Νέα

Η αγαμία στις μέρες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
παντως εγω πιστευω οτι οι περισσοτεροι που λενε οτι δεν βρισκουν ειναι επειδη ευφησιχαζονται επειδη γαμανε πουτανες κ δεν προσπαθουν πολυ...παιδια εαν δεν ματωσεις γκομενα δεν βρισκεις
Σωστός.
Μην περιμένετε το μ@@@νι να σας έρθει στο πιάτο.
Σωστό καμάκι. όχι χυδαίο.
Αγαπημένη μου φράση όταν εντοπίσω κάποια που μου αρέσει σε μαγαζί ή σε δημόσια υπηρεσία: Να σε ταλαιπωρήσω λίγο ή σας ταλαιπώρησα σήμερα.
Βραχυκυκλώνουν οι 6 στις 10
δοκιμάστε το και θα με θυμηθείτε.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Παλικάρι εσύ τα έχει μπερδεψει μαλλον.
Το να γαμήσεις είνα απλό.
Το να κάνεις σχέση θέλει τέχνη, υπομονή, ωριμότητα, συναίνεση, σύνεση, κότσια και μαγκιά.
Διότι το να δουλέψεις μία σχέση και να την διατηρήσεις απαιτεί μυαλό και ψυχή.
Ενώ το πήδημα είναι στις μέρες μας εύκολο γρήγορο και πρόχειρο. Φάστ φουντ.
Σιγά την φαιά ουσία που πρέπει να καταναλώσεις.
Mε βαση ο,τι λες εδω αγαπητη ερινα,ειναι ευκολο να γαμησεις....με καμακι η σε ενα μπαρ...και δε χρειαζεται μυαλο γι αυτο...τοτε τι χρειαζεται?Εγω για παραδειγμα και δεν ντρεπομαι να το δηλωσω-εχω 'παει'με 4 γυναικες :oσε μια δεκαετια! :oΦαντασου τι μαλακας :jerking: :jerking: δειχνω με βαση αυτο που λες!Και μαλιστα για να γαμισω μου βγηκε η πιστη!Την πρωτη μου,μα τι κανταδες με την κιθαρα της εκανα,μα τι πολιορκια κανα 3μηνο...με τη δευτερη αφου μου εριξε πρωτα ΤΙΣ χυλοπιτες αφου ημασταν φιλοι 2 χρονια,καναμε σχεση και μεσα στη σχεση εγινε ο,τι εγινε...και το μυαλο μου απο το 'στυψιμο'του να βρει τον καλυτερο τροπο για πολιορκια πηγαινε να σπασει...την τριτη μου γκομενα ευτυχως τα πραγματα ηταν πιο νορμαλ το ιδιο και στην τεταρτη,αλλα ΠΑΝΤΑ με κανα διμηνο πολιορκια και φυσικα να προσπαθω να πλασσαρω τον εαυτο μου ΧΩΡΙΣ να ειμαι ο εαυτος μου...και γι αυτο πιστεψε με θελει μυαλο....ΥΓ:Οποτε ημουν ο εαυτος μου εφαγα τον πουλο....Τωρα για αυτο που λες πω ςτο γαμησι ειναι ευκολο,περιμενω οδηγιες προς ναυτιλομενους...ειμαι ετοιμος,ντυμενος για βραδινη εξοδο,εχω φορεσει τα καλα μου και περιμενω...τι να κανω?Πες μου τα βημα βημα.... :P Οσο για τις σχεσεις που λες για να κρατησουν θελουν μυαλο...αλλα κατα τη γνωμη μου ειναι αμυαλος οποιος μπαινει στον κοπο να κρατησει και σχεσεις που δεν αξιζουν
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ελα ενταξει δεν ειναι και τραγικα δυσκολα τωρα μην τα τραγικοποιοουμε!!!αρκει να ξερεις ποιος εισαι και τι απιδια πιανει ο σακος σου!!
π.χ.
εχω ενα φιλαρακι ο οποιος ειναι και κοντουλης και δεν ειναι να πεις οτι ειναι ωραιος οτι εχει σωματαρα η στην φατσα οτι ειναι ωραος!!ε το παιδι εχει φτασει σε μια ηλικια που δε γνωριζει τα κυβικα του και παει και την πεφτει σε οχι απλα πολυ ωρεες γκομενες! εγω εχω πει... βαζω 3-4 σταδια:
- οι ασχημουλες
-οι μετριες-
-οι ομορφες
-οι ομορφες (μοντελα φαση (χωρις και πολλα ελατωματα))
ε ο τυπος παει και την πεφτει μονο στην τελευτεα κατηγορια!!!
ε κατσε ρε καραμητρο που πας?????
τα στανταρ του ειναι τοσο ψηλα που αλοι πιο ωραιοι δεν τα χουνε!!
 

Επισκέπτης
Mε βαση ο,τι λες εδω αγαπητη ερινα,ειναι ευκολο να γαμησεις....με καμακι η σε ενα μπαρ...και δε χρειαζεται μυαλο γι αυτο...τοτε τι χρειαζεται?Εγω για παραδειγμα και δεν ντρεπομαι να το δηλωσω-εχω 'παει'με 4 γυναικες :oσε μια δεκαετια! :oΦαντασου τι μαλακας :jerking: :jerking: δειχνω με βαση αυτο που λες!Και μαλιστα για να γαμισω μου βγηκε η πιστη!Την πρωτη μου,μα τι κανταδες με την κιθαρα της εκανα,μα τι πολιορκια κανα 3μηνο...με τη δευτερη αφου μου εριξε πρωτα ΤΙΣ χυλοπιτες αφου ημασταν φιλοι 2 χρονια,καναμε σχεση και μεσα στη σχεση εγινε ο,τι εγινε...και το μυαλο μου απο το 'στυψιμο'του να βρει τον καλυτερο τροπο για πολιορκια πηγαινε να σπασει...την τριτη μου γκομενα ευτυχως τα πραγματα ηταν πιο νορμαλ το ιδιο και στην τεταρτη,αλλα ΠΑΝΤΑ με κανα διμηνο πολιορκια και φυσικα να προσπαθω να πλασσαρω τον εαυτο μου ΧΩΡΙΣ να ειμαι ο εαυτος μου...και γι αυτο πιστεψε με θελει μυαλο....ΥΓ:Οποτε ημουν ο εαυτος μου εφαγα τον πουλο....Τωρα για αυτο που λες πω ςτο γαμησι ειναι ευκολο,περιμενω οδηγιες προς ναυτιλομενους...ειμαι ετοιμος,ντυμενος για βραδινη εξοδο,εχω φορεσει τα καλα μου και περιμενω...τι να κανω?Πες μου τα βημα βημα.... :P Οσο για τις σχεσεις που λες για να κρατησουν θελουν μυαλο...αλλα κατα τη γνωμη μου ειναι αμυαλος οποιος μπαινει στον κοπο να κρατησει και σχεσεις που δεν αξιζουν



φιλε freddie εξυπνος δεν μ αρεσει να το παιζω...τα νουμερα δεν εχουν καμια σημασια δεν ειναι καμια ντροπη ο αριθμος που πηγες...τωρα οσο αναφορα αυτα που λενε οι γκοεμενες οτι θελουν αντρες με αυτοπεποιθηση στο καμακι αυτα να τα ακους κ να βαζεις τα γελια...τα διαβαζουν τα ακουνε στην τηλεοραση κ τα λενε...εμπειρια δεν μπορω να πω οτι εχω καθοτι 20 χρονων εχω κανει καποια πραγματα αλλα φιλε στο καμακι εχω ματωσει εχω μιλησει σε παρα πολλες κ καφεδες κλπ αλλα για διαφορους λογους ισως κ λογω απειριας εχασα πολλες αλλα αλλες δεν εκανα κανενα λαθος αλλα κ παλι τις εχασα...για να βγαλεις μια γκομενα με καμακι δεν ειναι ετσι οπως τα πιστευουμε δηλαδη σε μια βδομαδα την γαμησες...θελει πολυ χρονο η αγνωστη για να σε εμπιστευτει...σκεψου να ερθει μια στον δρομο κ να σου πει ελα σκισε με...δεν θα σου κανει λιγο εντυπωση...παιζουν ρολο κ οι ασθενεις κ φοβουνται οι γκομενες με τους αγνωστους...παντως στο  χερι σου ειναι να της κανεις να σε εμπιστευτει η γκομενα κ προφανως θελει τεχνη το καμακι...εγω αυτο που ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΧΑΛΒΑ Κ ΤΟΝ ΑΓΑΜΗΤΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΠΙΤΥΔΕΥΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΩ ΠΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΣΟΥ
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
παντως εγω πιστευω οτι οι περισσοτεροι που λενε οτι δεν βρισκουν ειναι επειδη ευφησιχαζονται επειδη γαμανε πουτανες κ δεν προσπαθουν πολυ...παιδια εαν δεν ματωσεις γκομενα δεν βρισκεις
το συστημα και η κοινωνια φταιει που λεν και οι ισοβιτες
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
ελα ενταξει δεν ειναι και τραγικα δυσκολα τωρα μην τα τραγικοποιοουμε!!!αρκει να ξερεις ποιος εισαι και τι απιδια πιανει ο σακος σου!!
π.χ.
εχω ενα φιλαρακι ο οποιος ειναι και κοντουλης και δεν ειναι να πεις οτι ειναι ωραιος οτι εχει σωματαρα η στην φατσα οτι ειναι ωραος!!ε το παιδι εχει φτασει σε μια ηλικια που δε γνωριζει τα κυβικα του και παει και την πεφτει σε οχι απλα πολυ ωρεες γκομενες! εγω εχω πει... βαζω 3-4 σταδια:
- οι ασχημουλες
-οι μετριες-
-οι ομορφες
-οι ομορφες (μοντελα φαση (χωρις και πολλα ελατωματα))
ε ο τυπος παει και την πεφτει μονο στην τελευτεα κατηγορια!!!
ε κατσε ρε καραμητρο που πας?????
τα στανταρ του ειναι τοσο ψηλα που αλοι πιο ωραιοι δεν τα χουνε!!
Πες μου εχεις δει ποτε ωραια γκομενα με ωραιο αντρα?Ο φιλος σου καλα κανει...μαγκια του...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Πες μου εχεις δει ποτε ωραια γκομενα με ωραιο αντρα?Ο φιλος σου καλα κανει...μαγκια του...
συνεχως βλεπω ζευγαρια που απορω!!!
ωραιοι με ασχημουλες και το αντιστροφο!!
μονο με μια διαφορα!!
αντε να πεις οτι ενας μτριος κυκλοφορει ενα ωραιο μουνι λες ε ρε πουστη μου μα για τα λεφτα του για το αυτοκινητο του μα για κατι θα ναι μαζι του!!!
ε οταν βλεπεις ωραια παλικαρια με ασχημες?

μην μοθ πεις οτι πανε μαζι τους γιατι εχουνε οι γκομενες λεφτα η καλα αυτοκινητα!!!
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
για να βγαλεις μια γκομενα με καμακι δεν ειναι ετσι οπως τα πιστευουμε δηλαδη σε μια βδομαδα την γαμησες...θελει πολυ χρονο η αγνωστη για να σε εμπιστευτει...σκεψου να ερθει μια στον δρομο κ να σου πει ελα σκισε με...δεν θα σου κανει λιγο εντυπωση...παιζουν ρολο κ οι ασθενεις κ φοβουνται οι γκομενες με τους αγνωστους...παντως στο  χερι σου ειναι να της κανεις να σε εμπιστευτει η γκομενα κ προφανως θελει τεχνη το καμακι...
+100000000000...Σωστος... :thumbsup: :thumbsup:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Πες μου εχεις δει ποτε ωραια γκομενα με ωραιο αντρα?Ο φιλος σου καλα κανει...μαγκια του...
Το ωραίο είναι σχετικό.
Απλά αυτό που εμένα αρέσει σε άλλον δεν αρέσει.
Δεν είναι όλα εξωτερική ομορφιά.
Είναι και θέμα χαρακτήρα. Αν την βλέπεις την άλλη μόνο για γ@@@σι άστο ξέχνα το καλύτερα.
Εκτός αν είναι για ξεπέτα. Αλλά εσείς οι νεότεροι να προσέχετε να είστε αληθινοί και πάνω από ολα άντρες με όλη την σημασία της λέξεως.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
συνεχως βλεπω ζευγαρια που απορω!!!
ωραιοι με ασχημουλες και το αντιστροφο!!
μονο με μια διαφορα!!
αντε να πεις οτι ενας μτριος κυκλοφορει ενα ωραιο μουνι λες ε ρε πουστη μου μα για τα λεφτα του για το αυτοκινητο του μα για κατι θα ναι μαζι του!!!
ε οταν βλεπεις ωραια παλικαρια με ασχημες?

μην μοθ πεις οτι πανε μαζι τους γιατι εχουνε οι γκομενες λεφτα η καλα αυτοκινητα!!!
Λοιπον γυναικα ομορφου αντρα γυναικολογου με σπιτι στην Εκαλη και 3 αυτοκινητα(Μερσεντες επιπεδου)τον κερατωνε με τον κακασχημο μπογιατζη που τους εβαφε το σπιτι...εδω σε θελω καβουρα...πω ςτο εξηγεις αυτο?Κια η γκομεν α ΘΕΟΜΟΥΝΟ!!!!!!!!!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Πες μου εχεις δει ποτε ωραια γκομενα με ωραιο αντρα?Ο φιλος σου καλα κανει...μαγκια του...
μαλακιες κανει ο φιλος φιλε και ξερεις γιατι????
γιατι στην τελικη μενει με την μελιτζανα στο χερι!!
απλα εκει που γελαω ειναι οταν ακουω απο τετια ατομα φρασεις του στυλ <δεν γαμαει ο ωραιος αλλα ο θαραλεος> !! για να νιωθουνε οι ιδιοι καλα και να τους ανεβενει η αυτοπεποιθηση!!!!!
αλλα δεν λεω και αυτο καλο ειναι γιατι καπιοι ειναι που δεν ειναι ωραιοι αν δεν ειχανε αθτοπεποιθηση!!!!ε γαμησετα!!!


παντως κανενας δεν γαμαει περισσοτερο με τα one night stand
απο καποιον που εχει σχεση!!!!
οσο και παιδαρας και τζωβενι να σαι να γαμησεις και 3 πιπινια την βδομαδα?
στην σχεση πηδας 3 φορες την μερα αμα θες και με διαφορα μεγαλη!!πλεον γνωριζεις την κοπελια σου και κανεις και διαφορετικα πραγματα!! (υπαρχει το λεγομενο θαρος
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Λοιπον γυναικα ομορφου αντρα γυναικολογου με σπιτι στην Εκαλη και 3 αυτοκινητα(Μερσεντες επιπεδου)τον κερατωνε με τον κακασχημο μπογιατζη που τους εβαφε το σπιτι...εδω σε θελω καβουρα...πω ςτο εξηγεις αυτο?Κια η γκομεν α ΘΕΟΜΟΥΝΟ!!!!!!!!!!!


παραμελημενη και αγαμητη φιλε!!
ολοι αυτοι οι τυπαδες λειπουνε ολη μερα!!!
λογικο ειναι και αυτες γυναικες !και οι μουναρες!!ασε που καμια φορα εχουνε και λιγοτερες απαιτησεις απο τα μπαζα!!!
τουλαχιστον εγω αυτο το χω συνανξτησει πολλες φορες
οπως και επισης οι ωρεες να μην πηδιουνται πολυ καλα και τα μπαζα να τα τιναζεις το μουνι στο ταβανι!!
αναλογα!
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
μαλακιες κανει ο φιλος φιλε και ξερεις γιατι????
γιατι στην τελικη μενει με την μελιτζανα στο χερι!!
απλα εκει που γελαω ειναι οταν ακουω απο τετια ατομα φρασεις του στυλ <δεν γαμαει ο ωραιος αλλα ο θαραλεος> !! για να νιωθουνε οι ιδιοι καλα και να τους ανεβενει η αυτοπεποιθηση!!!!!
αλλα δεν λεω και αυτο καλο ειναι γιατι καπιοι ειναι που δεν ειναι ωραιοι αν δεν ειχανε αθτοπεποιθηση!!!!ε γαμησετα!!!


παντως κανενας δεν γαμαει περισσοτερο με τα one night stand
απο καποιον που εχει σχεση!!!!
οσο και παιδαρας και τζωβενι να σαι να γαμησεις και 3 πιπινια την βδομαδα?
στην σχεση πηδας 3 φορες την μερα αμα θες και με διαφορα μεγαλη!!πλεον γνωριζεις την κοπελια σου και κανεις και διαφορετικα πραγματα!! (υπαρχει το λεγομενο θαρος
...Εγω σου μιλαω για 4 πιπινια σε μια δεκαετια κι εσυ μου λες 3 σε μια βδομαδα? :o :o
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
παραμελημενη και αγαμητη φιλε!!
ολοι αυτοι οι τυπαδες λειπουνε ολη μερα!!!
λογικο ειναι και αυτες γυναικες !και οι μουναρες!!ασε που καμια φορα εχουνε και λιγοτερες απαιτησεις απο τα μπαζα!!!
τουλαχιστον εγω αυτο το χω συνανξτησει πολλες φορες
οπως και επισης οι ωρεες να μην πηδιουνται πολυ καλα και τα μπαζα να τα τιναζεις το μουνι στο ταβανι!!
αναλογα!
Σωστός
Όταν δεν προσέχεις την γυναίκα σου θα την προσέξει ο άλλος.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
...Εγω σου μιλαω για 4 πιπινια σε μια δεκαετια κι εσυ μου λες 3 σε μια βδομαδα? :o :o
εγω σου ειπα το αλλο ακρο!!!
οσο και παιδαρας να σαι !!πανω απο 2-3 αποκλειεται!!
ενω με την δκια σου γκομενα!αλλη φαση!!
 

Επισκέπτης
Λοιπον γυναικα ομορφου αντρα γυναικολογου με σπιτι στην Εκαλη και 3 αυτοκινητα(Μερσεντες επιπεδου)τον κερατωνε με τον κακασχημο μπογιατζη που τους εβαφε το σπιτι...εδω σε θελω καβουρα...πω ςτο εξηγεις αυτο?Κια η γκομεν α ΘΕΟΜΟΥΝΟ!!!!!!!!!!!

παντως εαν ειναι καριολα μια κ ολη μερα να την γαμας θα σου γαμηθει μην κοροιδευομαστε τωρα..οπως κ εμεις αμα θελουμε να γαμησουμε κ το καλυτερο να εχουμε θα το κανουμε...γι αυτο τις περναμε ΙΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ εαν θελουμε να τις παντρευτουμε αλλα κ παλι μπορει να την πατησει ο οποιοσδηποτε...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Λοιπον γυναικα ομορφου αντρα γυναικολογου με σπιτι στην Εκαλη και 3 αυτοκινητα(Μερσεντες επιπεδου)τον κερατωνε με τον κακασχημο μπογιατζη που τους εβαφε το σπιτι...εδω σε θελω καβουρα...πω ςτο εξηγεις αυτο?Κια η γκομεν α ΘΕΟΜΟΥΝΟ!!!!!!!!!!!
στο εξηγησα!!


Σωστός
Όταν δεν προσέχεις την γυναίκα σου θα την προσέξει ο άλλος.
ετσι ειναι!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
παντως εαν ειναι καριολα μια κ ολη μερα να την γαμας θα σου γαμηθει μην κοροιδευομαστε τωρα..οπως κ εμεις αμα θελουμε να γαμησουμε κ το καλυτερο να εχουμε θα το κανουμε...γι αυτο τις περναμε ΙΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ εαν θελουμε να τις παντρευτουμε αλλα κ παλι μπορει να την πατησει ο οποιοσδηποτε...
καλα μην αρχησουμε να λεμε τωρα του στυλ
οτι την γυναικα και σε μπουκαλι να την κλεισεις αν θελει να γαμηθει θα γαμηθει με τον φελο!!
μην το πηγαινουμε στο αλλο ακρο!!
δεν λεω οτι δεν υπαρχουνε και τετιες περιπτωσεις!!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Μάγκες σε μια σχέση δεν είναι μόνο το γα@@@@σι.
Είναι ο αλληλοσεβασμός στα θέλω του άλλου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom