Νέα

Η αγαμία στις μέρες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
σιγα μη ξινισουμε τα μουτρα,οταν αλλοι χαλανε 20ευρα για καφεδες εμεις πηδαμε. :rockon: :rockon:


Για να μην μιλήσουμε πόσο κοστίζει η φράση:
"Λάκη,μωράκι μου, θα πάμε ένα τριήμερο στην Αράχωβα γιατί βαρέθηκα να ξύνω το νιμού μου στην Αθήνα και να με ταϊζεις τα ίδια και τα ίδια?".
Κάνει και για διαφήμιση γνωστής πιστωτικής κάρτας με λεζάντα από κάτω:
"Ταξίδι στην Αράχωβα με πόκεμον ελληνίδα: τιμή? ανεκτίμητης αξίας"
 

Επισκέπτης
Για να μην μιλήσουμε πόσο κοστίζει η φράση:
"Λάκη,μωράκι μου, θα πάμε ένα τριήμερο στην Αράχωβα γιατί βαρέθηκα να ξύνω το νιμού μου στην Αθήνα και να με ταϊζεις τα ίδια και τα ίδια?".
Κάνει και για διαφήμιση γνωστής πιστωτικής κάρτας με λεζάντα από κάτω:
"Ταξίδι στην Αράχωβα με πόκεμον ελληνίδα: τιμή? ανεκτίμητης αξίας"
να ριχνεις χυλοπιτα σε ελληνιδα αφου εχεις παρει τη φιλη της που σε εβριζε πριν...ανεκτιμητης αξιας...να χαλας 20 ευρα για 15λεπτη ηδονη ενω οι ελληνιδες με τα ιδια λεφτα μακιγιαρονται χωρις αποτελεσμα...ανεκτιμητης αξιας...να εισαι αντρας ,με ειλικρινη αισθηματα και χωρις ανασφαλεις...ανεκτιμητο...
 

Επισκέπτης
να ριχνεις χυλοπιτα σε ελληνιδα αφου εχεις παρει τη φιλη της που σε εβριζε πριν...ανεκτιμητης αξιας...να χαλας 20 ευρα για 15λεπτη ηδονη ενω οι ελληνιδες με τα ιδια λεφτα μακιγιαρονται χωρις αποτελεσμα...ανεκτιμητης αξιας...να εισαι αντρας ,με ειλικρινη αισθηματα και χωρις ανασφαλεις...ανεκτιμητο...

Συνηθως αμα το δειξεις αυτο ομως θα παρεις μπουλο.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Για να μην μιλήσουμε πόσο κοστίζει η φράση:
"Λάκη,μωράκι μου, θα πάμε ένα τριήμερο στην Αράχωβα γιατί βαρέθηκα να ξύνω το νιμού μου στην Αθήνα και να με ταϊζεις τα ίδια και τα ίδια?".
Κάνει και για διαφήμιση γνωστής πιστωτικής κάρτας με λεζάντα από κάτω:
"Ταξίδι στην Αράχωβα με πόκεμον ελληνίδα: τιμή? ανεκτίμητης αξίας"
Και μήπως θα  :knockinb: ο καληνυχτάκιας. Θα μείνει με το  :bigdick: στο χέρι.
Σκηνικό στην παραλία του Σκοινιά:
Ο τύπος παιδαράς με τα όλα του η τύπισσα μπάζο του κερατά.
Αυτός της λέει να πάνε διακοπές το 15γουστο στην Λευκάδα.
Γυρνάει η καραμπαζάρα και του λέει:
Εγώ θέλω να πάω Μύκονο δεν είμαι πολίτης Β΄κατηγορίας να πάω στην Λευκάδα.
Και ο  :jerking: καληνυχτάκιας της λέει:
Εντάξει αγάπη μου ότι πεις.
Τον Γ@@@ας Κύριε πρόεδρε μετά.
:headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Και μήπως θα  :knockinb: ο καληνυχτάκιας. Θα μείνει με το  :bigdick: στο χέρι.
Σκηνικό στην παραλία του Σκοινιά:
Ο τύπος παιδαράς με τα όλα του η τύπισσα μπάζο του κερατά.
Αυτός της λέει να πάνε διακοπές το 15γουστο στην Λευκάδα.
Γυρνάει η καραμπαζάρα και του λέει:
Εγώ θέλω να πάω Μύκονο δεν είμαι πολίτης Β΄κατηγορίας να πάω στην Λευκάδα.
Και ο  :jerking: καληνυχτάκιας της λέει:
Εντάξει αγάπη μου ότι πεις.
Τον Γ@@@ας Κύριε πρόεδρε μετά.
:headbang: :headbang: :headbang:
στον καιαδα επιτοπου.ηξερε και τη μυκονο το μπαζο...τι να κανω μωρη στη μυκονο να γινω πουστης???ουστ
 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Συνηθως αμα το δειξεις αυτο ομως θα παρεις μπουλο.
Εννοείται. Λεφτά αισθήματα πρέπει να δείξεις.
Ζητάς να σου αναγνωρίσει γυναίκα ότι είσαι ειλικρινής απέναντί της,όταν είναι προγραμματισμένη ως γυνή να σκέφτεται και επιβιώνει με ψέμματα κ τη λεγόμενη "πουτανιά" ή τσαχπινιά σε όλες τις μορφές?Φυσικά δεν είναι απόλυτο ως θεώρημα,αλλά πείτε μου π.χ. πόσες φορές σας έχει παρατήσει γκόμενα ένω πρώτα είχε βρει τον επόμενο και πόσες για να μείνει πραγματικά μόνη.Ένστικτο επιβίωσης?Επάγγελμα γυναίκα...
 

Επισκέπτης
στον καιαδα επιτοπου.ηξερε και τη μυκονο το μπαζο...τι να κανω μωρη στη μυκονο να γινω πουστης???ουστ

Μερικοι δεν εχουν αξιοπρεπεια και καθονται και γινονται χαλι για μια πατσαβουρα του κερατα που ουτε συγκρινεται με τα θεομουνα του εξωτερικου.
Ρικτε ακυρο στις μπαζολες ρε να δεις πως θα στρωσουν μυαλα μετα.
 

Επισκέπτης
Μερικοι δεν εχουν αξιοπρεπεια και καθονται και γινονται χαλι για μια πατσαβουρα του κερατα που ουτε συγκρινεται με τα θεομουνα του εξωτερικου.
Ρικτε ακυρο στις μπαζολες ρε να δεις πως θα στρωσουν μυαλα μετα.
φολα στη μπαζολα...ακους εκει.εχουν τρελαθει στην αγαμια και το παιζουν ντιβες
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
ποσα ξερεις μαιμου :2funny: :2funny: :2funny:μαλβινα απαιχτη
Την φράση αυτή την είχε πει Πρώτος ο Κώστας Βουτσάς σε μια ταινία με Αυλωνίτη και Ρίζο.
Δεν θυμάμαι το όνομα.
Αλλά μεταξύ ανδρών είναι το σύνθημά μας.
"ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΩ"
Άντε πες το σε γυναίκα αυτό.
Ούτε που θα το καταλάβει.
 

Επισκέπτης
Την φράση αυτή την είχε πει Πρώτος ο Κώστας Βουτσάς σε μια ταινία με Αυλωνίτη και Ρίζο.
Δεν θυμάμαι το όνομα.
Αλλά μεταξύ ανδρών είναι το σύνθημά μας.
"ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΩ"
Άντε πες το σε γυναίκα αυτό.
Ούτε που θα το καταλάβει.
τι να καταλαβει που τη ρωτας την ωρα και νομιζει οτι της την πεφτεις.ειναι και εγωπαθεις εκτος των αλλων
 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
τι να καταλαβει που τη ρωτας την ωρα και νομιζει οτι της την πεφτεις.ειναι και εγωπαθεις εκτος των αλλων

Σιγά μην τη ρωτήσεις και την ώρα (η οποία αν δεν είναι σε ηλεκτρονική μορφή παίζει και να μην μπορεί να τη διαβάσει... :rockon:)

Ως μέλος της μπουρδελοκοινότητας περιμένω την ώρα που θα μπαίνεις στο μαγαζί,θα προσεγγίζεις την κοπέλα και με φωνή αλά Γιώγος Μίνου (σαν να έχει καταπιεί τηλεβόα δηλ.) θα τη ρωτάς:
Πόσα θες να σε γαμήσω??
Λιτά,απέριτα και κυρίως ρομαντικά... :2funny: :rockon: :2funny:
 

Επισκέπτης
Σιγά μην τη ρωτήσεις και την ώρα (η οποία αν δεν είναι σε ηλεκτρονική μορφή παίζει και να μην μπορεί να τη διαβάσει... :rockon:)

Ως μέλος της μπουρδελοκοινότητας περιμένω την ώρα που θα μπαίνεις στο μαγαζί,θα προσεγγίζεις την κοπέλα και με φωνή αλά Γιώγος Μίνου (σαν να έχει καταπιεί τηλεβόα δηλ.) θα τη ρωτάς:
Πόσα θες να σε γαμήσω??
Λιτά,απέριτα και κυρίως ρομαντικά... :2funny: :rockon: :2funny:
ετσι ντε.ο ρομαντισμος επιστρεφει...κοπελια,ποσο παει το μουνι?χλατς η σφαλιαρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom