Νέα

Η πούτσα μου εχει πάχος γκρέιπ φρουτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KISIFER

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
φίλε μου μαλλον πρεπει να παιξεις σε τσοντες. δεν στελνεις κανενα βιογραφικο? με φωτογραφια ε?
 

Επισκέπτης
ρε συναγωνιστη με το κουμ κουατ αν πας κατα κερκυρα μερια θα εχεις μεγαλυ περαση εκει
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Το τοpic ειναι για πολλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Το αφεντικό πηρε ενα εργο για γεώτρηση ... δεν ερχεσαι καλύτερα να γλυτωσει και χρήματα :grin: :grin:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δεν έχεις βαρεθεί να ανασύρεις θαμμένα θέματα από το 2006;
 

Επισκέπτης
ρε βάσο πάλι καλά να λές πού έχει μόνο πάχος γκρέιπ φρούτ, φαντάζεσαι να είχε και σχήμα γκρέιπ φρούτ...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
παιδια εχω ενα προβλημα....δεν μου δινει καμια κοπελα ουτε πουτανα ποτε μεχρι τωρα το κωλαρακι της.....η αιτια? το τεραστιο παχος του πεους μου που δεν με αφηνει να γευτω τον απαγορευμενο καρπο!!!!!!!!!τι να κανω????????να βιασω στο δρομο καμια απο πισω?????? :helpplea: :helpplea: :helpplea:

τι να πώ και εγώ ρε φίλε...η δικιά μου είναι σαν το σπαθί των Θάντερκατς. Εκεί που την γαμάω φωνάζω "Θάντερ-Θάντερ-Θαντερπουτσα" και ξαφνικά γίνεται τριπλάσια!! Την προηγούμενη φορά αναγκάστηκα να πάω την γκόμενα στο νοσοκομείο. Τώρα με ψάχνουν οι γονείς της. Πείτε μου τι να κάνω;
Μήπως να πάω να γαμήσω τον Μαμ-Ρά;
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
πάρε το 192 να σου στείλουν ξυλουργό να στην πλανήσει...ΕΛΕΟΣ!!!
Εχετε καταλάβει ότι οι γυναίκες (αν δε μιλάμε για τίποτα προβληματικά πέη) θέλουν νορμάλ πράγματα αλλά να τους γαμάς (!) το μυαλό με λόγια, πράξεις, κτλ????
 

Επισκέπτης
τι να πώ και εγώ ρε φίλε...η δικιά μου είναι σαν το σπαθί των Θάντερκατς. Εκεί που την γαμάω φωνάζω "Θάντερ-Θάντερ-Θαντερπουτσα" και ξαφνικά γίνεται τριπλάσια!! Την προηγούμενη φορά αναγκάστηκα να πάω την γκόμενα στο νοσοκομείο. Τώρα με ψάχνουν οι γονείς της. Πείτε μου τι να κάνω;
Μήπως να πάω να γαμήσω τον Μαμ-Ρά;


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
παιδια εχω ενα προβλημα....δεν μου δινει καμια κοπελα ουτε πουτανα ποτε μεχρι τωρα το κωλαρακι της.....η αιτια? το τεραστιο παχος του πεους μου που δεν με αφηνει να γευτω τον απαγορευμενο καρπο!!!!!!!!!τι να κανω????????να βιασω στο δρομο καμια απο πισω?????? :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Μπραβο ρε vaso  καρα καυλεουρα,εμενα τα ορχια εχουν καργαριστει σαν πεπονια με αυτη τη γαμημενη την εξεταστικη και συνεχιζουν να πρηζονται οσο καθομαι πανω απο τα γαμημενα βιβλια σε καμια βδομαδα οι ορχεοι μου θα εχουν γινει σαν καρπουζια και δε θα μπορω να τους σηκωσω.Τωρα εσυ με λιγο μεγαλυτερο παχος και παραπονιεσαι?δε θα πρεπε!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
πριν μαμήσεις να την βάζεις στο ψυγείο γιατί το καλοκαίρι τα φρούτα δεν τρώγονται ζεστά ;) :grin: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farser

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
εχει δικοιο ο rodman. ενναλακτικα μπορεις να τη χωσεις στη καταψυξη τωρα με τις ζεστες και να τη σερβιρεις στη γκομενα για πουτσογρανιτα σορμπε!
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Ρε κουφαλιτσες, ειστε ολοι σας απαιχτοι και ευρηματικοτατοι!!!!Το τι γελιο εχω ριξει απο την ωρα που το διαβασα , δεν λεγεται..Βασο , μην πτοεισαι , καποια καλη ψυχη θα συγκινηθει και θα σου δωσει την μεγαλυτερη χαρα της ζωης σου ( mounitsa ..ισως;;,)  :boobies: :boobies:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
εγω λεω να προσφερω μια γρανιτα καρπουζι  στους γαμημενους κωλογερους καθηγητες μου και μια γρανιτα πεπονι στις ανοργασμικες σκατογριες καθηγητριες μου και στο τελος να ριξω ενα πουτσο στα γαμημενα σκατοφυτα της σχολης μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom