Νέα

Η πρώτη φορά που έχυσα μέσα στο στόμα γυναίκας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Christos Savvidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
της έκανα ότι ήθελα αλλα στα μαλλιά την ενοχλούσε.

Ακομα μια μαρτυρια λοιπον οτι τις ενοχλει πιο πολυ στα μαλλια απο οτι στα ματια.

Οσες διαβαζετε, γραψτε τη γνωμη σας πανω στο θεμα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Εισαι σιγουρος οτι εχεις χυσει πολλα στοματα καυλεα μου? Γιατι εγω εχω διαπιστωσει οτι καταπινει το 95%.
Για πολλα χρονια ΟΛΕΣ μου τα πινανε!
Επαθα σοκ οταν γνωρισα την πρωτη γκομενα που πηγε και τα εφτυσε! Μεγαλη ελλειψη σεβασμου αυτο να ξερετε!!!
Σοβαρα τωρα ε!?

Μετα τιμης,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :pipa1: :pipa2:

Βάση των δικών σου προσωπικών ποσοστών τύπε μου πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ μάλλον...  :think:
Διότι μέχρι σήμερα που σου γράφω, απ'όσες έχω (πάει ουκ ολίγες) μονάχα δυο τα κατάπιαν δίχως ΜΑ & ΜΟΥ!
Όλες μα όλες οι άλλες περιπτώσεις ανεξαιρέτου ηλικίας και εθνικότητας ήταν "απόλυτα" αρνητικές στην πόση των σπερματικών υγρών καυσίμων μου!
Είτε δηλ. ήταν ξεκάθαρες εξαρχής, είτε τα έφτυναν, είτε το απέφευγαν με δικαιολογίες του τύπου ΔΕΝ τα καταπίνω ΠΟΤΕ και για κανέναν λόγο, είτε ντεμεκ λόγο μεγάλης ποσότητας και άλλου τέτοιου είδους πίπες!
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
Εύκολα χύνεις στο στόμα μιας γυναίκας. Εκεί που δύσκολα σε αφήνουν είναι στο πρόσωπο.

Ισχύει αυτό
Στο πρόσωπο δεν αφήνουν γιατί ὀπως λενε
1.Χαλάει το μακιγιαζ και θελουν ώρα να το ξαναφτιάξουν
2.Φοβούνται μην παει στο μάτι
3.Φοβούνται μην παει και κολλησει στο μαλλι

Το χύσιμο στο στόμα η πρόσωπο είναι οπτικη απόλαυση πάντως .Πιο σημαντικό είναι το πως θα στηθεί η γκόμενα περιμένοντας τα ,παρά το που θα τα πετάξεις ....Γνώμη μου
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.959
Πόντοι
27.261

Χαχαχαχαχαχα ποσο ηλιθιος κοσμος, που του αρεσει να αυτοξεφτυλιζεται, κυκλοφορει αμολυτος εκει εξω λεμε. Απιστευτα πραγματα :tooth:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.616
Πόντοι
22.785
2007 Με την Ελσα τη πολιστρια ετων 23.Μπουκι βαθυ τα ηθελε στο στομα.Δε της χαλασα χατηρι.Της τα εδωσα και τα ηπιε μεχρι τελευταια σταγονα.Λιγους μηνες αργοτερα με τη Βασω.Φοιτητρια στις Σερρες ετων 20.Πιπωνε και ημουν ετοιμος.Δε της ειπα τιποτα.Της πιεσα το κεφαλι και της τα πεταξα στο στομα.Πνιγηκε και ξεροβηχε για καμια ωρα.Μετα της εγινε συνηθεια και τα ζηταγε συνεχεια στο στομα.
....... ετσι μπραβο τύπε μου άγριάδα..... ΕΥΓΕ.......
 

jibijidis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2020
Μηνύματα
59
Like
68
Πόντοι
0
Ισχύει αυτό
Στο πρόσωπο δεν αφήνουν γιατί ὀπως λενε
1.Χαλάει το μακιγιαζ και θελουν ώρα να το ξαναφτιάξουν
2.Φοβούνται μην παει στο μάτι
3.Φοβούνται μην παει και κολλησει στο μαλλι

Το χύσιμο στο στόμα η πρόσωπο είναι οπτικη απόλαυση πάντως .Πιο σημαντικό είναι το πως θα στηθεί η γκόμενα περιμένοντας τα ,παρά το που θα τα πετάξεις ....Γνώμη μου
Συμφωνώ κι εγώ. Είναι εντελώς εγκεφαλικό. Μπορεί να στηθεί να τα πάρει στο πρόσωπο μηχανικά, με κλειστά μάτια, κάνοντας γκριμάτσες κλπ και να σε ξενερώσει. Από την άλλη, μπορεί να στηθεί και να σε εκλιπαρεί να την χύσεις στην κοιλιά ή στο στήθος, για παράδειγμα και να σε φτιάξει πιο πολύ!
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
2007 Με την Ελσα τη πολιστρια ετων 23.Μπουκι βαθυ τα ηθελε στο στομα.Δε της χαλασα χατηρι.Της τα εδωσα και τα ηπιε μεχρι τελευταια σταγονα.Λιγους μηνες αργοτερα με τη Βασω.Φοιτητρια στις Σερρες ετων 20.Πιπωνε και ημουν ετοιμος.Δε της ειπα τιποτα.Της πιεσα το κεφαλι και της τα πεταξα στο στομα.Πνιγηκε και ξεροβηχε για καμια ωρα.Μετα της εγινε συνηθεια και τα ζηταγε συνεχεια στο στομα.

  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Charis38

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2020
Μηνύματα
67
Like
25
Πόντοι
0
Ισχύει αυτό
Στο πρόσωπο δεν αφήνουν γιατί ὀπως λενε
1.Χαλάει το μακιγιαζ και θελουν ώρα να το ξαναφτιάξουν
2.Φοβούνται μην παει στο μάτι
3.Φοβούνται μην παει και κολλησει στο μαλλι

Το χύσιμο στο στόμα η πρόσωπο είναι οπτικη απόλαυση πάντως .Πιο σημαντικό είναι το πως θα στηθεί η γκόμενα περιμένοντας τα ,παρά το που θα τα πετάξεις ....Γνώμη μου
συμφωνώ κ επαυξάνω..δεν λέω καλά να τα παίρνει στο στόμα..αλλά άλλη φάση να τα.πετας στο πρόσωπο και να την βλέπεις γεμάτη χυσια να γλυφεται..
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
350
Like
628
Πόντοι
81
Εύκολα χύνεις στο στόμα μιας γυναίκας. Εκεί που δύσκολα σε αφήνουν είναι στο πρόσωπο.

Αυτην τη διαπιστωση εχω και κανει και εγω με βαση τις εμπειριες μου. Οντας μεγαλος φαν του χυσιματος στο προσωπο, θεωρω πως πιο ευκολα μια γυναικα τα παιρνει στο στομα, η δεχεται πρωκτικο παρα να της ασπρισεις το μουτρακι. Οι περισσοτερες που εχω γαμησει στην προσωπικη μου ζωη τα εχουν παρει στο στομα, χωρις να το ζηταω κιολας, οι μισες περιπου μου εχουν δωσει κωλο και σε μικροτερο ποσοστο με εχουν αφησει να τελειωσω στην μαπα τους. Μας εχει παραμυθιασει λιγο το πορνο οπου πλεον τα περισσοτερα χυσιματα ειναι στο προσωπο, αλλα στην κανονικη ζωη λιγες γυναικες το γουσταρουν πραγματικα

Εμενα μου αρεσει τοσο πολυ, που αν μου φερεις μπροστα μου μια μετρια γκομενα και μια μουναρα για να επιλεξω να γαμησω και μου πεις πως η μετρια γουσταρει να την χυσω στην μουρη ενω η μουναρα οχι, πολυ πιθανο να προτιμησω την μετρια
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
συμφωνώ κ επαυξάνω..δεν λέω καλά να τα παίρνει στο στόμα..αλλά άλλη φάση να τα.πετας στο πρόσωπο και να την βλέπεις γεμάτη χυσια να γλυφεται..

Να προσθέσω επίσης ότι οι πιο πολλές τάνες έχουν μπερδεψει λιγο τα COF -CIM
Γραφουν COF στις υπηρεσιες τους και οταν έρθει η ώρα σου λενε
No baby face only in mouth .....
Αλλο το ενα ἀλλο το άλλο.....
Ακόμα και στο CIM στον παιρνουν και στον εξαφανιζουν ολα  μεσα .....αυτο με χαλάει , άλλο να σουτάρω εγω και να βλέπω τις βολές και ἄλλο να βλἐπω τιποτα και να τρέχει να τα φτυνει
Ουστ μωρη  :happy: :happy:
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πολλες και διαφορετικες αποψεις πανω στο θεμα.

Σιγουρα οσοι ζουν συχνα την εμπειρια το απολαμβανουν τη καθε στιγμη.

Σημειωνω οτι, υπαρχουν και καποιες γυναικες που το απολαμβανουν το ιδιο με εμας, το γουσταρουν.

Οι πιο πολλες ισως υποκρινονται αλλα υπαρχουν και αυτες που τους αρεσει πολυ.

Συνηθως ειναι οι σε ομορφια 6-7.

Η μεγαλη υποκρισια πανω στο θεμα υπαρχει στα μουνετα με ομορφια 8-9.

Ποια ειναι η γνωμη σας πανω σε αυτο;

Γραψτε την εμπειρια σας.
 

Jimaris2019gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2019
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
181
Πόντοι
280
Η πρώτη φορά ήταν με γκόμενα (την πρώτη μου γκόμενα) που με εξέπληξε ευχάριστα γιατί μέχρι να τα πάρει στο στόμα τραβιόταν. Όταν τα πήρε στο στόμα δεν το πίστευα (ήμουν και πιτσιρικάς τότε...)
Μετά έγινε η συνήθεια που έγινε λατρεία
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Πολλες και διαφορετικες αποψεις πανω στο θεμα.

Σιγουρα οσοι ζουν συχνα την εμπειρια το απολαμβανουν τη καθε στιγμη.

Σημειωνω οτι, υπαρχουν και καποιες γυναικες που το απολαμβανουν το ιδιο με εμας, το γουσταρουν.

Οι πιο πολλες ισως υποκρινονται αλλα υπαρχουν και αυτες που τους αρεσει πολυ.

Συνηθως ειναι οι σε ομορφια 6-7.

Η μεγαλη υποκρισια πανω στο θεμα υπαρχει στα μουνετα με ομορφια 8-9.

Ποια ειναι η γνωμη σας πανω σε αυτο;

Γραψτε την εμπειρια σας.

Άμα δεν τα κάνει γαργάρα πριν τα καταπιεί η γκόμενα, δεν γουστάρει.- :)
 

Charis38

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2020
Μηνύματα
67
Like
25
Πόντοι
0
Να προσθέσω επίσης ότι οι πιο πολλές τάνες έχουν μπερδεψει λιγο τα COF -CIM
Γραφουν COF στις υπηρεσιες τους και οταν έρθει η ώρα σου λενε
No baby face only in mouth .....
Αλλο το ενα ἀλλο το άλλο.....
Ακόμα και στο CIM στον παιρνουν και στον εξαφανιζουν ολα  μεσα .....αυτο με χαλάει , άλλο να σουτάρω εγω και να βλέπω τις βολές και ἄλλο να βλἐπω τιποτα και να τρέχει να τα φτυνει
Ουστ μωρη  :happy: :happy:
έτσι είναι φίλος άλλη φάση να βλέπεις τα παιδιά σου στα μούτρα της να τρέχουν κ άλλο να τα εξαφανίζει χωρίς να τα δεις έστω κ μια φορά..
 

Lee M@rvin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Επρεπε καπάκι να το παντρευτείς το κορίτσι !!!  :happy:
Από ανάγκη έγινε σε αυτό τον χώρο (νύχτα) γιατί όταν είσαι πιτσιρικάς, σε "παράνομη" σχέση, σε μικρή επαρχιακή πόλη, οι επιλογές είναι ελάχιστες. Παρεμπιπτόντως, στις μετέπειτα εμπειρίες μου, στο πρόσωπο τα παίρναν τα τελείως ξέκολα που κατά βάθος γουστάραν ξεφτύλισμα ή απλα δεν τις ένοιαζε. Κύριε Σαββίδη ανοίξατε το θέμα αλλά δεν μας είπατε
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
801
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
6
Το καλυτερο, να της λες *παρτα* και να αδειαζεις στο στομα!!!!
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Άμα δεν τα κάνει γαργάρα πριν τα καταπιεί η γκόμενα, δεν γουστάρει.- :)

Δεν ισχυει παντα αυτο.

Μπορει να κανεις καλο σεξ με τη χ κοπελα που απλα δεν της αρεσει να τα καταπινει και να κανεις ντεκαυλε σεξ με κοπελα που τα καταπιε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom