Νέα

Η αγαμία στις μέρες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
Σας πληροφορώ ότι όταν είμαι μόνος περνάω απαρατήρητος
Όταν είμαι με την γυναίκα μου γίνεται χαμός.
Χωρίς υπερβολές σε ένα μαγαζί κάποια μου έβαλε το στρινγκ της στην τσέπη μου και με έστειλε.

κλασσικο. ειδικα στην ελλαδα. και εδω τα ιδια. ζηλιαρες γυναικες χιχιχιχιχ :booty:
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
καλα καλα συγγνωμη.. πωπω εχε χαρη που ειμαι υπακουη.
 

Επισκέπτης
μ αρεσει  ρε παιδια που τα γκομενακια επιβεβαιωνουν συγνωμη που θα το πω την ηλιθια νοοτροπια τους αλλα δεν κανουν κατι για να φτιαξουν σου λενε πχ ειναι μαλακια να πας με τον γκομενο της φιλης της αλλα αμα της κατσει κανας μονος σου λεει ε νταξει αυτος μονος ειναι ας παω στην αρρωστημενη κατασταση αλλα μετα σου λεει οτι ναι αυτο ειναι αρρωστημενη κατασταση :jerking:
 

Επισκέπτης
μ αρεσει  ρε παιδια που τα γκομενακια επιβεβαιωνουν συγνωμη που θα το πω την ηλιθια νοοτροπια τους αλλα δεν κανουν κατι για να φτιαξουν σου λενε πχ ειναι μαλακια να πας με τον γκομενο της φιλης της αλλα αμα της κατσει κανας μονος σου λεει ε νταξει αυτος μονος ειναι ας παω στην αρρωστημενη κατασταση αλλα μετα σου λεει οτι ναι αυτο ειναι αρρωστημενη κατασταση :jerking:
ε ηλιθιες ρε τι ψαχνεις
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
λοξοδρομει,λοξοδρομει.θα τον παρω μαζι μου την κυριακη να στρωσει :knockinb: :knockinb: :new_shocked:
Που θα τον πας;
Αν είναι να έρθω και γω μαζί σας.
Δεν σας εμπιστεύομαι με αυτά που λέτε μεταξύ αστείου και σοβαρού.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
εδω μεσα μουνιλα πεφτει μεγαλο δουλεμα γενικως.μη σου πω εντελως


ασε με τα μυαλα που εχουν κ κοκορευονται οτι εχουν οποιον θελουν κ τους κοροιδευουν ολους σε μικρες ηλικιες θα γυρισει κ ο τροχος αργοτερα κ θα δεις μετα πιος κοροιδευει ποιον :2funny:
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
οχι ρε παιδια συμφωνω. οντως. εχω πει παμπολλες φορες οτι οι  γυναικες δεν σκεφτονται σωστα. δεν κανω πλακα.
 

Επισκέπτης
ασε με τα μυαλα που εχουν κ κοκορευονται οτι εχουν οποιον θελουν κ τους κοροιδευουν ολους σε μικρες ηλικιες θα γυρισει κ ο τροχος αργοτερα κ θα δεις μετα πιος κοροιδευει ποιον :2funny:
αααα στα τριαντα να δεις τι γινεται!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom