Νέα

Η αγαμία στις μέρες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Η λυση ειναι μια : Στην πυρα ολες οι μαλακισμενες οι Ελληνιδες, να μεινουν στο ραφι που τους ταιριαζει, και να διαλεξουμε κατι απο εξω, με διαφορετικο ταπεραμεντο και κουλτουρα, να εχει και πιο πολυ σασπενς η φαση, και να μενεις μαλακας απο αυτα που θα σου κανει, αλλα και αυτη καγκελο απο αυτα που θα της κανεις.

Μακρια απο τις γαμιολες τις Ελληνιδες γιατι ειναι μεγαλωμενες σαν πριγκηπισσες ενω επρεπε να μεγαλωναν μαζι με τα γουρουνια και τις αγελαδες σε σταβλους να μαθουν την γαμημενη τη θεση τους επιτελους!

Γυναικες του φορουμ : Μη μου σπασετε τα παπαρια, να ειμαι ΚΑΙ σεξιστης ΚΑΙ ρατσιστης απεναντι στη μαστιγα που λεγεται Ελληνιδα γυναικα.

Α ρε Γιωργακη τι μουνι γαμησες!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: Καλά τα λές γιατί έτσι είναι η πλειοψηφία, αλλά να έχουμε και τα μάτια μας ανοικτά. Αυτό που κατάλαβα είναι ότι κουβαλάνε όλη την οικογένεια και τις φίλες τους μαζί εκτός από τον εαυτό τους :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εχω κλασει στα γελια λεμε  :2funny:
 

Επισκέπτης
Α τώρα κατάλαβα επιτέλους γιατί το μίσος προς το γυναικείο φύλλο.. Ε ναι ρε παιδιά δίκιο έχετε και εγώ αν δεν έβρισκα να γαμήσω τα ίδια θα έλεγα. Συμφωνω λοιπόν και επαυξάνω.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Α τώρα κατάλαβα επιτέλους γιατί το μίσος προς το γυναικείο φύλλο.. Ε ναι ρε παιδιά δίκιο έχετε και εγώ αν δεν έβρισκα να γαμήσω τα ίδια θα έλεγα. Συμφωνω λοιπόν και επαυξάνω.
ναι φίλε το δυσκολότερο πράγμα σήμερα ειναι να βρείς να γαμίσεις...
μιλάμε για πολύυυυ δυσκολο!
:idiot:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Τοσες συζητησεις και ακομα να καταλαβεις. Το εγραψα ρητα κιολας, αλλα κατι που εχεις μονιμα κολλημενο στον εγκεφαλο σου σε εμποδιζει να το κατανοησεις.

Για τις ελληνιδες λεμε οχι γενικα για τις γυναικες. Και γενικα οσες εχουν συμπεριφορα ελληνιδας χωρις απαραιτητα να καταγονται απο την Ελλαδα.

Παντως εγω μια καριολα την πετσωσα στις διακοπες, και ηταν και Ελληνιδα, τι μου λες εσυ τωρα για αγαμια, μαλλον καποια αλλη εχει να δει πραγματικο πουτσο κατι χρονια  :2funny:
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ηρθε λοιπον η ωρα να γαμηθει το θρεντ!λοιπον, ποιος θα αρχισει?
 

Επισκέπτης
Οχι φίλε, το δύσκολο δεν είναι να βρεις να γαμήσεις... το δύσκολο για κάποιους προφανώς είναι να βρουν να γαμήσουν αυτην/ες που γουστάρουν χωρίς λεφτα..Μην τα κάνουμε όλα ίσιωμα. Ε φανταστικέ μου μοντερειτορ?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Η λυση ειναι μια : Στην πυρα ολες οι μαλακισμενες οι Ελληνιδες, να μεινουν στο ραφι που τους ταιριαζει, και να διαλεξουμε κατι απο εξω, με διαφορετικο ταπεραμεντο και κουλτουρα, να εχει και πιο πολυ σασπενς η φαση, και να μενεις μαλακας απο αυτα που θα σου κανει, αλλα και αυτη καγκελο απο αυτα που θα της κανεις.
...σε μενα Πολωνεζες ξανθιες με γαλαζια ματια γυρω στο 1,70...60kg με αξυριστο ...νακι... 2 αρι...βυζακι..μεχρι 25χρ...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Α τώρα κατάλαβα επιτέλους γιατί το μίσος προς το γυναικείο φύλλο.. Ε ναι ρε παιδιά δίκιο έχετε και εγώ αν δεν έβρισκα να γαμήσω τα ίδια θα έλεγα. Συμφωνω λοιπόν και επαυξάνω.

Αν και ορεξάτη πρωί - πρωί :2funny: το μίσος προς το φύλο τους το έχουν οι περισσότερες της ημεδαπής. Μια βόλτα με το τραίνο που κυκλοφορούν αλλότριες και αυτόματη σύγκριση θα σε πείσει(και στο Gala που πάνε όλα τα καλά κορίτσια μπορείς, αλλά εκεί είναι αθέμιτος αναταγωνισμός :2funny: )
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Το εξισου δυσκολο ειναι να σταματησουν οι Ελληνιδες να λενε ενα καρο μαλακιες που να μας κανουν να μη θελουμε να τις γαμησουμε ουτε αν πεθανουμε!

Ευτυχως που οι Ελληνιδες σημερα δεν ειναι αρκετα μαγκακια οταν ερχεται η ωρα να φανε πουτσο. Τοτε τα ξεχνανε ολα, και τις φιλοσοφιες και ολα, και αν δεν τους το δωσεις κιολας λυσσανε οι ψωλες. Αγαμια ωρα μηδεν!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Πλακα πλακα, περισσοτερο μισος εχουν οι ιδιες οι γυναικες για το ιδιο τους το φυλο παρα οι αντρες για τις γυναικες. Και εχετε τα μουτρα και μιλατε  :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
τσαμπα εννοει...οχι με 20€ - €€€€...

τίποτα δεν ειναι τσάμπα σε αυτή την ζωή.
εισαι τόσο καιρο στο φορουμ εσυ δεν θα επρεπε να τα λες αυτά!
η γκομενα σχέση θα σου στοιχισει παραπανω απο μια ιεροδουλη.
παντως οπως και να έχει και "κανονική γυναικα" δεν ειναι καθόλου δυσκολο να γαμισεις σήμερα.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Μωρό, αν δε γαμούσαμε, θα ποστάραμε στο Cosmopolitan
και όχι σε μπουρδελιάρικο site.
Απλώς δε γαμάμε και τόσο πολύ Ελληνίδες.
Φιλάκια.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Οχι φίλε, το δύσκολο δεν είναι να βρεις να γαμήσεις... το δύσκολο για κάποιους προφανώς είναι να βρουν να γαμήσουν αυτην/ες που γουστάρουν χωρίς λεφτα..Μην τα κάνουμε όλα ίσιωμα. Ε φανταστικέ μου μοντερειτορ?
είπαμε τίποτα δεν ειναι free.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εσυ εχεις πολυ πιο γνωστες αντιδρασεις ομως ;)

Το κακο ειναι οτι γραφουμε Α και λες οτι γραψαμε Β. Αυτο ειναι χαρακτηριστικο σας λογω ειτε της στερησης ειτε της τυφλωσης απο την πουτσα. Οπως και να'χει, η πουτσα σας προσδιοριζει! :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom