Νέα

Γνώμες για ΚΚΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
τους γαμας χωρις σαλιο εκεινη την ωρα και επιτοπου.και γαμησε και αριστερα και δεξια και τον καθε καριολη.
ρε φιλε το κομμουνι οπου και να δουλευει θελει να δαγκωσει το χερι που το ταιζει,τετοια κολοφαρα ειναι οι μπασταρδοι.
ειδικα μην πεσεις σε κομμουνιστη που ειναι και ιεχωβας,γαμησε τα φιλε,μονο αν του βαλεις χειροβομβιδα στο κωλο του,θα ησυχασεις.
στο λεω εκ πειρας. ;) ;) ;) ;) ;)
σαφως και θα τους γαμησω φιλε ειτε ειναι αριστεροι ειτε ειναι οτι θες
απλως η αριστερα τι θα κανει θελω να μαθω ?????ξερω τι θα κανει .θα ειναι απεναντι μου ανεξαρτητα με τα τι αιτιες
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
σαφως και θα τους γαμησω φιλε ειτε ειναι αριστεροι ειτε ειναι οτι θες
απλως η αριστερα τι θα κανει θελω να μαθω ?????ξερω τι θα κανει .θα ειναι απεναντι μου ανεξαρτητα με τα τι αιτιες
εννοειτε οτι θα ειναι απεναντι σου,αυτοι ειναι οι δουλεια τους,και γιαυτο πληρωνοντε.γιαυτο και εσυ φιλε καλα θα κανεις να κανεις εναν εσωτερικο κανονισμο τις επιχειρησεις σου,και να τον υπογραφουν οταν τους κανεις προσληψη,και αν σε κανει κανενας καμια μαγκια,τον στελνεις να παει να γαμηθει και τελος.ρε φιλε ειναι μουνοσκυλα ρε ολοι τους να ξερεις.φιλοτιμο σε τετοια δεν θελει σε κανεναν.
 

Επισκέπτης
α)αντε καντα 1500-2000 για να εισαι μεσα.και ποστο να μην εχει βλακα,τα παιρνει απο το χρονια μονο και μονο που ειναι στο δημοσιο.

β)οταν δεν ξερεις τι να πεις,δεν θα κανεις τον κινεζο και το βλακα ρε μαλακα.εγω στα παραδειγματα στα ανεφερα τα παραπανω βλακα.
α)Ρε δεν τα ξερείς όλα χαλάρωσε δεν αμοίβονται όλοι οι δ.υ. όσο νομίζεις.

β)Είναι δουλεία μου ρε τρόμπα να καθαρίζω την τουαλέτα,είσαι καλά;;;

 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
εγω φιλε μου που εχω μια επιχειρηση με 15 υπαλληλους και παρω χαμπαρι οτι οι 10 με κλεβουν
και τους διωξω θα ερθει η αριστερα να με ρωτησει ουτως ωστε να σχηματισει γνωμη η αμεσως θα την βρω απεναντι μου?????

μαύρο φίδι που σ΄ έφαγε!

όλο το Τσιπρέικο έξω απ την επιχείρησή σου θα είναι μέχρι να το κλείσεις ή να πεθάνεις!
τέτοιοι μαλάκες είναι τα καριόλια!
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
α)Ρε δεν τα ξερείς όλα χαλάρωσε δεν αμοίβονται όλοι οι δ.υ. όσο νομίζεις.

β)Είναι δουλεία μου ρε τρόμπα να καθαρίζω την τουαλέτα,είσαι καλά;;;
α)μαθε πρωτα και να μου πεις αυριο,αντε βλακα.

β) ρε μαλακα σαν παραδειγμα στο εφερα,και μην κανεις το βλακα ρε ηλιθιε.
 

Επισκέπτης
εγω φιλε μου που εχω μια επιχειρηση με 15 υπαλληλους και παρω χαμπαρι οτι οι 10 με κλεβουν
και τους διωξω θα ερθει η αριστερα να με ρωτησει ουτως ωστε να σχηματισει γνωμη η αμεσως θα την βρω απεναντι μου?????
Τώρα είσαι σοβαρός;;; :think:

Oι υπόλοιποι για βρείτε μου μία υπόθεση όπου η αριστερά τάχθηκε στο πλευρό καταχραστών υπαλλήλων!!!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
τι τι λεει ρε μαλακα?
θα το γαμησουν και θα τους πει και ευχαριστω κιολας?
ρε μαλακα εισαι καλα?

ρε μαλάκα!τα δικαιώματα των εργαζομένων υπάρχουν μόνο!
δικαιώματα εργοδοτών είναι ανέκδοτο!

αυτός που ρισκάρει κάποια εκατομμύρια δεν έχει κανένα δικαίωμα!μόνο ο εργαζόμενος έχει!
φυσικά άμα ξύνει τ αρχίδια του και τον διώξεις τον χρυσοπληρώνεις κιόλας!


ΡΕ ΟΥΣΤ!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
κανω λαθος δηλαδη????
δεν θα τους βρω απεναντι μου???
κοιτα δε θα συμβει επειδη ειναι μικρο το μεγεθος και λιγοι οι ψηφοι
απλα αν ειχα 1500 εργαζομενους και εδιωχνα 150 θα ηθελαν να ανοιξουν διαλογο μαζι μου???
ανεξαρτητα με το οτι δε θα ανοιγα εγω μαζι τους
 

Επισκέπτης
α)μαθε πρωτα και να μου πεις αυριο,αντε βλακα.

β) ρε μαλακα σαν παραδειγμα στο εφερα,και μην κανεις το βλακα ρε ηλιθιε.
α)Κοίτα δεν μπορώ να σου πω κ την δουλειά του στον δημόσιο διάλογο(αυτονόητο),να ξέρεις πάντως ότι δεν είναι σε όλο το δημόσιο όλοι καλοπληρωμένοι.

β)Μια μαλακία ακόμα να προσθεθεί σε όλες τις υπόλοιπες είπες,άστο να πάει στο διάολο...
 

Επισκέπτης
κανω λαθος δηλαδη????
δεν θα τους βρω απεναντι μου???
κοιτα δε θα συμβει επειδη ειναι μικρο το μεγεθος και λιγοι οι ψηφοι
απλα αν ειχα 1500 εργαζομενους και εδιωχνα 150 θα ηθελαν να ανοιξουν διαλογο μαζι μου???
ανεξαρτητα με το οτι δε θα ανοιγα εγω μαζι τους
Εξαρτάται πάντα από τους λόγους!!!

Αν έχεις τις αποδείξεις ότι έφταιγαν οι υπάλληλοι καμία αριστερά δεν θα στραφεί εναντίων σου!!!
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Τώρα είσαι σοβαρός;;; :think:

Oι υπόλοιποι για βρείτε μου μία υπόθεση όπου η αριστερά τάχθηκε στο πλευρό καταχραστών υπαλλήλων!!!
ασε τις μαλακιες και τα γενικολογα και να απαντας βλακα σε αυτα που σου λεμε,και οχι να γενικοπαπαρολογης.

δεν εμφανιστηκε και το μουνοπανο ο παπιας σημερα σαν παλια πουτανα που ειναι,να σε καθοδηγηση λιγο,και απο οτι φαινετε κολησες σημερα.αντε πανε καμια βολτα το μεσημερι στη γιαφκα σας,και πες τα κομμουνοσκυλα να σε κανουν κανενα ιδιαιτερο μαθηματακι,και να μας το πεις μετα.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Τώρα είσαι σοβαρός;;; :think:

Oι υπόλοιποι για βρείτε μου μία υπόθεση όπου η αριστερά τάχθηκε στο πλευρό καταχραστών υπαλλήλων!!!
α μπραβο στα λογια μου ηρθες.
την αριστερα δεν την ενδιαφερει το τι προσφερει ο εργαζομενος οπως ειπες παραπανω
την ενδιαφερει μονο ο μισθος
δηλαδη να πολεμισεις για να παρεις 1,2,5,100,1000 ευρω παραπανω αλλα αν δε μου κανεις η τον κινεζο η απεναντι μου φιλε.ετσι δεν ειναι????
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Εξαρτάται πάντα από τους λόγους!!!

Αν έχεις τις αποδείξεις ότι έφταιγαν οι υπάλληλοι καμία αριστερά δεν θα στραφεί εναντίων σου!!!
χλωμοτατο
ποτε η αριστερα ανοιξε διαλογο  με το κεφαλαιο η προσπαθησε τουλαχιστον????
 

Επισκέπτης
α μπραβο στα λογια μου ηρθες.
την αριστερα δεν την ενδιαφερει το τι προσφερει ο εργαζομενος οπως ειπες παραπανω
την ενδιαφερει μονο ο μισθος
δηλαδη να πολεμισεις για να παρεις 1,2,5,100,1000 ευρω παραπανω αλλα αν δε μου κανεις η τον κινεζο η απεναντι μου φιλε.ετσι δεν ειναι????
1000-1200e υπολογίζεται το κόστος ζωής σήμερα.

Η αριστερά λοιπόν λέει τόσα κ δουλειά.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Πότε ήτανε το κεφάλαιο σωστό απέναντι στους εργαζομένους του;;;
φιλε εκανα μια ερωτηση και το πηγες πολυ γενικα.
απλα πρεπει λιγο να ξεχωρισεις την ενοια κεφαλαιο
εγω δε ειμαι και δε θεωρουμαι κεφαλαιο .
τελος παντων τα ματιαμ ου κλεινουν .
καληνυχτα μαγκες .αυριο παλι
 

Επισκέπτης
φιλε εκανα μια ερωτηση και το πηγες πολυ γενικα.
απλα πρεπει λιγο να ξεχωρισεις την ενοια κεφαλαιο
εγω δε ειμαι και δε θεωρουμαι κεφαλαιο .
τελος παντων τα ματιαμ ου κλεινουν .
καληνυχτα μαγκες .αυριο παλι
Εγώ σου απάντησα,εσύ δεν ξέρω αν θες να το δεις.

Αντέ καλόν ύπνο...
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
χλωμοτατο
ποτε η αριστερα ανοιξε διαλογο  με το κεφαλαιο η προσπαθησε τουλαχιστον????
δεν υπαρχει ρε αριστερα στην ελλαδα.απλα βρισκουν κατι φουκαραδες των 700 ευρω και τους πουλανε ονειρα και ελπιδα οτι καποτε θα παρουν και αυτοι 2000 ευρω το μηνα.
θεωρεις τυχαιο οτι το 70-80% του κκε ειναι εργατες και αγραμματοι ανθρωποι?
το 30% ειναι μορφωμενοι αλλα διαφορα ειναι οτι αυτοι κονομανε φραγκα απο εις βαρος του αγραμματων που κοροιδευουν.
μεχρι και η θεωρια περι αντιστασης και εξεγερσης ειναι και αυτο παραμυθι για κοροιδευουν παιδακια τυπου παπαζολ στρατιωτακια,και να κανουν την δουλεια τους.δεν ειναι τυχαιο οτι μολις μεγαλωσουν οι περισσοτεροι την κοπανανε και γινοντε οι χειροτεροι εργοδοτες,και οι μεγαλυτεροι καπιταλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom