Νέα

Η αγαμία στις μέρες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Σωπατε ρε, η ανους ειναι καλο κοριτσι, δικια μας ειναι. Απλα ειχε να μπει καιρο και τα λεει λιγο μαζεμενα.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
τωρα πια οπως εχει η κατασταση στο ελλαντα στα 30 ειναι ηδη πολυ παρτωμενες και σοβαντισμενες, ασε που απο την φυση τους ειναι και ψιλομυτες καιουσιαστικα κοροιδευουν τον εαυτο τους. οσον αφορα το αν υπαρχουν γυναικες, ε οχι, εγω προσωπικα μονο κακομαθημενα κοριτσακια του μπαμπα εχω γνωρισει, που αν δεν τουσ βαλει φαγητο η μαμα τρωνε τσιπς απο το περιπτερο. και οχι δεν κοροιδευω. ειμαι παθουσα να το πω ετσι.

πολεμιστη εισαι καλα? τι κανει η κοπελια σου? :-*

εχω να μπω καιρο λογω δουλειας. και δεν εχω και αδεια για πασχα γαμωτο, το καλοκαιρι θα ξεκουραστω δυο βδομαδες. ΓΙΕΣ!
 

Επισκέπτης
Σωπατε ρε, η ανους ειναι καλο κοριτσι, δικια μας ειναι. Απλα ειχε να μπει καιρο και τα λεει λιγο μαζεμενα.

ενταξει τοτε αφου το λεει ο πολεμιστας εισαι οκ ανους απο εμενα δεν σου ξαναμιλαω με προσποιησεις ραβερσες κ τα σχετικα :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
τωρα πια οπως εχει η κατασταση στο ελλαντα στα 30 ειναι ηδη πολυ παρτωμενες και σοβαντισμενες, ασε που απο την φυση τους ειναι και ψιλομυτες καιουσιαστικα κοροιδευουν τον εαυτο τους. οσον αφορα το αν υπαρχουν γυναικες, ε οχι, εγω προσωπικα μονο κακομαθημενα κοριτσακια του μπαμπα εχω γνωρισει, που αν δεν τουσ βαλει φαγητο η μαμα τρωνε τσιπς απο το περιπτερο. και οχι δεν κοροιδευω. ειμαι παθουσα να το πω ετσι.

πολεμιστη εισαι καλα? τι κανει η κοπελια σου? :-*
συ εισαι σκληρη εννοεις??τις δερνεις???!!!!!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
οχι απλα ημουν με μια ελληνιδα καιρο και μου εψησε το ψαρι στα χειλη. εκτος απο μια παιδικη φιλη που εχω δεν πολυ ασχολουμαι μαζι τους, με κουραζει το νιανια νια νια νια, η γκρινια και η τριχοφυια. μονο σκανδιναβες. ειναι πιο ψηλες απο μενα αλλα πιο καλες κοπελες.

Υ.Γ. ευχαριστω για την ανοχη και την συμπαρασταση πολεμιστη και mounila
 

Επισκέπτης
οχι απλα ημουν με μια ελληνιδα καιρο και μου εψησε το ψαρι στα χειλη. εκτος απο μια παιδικη φιλη που εχω δεν πολυ ασχολουμαι μαζι τους, με κουραζει το νιανια νια νια νια, η γκρινια και η τριχοφυια. μονο σκανδιναβες. ειναι πιο ψηλες απο μενα αλλα πιο καλες κοπελες.
γουσταρεις ξυρισμενα ανους εεε...σε καταλαβαινω
 

Επισκέπτης
τωρα πια οπως εχει η κατασταση στο ελλαντα στα 30 ειναι ηδη πολυ παρτωμενες και σοβαντισμενες, ασε που απο την φυση τους ειναι και ψιλομυτες καιουσιαστικα κοροιδευουν τον εαυτο τους. οσον αφορα το αν υπαρχουν γυναικες, ε οχι, εγω προσωπικα μονο κακομαθημενα κοριτσακια του μπαμπα εχω γνωρισει, που αν δεν τουσ βαλει φαγητο η μαμα τρωνε τσιπς απο το περιπτερο. και οχι δεν κοροιδευω. ειμαι παθουσα να το πω ετσι.

αυτο μονο δεν καταλαβα...ολα τα αλλα ησουν σαφης αλλα ρε παιδια δεν καταλαβαινω κατι...γιατι ενω κ εσεις τα κοριτσια συμφωνειται με αυτα που λεμε στην πραγματικοτητα κανετε αλλα πραγματα γιατι ανους τα λες πολυ ωραια αλλα στο παραδειγμα που ανεφερα ενα ερθει κ σου μιλησει ενας που σ αρεσει γιατι εχω την εντυπωση κ την σιγουρια οτι θα του ριξεις χυλοπιτα κ θα τον σνομπαρεις....
 

Επισκέπτης
α τωρα καταλαβα τοτε γραψε λαθος το ποστ που εγραψα παραπανω
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
εεε δεν γλφς μνι, γλφς βιλουδ. αναφερομαι και στην τριχοφυια σε χερια, ποδια κοιλιες κτλ. προσπαθουν στα πρινου, δεν λεω, αλλα το laser δεν εβλαψε ποτε κανεναν!

αυτος που μου αρεσε, οχι απλα βγηκα μαζι του, τον παντρευτηκα κιολας.

δεν σνομπαρω ποτε και κανεναν. εξηγουμαι απλα απο την αρχη.
 

Επισκέπτης
εεε δεν γλφς μνι, γλφς βιλουδ. αναφερομαι και στην τριχοφυια σε χερια, ποδια κοιλιες κτλ. προσπαθουν στα πρινου, δεν λεω, αλλα το laser δεν εβλαψε ποτε κανεναν!

αυτος που μου αρεσε, οχι απλα βγηκα μαζι του, τον παντρευτηκα κιολας.
λαθος αννους.μεγα λαθος.ποσο χρονων εισαι
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
ξυρισμενα εντελως. αλλιως εγω δεν πλησιαζω. οι τσοντες του '70 δεν μου αρεσουν
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Τι της λετε της κοπελας καλε? Ανους καλα εκανες και παντρευτηκες. Μην τους ακους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom