Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Στο 2)Δεκτη η αποψη σου.Παντως εγω δεν θα περιμενα να ακουσω τον Σαρτζετακη και τον Ζολωτα σε καμμια περιπτωση να ομιλουν οπως ο Τακης Τσουκαλας η εστω ο Κακαουνακης!
Και προσωπικα δεν γουσταρω απο γυναικες βρωμολογα, βρισιες κτλ.(ειδικα στις σχεσεις μου)
στο 3) Το Κομης δεν συνοδευεται απο κυριος. Σκετος Κομης, σκετος Στρατηγος, Σχετος ΑρχιΕπισκοπος κτλ
Επετρεψε μου σαν ενας τυχοδιωκτης μπαρουτοκαπνισμενος στρατιωτης που ακολουθει την πορεια του Κομη στο site να σου επισημανω οτι ο Κομης δεν αναφερεται μονο σε γαμησια, αλλα σε περιπετειες, ταξιδια κτλ.
Αλλωστε στο bourdela.com τι ηθελες να σου πει?
ΚΑι τελος δεν το καταλαβα...Πρεπει να βαλουμε οριο στα γαμησια μας? και ποιο ειναι αυτο? Δηλαδη οποιος γαμαει πολυ και διαφορετικες κοπελες δεν ζει τη ζωη του?

παρακελσε... ερωτηΞη... μηπως εισαι ερωτευμενος με τον κομη?? (προσεξε.. το κομης σκετο νετο)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ΚΑι τελος δεν το καταλαβα...Πρεπει να βαλουμε οριο στα γαμησια μας? και ποιο ειναι αυτο? Δηλαδη οποιος γαμαει πολυ και διαφορετικες κοπελες δεν ζει τη ζωη του?

Ε, να χαλάσει την πιάτσα; Να μη μουνοδουλιάσει και λίγο (ή πολύ, no problem) ο άνθρωπος!!! :grin:
 

Επισκέπτης
Έχασα την ευκαιρία να κάνω σχέση μαζί σου; Σεξ; Η ούτε εκεί δεν επιτρέπονται βρωμόλογα;
Περίμενα να μην ζητάει τα πμ των γυναικών για να ξεμπροστιάσει δήθεν όσους σαλιαρίζουν. Α και δεν ρώτησα ο ίδιος σαλιαρίζει στα πμ με καμία; χεχε
Η ηρωική συμπεριφορά στην ζωή και η γνώση της δεν είναι μόνο τα γαμήσια.ʽΕλληνικά μιλάω.Ο ίδιος δήλωσε ότι εκμεταλλευεται και αυτό συγνώμη αλλά δεν μου αρεσει όπως δεν σου αρέσει και εσένα.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
παρακελσε... ερωτηΞη... μηπως εισαι ερωτευμενος με τον κομη?? (προσεξε.. το κομης σκετο νετο)

Το περιμενα οτι μου την φυλαγες και εσυ Ρουλι (sorry αλλα το nick σου με ξενερωνει.Λιγο Βλαχο-Μπαροκ δεν ειναι?)
Οι γυναικες του site ειναι φιδια...στην φυλανε!
Παρακλησeiς στις γυναικες του site 1)να με φωναζουν Max και 2)Να μου αποδεικνυουν οτι οντως ειναι γυναικες
Επι της ουσιας: ειμαι τοσο ερωτευμενος οσο ο προ-παππος του προ-παππου μου με το Κολοκοτρωνη που πολεμησαν μαζι (ηταν απο το ιδιο χωριο) για την ελευθερια μας
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Έχασα την ευκαιρία να κάνω σχέση μαζί σου;
Για να κανει καποια σχεση μαζι μου πρεπει να ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ οτι το ΑΞΙΖΕΙ
Σεξ;
Sorry μου εχουν πει απο το σπιτι να προσεχω που βαζω την υπογραφη μου και το...μου
Η ούτε εκεί δεν επιτρέπονται βρωμόλογα;
Μιλας τωρα σε καποιον που οι ηχοι-να μην αναλυσω- κατα το sex εχουν ξεσηκωσει απιτια και πολυκατοικιες-οχι οι δικοι μου φυσικα. Στο SEX ολα επιτρεπονται. Η γυναικα πρεπει να ειναι πουτανα στο κρεβατι
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Το περιμενα οτι μου την φυλαγες και εσυ Ρουλι (sorry αλλα το nick σου με ξενερωνει.Λιγο Βλαχο-Μπαροκ δεν ειναι?)
Οι γυναικες του site ειναι φιδια...στην φυλανε!
Παρακλησeiς στις γυναικες του site 1)να με φωναζουν Max και 2)Να μου αποδεικνυουν οτι οντως ειναι γυναικες
Επι της ουσιας: ειμαι τοσο ερωτευμενος οσο ο προ-παππος του προ-παππου μου με το Κολοκοτρωνη που πολεμησαν μαζι (ηταν απο το ιδιο χωριο) για την ελευθερια μας

δεν ειχα αλλη σκασιλα απο το ν αποδειξω οτι ειμαι γυναικα Max-παρακελσε

αλλα βρε παιδι μου παλιοτερα καποιος αλλος χρηστης ειχε ακριβως την ιδια συμπεριφορα, εφυγε ο ενας υποτιθεται πως εφυγε κι ο αλλος..
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Τοdok οριστε ουτε ο παρακελσος τα καταφερνει με τις παραθεσεις!!!!

με τις επιθεσεις ομως τα παει καλυτερα
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
αλλα βρε παιδι μου παλιοτερα καποιος αλλος χρηστης ειχε ακριβως την ιδια συμπεριφορα, εφυγε ο ενας υποτιθεται πως εφυγε κι ο αλλος..

Τιμημενο μου Ρουλι μιλας σαν την Πυθεια (ελπιζω να μην φταινε τα φυλλα).
Τωρα για τον ενα, τον αλλο και τον παραλλο...ή μιλα στα ισια αν εχει τα guts η ΣΩΠΑΣΕ
:dancing:
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Τιμημενο μου Ρουλι μιλας σαν την Πυθεια (ελπιζω να μην φταινε τα φυλλα).
Τωρα για τον ενα, τον αλλο και τον παραλλο...ή μιλα στα ισια αν εχει τα guts η ΣΩΠΑΣΕ
:dancing:

μηπως τωρα η μυγα πεταξε για αλλου?

φυσικα αναφερομαι στον mclein

Μax-παρακελσε θα σε παρακαλουσα ωστοσο τα κτητικα "μου, σου, του" να τα χρησιμοποιεις εκει που εχουν νοημα, για παραδειγμα στις γυναικες που εχουν κανει σεξ μαζι σου και σηκωσαν ή ξεσηκωσαν τις πολυκατοικιες (ολοκληρες αληθεια?)

 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Μax-παρακελσε θα σε παρακαλουσα ωστοσο τα κτητικα "μου, σου, του" να τα χρησιμοποιεις εκει που εχουν νοημα, για παραδειγμα στις γυναικες που εχουν κανει σεξ μαζι σου και σηκωσαν ή ξεσηκωσαν τις πολυκατοικιες (ολοκληρες αληθεια?)
DONE
Αλλωστες δεν μπορω να πω οχι σε μια ΚΥΡΙΑ και μαλλιστα Τιμημενη, που μου ζηταει κατι τοσο ευγενικα
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Οι μεγάλες κόντρες φέρνουν μεγάλους έρωτες...... :smitten: :smitten: :smitten:
άντε...και εγώ κουμπάρος..... :dancing: :dancing: :dancing:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Προσωπικά χαίρομαι που παλαιά μέλη με νέα ενδυμασία δίνουν νέα δυναμική στο σαιτ

Υ.Γ. ΠΑρακαλώ μην επανέλθει κάποιος με την ερώτηση "σε ποιούς αναφέρεσαι" ή κατι παρόμοιο. Θα ήταν εξαιρετικά άστοχη ενέργεια

 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Οlala! ελειψα μερικες ωρες και βρηκα το θρεντ ανακατο! Με αυτα που ειπα... Paracelsus ευχαριστω για την υποστηριξη και τα καλα λογια... I will return the favor one day!

erinal-w  το σαιτ ειναι αφιερωμενο στον αγοραιο ερωτα και φυσικο ειναι να γραφω αυτα που γραφω! τωρα εαν get a life ειναι συμβουλη επεσες εξω... δεν σε ξερω δεν με ξερεις δεν προκειται να σε γνωρισω ΠΟΤΕ μια και δεν κανεις σεξ επι πληρωμη... οποτε δεν εχει νοημα και η συμβουλη σου!

τωρα εαν ειμαι καλλιτεχνης η φαλκιδευτης της ανθρωπινης αξιοπρεπειας για  να μην μεινεις με την απορια σου λεω οτι ειμαι και τα δυο - αλλα και πολλα αλλα-

Paracelsus... καλο ειναι να με στυμπαθεις αλλα μεσα στα ορια του σαιτ και του nick μου... Το τι λεω εδω δεν εχει πιθανον καμμια σχεση με το ποιος ειμαι στην πραγματικη ζωη... Παντα πιστευα αυτο που ελεγε ο Μπορις Βιαν ( το μονο που εχει αξια στην ζωη ειναι η μουσικη της Νεας Ορλεανηςκαι ο ερωτας  με καθε ειδους ομορφα κοριτσια) τωρα σε πια εκταση γινεται αυτο .... ειναι αλλο θεμα!

erinal-w dear... επισης ναι ειναι ηρωικο να εχεις βαλει τον π....  σου σε οσα περισσότερα γυναικεια κορμια μπορεις... ειναι ηρωικο γιατι εχεις να αντιμετωπισεις πολλα: κρεβατομουρμουρες , μουρμουρες γκρινια , δεσμευσεις αρραβώνες , εξοδα, τραπεζώματα και αλλα πολλα... ειναι ομως ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟ ΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ... ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΘΥΣΙΕΣ.... ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΑΝΕΧΤΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΓΥΡΩ ΤΟΥ COMPRENDE????
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Έχασα την ευκαιρία να κάνω σχέση μαζί σου; Σεξ; Η ούτε εκεί δεν επιτρέπονται βρωμόλογα;
Περίμενα να μην ζητάει τα πμ των γυναικών για να ξεμπροστιάσει δήθεν όσους σαλιαρίζουν. Α και δεν ρώτησα ο ίδιος σαλιαρίζει στα πμ με καμία; χεχε
Η ηρωική συμπεριφορά στην ζωή και η γνώση της δεν είναι μόνο τα γαμήσια.ʽΕλληνικά μιλάω.Ο ίδιος δήλωσε ότι εκμεταλλευεται και αυτό συγνώμη αλλά δεν μου αρεσει όπως δεν σου αρέσει και εσένα.

Ντροπη  erinal-w γιατι το λες αυτο ? δεν ζητησανα ξεμπροστιασω κανεναν... γιαυτο και ειπα να παραθεσετε χωρις ονοματα.... μαθενεις που μαθαινεις στην πλατη μας.... βοηθησε και λιγο να ανεβει το ηθικο των πραγματικων αγωνιστών!!!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Paracelsus... καλο ειναι να με στυμπαθεις αλλα μεσα στα ορια του σαιτ και του nick μου... Το τι λεω εδω δεν εχει πιθανον καμμια σχεση με το ποιος ειμαι στην πραγματικη ζωη... Παντα πιστευα αυτο που ελεγε ο Μπορις Βιαν ( το μονο που εχει αξια στην ζωη ειναι η μουσικη της Νεας Ορλεανηςκαι ο ερωτας  με καθε ειδους ομορφα κοριτσια) τωρα σε πια εκταση γινεται αυτο .... ειναι αλλο θεμα!

Απο τα γραφομενα μου προκυπτει οτι σε βλεπω σαν συμπολεμιστη στο σαιτ.Απο εδω σε γνωρισα και σε "κρινω" μονο απο τα ποστ σου.
ΤΕΛΟΣ. Απο εκει και περα η προσωπικη ζων καθενος...
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
σωστα το ειπες! ειμαστε συμπολεμιστε;ς! Η απαντηση μου προς εσενα αφορα περισσότερο τις κυριες που μας κρινουν!!! take no prisoners mate...
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
countVronsky ασχετο αλλα η πρωην γκομενα σου δουλευει ακομα?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Μιας και εχεις το know how πες μου πως θα ριξω αυτη
 

Συνημμένα

  • index.jpg
    index.jpg
    71,2 KB · Εμφανίσεις: 28

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
billk, η παραπάνω φωτό, είναι "η Ρωσίδα ως γκόμενα";  :think:  Αν είναι πάντα έτσι, τί να λέμε τώρα... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom