Νέα

Η αγαμία στις μέρες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Για πολλούς μπορεί να είναι έτσι όπως τα λες. Επί του προκειμένου όμως. Ποιες πιστεύεις οτι έχουν ολοκληρωμένη προσώπικότητα, αν έχεις γνωρίσει, οι Ελληνίδες ή άλλες από χώρες ιστορικά με υψηλότερη κουλτούρα;
Ελληνιδες...Ιταλιδες...Ρωσιδες(μη καμπαρετζουδες κ σπουδαγμενες)....Ουκρανες(απο πλουσιες οικογενειες κ οχι απο βλαχοχωρια)...Ισπανιδες...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Α τώρα κατάλαβα επιτέλους γιατί το μίσος προς το γυναικείο φύλλο.. Ε ναι ρε παιδιά δίκιο έχετε και εγώ αν δεν έβρισκα να γαμήσω τα ίδια θα έλεγα. Συμφωνω λοιπόν και επαυξάνω.

Έλα όμως που βρίσκουμε...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Erinal απλα επιβεβαιωνεις γιατι δεν γουσταρουμε τις Ελληνιδες! ( και οχι τις γυναικες γενικοτερα οπως γραφεις )

Και στην προσωπικη αλλα και στην μπουρδελικη μας ζωη. Γιατι μπορει να ειμαστε μπουρδελιαρηδες αλλα δεν γαμαμε ΜΟΝΟ στα μπουρδελα και επι πληρωμη ;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μα δεν θα σταματησω να πληρωνω για την κοπελα μου...για ποιο λογο να το κανω ? Ειπα,οτι γουσταρω κ πληρωνω στις εξοδους...γουσταρω να της κανω δωρακια συχνα...κλπ..δεν μου το επεβαλε ουτε η γκομενα μου ουτε κανεις...απλα εχω μαθει ετσι κ το θεωρω ενδειξη καλης συμπεριφορας...Η κοπελα μου δεν ειναι μαζι μου επειδη την πληρωνω...ειναι επειδη με γουσταρει...σε αντιθεση με την πουτανα...που 99/100 γαμιεται με καποιον επειδη την πληρωνει...

Εμενα παντως μια χαρα μου συμπεριφερονται και οι ελληνιδες κ οι ξενες....δεν εχω κανενα προβλημα....ιδια συμπεριφορα..ιδιο στυλ...ιδια εξοδα πανω κατω εχω ειτε με ελληνιδα ειτε με ξενη γκομενα...ολα καλα...το θεμα ειναι να εισαι αυθεντικος...να εισαι ο εαυτος σου...να μην προσποιεισαι...δεν υπαρχει λογος στην τελικη...αν δεν σε γουσταρει στην πορεια η γκομενα...ας διαλυθει το θεμα...κ ο καθενας το δρομο του...απλα πραγματα....

Εδώ θα διαφωνήσουμε. Ίδια συμπεριφορά, ίδιο στυλ;;; Ίλεος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Thank God and Marx που υπάρχουν θετικά πρότυπα για τη γυναίκα στην Ελλάδα :2funny:
 

Επισκέπτης
Εριναλ, ποια γνωμη εχεις για καποιος που δεν μπορουν να γαμησουν δωρεαν , χωρις ομως να φταινε αυτοι για αυτη την καταστα;

Εγώ παλικάρι δεν επικρίνω το κρεβάτι κανενός.Την καλύτερη άποψη έχω για όποιον βγάζει τα γούστα του χωρίς να θίγει κανέναν και όταν δεν μιλάμε για διαστροφές με ανήλικα κτλ. .
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Το 80% των ελληνιδων που κυκλοφορει στο δρομο...και να με πληρωνανε θα το σκεφτομουνα αν θα τις πηδαγα...Παντως erinal δωσε μου 100ε και θα λυθει το προβλημα σου ;)
και μετα θα "σπρωξω" σε κανα στουντιακι...

Το αυτό, ισχύει και δι' ημάς!!!


τιποτα δεν ειναι τσαμπα σ'αυτη τη ζωη..δεν θα διαφωνησω...ομως υπαρχει η επιλογη...
η γκομενα σχεση δεν θα διαρκεσει οσο η συνευρεση με την ιεροδουλη...

Αυτό είναι το άχημο, mclein ... :think:

 

Επισκέπτης

Για πολλούς μπορεί να είναι έτσι όπως τα λες. Επί του προκειμένου όμως. Ποιες πιστεύεις οτι έχουν ολοκληρωμένη προσώπικότητα, αν έχεις γνωρίσει, οι Ελληνίδες ή άλλες από χώρες ιστορικά με υψηλότερη κουλτούρα;

Για γαμήσια μιλάμε ή για κουλτούρα να καταλάβω.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Με την πουτανα ειναι αλλιως το θεμα και δεν επρεπε να το θιξεις καν μιας και ξερεις πολυ καλα τι γινεται. Ειναι σαν να αγοραζεις κατι. Αγοραζεις 20 λεπτα ερωτικης απολαυσης. Αυτο πληρωνεις.

Ας μην υπερβάλουμε...Και η πουτάνα θα ξινίσει αν δεν την πληρώσεις  :2funny:

Φλές εσύ μην μιλάς.. οι σταύλοι είναι ένα πρωτόγονο μέρος που θα έπρεπε να σου αρέσει.Τόσες φαντασιώσεις πια

Φυσικά και μου αρέσει...Αφού κι εγώ σε σταύλο ζω!!! :)

Η τιμή σας είναι εκατό; χε χε Ποια είναι λοιπόν η πουτάνα..; ρωτά ο ποιητής..

ΟΧΙ!!! ο BILK χρεώνει λίγο  :boobies:

Α καλά :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ φταίω δηλαδή που δε θεωρώ ότι όλες οι τρύπες(ιδίου είδους) είναι ίδιες. Μήπως θέλεις... τον Μάκη

Μα, για τον Μάκη δεν έγινε ο καυγάς; Ο Γιωργάκης είναι, ως συνήθως, άφαντος και απλά, κάποια στιγμή, όταν ο Μάκης αποδειχτεί "λίγος" θα πληρώσει το "λογαριασμό"

 

Επισκέπτης

Εφοσον νιωθεις εσυ καλα τοτε δεν τιθεται θεμα. Απλα εχεις σκεφτει ποτε πως θα ηταν να υπηρχε ισοτητα και στις σχεσεις? Δηλαδη να ειχε το σθενος η γκομενα να μην ανεχοταν να πληρωνεις συνεχεια εσυ?

Ολοι μας σε αρκετες φασεις γουσταρουμε να πληρωνουμε, αλλα εγω προσωπικα ξενερωνω οταν βλεπω την αλλη να το νομιζει δεδομενο οτι θα πληρωσω. Εστω να κανει την κινηση, ετσι δειχνει οτι τουλαχιστον δεν μενει μαζι μου επειδη πληρωνω.

Το θεμα ειναι να καθεται ακομα και οταν ΔΕΝ πληρωνεις. Και οταν πληρωνεις συνεχεια αυτο δεν το ξερεις. Γιατι αν μια μερα σταματησεις να πληρωνεις ετσι επειδη σου καβλωσε, μπορεις να την δεις να ξινιζει.

Με την πουτανα ειναι αλλιως το θεμα και δεν επρεπε να το θιξεις καν μιας και ξερεις πολυ καλα τι γινεται. Ειναι σαν να αγοραζεις κατι. Αγοραζεις 20 λεπτα ερωτικης απολαυσης. Αυτο πληρωνεις.

Οταν ομως αναγκαζεσαι να πληρωσεις φαγητα εξοδους και αλλες μαλακιες για να εχεις την ψευδαισθηση οτι η αλλη σε γουσταρει, τοτε παει στραβα το θεμα. ( δεν μιλαω για σενα προσωπικα ).

Εχω πληρωσει πολλες φορες, το κανω και θα το ξανακανω. Δεν ειναι το θεμα τα λεφτα αλλα το να το κανεις επειδη ξερεις οτι ο αλλος το εκτιμαει στη σωστη του βαση και οταν θα ερθει η στιγμη θα κανει και αυτη το ιδιο. Γιατι στο κατω κατω την εκαστοτε γκομενα/κοπελα μου δεν την θεωρω πουτανα να απαιτω συνεχεια να πληρωνω εγω ;)

Σωστος, το θεμα ειναι να εισαι οπως γουσταρεις να εισαι γιατι το θες εσυ, οχι για την καθε γκομενα.

1.μα υπαρχει ισοτητα φιλε μου...κ τα δωρα μου τα παιρνω...κ κερασματα σε εστιατορια...μπουζουκια κλπ εχω...δεν τιθεται θεμα μονοπλευρης εκμεταλλευσης...

2.συνηθως οι γκομενες μου (οι σοβαρες κ αξιοπρεπεις..οχι τα τσουλακια) κανουν κινηση για πληρωμη....συνηθως το κανουν απο εγωισμο...ή για να αναδειχθουν...οπως μου εχουν πει...αλλα γι'αυτη την περιπτωση υπαρχει απαντηση...βεβαια..οταν ξεκαθαριζω απ'την αρχη οτι ειναι προσβλητικο για μενα να κανει κινηση να πληρωσει οταν εχουμε βγει εξω....ειναι μαλακια να περιμενω να κανει κινηση....κ συνηθως ειμαι ξεκαθαρος...στα 2-3 πρωτα ραντεβου θα εχω ξεκαθαρισει τη θεση μου...ειτε προκειται να οδηγηθουμε σε σχεση...ειτε σε πηδημα για καμια βδομαδα κλπ κλπ...

3.αμα καθεται μαζι μου επειδη πληρωνω...κ μια μερα ξυνισει...θα την πεταξω σα στημενη λεμονοκουπα...ποιος λες να χασει ? εγω που γαμουσα μια πουτανα για χ καιρο...χωρις να το καταλαβω...ή αυτη που θα χασει εμενα  ? αν ομως ηταν ξεκαθαρη απ'την αρχη...ειχε πολλες ελπιδες....;)...

4.Οποιος πληρωνει εξοδα μιας γκομενας για να ζει με ψευδαισθησεις....τι να πω...κριμα...Θεωρω πως μιλαω με νοημωνες κ σοβαρους ανθρωπους...οι οποιοι ακομη κ την πουτανα που κρυβεται καλα με προσωπειο θα την καταλαβουν...εστω κ αργα κ θα τη σουταρουν...

5.Συμφωνω απολυτα με την τελευταια σου παραγραφο...αυτη με τα bold... ;)
 

Επισκέπτης
Α καλά :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ φταίω δηλαδή που δε θεωρώ ότι όλες οι τρύπες(ιδίου είδους) είναι ίδιες. Μήπως θέλεις... τον Μάκη

Λεονόρο μιλάμε για την αγαμία. ΑΝ μιλούσαμε για τις σχέσεις θα σου απαντούσα επί αυτών. αν με ρωτάς για το ποιοί λαοί έχουν κουλτούρα στις γυναίκες αν και δεν είναι επι του θέματος σου απαντώ ότι δεν ξέρω. Ασχολούμαι με το αντρικό και δεν προσέχω τόσο το γυναικείο. Βάλε στο μυαλό σου ότι στην ερωτική σχεση όλα αυτά μορφοποιούνται με ένα διαφορετικό τρόπο απο την φιλία.Δεν μπορώ να καταλάβω λοιπόν, ποιος έχει κουλτούρα στο ερωτικό επίπεδο και τι θεωρεί κανείς κουλτούρα φυσικά ε..
Στους άντρες πάντως δεν με απασχολεί ο λαός για να ξεχωρίσω αν μου κάνει η κουλτούρα ενός ανθρώπου αλλά ο ίδιος και αυτό που είναι.το πιασες;
 

Επισκέπτης
Σας βγάζω όμως τον άσχημο εαυτό σας..  ;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
erinal μου φαίνεται ότι το σημερινό login τουλ. έχει πουλάκι
Λεονόρο μιλάμε για την αγαμία. ΑΝ μιλούσαμε για τις σχέσεις θα σου απαντούσα επί αυτών. αν με ρωτάς για το ποιοί λαοί έχουν κουλτούρα στις γυναίκες αν και δεν είναι επι του θέματος σου απαντώ ότι δεν ξέρω. Ασχολούμαι με το αντρικό και δεν προσέχω τόσο το γυναικείο. Βάλε στο μυαλό σου ότι στην ερωτική σχεση όλα αυτά μορφοποιούνται με ένα διαφορετικό τρόπο απο την φιλία.Δεν μπορώ να καταλάβω λοιπόν, ποιος έχει κουλτούρα στο ερωτικό επίπεδο και τι θεωρεί κανείς κουλτούρα φυσικά ε..
Στους άντρες πάντως δεν με απασχολεί ο λαός για να ξεχωρίσω αν μου κάνει η κουλτούρα ενός ανθρώπου αλλά ο ίδιος και αυτό που είναι.το πιασες;

Όχι δεν το πιασα. Ποια φιλία και πράσινα άλογα. Και στα στριπτιζάδικα που πάω ακόμη οι συγκεκριμένες γκόμενες που κάνω παρέα++ είναι δυο φορές καλύτερες από τις τετριμένες. Έλεος άμα στο ερωτικό επίπεδο δε διαφαίνεται ο άνθρωπος, εκτός αν δε θεωρείς την κουλτούρα μέρος. Η κουλτούρα λοιπόν και η ανθρώπινη συμπεριφορά στις περισσότερες περιπτώσεις είναι η γνωστή και πολυτραγουδισμένη. Ωραίο και αυτό, άλλο αγαμία άλλο σχέσεις :2funny: Δηλ πως γαμιούνται οι άνθρωποι, πλην επαγγελματιών, με κουπόνια; :2funny:
 

Επισκέπτης
erinal μου φαίνεται ότι το σημερινό login τουλ. έχει πουλάκι
Όχι δεν το πιασα. Ποια φιλία και πράσινα άλογα. Και στα στριπτιζάδικα που πάω ακόμη οι συγκεκριμένες γκόμενες που κάνω παρέα++ είναι δυο φορές καλύτερες από τις τετριμένες. Έλεος άμα στο ερωτικό επίπεδο δε διαφαίνεται ο άνθρωπος, εκτός αν δε θεωρείς την κουλτούρα μέρος. Η κουλτούρα λοιπόν και η ανθρώπινη συμπεριφορά στις περισσότερες περιπτώσεις είναι η γνωστή και πολυτραγουδισμένη. Ωραίο και αυτό, άλλο αγαμία άλλο σχέσεις :2funny: Δηλ πως γαμιούνται οι άνθρωποι, πλην επαγγελματιών, με κουπόνια; :2funny:
΄

Σοβαρά τώρα δεν κατάλαβα τι εννοείς. Ναι είμαι αντρας δεν τα είπαμε αυτα; :P
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Οκ, εννοώ ότι όλες οι γυναίκες δεν είναι ίδιες (και ότι το λέω εγώ και όχι εσύ είναι σχολιάσιμο). Όπως επίσης και το γαμήσι- σχέση. Δεν ήξερα να τον βγάζω σε όποια μπορεί να κάνει like. Από εδώ και πέρα γαμήσι και μούγκα, σχέση και Παναγία :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom