Νέα

Γνώμες για ΚΚΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
όποιος είναι κάπου ενταγμένος κι απ τη στιγμή που ακολουθεί κάποια γραμμή δύσκολο μου φαίνεται να είναι σκεπτόμενος
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
φιλε δεν ειπα οτι μονο οι κνιτες ειναι σκεπτομενοι και συνειδητοποιημενοι.φυσικα και ειναι σκεπτομενοι πιστευω ενα μεγαλο ποσοστο ανθρωπων
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
όποιος είναι κάπου ενταγμένος κι απ τη στιγμή που ακολουθεί κάποια γραμμή δύσκολο μου φαίνεται να είναι σκεπτόμενος

Ακόμα κι εκείνος που είναι ενταγμένος στο φιλελευθερισμό και ακολουθεί τη γραμμή του;    :)
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Τιμή μου να μη συμφωνεί μαζί μου ένα ανθρωπάκι σαν και σένα.   
Αν όμως ο υβριστής δεν ήταν γάβρος σαν και σένα, θα φώναζες για τη "λευτεριά" του;
Άντε, λευτεριά και στους δολοφόνους της Λεωφόρου Λαυρίου τότε.
Γειά σου Χρηστίδη, ανένταχτο πνεύμα!   
(δύο λέξεις, δύο καρικατούρες εν προκειμένω)

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
δεν φωναζω για την λευτερια του γιατι ειναι γαυρος ,φωναζω γιατι ειναι μαγκας και κιμπαρης και οχι ρουφιανολαμογιο σαν εσενα !!!!!
οπως θα φωναζα για τον περσονα που ειναι βαζελα η για τον ταλο που επισης ειναι βαζελα...
αλλα ΠΟΤΕ για σενα και ας ησουνα ο πιο φανατικος γαυρος.....
δεν εχω δει ποτε στη ζωη μου ανθρωπο σαν και εσενα τοσο κολλημενο,προκλητικο και ξερολα....
αν ξηγιεσαι ετσι και στην ''εξω'' ζωη σου να εισαι σιγουρος οτι ολο και σε καποιο ''χρηστιδη'' θα πεσεις και τοτε δεν θα μπορεις να κρυφτεις πισω απο πληκτρα και οθονες για να γλιτωσεις.....
για αυτο πιστευω οτι ΜΟΝΟ ΕΔΩ κανεις μαγκιες και εξω περιφερεσαι απο κλωτσιες σε ....σφαλιαρες..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
δεν φωναζω για την λευτερια του γιατι ειναι γαυρος ,φωναζω γιατι ειναι μαγκας και κιμπαρης και οχι ρουφιανολαμογιο σαν εσενα !!!!!
οπως θα φωναζα για τον περσονα που ειναι βαζελα η για τον ταλο που επισης ειναι βαζελα...
αλλα ΠΟΤΕ για σενα και ας ησουνα ο πιο φανατικος γαυρος.....
δεν εχω δει ποτε στη ζωη μου ανθρωπο σαν και εσενα τοσο κολλημενο,προκλητικο και ξερολα....
αν ξηγιεσαι ετσι και στην ''εξω'' ζωη σου να εισαι σιγουρος οτι ολο και σε καποιο ''χρηστιδη'' θα πεσεις και τοτε δεν θα μπορεις να κρυφτεις πισω απο πληκτρα και οθονες για να γλιτωσεις.....
για αυτο πιστευω οτι ΜΟΝΟ ΕΔΩ κανεις μαγκιες και εξω περιφερεσαι απο κλωτσιες σε ....σφαλιαρες..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Δεν έρχεσαι να μου τα αερίσεις, νούμερο;        :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Γιατι στου Δημους που ειναι δημαρχοι του ΚΚΕ δεν κανουν ρουσφετια , και δεν φτιαχνουν το πελατιακο τους συστημα , τρελα πουλατε μερικοι εδω μεσα ? και μη με ρωτισετε ποιο δημο Δημος Νικαιας ?????????????????? αντε ............
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
δεν φωναζω για την λευτερια του γιατι ειναι γαυρος ,φωναζω γιατι ειναι μαγκας και κιμπαρης και οχι ρουφιανολαμογιο σαν εσενα !!!!!
οπως θα φωναζα για τον περσονα που ειναι βαζελα η για τον ταλο που επισης ειναι βαζελα...
αλλα ΠΟΤΕ για σενα και ας ησουνα ο πιο φανατικος γαυρος.....
δεν εχω δει ποτε στη ζωη μου ανθρωπο σαν και εσενα τοσο κολλημενο,προκλητικο και ξερολα....
αν ξηγιεσαι ετσι και στην ''εξω'' ζωη σου να εισαι σιγουρος οτι ολο και σε καποιο ''χρηστιδη'' θα πεσεις και τοτε δεν θα μπορεις να κρυφτεις πισω απο πληκτρα και οθονες για να γλιτωσεις.....
για αυτο πιστευω οτι ΜΟΝΟ ΕΔΩ κανεις μαγκιες και εξω περιφερεσαι απο κλωτσιες σε ....σφαλιαρες..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
τελειο ποστ :thumbsup:
 

Karamanlis

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
doriti kolotrypidas ..κανεις σχολια και για το κκε? , οπαδε της παραγκας, και των δωσιλογων της κατοχης?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
όποιος είναι κάπου ενταγμένος κι απ τη στιγμή που ακολουθεί κάποια γραμμή δύσκολο μου φαίνεται να είναι σκεπτόμενος
αμα δεν ήταν και φιλελεύθερος θα συμφωνούσα πλήρως μαζί του.
 

Επισκέπτης
pfff βρωμαει γεροντιλα και κοντοσουβλι εδω μεσα....Εδω γυρω μηπως ειναι ο Παπαριωνας? :think:
 

Επισκέπτης
Το κοντοσούβλι τι σε πείραξε;
Είσαι βετζετέριαν μήπως;     :)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το εχω συνδεσει αμεσα με τον Αριωνα :2funny:
Μπα βετζετεριαν δεν ειμαι αλλα η διατροφη μου περιοριζεται σε τονο και κοτοπουλο απο κρεατικα μονο :rolleyes:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το εχω συνδεσει αμεσα με τον Αριωνα :2funny:
Μπα βετζετεριαν δεν ειμαι αλλα η διατροφη μου περιοριζεται σε τονο και κοτοπουλο απο κρεατικα μονο :rolleyes:
με το βόθρο και συ παρέα...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ο εαυτός του απλά.

Αν ο εαυτός του (ή οποιουδήποτε άλλου) τυγχάνει να είναι ταυτοχρόνως και φιλελεύθερος, κομμουνιστής, βουδιστής ή ο ίδιος ο Δαλάι Λάμα αυτοπροσώπως, εσένα που σε χαλάει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom