Νέα

Γιατί οι γυναίκες μας τα ζαλίζουν?1+1 δεν κάνει πάντα 2?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nutcase13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
nutcase13

nutcase13

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Αυτα λες στην γκομενα σου και κλαιει; Γιατι μαλλον βρηκες το κακομοιρο που τρωει το σανο μιας και ειπες ειναι αβγαλτη  :tooth:

ρε να σου φερθεί ετσι...και τωρα όλες παντρευονται ,ολες οι συμμαθητριες και συ κάθεσαι πάρεα με καμιά γάτα...και περνάνε τα χρόνια!Και μπαίνεις περιθώριο...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
θέλει προσοχή σε τέτοια μαγαζιά!Κατι το ποτό,κάτι το νεαρό της ηλικίας,δεν αργεί να γίνει τσαμπουκάς...

Μην ανησυχεις πριν μπω έχω τσεκάρει οτι απεξω στα τραπεζακια κάθονται κάτι μπιφτέκια με μπουφάν που ειναι έτοιμα να μπουν μέσα σε τέτοια περιπτωση.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν εξηγω τιποτα τι ειμαι εγω ο μπαμπάς σας? βαρεθηκα να κανω τον μπαμπα της καθεμιανης τραβατε με οποιον γουσταρετε και μετα δεχτειτε και τις συνεπειες.
δεν βλεπεις την κοπελα εμπλεξε με τον γιοργκο που καθεται στο μπουρδελα να λεει την κοπελα του μουρλη . και καθεται να του βριζουν την γκομενα και χαιρεται. μιλαμε για τετοιο μαλακα.  τι συνεπειες να δεχτει τρωει στην μαπα μεγαλο κοθορνο  :2funny:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Δεν εξηγω τιποτα τι ειμαι εγω ο μπαμπάς σας? βαρεθηκα να κανω τον μπαμπα της καθεμιανης τραβατε με οποιον γουσταρετε και μετα δεχτειτε και τις συνεπειες.

Πσσσσ α ρε μπολνταρα, σκληρε αντρακλα  :2funny:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Μην ανησυχεις πριν μπω έχω τσεκάρει οτι απεξω στα τραπεζακια κάθονται κάτι μπιφτέκια με μπουφάν που ειναι έτοιμα να μπουν μέσα σε τέτοια περιπτωση.

Τσ αλα τις μπολνταρα αλανι  :2funny: :2funny:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Μην ανησυχεις πριν μπω έχω τσεκάρει οτι απεξω στα τραπεζακια κάθονται κάτι μπιφτέκια με μπουφάν που ειναι έτοιμα να μπουν μέσα σε τέτοια περιπτωση.
ποοοοοοοοοσοοοοοοο μαλακας εισαι ρε κουκλε?
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
το μεγαλειο σου δεν το φτάνω μην ανησυχεις

Eτσι ρε καντου τα μουτρα κρεας που θα στην πει κιολας. Τον σφαζεις και με το γαντι με χιουμορ πσσσσ εισαι μεγας ρε, σε παω  :2funny:
 
OP
OP
nutcase13

nutcase13

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
μπράβο μαλάκες που τα βαζετε με Boldie...καλοι καραγκιοζηδες!
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
δεν βλεπεις την κοπελα εμπλεξε με τον γιοργκο που καθεται στο μπουρδελα να λεει την κοπελα του μουρλη . και καθεται να του βριζουν την γκομενα και χαιρεται. μιλαμε για τετοιο μαλακα.  τι συνεπειες να δεχτει τρωει στην μαπα μεγαλο κοθορνο  :2funny:

Αχου μωρε την καημενη την κοπελα.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom