Νέα

Η αγαμία στις μέρες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Μάγκες είμαι 43χρονων. Ψιλοεμφανήσιμος και γενικά άνετος στο λέγειν (όχι άνετος οικονομικά).
Σας πληροφορώ ότι όταν είμαι μόνος περνάω απαρατήρητος
Όταν είμαι με την γυναίκα μου γίνεται χαμός.
Χωρίς υπερβολές σε ένα μαγαζί κάποια μου έβαλε το στρινγκ της στην τσέπη μου και με έστειλε.

 

Επισκέπτης
Μάγκες είμαι 43χρονων. Ψιλοεμφανήσιμος και γενικά άνετος στο λέγειν (όχι άνετος οικονομικά).
Σας πληροφορώ ότι όταν είμαι μόνος περνάω απαρατήρητος
Όταν είμαι με την γυναίκα μου γίνεται χαμός.
Χωρίς υπερβολές σε ένα μαγαζί κάποια μου έβαλε το στρινγκ της στην τσέπη μου και με έστειλε.
ασε ρε κλασσικο.εγω ειμαι 20 και τα ιδια παθαινω :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Μάγκες είμαι 43χρονων. Ψιλοεμφανήσιμος και γενικά άνετος στο λέγειν (όχι άνετος οικονομικά).
Σας πληροφορώ ότι όταν είμαι μόνος περνάω απαρατήρητος
Όταν είμαι με την γυναίκα μου γίνεται χαμός.
Χωρίς υπερβολές σε ένα μαγαζί κάποια μου έβαλε το στρινγκ της στην τσέπη μου και με έστειλε.


σωστος αυτο ισχυει..
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
ασε ρε κλασσικο.εγω ειμαι 20 και τα ιδια παθαινω :headbang: :headbang: :headbang:
Να σ'πω...και σένα και του παντρεμένου(όχι άλλα τεστ :grin:)...
Δεν έχουμε τι να κάνουμε τα θ'κά μας τα τριάρια...έχουμε και τα θ'κά σας από πάνω... :2funny:
 

Επισκέπτης
Να σ'πω...και σένα και του παντρεμένου(όχι άλλα τεστ :grin:)...
Δεν έχουμε τι να κάνουμε τα θ'κά μας τα τριάρια...έχουμε και τα θ'κά σας από πάνω... :2funny:
α γιας παρακαλουω...ιδω ειν θκο μας θρεαντ,ισι στα στοιχηματα ς :2funny: :2funny: :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
που θα παει θα σε δω..αλλα κ κουκλος να σαι αμα με καπελωνεις δεν θα σου κατσω :2funny: :2funny:
Ρε συ το γύρισες;
Αλλά με αυτές σόρρυ με αυτούς που κάνεις παρέα τι θα έκανες αγόρι μου. :2funny: :2funny:
Γιε μου δεν τον άκουσες τον δόλιο σου Πατέρα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε συ το γύρισες;
Αλλά με αυτές σόρρυ με αυτούς που κάνεις παρέα τι θα έκανες αγόρι μου. :2funny: :2funny:
Γιε μου δεν τον άκουσες τον δόλιο σου Πατέρα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο μουνιλας δοκιμαζει εναλλακτικους τροπους ζωης,ειναι μπροστα το παιδι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies: :boobies: :boobies: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom