Νέα

Η αγαμία στις μέρες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
τσκ τσκ τσκ... αν ηταν εδω ο μπαμπας μου θα σου ελεγε, θα ξυριστεις για το χατηρι μιας γυναικας? φανταζομαι το ιδιο θα σου πει και ο κηδεμονας παντρεμενος. και δικιο θα εχει.
 

Επισκέπτης
τσκ τσκ τσκ... αν ηταν εδω ο μπαμπας μου θα σου ελεγε, θα ξυριστεις για το χατηρι μιας γυναικας? φανταζομαι το ιδιο θα σου πει και ο κηδεμονας παντρεμενος. και δικιο θα εχει.


ε τι να κανει το παιδι καποια στιγμη πρεπει να κανει την αρχη :2funny: :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Μάγκες παμε να κάνουμε λίγο πλάκα στο Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος;
 

drakoulina

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως φταίει και ότι οι άντρες χαρακτηρίζουν τις γκόμενες που γουστάρουν το σεξ ως εύκολες;
Μήπως οι γυναίκες έχουνε επικεντρωθεί στο οικονομικό και όχι στην απόλαυση; Μήπως η ελληνική παιδεία μας ενοχοποιεί το σεξ; Μήπως όλα αυτά μαζί;
..(αν σκεφτώ και κάτι ακόμα, επανέρχομαι… )
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Μηπως ησασταν ανεκαθεν καριολες και ολα αυτα ειναι μαλακιες προσαρμοσιμες στην εκαστοτε κοινωνια?
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Μηπως ησασταν ανεκαθεν καριολες και ολα αυτα ειναι μαλακιες προσαρμοσιμες στην εκαστοτε κοινωνια?

Μέλη του site με μπαντάνες                                                  Καριόλες     
:uzi: :uzi::uzi::uzi::uzi: :uzi:              :boobies::crazy: :crazy: :boobies:             
                                                                                                                                                 
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Το παρακάτω βίντεο συμπυκνώνει σε 2 λεπτά όλο το ζήτημα "Η αγαμία στις μέρες μας".Απλά δείτε το.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: 14 ΜΗΝΕΣ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
[youtube=425,350]3GgkxMYWhoM[/youtube]
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Μήπως φταίει και ότι οι άντρες χαρακτηρίζουν τις γκόμενες που γουστάρουν το σεξ ως εύκολες;
Μήπως οι γυναίκες έχουνε επικεντρωθεί στο οικονομικό και όχι στην απόλαυση; Μήπως η ελληνική παιδεία μας ενοχοποιεί το σεξ; Μήπως όλα αυτά μαζί;
..(αν σκεφτώ και κάτι ακόμα, επανέρχομαι… )

Καλά τα λες, επανέλθε και με ελαφρότερη αμφίεση(θα εκτιμηθεί)
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
  Δεν θυμαμαι αν το διαβασα ή αν το ειχα βγαλει παλια μονος μου

"Αν η ερωτικη μου ζωη γινοταν ταινία δεν θα ηταν καν μικρου μήκους!! θα ήταν σαν διαφημιστικο σπότ σε prime time (ειναι ακριβοτερη η διαφημιση αρα και τα σποτ μικροτερα σε χρόνο)"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom