Νέα

Η αγαμία στις μέρες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Το 80% των ελληνιδων που κυκλοφορει στο δρομο...και να με πληρωνανε θα το σκεφτομουνα αν θα τις πηδαγα...Παντως erinal δωσε μου 100ε και θα λυθει το προβλημα σου ;)
και μετα θα "σπρωξω" σε κανα στουντιακι...
 

Επισκέπτης
Μωρό, αν δε γαμούσαμε, θα ποστάραμε στο Cosmopolitan
και όχι σε μπουρδελιάρικο site.
Απλώς δε γαμάμε και τόσο πολύ Ελληνίδες.
Φιλάκια.

Εγώ πάλι έχω προτίμηση στους Ελληνες. Αλλά επειδή εχθές παρατήρησα και κάποιους που ακόμα και στις ιερόδουλες την έλεγαν, έχω αρχίσει να πιστεύω ότι πολλοί απλά δεν μπορούν να γαμήσουν και αρχίζω να βλέπω το θέμα με την ανθρώπινη πλευρά και να τους κατανοώ. Γιατί αλήθεια, είναι δράμα...Βέβαια κύριοι μην απαντάτε λές και όλοι γαμάτε μαζί με την ίδια π....α. Κρίμα είναι..
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Το μουνί το λένε Γιώτα
και τον πούτσο Παναγιώτα
 

Επισκέπτης
τίποτα δεν ειναι τσάμπα σε αυτή την ζωή.
εισαι τόσο καιρο στο φορουμ εσυ δεν θα επρεπε να τα λες αυτά!
η γκομενα σχέση θα σου στοιχισει παραπανω απο μια ιεροδουλη.
παντως οπως και να έχει και "κανονική γυναικα" δεν ειναι καθόλου δυσκολο να γαμισεις σήμερα.
τιποτα δεν ειναι τσαμπα σ'αυτη τη ζωη..δεν θα διαφωνησω...ομως υπαρχει η επιλογη...
η γκομενα σχεση δεν θα διαρκεσει οσο η συνευρεση με την ιεροδουλη...τουλαχιστον για μενα...
επισης...η γκομενα σχεση...δεν θα απαιτησει λεφτα για τη συνευρηση μας...ΘΕΛΩ Κ ΤΑ ΔΙΝΩ...κ αν αυτο,το οτι της πληρωνω εξοδους δωρα κλπ,την ευχαριστει ειμαι 10 φορες πιο χαρουμενος...στην πουτανα πληρωνεις υποχρεωτικα για ενα 5'-24ωρο....;)

συμφωνω επισης πως γκομενα μη πουτανα ειναι αρκετα ευκολο να γαμησει κανεις στις μερες μας...αλλα μην ξεχνας...ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΡΥΠΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ....;) ;) ;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Το 80% των ελληνιδων που κυκλοφορει στο δρομο...και να με πληρωνανε θα το σκεφτομουνα αν θα τις πηδαγα...Παντως erinal δωσε μου 100ε και θα λυθει το προβλημα σου ;)
και μετα θα "σπρωξω" σε κανα στουντιακι...

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν απαντάτε με επιχειρήματα και πρέπει να υποβιβάζετε τον άλλον. Αφού τα ξέρουμε. Γιατί να πας στη ξυνή 25-35 Ελληνίδα, ενώ οι παραεισαγωγές από επαγγελματίες :2funny: και μη αυξάνονται και βελτιωνονται. Οι Ελληνίδες για τις επόμενες γενιές. Με το Εντερπράιζ
 

Επισκέπτης
Το 80% των ελληνιδων που κυκλοφορει στο δρομο...και να με πληρωνανε θα το σκεφτομουνα αν θα τις πηδαγα...Παντως erinal δωσε μου 100ε και θα λυθει το προβλημα σου ;)
και μετα θα "σπρωξω" σε κανα στουντιακι...

Είδες βρε παλικάρι.. Η τόσο έντονη αντίδρασή σου σχηματοποιεί και καταδεικνύει ακριβώς το μέγεθπος του προβλήματος. Κάνεις μια επίθεση που αποδεικνύει απλα τα λεγόμενά μου. Με συμφέρει συνέχισε..
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
erinal για σενα μωρακι μου...
"αυτη τη φορα θα στο χωσω στο μουνι κι επειτα στον κωλο η ψωλη μου δινει χαρα και σε σενα ευτυχια και ηδονη"
αγαπη μου...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
τιποτα δεν ειναι τσαμπα σ'αυτη τη ζωη..δεν θα διαφωνησω...ομως υπαρχει η επιλογη...
η γκομενα σχεση δεν θα διαρκεσει οσο η συνευρεση με την ιεροδουλη...τουλαχιστον για μενα...
επισης...η γκομενα σχεση...δεν θα απαιτησει λεφτα για τη συνευρηση μας...ΘΕΛΩ Κ ΤΑ ΔΙΝΩ...κ αν αυτο,το οτι της πληρωνω εξοδους δωρα κλπ,την ευχαριστει ειμαι 10 φορες πιο χαρουμενος...στην πουτανα πληρωνεις υποχρεωτικα για ενα 5'-24ωρο....;)

συμφωνω επισης πως γκομενα μη πουτανα ειναι αρκετα ευκολο να γαμησει κανεις στις μερες μας...αλλα μην ξεχνας...ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΡΥΠΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ....;) ;) ;)

Mclein τι θα γινει αραγε αν σταματησεις να πληρωνεις την κοπελα σου φιλε? Θα σε βλεπει με το ιδιο ματι ?

Στην πουτανα πας για το γαμησι για αυτο πληρωνεις. Λογικοτατο ειναι, ειναι παροχη υπηρεσιων.

Το θεμα με τις ελληνιδες ειναι οτι δεν εχουν ακομα καταλαβει οτι ετσι πως φερονται ουτε για πουτανες δεν κανουν!

Πλεον πολυ λιγες αξιζουν για κατι παραπανω απο ενα απλο πηδουλο, και αυτο γιατι το μυαλο τους εχει γινει κιμας εντελως.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Είδες βρε παλικάρι.. Η τόσο έντονη αντίδρασή σου σχηματοποιεί και καταδεικνύει ακριβώς το μέγεθπος του προβλήματος. Κάνεις μια επίθεση που αποδεικνύει απλα τα λεγόμενά μου. Με συμφέρει συνέχισε..

Το προβλημα ειναι οι τρεντοβλακες μουνοδουλοι, και οι πριγκηποπουλες που ειτε θα κρυβουν την μεγαλυτερη πουτανα πισω απο τα ταμπου που και καλα τα δειχνουν ως σεμνοτητα, ειτε θα κρυβουν την μεγαλυτερη πουριτανη πισω απο την ψευτοαπελευθερωμενη τους προσωπικοτητα. Εκει ειναι η μαλακια, οτι μια μεση κατασταση δυσκολα βρισκεις, η του υψους η του βαθους ειναι, και πλεον ετσι γινονται και οι αντρες. Βγαζουν φρυδια καιξυριζουν μασχαλες για να αρεσουν στα γυναια που αν δεν τους κερασεις 10 ποτα δεν σου καθονται. Και οταν σου κατσουν το θεωρουν τιμη σου.

Γιαυτο καποιοι προτιμουμε τις ξενες, και οχι μονο τις επι πληρωμη ;)
 

Επισκέπτης
τιποτα δεν ειναι τσαμπα σ'αυτη τη ζωη..δεν θα διαφωνησω...ομως υπαρχει η επιλογη...
η γκομενα σχεση δεν θα διαρκεσει οσο η συνευρεση με την ιεροδουλη...τουλαχιστον για μενα...
επισης...η γκομενα σχεση...δεν θα απαιτησει λεφτα για τη συνευρηση μας...ΘΕΛΩ Κ ΤΑ ΔΙΝΩ...κ αν αυτο,το οτι της πληρωνω εξοδους δωρα κλπ,την ευχαριστει ειμαι 10 φορες πιο χαρουμενος...στην πουτανα πληρωνεις υποχρεωτικα για ενα 5'-24ωρο....;)

συμφωνω επισης πως γκομενα μη πουτανα ειναι αρκετα ευκολο να γαμησει κανεις στις μερες μας...αλλα μην ξεχνας...ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΡΥΠΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ....;) ;) ;)

Αγαπητέ δεν μιλάμε για όσους έχουν κόλλημα με το θέμα ιερόδουλη γιατί έχουν ταυτοποιήσει την σεξουαλικότητά τους μέσω αυτής της οδού. Μιλάω για όσους καταφέρονται εναντίον του φύλλου που γουστάρουν γιατί ακόμα και εάν εγώ κάνω λάθος διάβασε το θρέντ αυτό και άλλα και δες πόσοι εκφέρουν την άποψη μίσους για  τις  γυναίκες που δεν τους κάθονται ανεξαρτήτου ήθους φύλλου κτλ. Διότι αυτή είναι για εμένα η ουσία που βλέπω να εκφράζεται. Δεν γαμάνε αυτό που θα ήθελαν.. αν γαμούσαν και μάλιστα όσο και όπως ήθελαν τζάμπα απο όποια φυλή.. δεν θα είχαν πρόβλημα..(επιτρέψε μου βέβαια να θεωρήσω ότι θα είχαν)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
erinal για σενα μωρακι μου...
"αυτη τη φορα θα στο χωσω στο μουνι κι επειτα στον κωλο η ψωλη μου δινει χαρα και σε σενα ευτυχια και ηδονη"
αγαπη μου...

Γαμάτα επιχειρήματα :2funny:. Στείλτα με πμ τουλάχιστον
 

Επισκέπτης
Mclein τι θα γινει αραγε αν σταματησεις να πληρωνεις την κοπελα σου φιλε? Θα σε βλεπει με το ιδιο ματι ?

Στην πουτανα πας για το γαμησι για αυτο πληρωνεις. Λογικοτατο ειναι, ειναι παροχη υπηρεσιων.

Το θεμα με τις ελληνιδες ειναι οτι δεν εχουν ακομα καταλαβει οτι ετσι πως φερονται ουτε για πουτανες δεν κανουν!

Πλεον πολυ λιγες αξιζουν για κατι παραπανω απο ενα απλο πηδουλο, και αυτο γιατι το μυαλο τους εχει γινει κιμας εντελως.

Μα δεν θα σταματησω να πληρωνω για την κοπελα μου...για ποιο λογο να το κανω ? Ειπα,οτι γουσταρω κ πληρωνω στις εξοδους...γουσταρω να της κανω δωρακια συχνα...κλπ..δεν μου το επεβαλε ουτε η γκομενα μου ουτε κανεις...απλα εχω μαθει ετσι κ το θεωρω ενδειξη καλης συμπεριφορας...Η κοπελα μου δεν ειναι μαζι μου επειδη την πληρωνω...ειναι επειδη με γουσταρει...σε αντιθεση με την πουτανα...που 99/100 γαμιεται με καποιον επειδη την πληρωνει...

Εμενα παντως μια χαρα μου συμπεριφερονται και οι ελληνιδες κ οι ξενες....δεν εχω κανενα προβλημα....ιδια συμπεριφορα..ιδιο στυλ...ιδια εξοδα πανω κατω εχω ειτε με ελληνιδα ειτε με ξενη γκομενα...ολα καλα...το θεμα ειναι να εισαι αυθεντικος...να εισαι ο εαυτος σου...να μην προσποιεισαι...δεν υπαρχει λογος στην τελικη...αν δεν σε γουσταρει στην πορεια η γκομενα...ας διαλυθει το θεμα...κ ο καθενας το δρομο του...απλα πραγματα....

 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Αχ μικρη μου erinal ποτε θα μαθεις...
"αυτα τα λογακια μου γραμμενα για τον Ψωλο που ειναι Φρουρος του Μουνιου και του Κωλου και που ειναι φτιαγμενα απο Κωλο ,Μουνι και Ψωλο σας μοιαζουν γιατι ειστε φατσες του Κωλου"
σαγαπω μωρο μου!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Αγαπητέ δεν μιλάμε για όσους έχουν κόλλημα με το θέμα ιερόδουλη γιατί έχουν ταυτοποιήσει την σεξουαλικότητά τους μέσω αυτής της οδού. Μιλάω για όσους καταφέρονται εναντίον του φύλλου που γουστάρουν γιατί ακόμα και εάν εγώ κάνω λάθος διάβασε το θρέντ αυτό και άλλα και δες πόσοι εκφέρουν την άποψη μίσους για  τις  γυναίκες που δεν τους κάθονται ανεξαρτήτου ήθους φύλλου κτλ. Διότι αυτή είναι για εμένα η ουσία που βλέπω να εκφράζεται. Δεν γαμάνε αυτό που θα ήθελαν.. αν γαμούσαν και μάλιστα όσο και όπως ήθελαν τζάμπα απο όποια φυλή.. δεν θα είχαν πρόβλημα..(επιτρέψε μου βέβαια να θεωρήσω ότι θα είχαν)

Για πολλούς μπορεί να είναι έτσι όπως τα λες. Επί του προκειμένου όμως. Ποιες πιστεύεις οτι έχουν ολοκληρωμένη προσώπικότητα, αν έχεις γνωρίσει, οι Ελληνίδες ή άλλες από χώρες ιστορικά με υψηλότερη κουλτούρα;
 

Επισκέπτης
Γαμάτα επιχειρήματα :2funny:. Στείλτα με πμ τουλάχιστον

Ε ναι συγκινήθηκα και εγώ πραγματικά με την ευφράδεια του κυρίου.
Νομίζει ότι με θίγει ή ότι μου την είπε ή αν θές έχει μέσα του αυτήν την ηδονή ότι είπε αυτό που ίσως δεν έχει τολμήσει ποτέ να πει σε κάποια και ίσως αυτή γούσταρε και πιθανόν να φάνηκε και ο σούπερ γκόμενος με αυτή του την συμπεριφορά. Και αυτή η στιχομυθία  με τον αντρικό εαυτό του - έχει φτιάξει την ημέρα του. Και έτσι συνεχίζει να ζει. Θρασύδειλα.
Αν λοιπόν λέει μια γυναίκα θέλω άντρα ... σίγουρα δεν εννοεί κάτι τέτοιο. Σας βοηθάω για να καταλάβετε γιατί δεν σαν κάθονται.. εκμεταλευτείτε το, αν ειστε έξυπνοι πολλαπλά..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μακρια απο τις γαμιολες τις Ελληνιδες [size=12pt]γιατι ειναι μεγαλωμενες σαν πριγκηπισσες ενω επρεπε να μεγαλωναν μαζι με τα γουρουνια και τις αγελαδες σε σταβλους να μαθουν την γαμημενη τη θεση τους επιτελους![/size]

Πολλές ΕΙΝΑΙ μεγαλωμενες σε σταύλους, αλλά σαν...πριγκήπισσες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Μα δεν θα σταματησω να πληρωνω για την κοπελα μου...για ποιο λογο να το κανω ? Ειπα,οτι γουσταρω κ πληρωνω στις εξοδους...γουσταρω να της κανω δωρακια συχνα...κλπ..δεν μου το επεβαλε ουτε η γκομενα μου ουτε κανεις...απλα εχω μαθει ετσι κ το θεωρω ενδειξη καλης συμπεριφορας...Η κοπελα μου δεν ειναι μαζι μου επειδη την πληρωνω...ειναι επειδη με γουσταρει...σε αντιθεση με την πουτανα...που 99/100 γαμιεται με καποιον επειδη την πληρωνει...

Εφοσον νιωθεις εσυ καλα τοτε δεν τιθεται θεμα. Απλα εχεις σκεφτει ποτε πως θα ηταν να υπηρχε ισοτητα και στις σχεσεις? Δηλαδη να ειχε το σθενος η γκομενα να μην ανεχοταν να πληρωνεις συνεχεια εσυ?

Ολοι μας σε αρκετες φασεις γουσταρουμε να πληρωνουμε, αλλα εγω προσωπικα ξενερωνω οταν βλεπω την αλλη να το νομιζει δεδομενο οτι θα πληρωσω. Εστω να κανει την κινηση, ετσι δειχνει οτι τουλαχιστον δεν μενει μαζι μου επειδη πληρωνω.

Το θεμα ειναι να καθεται ακομα και οταν ΔΕΝ πληρωνεις. Και οταν πληρωνεις συνεχεια αυτο δεν το ξερεις. Γιατι αν μια μερα σταματησεις να πληρωνεις ετσι επειδη σου καβλωσε, μπορεις να την δεις να ξινιζει.

Με την πουτανα ειναι αλλιως το θεμα και δεν επρεπε να το θιξεις καν μιας και ξερεις πολυ καλα τι γινεται. Ειναι σαν να αγοραζεις κατι. Αγοραζεις 20 λεπτα ερωτικης απολαυσης. Αυτο πληρωνεις.

Οταν ομως αναγκαζεσαι να πληρωσεις φαγητα εξοδους και αλλες μαλακιες για να εχεις την ψευδαισθηση οτι η αλλη σε γουσταρει, τοτε παει στραβα το θεμα. ( δεν μιλαω για σενα προσωπικα ).

Εχω πληρωσει πολλες φορες, το κανω και θα το ξανακανω. Δεν ειναι το θεμα τα λεφτα αλλα το να το κανεις επειδη ξερεις οτι ο αλλος το εκτιμαει στη σωστη του βαση και οταν θα ερθει η στιγμη θα κανει και αυτη το ιδιο. Γιατι στο κατω κατω την εκαστοτε γκομενα/κοπελα μου δεν την θεωρω πουτανα να απαιτω συνεχεια να πληρωνω εγω ;)

[quote author=mclein]
Εμενα παντως μια χαρα μου συμπεριφερονται και οι ελληνιδες κ οι ξενες....δεν εχω κανενα προβλημα....ιδια συμπεριφορα..ιδιο στυλ...ιδια εξοδα πανω κατω εχω ειτε με ελληνιδα ειτε με ξενη γκομενα...ολα καλα...το θεμα ειναι να εισαι αυθεντικος...να εισαι ο εαυτος σου...να μην προσποιεισαι...δεν υπαρχει λογος στην τελικη...αν δεν σε γουσταρει στην πορεια η γκομενα...ας διαλυθει το θεμα...κ ο καθενας το δρομο του...απλα πραγματα....
[/quote]

Σωστος, το θεμα ειναι να εισαι οπως γουσταρεις να εισαι γιατι το θες εσυ, οχι για την καθε γκομενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom