Νέα

Η αγαμία στις μέρες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
οχι μαλλι μακρυ, ξανθο κατα προτιμηση. κατι σαν την Τζουλια Αλεξανδρατου χωρις να ανοιγει το στομα της, εκτος αν το ανοιγει για "καλο σκοπο"

χαχα, εγω καλα εκανα και τον παντρευτηκα. αυτος δεν ξερω!  :2funny: :2funny: :2funny:
τον αγαπω γιατι με ανεχεται ενα πραμα!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
γιατι καλε μια χαρα κοπελα ειναι η τζεννα. και λεφτα σπιτι θα φερνει που τηα ελεγε και ο πελλοπονησιος
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
πατερα θα ερθεις κ συ μαζι γιατι αλλο του ειπα κ αλλο καταλαβε του ντραμερ...κ εγω φοβαμαι εκει που θα με παει :2funny: :2funny:
Τι να κάνω θα έρθω.
Θα θυσιαστώ για να σώσω τον ακαμάτη τον γιο μου.
:2funny: :2funny:
Θα σας πάω Θησείο να ανοίξει το μάτι σας.
:2funny: :2funny:
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
μια χαρα ειμαστε ολοι εδω μεσα :)

bourdela.com > all
 

Επισκέπτης
μουνιλα θα σ'βαρεσου...ακους ικι πιο υγειης απ ολς μαζ...


ρε χαζουλι δεν θα γουσταρες να εχεις δυο μουνια να γλυφονται μεταξυ τους κ να γουσταρουν κ παραλληλα να παιζεις κ εσυ μπαλα...η ανους εχει το πακετο..αντε πες να το κανεις αυτο με γκομενα σου κ θα δεις τι θα ακουσεις...ανους εισαι η καλυτερη :rockon:
 

Επισκέπτης
ρε χαζουλι δεν θα γουσταρες να εχεις δυο μουνια να γλυφονται μεταξυ τους κ να γουσταρουν κ παραλληλα να παιζεις κ εσυ μπαλα...η ανους εχει το πακετο..αντε πες να το κανεις αυτο με γκομενα σου κ θα δεις τι θα ακουσεις...ανους εισαι η καλυτερη :rockon:
συμφωνω ανους σε γουσταρουμε :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
εγω πατερα θελω ανωμαλα μπουρναζιοτικα κομμωτριε αμπιγιε δεν θελω κουλτουρε :2funny:
Τελικά πρέπει να κάνουμε εξέτασει DNA εμείς.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο άλλος ήθέλε να σας πάω στο Κολωνάκι.
Τι να δούμε εκεί βρε όλο Πούστ@@@@δες και κοκάκες γκόμενες.
Μπουρνάζι έκλεισε.
Μπουρνάζι θέλει το αγοράκι Μπουρνάζι.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
και εγω σας παω (χριστοδουλος stylee) και μια μερα (οταν θα κυριευσω/αλλαξω τον κοσμο) θα τις κανω ολες μπαι και θα στειλω οποια ελλεινιδα σας εχει βασανισει στην κολαση.
 

Επισκέπτης
και εγω σας παω (χριστοδουλος stylee) και μια μερα (οταν θα αλλαξω τον κοσμο) θα τις κανω ολες μπαι και θα στειλω οποια ελλεινιδα σας εχει βασανισει στην κολαση.
στειλε μας για αρχη πακετο εσενα με τη φιλη σου και βλεπουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom