Νέα

Γνώμες για ΚΚΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ρε μαλάκα ο Βγενόπουλος ΔΕΝ απαγόρευσε να απεργήσουν οι υπάλληλοι!
αν το απαγόρευε η τράπεζα θα ήταν γεμάτη με όοοοολους τους υπαλλήλους, και δε θα ήταν μέσα 5-6.
αυτά τα λένε τα μαλακισμένα κομμουνιστικά-αριστερά μπλογκς τύπου ιού και ίντυ, όπως βέβαια και ο ριζοσπάστης!


Αλλά ο παπαζόλης, όπως και όλοι οι αριστεροί δεν μπορούν να χωνέψουν ότι, όσο είναι δικαίωμα των εργαζομένων η απεργία, άλλο τόσο είναι και η εργασία!

Κανένας πούστης εργατοπτέρας δεν θα με υποχρεώσει να απεργήσω!
....αλλιώς θα με κάψει ζωντανό!

ΟΥΣΤ!
τι θα πει ρε μαλακα τζειμς απεργια?
αμα δεν σου αρεσει φευγεις ρε μαλακα.πας αλλου.

Επιτρέπεται,επιτρέπεται!!! :grin:

1960+ νομίζω,κάπου εκεί...
ωραια ρε μαλακα το παιζεις και κομμουνας.
ο καραμανλης ο γερος τον εχωσε και πηρε και μετα απο τοσα χρονια και κανενα τρελο εφαπαξ και συνταξη.
αντε ρε μαλακα πανε κοιμησου,το παιζεις και κκε.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Ναι καλά η αριστερά του δολοφόνησε,σίγουρα!!! :headbang:
είσαι σίγουρος?
για δες τι γράφουν οι "δικοί σας"


10-15 ήτανε οι υπάλληλοι μέσα κ δεν νομίζω ότι δουλεύουνε παραπάνω σε μία τράπεζα!!! :rolleyes:

απ όσο θυμάμαι 5-6 ήταν.Βαριέμαι να ψάχνω.
στη γειτονιά μου πάντως οι μισοί της μαρφίν απεργούσαν και.....δεν απολύθηκαν την επομένη!
 

Επισκέπτης
τι θα πει ρε μαλακα τζειμς απεργια?
αμα δεν σου αρεσει φευγεις ρε μαλακα.πας αλλου.

ωραια ρε μαλακα το παιζεις και κομμουνας.
ο καραμανλης ο γερος τον εχωσε και πηρε και μετα απο τοσα χρονια και κανενα τρελο εφαπαξ και συνταξη.
αντε ρε μαλακα πανε κοιμησου,το παιζεις και κκε.
Μα κ το αλλού μπορεί να είναι πάλι το ίδιο,εργασιακά δικαιώματα πρέπει να υπάρχουνε!!! :rockon:

Ααα ναι εεε όλου ο Καραμανλής με μέσο του έβαζε αλοίμονο,ειδικά για να πας παραμεθώριο που ήτανε θέλει μέσο!!! :jerking:

Δηλαδή ΚΚΕ πότε θα μπορούσα να το παίζω,αν ήμουνα από οικογένεια μεταναστών οικοδόμων;;; :cheesy: :think:

 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Επιτρέπεται,επιτρέπεται!!! :grin:

1960+ νομίζω,κάπου εκεί...
συνταξιούχος είναι ε? (γιατί δε νομίζω να δουλεύει κάποιος επί 50 σχεδόν χρόνια)!

και πώς και μπήκε στο δημόσιο ένας αριστερός σε μια περίοδο που η δεξιά κυβερνούσε επί 40 χρόνια και βασάνιζε-φυλάκιζε και εξόριζε όλους τους αντιφρονούντες?


Α ρε περσόνα τι λαβράκια βγάζω σήμερα από έναν μισομεθυσμένο νεανία!
 

Επισκέπτης
συνταξιούχος είναι ε? (γιατί δε νομίζω να δουλεύει κάποιος επί 50 σχεδόν χρόνια)!

και πώς και μπήκε στο δημόσιο ένας αριστερός σε μια περίοδο που η δεξιά κυβερνούσε επί 40 χρόνια και βασάνιζε-φυλάκιζε και εξόριζε όλους τους αντιφρονούντες?


Α ρε περσόνα τι λαβράκια βγάζω σήμερα από έναν μισομεθυσμένο νεανία!
Θέλει 2 χρόνια νομίζω.

Δεν είναι αριστερός!!!

 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
τι θα πει ρε μαλακα τζειμς απεργια?
αμα δεν σου αρεσει φευγεις ρε μαλακα.πας αλλου.

κοίτα εγώ είμαι υπέρ της απεργίας αρκεί να γίνεται όπως στην Ιαπωνία:
δηλώνουν ότι απεργούν,βάζουν μια άσπρη κορδέλα στο μανίκι και πάνε κανονικά στη δουλειά τους!
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
συνταξιούχος είναι ε? (γιατί δε νομίζω να δουλεύει κάποιος επί 50 σχεδόν χρόνια)!

και πώς και μπήκε στο δημόσιο ένας αριστερός σε μια περίοδο που η δεξιά κυβερνούσε επί 40 χρόνια και βασάνιζε-φυλάκιζε και εξόριζε όλους τους αντιφρονούντες?


Α ρε περσόνα τι λαβράκια βγάζω σήμερα από έναν μισομεθυσμένο νεανία!
ναι ρε μαλακα,ειδες τι γινετε?
το παπαζολο τον ταιζει μια ζωη ο γερος του,και χωρις να εχει δουλεψει στην ζωη του μιλαει για εργασικα δικαιωματα ο μαλακας ο ενας.
γαμω τα κομμουνια μου μεσα.
εν τω μεταξυ μολις ο παπαζολο τελειωσει τη σχολη του,θα ζητησεο απο το γερο του να του παρει και ενα αυτοκινητο να το παιζει γαμπρος στο χωριο του,μηπως και γαμησι κανενα μουνι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
με ωραιο κομμουνι μιλαμε τελικα.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Θέλει 2 χρόνια νομίζω.

Δεν είναι αριστερός!!!

εσύ το δήλωσες!
μην κάθομαι τώρα να ψάχνω τα ποστ σου!
και η μαμά σου και ο μπαμπάς σου!
και η οικογέννεια του ενός απ τους δύο εκδιώχθηκε επί χούντας!

είδες που θυμάμαι καλά?
 

Επισκέπτης
ναι ρε μαλακα,ειδες τι γινετε?
το παπαζολο τον ταιζει μια ζωη ο γερος του,και χωρις να εχει δουλεψει στην ζωη του μιλαει για εργασικα δικαιωματα ο μαλακας ο ενας.
γαμω τα κομμουνια μου μεσα.
εν τω μεταξυ μολις ο παπαζολο τελειωσει τη σχολη του,θα ζητησεο απο το γερο του να του παρει και ενα αυτοκινητο να το παιζει γαμπρος στο χωριο του,μηπως και γαμησι κανενα μουνι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
με ωραιο κομμουνι μιλαμε τελικα.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Α)Ο μισθός του είναι 1000e κ άλλα τόσα βγαίνουνε από την μητήρ μου,αν τα 20.000e περίπου τον χρόνο τα βλέπεις τρελά λεφτά εντάξει!!! :headbang:

Β)Εχώ δουλέψει κ μάλιστα αυτήν την στιγμή είμαι στην τελευταία βάρδια σε νετ-κάφε.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
κοίτα εγώ είμαι υπέρ της απεργίας αρκεί να γίνεται όπως στην Ιαπωνία:
δηλώνουν ότι απεργούν,βάζουν μια άσπρη κορδέλα στο μανίκι και πάνε κανονικά στη δουλειά τους!
ρε μαλακα στο ξαναλεω και παλι.
τι θα πει απεργια?
εγω ριχνω τα φραγκα μου να κανω μια επιχειρηση,σε παιρνω για δουλεια και σε πληρωνω,και εσυ βρε καριολη θελεις να με καταστρεψεις?
αυτο ειναι η απεργια ρε μαλακα.
αμα δεν σου αρεσει η δουλεια και τα φραγκα που περνεις,παραιτησου και ψαξε για αλλη δουλεια.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
ναι ρε μαλακα,ειδες τι γινετε?
το παπαζολο τον ταιζει μια ζωη ο γερος του,και χωρις να εχει δουλεψει στην ζωη του μιλαει για εργασικα δικαιωματα ο μαλακας ο ενας.
γαμω τα κομμουνια μου μεσα.
εν τω μεταξυ μολις ο παπαζολο τελειωσει τη σχολη του,θα ζητησεο απο το γερο του να του παρει και ενα αυτοκινητο να το παιζει γαμπρος στο χωριο του,μηπως και γαμησι κανενα μουνι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
με ωραιο κομμουνι μιλαμε τελικα.
και να του ανοίξει κι ένα δικηγορικό γραφείο να βγάζει χαρτιά στους κακόμοιρους τους μετανάστες (με το αζημείωτο βέβαια, όπως όλοι οι τσιριζαίοι δικηγόροι)!

αχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
ρε μαλακα στο ξαναλεω και παλι.
τι θα πει απεργια?
εγω ριχνω τα φραγκα μου να κανω μια επιχειρηση,σε παιρνω για δουλεια και σε πληρωνω,και εσυ βρε καριολη θελεις να με καταστρεψεις?
αυτο ειναι η απεργια ρε μαλακα.
αμα δεν σου αρεσει η δουλεια και τα φραγκα που περνεις,παραιτησου και ψαξε για αλλη δουλεια.
Καθέ δουλειά πρέπει να δίνει αξιοπρεπείς μισθούς κ κάθε εργαζόμενος με την σειρά του να δουλεύει.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Α)Ο μισθός του είναι 1000e κ άλλα τόσα βγαίνουνε από την μητήρ μου,αν τα 20.000e περίπου τον χρόνο τα βλέπεις τρελά λεφτά εντάξει!!! :headbang:

Β)Εχώ δουλέψει κ μάλιστα αυτήν την στιγμή είμαι στην τελευταία βάρδια σε νετ-κάφε.
α) τι λες βρε μαλακα τωρα?
με 40 χρονια στο δημοσιο που παιρνει 1000 ευρω.ο τελευταιος εργατης να ειναι παιρνει 1500 ευρω μονο και μονο απο τα χρονια που εχει στο δημοσιο.
μηπως ο γερος σου λεει οτι παιρνει τοσα για να μην του ζητας φραγκα?
μαγαζι για να περνει 1000ευρω το μηνα δεν κραταει κανενας ρε να ξερεις.

β)το κωλου δουλεια κανεις ρε μαλακα τωρα.
για οργανωσε καμια απεργια εκει που εισαι και πες στο αφεντικο σου αυτα που γραφεις σε εμας εδω,και θα δεις που θα στειλει μαλακα.
που καθεσε και μαλακιζε στο μπουρδελα και σε πληρωνει μεροκαμματο και αυτο ειναι στα δικαιωματα του εργαζομενου ε?
αμα σου πει να καθαρισεις καμια τουαλετα τοτε σου ποδοπαταει τα δικαιωματα ε?
αντε γαμησου ρε μαλακα.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Καθέ δουλειά πρέπει να δίνει αξιοπρεπείς μισθούς κ κάθε εργαζόμενος με την σειρά του να δουλεύει.
εγω φιλε μου που εχω μια επιχειρηση με 15 υπαλληλους και παρω χαμπαρι οτι οι 10 με κλεβουν
και τους διωξω θα ερθει η αριστερα να με ρωτησει ουτως ωστε να σχηματισει γνωμη η αμεσως θα την βρω απεναντι μου?????
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Καθέ δουλειά πρέπει να δίνει αξιοπρεπείς μισθούς κ κάθε εργαζόμενος με την σειρά του να δουλεύει.
θα πληρωσω τον υπαλληπο που προσφερει ρε μαλακα.οχι το κομμουνοτεμπελοσκυλο που οργανωνει απεργιες επειδη ειναι τεμπελης και αχρηστος.
 

Επισκέπτης
α) τι λες βρε μαλακα τωρα?
με 40 χρονια στο δημοσιο που παιρνει 1000 ευρω.ο τελευταιος εργατης να ειναι παιρνει 1500 ευρω μονο και μονο απο τα χρονια που εχει στο δημοσιο.
μηπως ο γερος σου λεει οτι παιρνει τοσα για να μην του ζητας φραγκα?
μαγαζι για να περνει 1000ευρω το μηνα δεν κραταει κανενας ρε να ξερεις.

β)το κωλου δουλεια κανεις ρε μαλακα τωρα.
για οργανωσε καμια απεργια εκει που εισαι και πες στο αφεντικο σου αυτα που γραφεις σε εμας εδω,και θα δεις που θα στειλει μαλακα.
που καθεσε και μαλακιζε στο μπουρδελα και σε πληρωνει μεροκαμματο και αυτο ειναι στα δικαιωματα του εργαζομενου ε?
αμα σου πει να καθαρισεις καμια τουαλετα τοτε σου ποδοπαταει τα δικαιωματα ε?
αντε γαμησου ρε μαλακα.
Α)Αντέ να είναι 1100-1200(δεν έχει παραπάνω αυτό το πόστο).

Β)Για την τουαλέτα υπάρχει καθαρίστρια,εγώ του server ανοίγω όταν έρχεται πελάτης κ προσέχω μην φύγει κανείς χωρίς να πληρώσει.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
εγω φιλε μου που εχω μια επιχειρηση με 15 υπαλληλους και παρω χαμπαρι οτι οι 10 με κλεβουν
και τους διωξω θα ερθει η αριστερα να με ρωτησει ουτως ωστε να σχηματισει γνωμη η αμεσως θα την βρω απεναντι μου?????
τους γαμας χωρις σαλιο εκεινη την ωρα και επιτοπου.και γαμησε και αριστερα και δεξια και τον καθε καριολη.
ρε φιλε το κομμουνι οπου και να δουλευει θελει να δαγκωσει το χερι που το ταιζει,τετοια κολοφαρα ειναι οι μπασταρδοι.
ειδικα μην πεσεις σε κομμουνιστη που ειναι και ιεχωβας,γαμησε τα φιλε,μονο αν του βαλεις χειροβομβιδα στο κωλο του,θα ησυχασεις.
στο λεω εκ πειρας. ;) ;) ;) ;) ;)
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Α)Αντέ να είναι 1100-1200(δεν έχει παραπάνω αυτό το πόστο).

Β)Για την τουαλέτα υπάρχει καθαρίστρια,εγώ του server ανοίγω όταν έρχεται πελάτης κ προσέχω μην φύγει κανείς χωρίς να πληρώσει.

α)αντε καντα 1500-2000 για να εισαι μεσα.και ποστο να μην εχει βλακα,τα παιρνει απο το χρονια μονο και μονο που ειναι στο δημοσιο.

β)οταν δεν ξερεις τι να πεις,δεν θα κανεις τον κινεζο και το βλακα ρε μαλακα.εγω στα παραδειγματα στα ανεφερα τα παραπανω βλακα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom