Νέα

Γιατί οι γυναίκες μας τα ζαλίζουν?1+1 δεν κάνει πάντα 2?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nutcase13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Aντε ρε!  :o Μαλάκα , έλα κοφ την πλακα, τωρα ε, αντε
ακου λοιπον που θα πεις μαλακα εμενα.......
οχι μονο εκατσε αλλα πηγε και μια γκομενα σπιτι και της ειπε καληνυχτα.....
μαλακα ε μαλακα που δεν ξερεις και μιλας
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
ακου λοιπον που θα πεις μαλακα εμενα.......
οχι μονο εκατσε αλλα πηγε και μια γκομενα σπιτι και της ειπε καληνυχτα.....
μαλακα ε μαλακα που δεν ξερεις και μιλας

Δε περιμενα με τιποτα να εχει τετοια αλητεια το φορουμ ρε... Με τι ατομα μιλαμε ρε πσσσσ  :o
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
  :2funny: :2funny: :2funny: E υπερβάλλει ο τύπος ρε , σιγα δε νομιζω να κατσε ως τοσο αργα  :grin:
ατε γαμησου ρε.....αντε να ητανε μια παρα πεντε....ΜΙΑ η γκομενα ηταν σπιτι!!!!!!
αντε γαμησου που εχεις κοτσια να λες για το βολτερο
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Δε περιμενα με τιποτα να εχει τετοια αλητεια το φορουμ ρε... Με τι ατομα μιλαμε ρε πσσσσ  :o
μουγκα το τοτε και προσεχε τον θεο....θα σου ριξει ενα χορο και θα φυγεις....αν δεν γουσταρεις θα σου κανει αναφορα γιατι ειναι ενεργος πολιτης
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Συμφωνω δεν ειναι καλο μαγαζι και δεν έχει καλη εξυπηρετηση σνομπαρια και ετσι εγω δεν ξαναπατησα εκει. Πηγα 1-2 φορές ειδα τι παιζει και εφυγα. Να πηγαινεις σε μαγαζια που σε σεβονται και σε έχουν σε υποληψη. Αλλιως δεν εχει νοημα
τι θες ρε μαλακα δηλαδη? να σου κανουνε πιπες για μια κοκα; κολα που πηρες.. :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τι θες ρε μαλακα δηλαδη? να σου κανουνε πιπες για μια κοκα; κολα που πηρες.. :2funny: :2funny:

Ειπα εγω κάτι τέτοιο? αλλα κάποιοι πανε στο άλλο ακρο και σηκώνουν εγωισμο.

Το TripAdvisor να ειναι καλα και οι κριτικες του. Εγω δεν πάω οπου να ναι μ αρεσει να επιλεγω τα στέκια μου.
Μ αρεσει να ξέρω οτι πάω σε ενα μερος που οι υπάλληλοι θα με προσέξουν και θα εκτιμησουν τα λεφτα που θα τους αφησω. Αλλιως δεν πάω.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εχω λογο οταν λέω κάτι. Καλο ειναι πριν πεταξεις την εξυπνάδα σου να περασεις απο εκει μια νυχτα και να δεις αν οντως ισχυει αυτο που σου λεω. Οχι μονο εγω και άλλοι. Τωρα εγω απο γκομενες με τατουαζ και ξεκωλα δεν μασάω δεν με ενδιαφερει να παω σε κλαμπ να τα δω πάω και πληρωνω αμα λάχει και εχω οποια γουσταρω να μου κανει παρέα.
 

memphesis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2014
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Γιατί οι μισές είναι πουτάνες και οι άλλες μισές είναι καριόλες... όλες λούσα πούτσα και χορό!
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Εχω λογο οταν λέω κάτι. Καλο ειναι πριν πεταξεις την εξυπνάδα σου να περασεις απο εκει μια νυχτα και να δεις αν οντως ισχυει αυτο που σου λεω. Οχι μονο εγω και άλλοι. Τωρα εγω απο γκομενες με τατουαζ και ξεκωλα δεν μασάω δεν με ενδιαφερει να παω σε κλαμπ να τα δω πάω και πληρωνω αμα λάχει και εχω οποια γουσταρω να μου κανει παρέα.
μπολντη? το κλαμπ ειναι σαντουιτς?
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
μουγκα το τοτε και προσεχε τον θεο....θα σου ριξει ενα χορο και θα φυγεις....αν δεν γουσταρεις θα σου κανει αναφορα γιατι ειναι ενεργος πολιτης

:o Ενταξει ιντερνετ ειναι , αλλα οκ δε κανω μαλακιες απο δω και περα, ο κοσμος ειναι μικρος, ποτε δε ξερεις  :S
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ειπα εγω κάτι τέτοιο? αλλα κάποιοι πανε στο άλλο ακρο και σηκώνουν εγωισμο.

Το TripAdvisor να ειναι καλα και οι κριτικες του. Εγω δεν πάω οπου να ναι μ αρεσει να επιλεγω τα στέκια μου.
Μ αρεσει να ξέρω οτι πάω σε ενα μερος που οι υπάλληλοι θα με προσέξουν και θα εκτιμησουν τα λεφτα που θα τους αφησω. Αλλιως δεν πάω.
μαλιστα..εμαθε και ο νεοελληνας το τριπ αντβαιζορ....αν δεν το συμβουλευτει δεν παει σε μαγαζι να φαει...εεε ρε κλωτσιες που θελετε....ρε μαλακα εσυ δεν ελεγες οτι δεν πινεις και οτι οταν βγεις βραδυ μονο κοκακολα πινεις?
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
μαλιστα..εμαθε και ο νεοελληνας το τριπ αντβαιζορ....αν δεν το συμβουλευτει δεν παει σε μαγαζι να φαει...εεε ρε κλωτσιες που θελετε....ρε μαλακα εσυ δεν ελεγες οτι δεν πινεις και οτι οταν βγεις βραδυ μονο κοκακολα πινεις?

Mην ειρωνεύεσαι, κανει υγιεινή ζωή γιατί ασχολείται χρόνια με πολεμικές τέχνες  :woldman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom