Νέα

Η πρώτη φορά που έχυσα μέσα στο στόμα γυναίκας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Christos Savvidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.661
Πόντοι
19.505
Δεν θα ξεχάσω ποτέ την κινέζα Έρρικα από μασαζερί Μπακνανά και μετέπειτα Συγγρού. Σεξ δεν έκανε με τίποτα αλλά το μασάζ και η τελειωτική της πίπα ήταν αξεπέραστα.
Έχυνες στο στόμα της ενώ σε κοίταζε στα μάτια (φορούσε και καυλιάρικα γυαλιά) και μετά τα άφηνε αργά και βασανιστικά να στάξουν. Πού να χάθηκε αυτή η εξαιρετική κορασίδα;
 
Τελευταία τροποποίηση:

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
πρώτη φορά ηταν με μια πουτανα ελληνίδα, τοτε δεν το έκανε καμία και με τρέλανε
Μιλαμε για το 1996...
Έκανε πιάτσα στη Βερανζέρου.
Έκτοτε οταν ήρθαν τα κορίτσια απο τ ανατολικά εγινε χαμός .
πάντως τα καλυτερα cim τα εχω απο Ελληνίδες...!!!!
 

FrischgeduschT

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2020
Μηνύματα
107
Like
136
Πόντοι
1
'You wanna fuck my mouth'
Αξέχαστη ατακα απο αμερικανακι 25χρονο ξανθο στο ΛΑ που καναμε παρεα οταν είμαστε στο ξενοδοχειο σε μια ασχετη στιγμη..
Την ειχε ευκολη τη πιπα, δεν το συζητω , τα καταπινε ολα.. με πιπωνε στο ασχετο, οταν οδηγουσα, μετα το εστιατοριο, οταν ειχε ετοιμαστεί για εξοδο και εγω ηθελα quicky αλλα αυτη δεν ηθελε να ξαναφτιαχτει.. μαλιστα μια φορα ψιλοβηξε στην διαρκεια της πιπας και μου ζητησε συγγνωμη !!
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.961
Πόντοι
1.056
'You wanna fuck my mouth'
Αξέχαστη ατακα απο αμερικανακι 25χρονο ξανθο στο ΛΑ που καναμε παρεα οταν είμαστε στο ξενοδοχειο σε μια ασχετη στιγμη..
Την ειχε ευκολη τη πιπα, δεν το συζητω , τα καταπινε ολα.. με πιπωνε στο ασχετο, οταν οδηγουσα, μετα το εστιατοριο, οταν ειχε ετοιμαστεί για εξοδο και εγω ηθελα quicky αλλα αυτη δεν ηθελε να ξαναφτιαχτει.. μαλιστα μια φορα ψιλοβηξε στην διαρκεια της πιπας και μου ζητησε συγγνωμη !!
το πιο γκαβλιαρικο πραγμα στη γυναικα ειναι η προθυμια της για πιπα, βαθεια λαρυγγια και χυσιμο μεσα και καταπωση.... να της γαμας το στομα και να δακρυζει . να της το βαζεις τερμα μεσα, να πνιγεται αλλα να μη λεει ουτε μη ουτε σου, τιποτα. δεν εχει καλυτερο
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
280
Ήμουν 20 χρονών και μου είχε κάτσει η ξαδέρφη μιας σερβιτόρας απο το μαγαζι που δούλευα,35 χρονων τότε αυτή. μίλησε λιγο με τον κερατά γκόμενο της στο τηλ και ξεκίνησε να μου παίρνει πιπα στο αμαξι της.
Σε μια φάση της λέω χύνω,και αυτη αντί να τον βγάλει συνεχίζει να ρουφάει πιο δυνατά,λέω οπα θα τα παρει στο στόμα!μέχρι να το σκεφτώ σηκώνεται πάνω με τα χύσια μου στο στόμα με κοιτάει κανει ενα γκλουπ και τα καταπίνει,αυτή η εικονα εχει μεινει για πάντα χαραγμένη στο μυαλο μου :P
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ήμουν 20 χρονών και μου είχε κάτσει η ξαδέρφη μιας σερβιτόρας απο το μαγαζι που δούλευα,35 χρονων τότε αυτή. μίλησε λιγο με τον κερατά γκόμενο της στο τηλ και ξεκίνησε να μου παίρνει πιπα στο αμαξι της.
Σε μια φάση της λέω χύνω,και αυτη αντί να τον βγάλει συνεχίζει να ρουφάει πιο δυνατά,λέω οπα θα τα παρει στο στόμα!μέχρι να το σκεφτώ σηκώνεται πάνω με τα χύσια μου στο στόμα με κοιτάει κανει ενα γκλουπ και τα καταπίνει,αυτή η εικονα εχει μεινει για πάντα χαραγμένη στο μυαλο μου :P
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Ήμουν 20 χρονών και μου είχε κάτσει η ξαδέρφη μιας σερβιτόρας απο το μαγαζι που δούλευα,35 χρονων τότε αυτή. μίλησε λιγο με τον κερατά γκόμενο της στο τηλ και ξεκίνησε να μου παίρνει πιπα στο αμαξι της.
Σε μια φάση της λέω χύνω,και αυτη αντί να τον βγάλει συνεχίζει να ρουφάει πιο δυνατά,λέω οπα θα τα παρει στο στόμα!μέχρι να το σκεφτώ σηκώνεται πάνω με τα χύσια μου στο στόμα με κοιτάει κανει ενα γκλουπ και τα καταπίνει,αυτή η εικονα εχει μεινει για πάντα χαραγμένη στο μυαλο μου :P
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ήμουν 20 χρονών και μου είχε κάτσει η ξαδέρφη μιας σερβιτόρας απο το μαγαζι που δούλευα,35 χρονων τότε αυτή. μίλησε λιγο με τον κερατά γκόμενο της στο τηλ και ξεκίνησε να μου παίρνει πιπα στο αμαξι της.
Σε μια φάση της λέω χύνω,και αυτη αντί να τον βγάλει συνεχίζει να ρουφάει πιο δυνατά,λέω οπα θα τα παρει στο στόμα!μέχρι να το σκεφτώ σηκώνεται πάνω με τα χύσια μου στο στόμα με κοιτάει κανει ενα γκλουπ και τα καταπίνει,αυτή η εικονα εχει μεινει για πάντα χαραγμένη στο μυαλο μου :P
Πρέπει να ήταν δυνατή φάση. Τέτοιες καταστάσεις πολλές φορές μετά δυστυχώς μα βάζουν στην φάση της σύγκρισης με άλλες γκόμενες...
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
280
Πρέπει να ήταν δυνατή φάση. Τέτοιες καταστάσεις πολλές φορές μετά δυστυχώς μα βάζουν στην φάση της σύγκρισης με άλλες γκόμενες...
Όντως,σου τυχαίνει μετά καμία που δε το εχει τόσο πολυ με τη πίπα και θυμάσαι αυτα και τρελένεσαι
 

FrischgeduschT

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2020
Μηνύματα
107
Like
136
Πόντοι
1
απο τις εμπειριες μου προκυπτει οτι στην πιπα και .. αυτονοητα με καταπωση , οι αμερικανες δεν πιανονται

Δεν αναφερομαι τοσο στην τεχνικη οσο στην προθυμια και στο αυτονοητο του πραγματος..

η αμερικανα ειτε για να σου ανεβάσει την διαθεση σε ασχετο χρονο, ειτε για να σου εκφρασει τις ευχαριστιες της .. σε πιπωνει

και δεν σταζει κατω τιποτις , τιποτις
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.513
Like
11.527
Πόντοι
3.506
απο τις εμπειριες μου προκυπτει οτι στην πιπα και .. αυτονοητα με καταπωση , οι αμερικανες δεν πιανονται

Θα συμφωνήσω. Η πρώην γυναίκα μου ήταν αμερικάνα και ήταν η πρώτη ρουφιόλα!
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
110
Πόντοι
1
με μια γειτονισα καπου το 2002 μιλαγαμε ηρθαμε πιο κοντα ε μου λει δεν οκ της λεω δεν πειραζει οχι μου λει , μην κανουμε σεξ μονο θα δεις αρχιζε να με χαιδευει παντου εφτασε στο καυλι μου με γλυφε σιγα σιγα νταν πετρα εγω μου λει τωρα ε τις λεω δεν θελω αλλα μου τον επαιζε εβαζε και την γλωσα της και μπαπ χυσια στομα και στα χειλια της σε να σημειο με στειλε οταν μου τον δαγκωσε λιγο .
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
551
Like
1.089
Πόντοι
206
Ήταν το 2003 φαντάρος στο Βόλο τότε εγώ πηδούσα με μια φοιτήτρια από Σκύδρα πρωτοετείς αυτή . Δεν άφηνε σταγόνα
 

arseniko apolito

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
217
Πόντοι
280
να την χυσεις στο στομα,και να σου ζητησει να φιληθειτε......μη σου τυχει......
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
1η γκομενα που μου τα πηρε ολα στο στομα ητανε η 1η μου γνωρημια απο το τοτε mirc αν θυμαστε...μετα ειχαμε αλλαξει msn και προχωρησαμε σε πολυ προστυχη φαση και απο τους 2 μας, φωτο βιντεοκλησεις κτλ. και η τυπισσα με περνουσε 2 χρονια και μου ελεγε πως η πιπα της ειναι αριστουργημα σε σημειο να παινευεται κιολας, και μολις την ειχα πει οτι ποτε δεν μου τα εχει καταπιει γυναικα μου ειπε το εξης...
¨αυτες που δεν τα καταπινουν, κανουν πιπα απο αγγαρεια"...μιλαμε για 20 χρονια πριν ετσι...
Παω σπιτι της και επειδη ειχαμε ιστορικο απο το ιντερνετ...
Χτυπαω κουδουνι...
Ανοιγει σχεδον γυμνη....
με το που με βλεπει μου λεει μπες και ξεντυσου...ουτε φιλι ουτε τιποτα...
Η πιπα της ητανε απο τις καλυτερες με αποκορυφωμα να μου λεει κιολας οτι ειναι ερωτευμενη με την πουτσα μου...
το τι βογγητα εβγαζε η πουτανα, πως το ηθελε και το τι μου εκανε εν ωρα πιπας δεν λεγεται...αφου μου λεγε οτι ειναι γεννημενη για γαμησια και πιπες τιποτε αλλο...
Το μονο που δεν μπορεσε ητανε να τον βαλει ολο μεσα...γυρω στο 60 με 70% της πουτσας μου πνιγοταν...αλλα με καυλωνε πολυ που το παλευε να το βαλει μεχρι τερμα, σε σημειο να δακρυζει...
Εκεινη την βραδυα εμεινα σπιτι της...αν θυμαμαι καλα παιζει να ειχα χυσει γυρω στις 15 φορες απο τις 20:00 μεχρι τις 09:00 το πρωι...με αποτελεσμα να ποναει πολυ το κεφαλι μου το πρωι και να μην μπορω να οδηγησω...
με το που εφτασα σπιτι το πρωι εφαγα ενα πολυ καλο πρωινο και κοιμηθηκα ολη την μερα μετα....ειχα πεθανει.,..
συγνωμη για το μεγαλο ποστ...
 

jijifiogos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπήρξε κάποτε μια Κορεάτισσα από νέα Σμύρνη που είχε αφήσει εποχή στις πίπες.
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
να την χυσεις στο στομα,και να σου ζητησει να φιληθειτε......μη σου τυχει......
Μου έχει τύχει αυτό, οπου οκ...μπορείς να αρνηθείς...

Μου έχει τύχει και ο εκβιασμός όμως, αν δεν φιληθουμε μετά, δεν τα παίρνω στο στόμα.

Υγ. Θράσος στα επίπεδα ιεροσυλίας ,η χρήση του νικ νέιμ απόλυτο αρσενικό, αρσενικό απόλυτο κτλ. Κτλ κτλ..
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
Η πρώτη φορά μου ήταν με μια γκόμενα φοιτητρια που είχα βγάλει.Ηταν 19 αυτή εγώ λίγο πιο μεγάλος.Ειχαμε γαμηθει κάνα δυο φορες .Πίπα κανονικά και μετά χύσιμο πάνω στο γαμησι.Την τρίτη φορά είχε έλθει να κοιμηθεί σπιτι μου το βράδυ.Ειχαμε γαμηθει και σε κάποια φάση το βράδυ με ξυπνά γλύφοντας μου τον πουτσο.
Η πίπα αυτή τη φορα πήγε μέχρι στραγγιγματος και της τελευταίας σταγόνας.Τα είχε ρουφήξει όλα.
Αφού είχε ολοκληρώσει το έργο μου λέει.
Μωρό μου μου φέρνεις ενα ποτήρι νερό.
Τοφερα και λέω στην υγειά σου.Κυριολεκτικα.
Ο δρόμος είχε ανοίξει....
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
364
Πόντοι
3.235
Η τελευταια φορα παντως θα αργησει πολυ μα παρα πολυ :wink:
 

Morfeas1984

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2020
Μηνύματα
65
Like
115
Πόντοι
0
Καπου το 2012-2013 συμβασιουχος εγω τοτε γνωριμια με 20χρονο συναδελφο βαρια εφταρακι.Αλλα οι πιπες της ηταν αριστουργημα.Δεν αφηνε σταγονα.Ασχολουνταν και με τον στιβο και οπως μου ελεγε χαρακτηρηστικα εχει αναγκη την πρωτεινη.Και το εννοουσε.Δεν την γαμησα ποτε.Μονο πιπες σε καθημερινη βαση και για 4 μηνες.Δευτερα με Παρασκευη.Μετα δεν την ξαναειδα ποτε.Ακομα τα σκεφτομαι αυτα τα τσιμπουκια και με πιανει μελαγχολια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom