Νέα

Η αγαμία στις μέρες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Μουνιτσα, (για ονομα του Θεου αλλαξε αυτο το nick ρε παιδι μου)

Με λιγα λογια συμφωνεις με το τελευταιο μου ποστ, απλα εκφραζεις την ιδια τοποθετηση με διαφορετικη διατυπωση και παραδειγματα.

Αυτο που θα επρεπε να σε-μας ανησυχει, ειναι οτι το γεγονος αυτο που ισχυει απο ανεκαθεν, εχει λαβει στην τρεχουσα ελληνικη πραγματικοτητα διαστασεις που απεχουν απ'το συνηθες. Εχει παρει τραγικες διαστασεις.
Η υπεροψια και ο ψωνισμος που διακατεχει το γυναικειο φυλο σημερα στο ελλαντα ειναι ανευ προηγουμενου.Και το τραγικο ειναι οτι διακατεχει πλεον το συνολο του φυλου σου. Δεν ειναι δηλαδη πλεον μονο η γκομενα με τη λεπτη μεσουλα και το μεγαλο στηθος (οπως χαρ/κα ανεφερες) που εκει θα λεγαμε,α ενταξει ειναι <<φυσιολογικο>>,
αλλα ακομη και τα μπαζα παρουσιαζουν αυτη τη σταση, κατι που ειναι εντελώς σουρεαλιστικο. Δηλαδη ειναι στραβος ο γιαλος.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Γιατι να αλλαξω το νικ μου? μαρεσει :P

κατα ταλλα δε διαφωνω......εχω λιιιγο διαφορετικες αποψεις αλλα βαριεμαι να τις αναλυσω αυτη τη στιγμη :)
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Ενώ οι άντρες είναι νορμαλ... που θεωρητικά χτυπάνε ότι κινείται και είναι πρώτοι στο σεξ... όλοι ανεξαιρέτως... Άσε που υπάρχουν και οι άλλοι που θεωρούν ότι είναι θεοί και μόλις τους δούμε θα πέσουμε με τη μια...

Ποτέ δεν φταίει μόνο η μια πλευρά για κάτι. Φταίνε και οι δύο....
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Θαλεια μου.
ο Άντρας πόσο άλλαξε τα τελευταία χρόνια?
Η Γυναίκα είναι που άλλαξε.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Σε αυτο θα συμφωνησω.....αλλα ειναι τοσες πολλες οι παραμετροι......δεν εχετε βαρεθει να το κουβεντιαζετε? :P
 

Επισκέπτης
Ενώ οι άντρες είναι νορμαλ... που θεωρητικά χτυπάνε ότι κινείται και είναι πρώτοι στο σεξ... όλοι ανεξαιρέτως... Άσε που υπάρχουν και οι άλλοι που θεωρούν ότι είναι θεοί και μόλις τους δούμε θα πέσουμε με τη μια...


ενω εσεις πατε με του θεους ε? κ οι μετριοι κ οι ασχημοι οι κακομοιρη δεν εχουν γκομενα..οσο για το εαν τρωμε οτι κινειται ανεξαρτητα με το τι κανει ο καθενας ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ κ ειναι η φυση του αντρα να σκοτωνει οτι βλεπει...για εξηγησε μου ποια ειναι η δικη σας φυση?κ οχι μονο αυτο αλλα κ εαν την εφαρμοζεται κιολας?
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Σε αυτο θα συμφωνησω.....αλλα ειναι τοσες πολλες οι παραμετροι......δεν εχετε βαρεθει να το κουβεντιαζετε? :P

Κι εγώ έχω βαρεθεί ρε φίλη γι αυτό θα βάλω μία εικόνα to do the talking...
brain111je5.jpg
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Ενώ οι άντρες είναι νορμαλ... που θεωρητικά χτυπάνε ότι κινείται και είναι πρώτοι στο σεξ... όλοι ανεξαιρέτως... Άσε που υπάρχουν και οι άλλοι που θεωρούν ότι είναι θεοί και μόλις τους δούμε θα πέσουμε με τη μια...

Ποτέ δεν φταίει μόνο η μια πλευρά για κάτι. Φταίνε και οι δύο....

Ποτέ δεν φταίει μόνο η μια πλευρά για κάτι. Φταίνε και οι δύο....
[/quote]

1)Μουνιτσα με ολο το σεβασμο, αν βαριεσαι το θρεντ, σταματα και να ποσταρεις.

2)Θαλεια, θεωρω οτι κατα πρωτον, η αρνητική αυτη ιδιοτητα που εντοπιζεις στο ανδρ. φυλο, υπαρχει σε πολυ μικροτερη εκταση ανδρων, απ'οτι τα οποια κακα στο γυναικειο φυλο και κατα δευτερον, η ιδιοτητα αυτη, ειναι απορροια του γυναικειου ψωνισμου έναντι των αντρών.Οταν πλεον εχουμε φτασει σε σημειο, ενας μετριος εως και εμφανισημος-μεσος οικονομικα- ελληνας να πρεπει να δωσει αγωνα ζωης για να σταυρώσει (δεν μιλω για on-night stand) μια μετρια (απο καθε αποψη) ελληνιδα ε τι περιμενεις?
Δεν ειναι λογικο οτι θα καταφυγει σε τετοια μεσα, μπας και μεγιστοποιησει την αποτελεσματικοτητα των τοσων προσπαθειών του?

Υ.Γ Ο υποφαινομενος εχει δεσμο με καλλονη αλλοδαπη.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
ΟΧΙΑ , τα μεγαλυτερα μυαλα ανεξαρτητως τομεα, ειναι αντρες η γυναικες αριθμητικα?
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
ΟΧΙΑ , τα μεγαλυτερα μυαλα ανεξαρτητως τομεα, ειναι αντρες η γυναικες αριθμητικα?

Φίλτατε,
ελπίζω να κατάλαβες το χιούμορ μου. Αν όχι, αναθεώρησε plz.
Θαυμάζω ένα σωρό άντρες για το μυαλό τους και τα όσα έχουν πετύχει στο πέρασμα των χρόνων.
Respect.
 

amante

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
(woman).... I made you so dubious that you need ...something to function
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Έχεις δίκιο μουνίτσα... άλλωστε δεν θα συμφωνήσουμε. Παρά μόνο στο ότι διαφωνούμε....


Και πιστεύω ότι ο ρόλος μας είναι να σας προκαλούμε...σε όλα τα επίπεδα. Μέσα απο τιν αντιπαράθεση αυτή πάμε μπροστά συνήθως...


 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Δες το και αλλιώς, δεν είχαν πολλές γυναίκες την ευκαιρία να δείξουν αν είχαν μεγαλύτερο μυαλό ειδικά παλιότερα!

Ναι γιατι τωρα που υφισταται, εχουν αλλαξει δραματικα τα μεγεθη.
 

Επισκέπτης
συναγωνιστές και συναγωνίστριες πηδάτε και να πηδιέστε γιατί χανόμαστε κοντεύει η πατρίδα μας να ξεμείνει από φορολογούμενους.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ναι γιατι τωρα που υφισταται, εχουν αλλαξει δραματικα τα μεγεθη.

και οι μαυροι αλλωστε εχουν μικροτερο εγκεφαλο απο τους λευκους και χαμηλοτερο αι κιου....ειναι παγκοσμιως γνωστο.... :P
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
θεωριες!!!!
πολυ μπλα μπλα και χαμος για το τιποτα!!!
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Παιδιά  γεια  σας !!
Σχετικά με το topic..
Eίμαι  38 χρ(174/75), εμφανίσημος  , μορφωμένος (Master's) , κοινωνικός .
Ο καθένας έχει την γνώμη του . Σίγουρα υπάρχουν καλές και κακές κοπέλες παντού .
Για την αγαμία!!!!

1989-1990 ημουν στρατιώτης  στην Κω με λιγα λεφτά ¨..Τι θυμάμαι:
1) Φιλανδέζες Θεές να μας χαμογελάνε ..Οταν βγάλαμε δύο ημί-θεες τσιμπιόμαστε με τον φίλο μου ...
Πότε σας εχει χαμογελάσει Ελληνίδα  Θεά ....Στο Μετρό ?? Στό Δρόμο?? Σε Club??
Eμένα μία φορά πριν εξι μήνες όταν ο φίλος μου οδηγόυσε μια SL 300 Mercedes Cabrio ...

2)Πέντε χρόνια σπούδασα σε Αμερικάνικο Κολεγιο στην Αθήνα και δούλευα σε Ξενοδοχείο παράλληλα..
Οι Ελληνίδες Φοιτήτριες σε γενικές γραμμές¨¨
*Υφος μπλαζέ * ΝΟΚΙΑ το ασημί * Τι αυτοκίνητο έχεις?? κτλ..
Τα καλοκαίρια εβγαινα με Ρωσιδες/Γερμανίδες /Σουηδέζες/Πολωνέζες..Ψυχολογία ανεβασμένη ..
Το χειμώνα ..με τις Ελληνίδες ...χυλόπιτες  άπειρες..

Πάω Helsinborg Σουηδία (1997 Σεπτ) και Copehagen Δανία..Χάνω την μπάλα...
(30 ημέρες φιλοξενουμενος )
Η Σουηδέζα Ιngela (27 χρ ,177 ξανθιά Μπλέ μάτια ) φίλη μου έφερε 2 φίλες  της στο σπίτι
και με κοιτάζανε σαν χαζές ..Εβγαινα έξω με 6 γυναίκες ..Πήγαινα σε Clubs χαμός ..
Αλβανοί Κοσαβάροι είχανε κάτι γκόμενες απίστευτες ..Έλεος!!!

Πήγα Αυστραλία για Master's (The University of Sydney ) 2002..

Eχασα την μπάλα ..

Αυτά !!!


 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Παιδιά  γεια  σας !!
Σχετικά με το topic..
Eίμαι  38 χρ(174/75), εμφανίσημος  , μορφωμένος (Master's) , κοινωνικός .
Ο καθένας έχει την γνώμη του . Σίγουρα υπάρχουν καλές και κακές κοπέλες παντού .
Για την αγαμία!!!!

1989-1990 ημουν στρατιώτης  στην Κω με λιγα λεφτά ¨..Τι θυμάμαι:
1) Φιλανδέζες Θεές να μας χαμογελάνε ..Οταν βγάλαμε δύο ημί-θεες τσιμπιόμαστε με τον φίλο μου ...
Πότε σας εχει χαμογελάσει Ελληνίδα  Θεά ....Στο Μετρό ?? Στό Δρόμο?? Σε Club??
Eμένα μία φορά πριν εξι μήνες όταν ο φίλος μου οδηγόυσε μια SL 300 Mercedes Cabrio ...

2)Πέντε χρόνια σπούδασα σε Αμερικάνικο Κολεγιο στην Αθήνα και δούλευα σε Ξενοδοχείο παράλληλα..
Οι Ελληνίδες Φοιτήτριες σε γενικές γραμμές¨¨
*Υφος μπλαζέ * ΝΟΚΙΑ το ασημί * Τι αυτοκίνητο έχεις?? κτλ..
Τα καλοκαίρια εβγαινα με Ρωσιδες/Γερμανίδες /Σουηδέζες/Πολωνέζες..Ψυχολογία ανεβασμένη ..
Το χειμώνα ..με τις Ελληνίδες ...χυλόπιτες  άπειρες..

Πάω Helsinborg Σουηδία (1997 Σεπτ) και Copehagen Δανία..Χάνω την μπάλα...
(30 ημέρες φιλοξενουμενος )
Η Σουηδέζα Ιngela (27 χρ ,177 ξανθιά Μπλέ μάτια ) φίλη μου έφερε 2 φίλες  της στο σπίτι
και με κοιτάζανε σαν χαζές ..Εβγαινα έξω με 6 γυναίκες ..Πήγαινα σε Clubs χαμός ..
Αλβανοί Κοσαβάροι είχανε κάτι γκόμενες απίστευτες ..Έλεος!!!

Πήγα Αυστραλία για Master's (The University of Sydney ) 2002..

Eχασα την μπάλα ..

Αυτά !!!
Αν μας πεις τώρα ότι γύρισες Ελλάδα...θα σε πιάσω στα κατακέφαλα... :knuppel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom