν και σε μια συζητηση που ειχα τους ειπα οτι ο μεσος ανδρας πρεπει να πληρωσει αν θελει να παει με δυο γυναικες ταυτοχρονα και αυτοι γελεσαν και μου ειπαν κανουν παρτουζες οποτε θελουν χωρις να ξοδευουν τα λεφτα που ξοδευω εγω

θα μου πεις ο γκει δε θα κανει οικογενεια...και αυτο ομως δεν ισχυει παντα, δες για παραδειγμα περίεργα ζευγαρια στη show biz που με τον τροπο τους καταφερνουν και κανουν βιολογικα παιδια και τα μεγαλωνουν με φιλες τους
η σημερινη κοινωνια δε θελει τον full straight και προμοταρει με τον τροπο της ατομα που ειναι καπως bi η τελος παντων καπως πιο θηλυκα
ετυχε και ημουν σε παρεα με ατομα πιο νεα απο μενα και ενας τυπος μου εκμυστηρεύτηκε οτι ελεγε στη παρεα του οτι ειναι Bi ενω στη πραγματικοτηα ειναι straight γιατι οι bi ειναι πιο trendy
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
εχω αναρωτηθει στη σημερινη κοινωνια ποιο ειναι το οφελος του να εισαι straight...εχεις καποιο πλεονεκτημα σε συγκριση με τον πουστη?γνωστοι μου γκει , γαμιουνται συνεχεια αβερτα με οποιον θελουν και σε μια συζητηση που ειχα τους ειπα οτι ο μεσος ανδρας πρεπει να πληρωσει αν θελει να παει με δυο γυναικες ταυτοχρονα και αυτοι γελεσαν και μου ειπαν κανουν παρτουζες οποτε θελουν χωρις να ξοδευουν τα λεφτα που ξοδευω εγω

θα μου πεις ο γκει δε θα κανει οικογενεια...και αυτο ομως δεν ισχυει παντα, δες για παραδειγμα περίεργα ζευγαρια στη show biz που με τον τροπο τους καταφερνουν και κανουν βιολογικα παιδια και τα μεγαλωνουν με φιλες τους
η σημερινη κοινωνια δε θελει τον full straight και προμοταρει με τον τροπο της ατομα που ειναι καπως bi η τελος παντων καπως πιο θηλυκα
ετυχε και ημουν σε παρεα με ατομα πιο νεα απο μενα και ενας τυπος μου εκμυστηρεύτηκε οτι ελεγε στη παρεα του οτι ειναι Bi ενω στη πραγματικοτηα ειναι straight γιατι οι bi ειναι πιο trendy

τυπε, εαν εισαι ο μεσος αντρας των 600-1000 ευρω, και πας να κανεις οικογενια, ειναι σαν να βαζεις το χερι σου στο στομα του λυκου (οχι οτι αν βγαζεις περισσοτερα είναι καλύτερα απο άποψη διατροφης κλπ, ίσως να είναι και χειρότερα, απλά εαν δεν χωρίσεις, τότε μπορείς να τα φέρεις βόλτα πιο εύκολα)

επισης εμείς οι στρειτ αντρες δεν πρεπει να βριζουμε τους γκει...εαν αυριο ξυπνάγαμε και το 50% του αντρικου πλυθησμου ηταν γκει, τοτε οι γκομενες θα χαναν την αξια τους, και θα κατελληγαν πάλι εκεί που πρέπει να είναι (στο σπιτι, στο να μεγαλωνουν τα παιδια τους, να σεβονται τον αντρα τους κλπ)

περα απτο χαβαλε που κανουμε για τα δροσερα αγόρια, ποτε δεν καταλαβα γιατι ενας στρειτ αντιπαθεί τους γκει...εξαλλου οι γκει ειναι αυτοι που εκτιμάνε πραγματικά το αντρικο φύλο, και μειώνουν τον ανταγωνισμό στην εύρεση γκόμενας
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.900
Κριτικές
20
Like
26.836
Πόντοι
8.346
τυπε, εαν εισαι ο μεσος αντρας των 600-1000 ευρω, και πας να κανεις οικογενια, ειναι σαν να βαζεις το χερι σου στο στομα του λυκου (οχι οτι αν βγαζεις περισσοτερα είναι καλύτερα απο άποψη διατροφης κλπ, ίσως να είναι και χειρότερα, απλά εαν δεν χωρίσεις, τότε μπορείς να τα φέρεις βόλτα πιο εύκολα)

επισης εμείς οι στρειτ αντρες δεν πρεπει να βριζουμε τους γκει...εαν αυριο ξυπνάγαμε και το 50% του αντρικου πλυθησμου ηταν γκει, τοτε οι γκομενες θα χαναν την αξια τους, και θα κατελληγαν πάλι εκεί που πρέπει να είναι (στο σπιτι, στο να μεγαλωνουν τα παιδια τους, να σεβονται τον αντρα τους κλπ)

περα απτο χαβαλε που κανουμε για τα δροσερα αγόρια, ποτε δεν καταλαβα γιατι ενας στρειτ αντιπαθεί τους γκει...εξαλλου οι γκει ειναι αυτοι που εκτιμάνε πραγματικά το αντρικο φύλο, και μειώνουν τον ανταγωνισμό στην εύρεση γκόμενας
Αλήθεια υπάρχει αντιπάθεια?? Δεν ειρωνευομαι, απλά ρωτάω.. εχω συναναστραφεί με γκει και ειναι πολύ ξηγημενα ατομα και πολυ χαβαλεδες για παρεα. Ξέρουν να διασκεδάζουν
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Αλήθεια υπάρχει αντιπάθεια?? Δεν ειρωνευομαι, απλά ρωτάω.. εχω συναναστραφεί με γκει και ειναι πολύ ξηγημενα ατομα και πολυ χαβαλεδες για παρεα. Ξέρουν να διασκεδάζουν

Συμφωνω, και για παρεα,ειδικα αμα ειναι ακομπλεξαριστοι και τους πετας υπονοούμενα, ειναι οτι πρεπει, πολυ γελοιο
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.237
Κριτικές
46
Like
3.741
Πόντοι
4.365
Οντως η ζωη ειναι δυσκολη.... και εχει πολυ άγχος..
αλλα ενα ειναι το φαρμακο....
Σταρχιδαμινη....!!!!
Γραφτε τα κ λιγο στα αρχιδια σας...
Οπως αναφερθικε κ πιο πανω...
αφου εχουμε την υγεια μας... αυτο μετραει τελικα...!!!
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
τυπε, εαν εισαι ο μεσος αντρας των 600-1000 ευρω, και πας να κανεις οικογενια, ειναι σαν να βαζεις το χερι σου στο στομα του λυκου (οχι οτι αν βγαζεις περισσοτερα είναι καλύτερα απο άποψη διατροφης κλπ, ίσως να είναι και χειρότερα, απλά εαν δεν χωρίσεις, τότε μπορείς να τα φέρεις βόλτα πιο εύκολα)

επισης εμείς οι στρειτ αντρες δεν πρεπει να βριζουμε τους γκει...εαν αυριο ξυπνάγαμε και το 50% του αντρικου πλυθησμου ηταν γκει, τοτε οι γκομενες θα χαναν την αξια τους, και θα κατελληγαν πάλι εκεί που πρέπει να είναι (στο σπιτι, στο να μεγαλωνουν τα παιδια τους, να σεβονται τον αντρα τους κλπ)

περα απτο χαβαλε που κανουμε για τα δροσερα αγόρια, ποτε δεν καταλαβα γιατι ενας στρειτ αντιπαθεί τους γκει...εξαλλου οι γκει ειναι αυτοι που εκτιμάνε πραγματικά το αντρικο φύλο, και μειώνουν τον ανταγωνισμό στην εύρεση γκόμενας
εχω δυο γνωστους μου, ο ενας κληρονομισε εταιρεια απο το πατερα του και ο αλλος κληρονομισε εργοστασιο απο το πατερα του...λεφταδες και οι δυο
και οι δυο απο εμφανιση ειναι μετριοι ομως γκαστρωσαν πολυ ωραιες ελληνιδες ΑΛΛΑ δε τις παντρευτηκαν...ναι μεν ειναι μαζι και τις φροντιζουν αλλα δε κανουν το λαθος να παντρευτουν και να χασουν τα μισα μετα στο διαζυγιο
πιστευω ο αντρας σε μεγαλο βαθμο εχει ξυπνησει πια
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
εχω δυο γνωστους μου, ο ενας κληρονομισε εταιρεια απο το πατερα του και ο αλλος κληρονομισε εργοστασιο απο το πατερα του...λεφταδες και οι δυο
και οι δυο απο εμφανιση ειναι μετριοι ομως γκαστρωσαν πολυ ωραιες ελληνιδες ΑΛΛΑ δε τις παντρευτηκαν...ναι μεν ειναι μαζι και τις φροντιζουν αλλα δε κανουν το λαθος να παντρευτουν και να χασουν τα μισα μετα στο διαζυγιο
πιστευω ο αντρας σε μεγαλο βαθμο εχει ξυπνησει πια
Ωραιοι, πρωτοι μαγκες.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.838
Πόντοι
206
τυπε δεν ξερω αν εισαι η εξελιξη του σαντμαν ή αν βρισκεσαι στο αρχικο σταδιο του σαντμαν.
επισης δεν ξερω ποιο απο τα δυο ειναι χειροτερο και αν σωζεται η κατασταση. :coffee:
Πες τα !
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
τυπε δεν ξερω αν εισαι η εξελιξη του σαντμαν ή αν βρισκεσαι στο αρχικο σταδιο του σαντμαν.
επισης δεν ξερω ποιο απο τα δυο ειναι χειροτερο και αν σωζεται η κατασταση. :coffee:
Δεύτερο account είναι. Έμπλεξε τα accounts :hi:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
τυπε καμια φορα λεω καλυτερα να ημουν πουστης..τουλαχιστον θα ειχα λυσει το γκομενικο, και επειδη ειμαι και ωραιος μπορει να ειχα μπει σε διαφορα κυκλωματα και να βγαζα κ κανα φραγκο
τύπε σα να διαβάζουμε τον καραμανη ενα πραμα. τα ιδια ελεγε :coffee:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.711
Like
14.200
Πόντοι
3.506
Όπως έχουν πει και σοφότεροι άνρωποι στο παρελθόν η ζωή είναι ωραία !! Μόνο τα προβλήματα υγείας (τα σοβαρά) ''γκρεμίζουν'' την ομορφιά αυτή ! Αν δεχτούμε την θεωρία πως είμαστε αρχιτέκτονες της πορείας της ζωής μας, κάθε τι που ''βιώνουμε'' οφείλεται σε μας τους ίδιους και μόνο! Φυσικά και υπάρχουν δυσκολίες, όμως αυτό που ''κρύβεται'' πίσω από αυτές είναι πως τα αγαθά κόποις κτώνται και όλη η διαδικασία παραλληλά μας ωριμάζει! Τι νόημα θα είχε η υπαρξή μας αν μπορούσαμε να έχουμε ότι επιθυμούμε χωρίς να προσπαθήσουμε να το αποκτήσουμε ? Περαστικά και καλή δύναμη στον φίλο που έγραψε για το πρόβλημα υγείας σε συγγενικό του πρόσωπο !! :hi:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Έτσι είναι δυστυχώς φίλε η κατάσταση. Βέβαια, οι ανθρώπινες σχέσεις (αν είσαι "λίγο" παραπάνω της σκέψης) πάντα ήταν ιδιαιτέρως δύσκολες. Όσο για τις γυναίκες, δε με νοιάζει να με θεωρούν μουνόδουλο, αρκεί να είμαι με μια καλή σαν την Σαράφογλου π.χ. Είμαι αρκετά μικρότερός της και εδώ δεν το θέτω "πονηρά". Απλά να σου δώσω ένα παράδειγμα. :wink:
Τον μικρότερο γκόμενες τύπου Σαραφογλου τον θέλουν για ντελιβερα η για να τις βάζει βενζίνη ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Αυτό βιώνω και εγώ, εδώ και κάποιους μήνες, όπου νοσηλεύεται στενό συγγενικό μου πρόσωπο, εδώ και κάποιους μήνες...
Η ζωή είναι πολύ μικρή και καταλαβαίνεις την αξία της υγείας και της ζωής, αφού "απειλούνται"...
Περαστικά στον άνθρωπο σου και φρόντισε στο εξής να στενοχωριέσαι όσο γίνεται λιγότερο γιατί αυτό ξαπεστειλε τον μέγα Γεωργίου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom