Νέα

Η πρώτη φορά που έχυσα μέσα στο στόμα γυναίκας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Christos Savvidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Η πρώτη φορά ήταν στο πρώτο ραντεβού με την πρώην πλέον σύζυγο που γνωριζόμασταν επί χρόνια φιλικά... Ξαφνικά μετά από έναν καφέ, στο αυτοκίνητο, αρχίσαμε τα φιλιά... καύλωσα, το κατάλαβε. Άνοιξε φερμουάρ και με πήρε μια βαθιά πίπα. Για να μην λερώσω παντελόνι - αυτοκίνητο, τα ρούφηξε όλα... από τότε τα κατάπιε ελάχιστες φορές. Άλλη εμπειρία ήταν γύρω στα 35 μου, με γνωριμία μέσω σάιτ με παντρεμένη επίσης, δώσαμε ραντεβού κάπου στη Λαμία και βρεθήκαμε face to face απευθείας στο ξενοδοχείο. Πίπα βαθιά πολύ,χύσιμο στο στόμα και καταπιώνα μεγάλη η τύπισσα... μου είχε πει ότι το καλύτερό της ήταν να τα καταπίνει. Ξέσκισμα κώλο ακάπωτο και μουνί επίσης ακάπωτο και χύσιμο πάλι στο στόμα... Ενέργειες με το κάτω κεφάλι, αλλά πλέον λογίζονται ως εμπειρίες
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.786
Πόντοι
4.766
..Ηταν τελεια στιγμη...της εδωσα χαρτι για να τα φτυσει αλλα τα ειχε ηδη καταπιει  :pipa3:
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Η λογική απάντηση θα ήταν μάτια αλλά οι γυναίκες ξοδεύουν χρόνο και χρήμα στα μαλλιά και τρελαίνονται. Δεν τις κατηγορώ. Ευτυχώς δεν αστόχησα ποτέ και γλίτωσα την κατσάδα.
Πριν απο ενα χρονο,κατα την διαρκεια ισπανικου με την πρωην κοπελα μου,της εχυσα στις υπεροχες βυζαρες της,ωστοσο ξαπλωμενη καθως ητανε, τα χυσια πηγαν και λιγο στα μαλλια.Σηκωθηκε,μου λεει,μεχρι και τα μαλλια μου ,μου εχυσες,αλλα της αρεσε,γελουσε,πηγε βεβαια μπανιο και ισιωνε τα μαλλια της με την πρεσα σε αυτο το σημειο.Εγω πηγα απο πισω της και την αγγιζα.Αρχισα σιγα σιγα να καυλωνω,το ιδιο και αυτη,κοιταζομασταν και οι δυο στον καθρεφτη,και εν συνεχεια επεσε ανελεητο γαμησι μεσα στην μπανιερα.Ακομα και σημερα με καυλωνει το μωρο μου,αλλα δεν προκειται να την πλησιασω ξανα μονο και μονο για σεξ..Θυμαμαι οτι εκανα σαν αρρωστος για τα βυζια της,εχωνα το κεφαλι μου με τις ωρες εκει,το καυλι μου μεσα τους επαιρνε φωτια,αλλα και στα γαμησια μας γινοταν ο χαμος..Καλα να περνατε παιδες..
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
968
Like
4.040
Πόντοι
446
οταν τα πρωτοεφτιαξα με τη γυναικα μου μεσα στο πρωτο μηνα τα καταπιε μεχρι τελευταια σταγονα σε πιπα μεσα στο αυτοκινητο. εδειξε ανεση.
μετα απο ενα μηνα παλι. κ συχνα πυκνα τα καταπινε.μετα το γαμο τα ηπιε μονο μια φορα κ εδειξε οτι ζοριστηκε παρα πολυ.
προφανως το εκανε για να την παντρευτω. ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ!!
:erection: :erection: :erection:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αυτην τη διαπιστωση εχω και κανει και εγω με βαση τις εμπειριες μου. Οντας μεγαλος φαν του χυσιματος στο προσωπο, θεωρω πως πιο ευκολα μια γυναικα τα παιρνει στο στομα, η δεχεται πρωκτικο παρα να της ασπρισεις το μουτρακι. Οι περισσοτερες που εχω γαμησει στην προσωπικη μου ζωη τα εχουν παρει στο στομα, χωρις να το ζηταω κιολας, οι μισες περιπου μου εχουν δωσει κωλο και σε μικροτερο ποσοστο με εχουν αφησει να τελειωσω στην μαπα τους. Μας εχει παραμυθιασει λιγο το πορνο οπου πλεον τα περισσοτερα χυσιματα ειναι στο προσωπο, αλλα στην κανονικη ζωη λιγες γυναικες το γουσταρουν πραγματικα

Εμενα μου αρεσει τοσο πολυ, που αν μου φερεις μπροστα μου μια μετρια γκομενα και μια μουναρα για να επιλεξω να γαμησω και μου πεις πως η μετρια γουσταρει να την χυσω στην μουρη ενω η μουναρα οχι, πολυ πιθανο να προτιμησω την μετρια
H αλήθεια είναι αυτή που περιγράφεις. Οι περισσότεροι έχουν σαπίσει με τις τσόντες το μυαλό τους και νομίζουν πως οι γυναίκες το γουστάρουν. Το ποσοστό αυτών που το γουστάρουν πραγματικά και το ζητάνε είναι στα όρια του στατιστικού λάθους. Και μεγάλο λέω. Παρεκτός που αν κατα τύχη πέσει στο μάτι τσούζει πολύ και υποφέρουν για ώρα. Αντίθετα στο στόμα ή στο σώμα το δέχονται οι πιό πολλές και το απολαμβάνουν.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.407
Κριτικές
107
Like
7.897
Πόντοι
7.815
Στο σώμα το δέχονται σχεδόν όλες ..

Στο στόμα νομίζω το 80% και από αυτές οι μισές τα καταπίνουν. Με βάση τις δικές μου εμπειρίες. Μου έχει τύχει γκόμενα στα 25 της να μην αφήνει σταγόνα και όταν ξαναανταμώσαμε μετά από 5 περίπου χρόνια να τα φτύνει (και δεν σήκωνε κ κουβέντα, όταν της έκανα νύξη..)

Στο πρόσωπο ελάχιστες, αν πρέπει να μιλήσω για ποσοστό δεν θα έβαζα περισσότερο από 30% ..

Μια φορά πάντως που είχα βρει τύπισα που είχε όλο το πακέτο (τα πάντα όλα) κ ήταν αρκετά πρόθυμο για τα πάντα (πήγαινα ακόμη κ στην Εταιρία της κ την πηδούσα σε κάτι κρυφούς χώρους - ήταν ιδιαιτέρα του Γενικού Δντη κ είχε πρόσβαση παντού) την έχυνα στο πρόσωπο κ τα άπλωνε σε όλα τα σημεία (μάγουλα, μέτωπο, κλπ) πήγαινε μετά στο γραφείο της κανονικά χωρίς να πλένετε γιατί έτσι έκανε (οπως η ίδια έλεγε) το καλύτερο peeling στο πρόσωπό της. (Απλά είχε βυζί σπυρί κ καθόλου ωραίο κώλο (ήταν αδύνατη), κάτι που με χάλαγε..) Στα γούστα όμως πρωτο παλληκάρι.. Το καλύτερο της ήταν να την χύνω στο στόμα κ να συνεχίζει το τρομπόνι, μέχρι μετά από κανα 15λεπτο να την ξαναχύνω .. Βαρέα κ ανθυγεινά ένσημα..  
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν τη συναρπάζει το γαμήσι που της κάνεις .... αναγκάζεται και τα πίνει .
Και να μη γουστάρει ιδιαίτερα.

Στα μάτια είναι πιο ενοχλητικό .

Στα μαλλιά ... τσινάνε άσχημα.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
μονο μια μου εχει αρνηθει να τα καταπιει και να τα παρει στο στομα της...και μονο μια μου εχει αρνηθει προσωπο και ηταν η ιδια που δεν ηθελε να τα παρει στομα.
Ολες ομως μου ελεγαν προσεχε τα μαλλια..φρικαρουν εκει πολυ :grin:
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Μια γκόμενα παλιά,μετά από ένα ατέλειωτο γαμήσι, τα πήρε όλα στο στόμα, τα κατάπιε και το φχαριστήθηκε!
Γενικώς αν η γκόμενα είναι ανοιχτή σε γαμήσι από κώλο, ατελείωτες πίπες κλπ, η άποψη μου είναι ότι μάλλον θα τα καταπιεί κιόλας..!
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
οταν τα πρωτοεφτιαξα με τη γυναικα μου μεσα στο πρωτο μηνα τα καταπιε μεχρι τελευταια σταγονα σε πιπα μεσα στο αυτοκινητο. εδειξε ανεση.
μετα απο ενα μηνα παλι. κ συχνα πυκνα τα καταπινε.μετα το γαμο τα ηπιε μονο μια φορα κ εδειξε οτι ζοριστηκε παρα πολυ.
προφανως το εκανε για να την παντρευτω. ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ!!
:erection: :erection: :erection:

Συμφωνω απολυτα με αυτο που λες στο τελος.

Ειναι γνωστη η τακτικη τους οπου κανουν διαστημικες πιπες και εξωγηινα γαμησια προκειμενου να τυλιξουν εναν αντρα και να εκλπηρωσουν το χ στοχο τους τη καθε φορα.

 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146

Μου εχει τυχει πολλες φορες Γιαννη και καταλαβα οτι δεν παιζει κανενα ρολο εαν τα καταπινει ή οχι για το τι κανει την ωρα του αγωνα.

Ας ειναι γαμιολα την ωρα του αγωνα και ας μη τα καταπινει.

Στα αρχιδια μου το τι θα τα κανει αρκει να γαμιεται καλα.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
H αλήθεια είναι αυτή που περιγράφεις. Οι περισσότεροι έχουν σαπίσει με τις τσόντες το μυαλό τους και νομίζουν πως οι γυναίκες το γουστάρουν. Το ποσοστό αυτών που το γουστάρουν πραγματικά και το ζητάνε είναι στα όρια του στατιστικού λάθους. Και μεγάλο λέω. Παρεκτός που αν κατα τύχη πέσει στο μάτι τσούζει πολύ και υποφέρουν για ώρα. Αντίθετα στο στόμα ή στο σώμα το δέχονται οι πιό πολλές και το απολαμβάνουν.

:hi:
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αν τη συναρπάζει το γαμήσι που της κάνεις .... αναγκάζεται και τα πίνει .
Και να μη γουστάρει ιδιαίτερα.

Στα μάτια είναι πιο ενοχλητικό .

Στα μαλλιά ... τσινάνε άσχημα.

Λακη το οτι της αρεσει να τη γαμας δεν σημαινει οτι θα της αρεσει και να τα καταπινει. Καμια σχεση το ενα με το αλλο.

Ισχυει σε πολλες περιπτωσεις αλλα οχι παντα.
 

Vangelis73

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
187
Like
348
Πόντοι
21
Το θέμα είναι να πετύχεις γκόμενα που να το κάνει με χαρά !! δυο φορές έτυχε στη ζωή μου και πραγματικά ήταν άλλη φάση !! αν η άλλη δεν το γουστάρει, θα το κάνει αγγαρεία και φαίνεται !!
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Το θέμα είναι να πετύχεις γκόμενα που να το κάνει με χαρά !! δυο φορές έτυχε στη ζωή μου και πραγματικά ήταν άλλη φάση !! αν η άλλη δεν το γουστάρει, θα το κάνει αγγαρεία και φαίνεται !!

Εαν διαπιστωσεις οτι το κανει αγγαρεια, απλα αποχωρεις επιτοπου.

Δεν υπαρχει κανενας λογος να εχεις ξενερωτο σεξ στη ζωη σου, κατι τετοια παραγουν τοξικοτητα που δεν σου χρειαζεται.

Για καθε οχι μιας γυναικας, υπαρχουν δεκαδες ναι γυρω μας και για καθε ξενερωτη υπαρχουν δεκαδες φλογερες γυρω μας.

Δεν δεχεσαι κατι που δεν σου αρεσει, φευγεις και βρισκεις κατι αλλο.

Το να δεχεσαι ειναι επικινδυνο, συνηθιζεις σε αυτο και σταματα η εξελιξη σου στο οτιδηποτε.

  :hi:
 

Vangelis73

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
187
Like
348
Πόντοι
21
Συμφωνώ απολύτως φίλε... το έγραψες με τον καλύτερο τρόπο !!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Δεν ισχυει παντα αυτο.

Μπορει να κανεις καλο σεξ με τη χ κοπελα που απλα δεν της αρεσει να τα καταπινει και να κανεις ντεκαυλε σεξ με κοπελα που τα καταπιε.

Tελικά δεν έχετε και τόσο καλή αίσθηση του πότε τρολάρει κάποιος. :)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
υπάρχουν γυναικες που δεν τα καταπίνουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom