Νέα

Η πρώτη φορά που έχυσα μέσα στο στόμα γυναίκας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Christos Savvidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.843
Κριτικές
21
Like
10.973
Πόντοι
4.546

stelios1

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
108
Like
104
Πόντοι
1

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Καπου το 2012-2013 συμβασιουχος εγω τοτε γνωριμια με 20χρονο συναδελφο βαρια εφταρακι.Αλλα οι πιπες της ηταν αριστουργημα.Δεν αφηνε σταγονα.Ασχολουνταν και με τον στιβο και οπως μου ελεγε χαρακτηρηστικα εχει αναγκη την πρωτεινη.Και το εννοουσε.Δεν την γαμησα ποτε.Μονο πιπες σε καθημερινη βαση και για 4 μηνες.Δευτερα με Παρασκευη.Μετα δεν την ξαναειδα ποτε.Ακομα τα σκεφτομαι αυτα τα τσιμπουκια και με πιανει μελαγχολια.
Φίλε έγινες μόνιμος στην θέση ή έμεινες μόνο με τις τσιμπουκοαναμνησεις?
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Like
181
Πόντοι
0
Τον τελευταίο καιρό ο μόνιμος γαμιάς μου με έπεισε και τον αφήνω να χύνει στο στόμα μου! Είναι υπέροχο!! Η στιγμή που νιώθεις τον πούτσο να πάλλεται και να τινάζεται είναι υπέροχη!!!
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.513
Like
11.527
Πόντοι
3.506
Τον τελευταίο καιρό ο μόνιμος γαμιάς μου με έπεισε και τον αφήνω να χύνει στο στόμα μου! Είναι υπέροχο!! Η στιγμή που νιώθεις τον πούτσο να πάλλεται και να τινάζεται είναι υπέροχη!!!

Μέχρι τώρα μόνο μπούκωνες κρεατόβεργα δηλαδή;

Με τις υγείες σου! Βαφτίστηκες χυσοκαταπιόλα.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Το καλύτερο για μένα ειναι το χύσιμο στη μάπα
Σαν θεαμα ειναι καυλωτικο αλλα δεν το νιωθεις οπως στο στομα. Μπορεις βεβαια να τα κανεις και τα δυο αν εχεις καυλες :upsidedown:
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
486
Κριτικές
33
Like
3.423
Πόντοι
2.591
θυμάμαι στο πανεπιστήμιο με μια συμφοιτήτρια ή οποία φοβόταν μήπως είχε κολλήσει κάτι στον κόλπο της από τον πρώην και μου ξεκαθάρισε ότι το μενού θα είχε μόνο πίπα και καθόλου διείσδυση. Λάτρευε πούτσα και για 2-3 μήνες απολάμβανα αυτό το υπέροχο αίσθημα του χυσίματος στο στόμα και της κατάποσης. Ήμουν 19 τότε και ήταν η πρώτη που τα έπινε όλα και με τόσο πάθος :) Φυσικά πάντα θες αυτό που δεν έχεις και στο δίμηνο απάνω μου έλειψε η αίσθηση του μουνιού και έτσι το σταματήσαμε αλλά μείναμε φίλοι. :)
 

Shawn

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Εαν διαπιστωσεις οτι το κανει αγγαρεια, απλα αποχωρεις επιτοπου.

Δεν υπαρχει κανενας λογος να εχεις ξενερωτο σεξ στη ζωη σου, κατι τετοια παραγουν τοξικοτητα που δεν σου χρειαζεται.

Για καθε οχι μιας γυναικας, υπαρχουν δεκαδες ναι γυρω μας και για καθε ξενερωτη υπαρχουν δεκαδες φλογερες γυρω μας.

Δεν δεχεσαι κατι που δεν σου αρεσει, φευγεις και βρισκεις κατι αλλο.

Το να δεχεσαι ειναι επικινδυνο, συνηθιζεις σε αυτο και σταματα η εξελιξη σου στο οτιδηποτε.

:hi:
Respect
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Μια και μοναδικη φορα εχυσα στο στομα μιας αλβανεζας κι ετρεχε σα τρελη να τα φτυσει… ουτε καν σκεφτηκε να τα καταπιει :undecided:
 

Shawn

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Πάντως η επίσημη θέση της επιστήμης είναι ότι όσο πιο ερωτευμένη είναι μια γυναίκα με τον άντρα της τόσο πιο ωραία βρίσκει τη μυρωδιά και τη γεύση του. Στις άλλες περιπτώσεις ή γουστάρουν την υποταγή ή είναι συγκαταβατικές.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.717
Κριτικές
3
Like
28.975
Πόντοι
6.186
H πρώτη φορά ήταν στην 3η λυκείου ήταν με μια γκόμενα από το τμήμα που εάν κ δεν ήταν η τοπ κλασικό 7αρι αλλά είχε τόσο μεγάλα βυζιά κ ήταν τόσο ξεκωλο που όλοι έτρεχαν από πίσω της . εγώ κλασικά στο 15μελεσ ούτε που της έδινα σημασία κυνηγούσα τις ποιο όμορφες μέχρι που σε μια κατάληψη με βάζει σε μια αίθουσα ένα βράδυ κ πετάει τις βυζαρες έξω κ αρχίζει το τσιμπούκι ούτε καν κατάλαβα πότε τελείωσα στο στόμα της. Μετά από εκεί κ για κάνα χρόνο την είχα ταράξει στην πίπα , έπειτα χαθήκαμε αλλά ακόμα έχω κρατήσει το βίντεο με τα βυζομπαλα της ασπας
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.029
Πόντοι
3.936
Μια γκομενα μου με τέλειο πρόσωπο εκεί που ήμουν έτοιμος να τελειώσω δεν είπα τίποτα.

Απλα το απόλαυσα κ αυτή ξενέρωσε.
 

whiplash

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
129
Like
117
Πόντοι
1
Εγώ πάντως όσες είχα τα κατάπιναν όλες από μόνες τους.. ειδικά οι σχεσάτες γκόμενες τα κατάπιαν ΟΛΕΣ πιο εύκολα τα καταπίνει γκόμενα παρά cg. Αυτές τις εμπειρίες είχα εγώ , τώρα για χύσιμο στην μάπα ήταν όντως μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού και αυτό συνήθως μετά από φάση αρκετής κατανάλωσης αλκοόλ. Επίσης και για κώλο δεν μπορώ να πω ότι δυσκολεύτηκα και πολύ να τις γαμήσω.
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Ήμουν 16, ήταν 15. Άπειροι και οι δύο, αλλά παρόλο το νεαρό της ηλικίας η τύπισσα έκανε αξιοπρεπέστατη πίπα, και είχε ένα βλέμμα όταν ήταν γονατιστή και ετοιμάζοσουν να την χύσεις, λες και είχε βγει από τσόντα. Θυμάμαι πως την πρώτη φορά που έχυσα στο στόμα της, δεν άφησε σταγόνα και το βλέμμα εμένε καρφωμένο πάνω μου πιο καυλωμένο πεθαίνεις. Τώρα δυστυχώς η γκόμενα χάλασε, αλλά θα μου μείνει αξέχαστη.
 

Mikrocrossaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
53
Like
140
Πόντοι
0
Εγω γενικα τα παίρνω στο πρόσωπο αλλα καμια φορα μαρεσει να τα καταπίνω κιολας. Μου τυχε όμως μια μέρα να μου τον έχει βάλει βαθιά στο λαρύγγι και όπως εχυσε για κάποιο λόγο μου βγήκαν τα χυσια από τη μύτη. Ότι πιο περίεργο έχω ζήσει
 
Εγγρ.
6 Ιουλ 2020
Μηνύματα
164
Like
358
Πόντοι
21
Πρώτη φορά που εχυσα ήταν με την πρώην μου αλλά τα έφτυνε μετά από 2-3 φορές ξενερωσα και την παράτησα... Μετά από μια εβδομάδα βγήκα με την κολλητή της να τα συζητήσουμε για να τα ξανά βρούμε και τελικά κατέληξε να μου περνει πιπα και μου τα κατάπιε ΠΑΡΑΚΑΛΩ ?
 

ALEX45

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
14
Like
60
Πόντοι
0
εννια στις δεκα γκομενες που γαμησα τα καταπιναν....μεγαλυτερο ποσοστο απο οσες τα επαιρναν μουτρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom