Νέα

Γιατί οι γυναίκες μας τα ζαλίζουν?1+1 δεν κάνει πάντα 2?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nutcase13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
ντε γαμησου...μου ριχνεις το ηθικο την ωρα που μεσα ειναι τα τερατα του φλερτ...
αλεξης και βαλμουρδιος

Γατακι πες τον αλεξ να σου πει τοτε που εκανε καμακι σε μια στην ουρα στην τραπεζα. Να δεις πως γινεται το καμακι και να μαθεις να ειρωνευεσαι, αναγωγε
 
OP
OP
nutcase13

nutcase13

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Βασιλόπιτα και Χαρτάκη πιο low ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ...Σας γλεντάει ο μπόλντης! :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ντε γαμησου...μου ριχνεις το ηθικο την ωρα που μεσα ειναι τα τερατα του φλερτ...
αλεξης και βαλμουρδιος

εσυ εισαι σκέτο τερας για αυτο δεν θα βρεις ποτε γυναικα και θα λες τους αλλους αγαμητους κολοβη αλεπου
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Από πότε έχεις να γαμήσεις θα μας πεις ή δε θυμάσαι μετά από τόσα χρόνια? :grin:
Αν είχε κάνει το απονενοημένο διάβημα =  :fuck1: και τώρα βρισκόταν σε αποχή, τότε σίγουρα θα είχε σαλτάρει ήδη από την αγαμία
Αλλά ο Μπόλντης είναι πάντα ψύχραιμος και χαμογελαστός, ζώντας στη μακαριότητά του όπως και όλοι όσοι δεν έχουν δοκιμάσει ακόμα το απαγορευμένο φρούτο - αυτό είναι 100% βέβαιο

Παρεξηγείται που τον χλευάζουμε για το ότι διατηρεί ακόμα την παρθενιά του, αλλά δεν θα'πρεπε
Είναι φορές που αναπολώ τα χρόνια μου εκεί κάπου μεταξύ πέμπτης δημοτικού και δευτέρας γυμνασίου, που ήμουν ικανοποιημένος αν χούφτωνα λίγο βυζί ή χόρευα κανένα μπλουζ, για να μην πω για φιλιά και τριψίματα  :wanker: γλυκιά αθωότητα και αφέλεια, χωρίς άγχος και με μεγάλες μικρές συγκινήσεις...μέχρι να αρχίσουν τα γαμήσια, τα άγχη οι αδήριτες καύλες και να γίνω όπως και πολλοί πρεζάκι του μουνιού
Δυστυχώς ξέρω ότι δεν θα επιστρέψω σε εκείνα τα χρόνια, γι'αυτό προσωπικά τον ζηλεύω που έχει μείνει ακόμα σε εκείνη την ηλικία (30 going on 13 που λέει ο λόγος)
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Γατακι πες τον αλεξ να σου πει τοτε που εκανε καμακι σε μια στην ουρα στην τραπεζα. Να δεις πως γινεται το καμακι και να μαθεις να ειρωνευεσαι, αναγωγε
κουκλιτσα????
εσυ να πας να ρωτησεις τον βολτ ποσες γκομενες ειπε καληνυχτα αφου της χορεψε πρωτα...α να χαθεις θα με πεις αναγωγο....δεν ξερεις τον πουτσο
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Αν είχε κάνει το απονενοημένο διάβημα =  :fuck1: και τώρα βρισκόταν σε αποχή, τότε σίγουρα θα είχε σαλτάρει ήδη από την αγαμία
Αλλά ο Μπόλντης είναι πάντα ψύχραιμος και χαμογελαστός, ζώντας στη μακαριότητά του όπως και όλοι όσοι δεν έχουν δοκιμάσει ακόμα το απαγορευμένο φρούτο - αυτό είναι 100% βέβαιο

Παρεξηγείται που τον χλευάζουμε για το ότι διατηρεί ακόμα την παρθενιά του, αλλά δεν θα'πρεπε
Είναι φορές που αναπολώ τα χρόνια μου εκεί κάπου μεταξύ πέμπτης δημοτικού και δευτέρας γυμνασίου, που ήμουν ικανοποιημένος αν χούφτωνα λίγο βυζί ή χόρευα κανένα μπλουζ, για να μην πω για φιλιά και τριψίματα  :wanker: γλυκιά αθωότητα και αφέλεια, χωρίς άγχος και με μεγάλες μικρές συγκινήσεις...μέχρι να αρχίσουν τα γαμήσια, τα άγχη οι αδήριτες καύλες και να γίνω όπως και πολλοί πρεζάκι του μουνιού
Δυστυχώς ξέρω ότι δεν θα επιστρέψω σε εκείνα τα χρόνια, γι'αυτό προσωπικά τον ζηλεύω που έχει μείνει ακόμα σε εκείνη την ηλικία (30 going on 13 που λέει ο λόγος)
L.D.  ;)
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Αν είχε κάνει το απονενοημένο διάβημα =  :fuck1: και τώρα βρισκόταν σε αποχή, τότε σίγουρα θα είχε σαλτάρει ήδη από την αγαμία
Αλλά ο Μπόλντης είναι πάντα ψύχραιμος και χαμογελαστός, ζώντας στη μακαριότητά του όπως και όλοι όσοι δεν έχουν δοκιμάσει ακόμα το απαγορευμένο φρούτο - αυτό είναι 100% βέβαιο

Παρεξηγείται που τον χλευάζουμε για το ότι διατηρεί ακόμα την παρθενιά του, αλλά δεν θα'πρεπε
Είναι φορές που αναπολώ τα χρόνια μου εκεί κάπου μεταξύ πέμπτης δημοτικού και δευτέρας γυμνασίου, που ήμουν ικανοποιημένος αν χούφτωνα λίγο βυζί ή χόρευα κανένα μπλουζ, για να μην πω για φιλιά και τριψίματα  :wanker: γλυκιά αθωότητα και αφέλεια, χωρίς άγχος και με μεγάλες μικρές συγκινήσεις...μέχρι να αρχίσουν τα γαμήσια, τα άγχη οι αδήριτες καύλες και να γίνω όπως και πολλοί πρεζάκι του μουνιού
Δυστυχώς ξέρω ότι δεν θα επιστρέψω σε εκείνα τα χρόνια, γι'αυτό προσωπικά τον ζηλεύω που έχει μείνει ακόμα σε εκείνη την ηλικία (30 going on 13 που λέει ο λόγος)

Tυπε αμα το θετεις ετσι , ναι εχεις ενα δικιο  :think:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
κουκλιτσα????
εσυ να πας να ρωτησεις τον βολτ ποσες γκομενες ειπε καληνυχτα αφου της χορεψε πρωτα...α να χαθεις θα με πεις αναγωγο....δεν ξερεις τον πουτσο

ρε δικε μου γιατι πας να με ριξεις τωρα, ειπαμε με το μπολντη δε παιζει θεμα συγκρισης, ειναι αλλη λιγκα.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Δεν μπορώ να καταλάβω τις γυναίκες με τίποτα...πραγματικά!Είμαι 35 και εχω βγεί με αρκετές...και σχέσεις κτλ.Αλλά κάθε φορά με εκπλήσσουν δυσάρεστα...Είμαι με κάποια εδώ και ένα χρόνο.Συνάδελφος μου,σε μεγάλη πολυεθνική.Σούπερ παιδί σε χαρακτήρα και εμφανίσιμη.Εχω βγεί και με καλύτερες ,απλά με τραβάει οτι έχει τρομερό επίπεδο ,είναι μορφωμένη πολύ.Σε όλα πρωτη!Πρώτη δημοτικο ,γυμνάσιο,λύκειο,πέρασε 2η Πανεπιστήμιο,τελείωσα με 8.6 κτλ.Καμία σχεση με μένα που υπήρξα μεγάλο ρεμάλι στα φοιτητικα χρόνια,λόγω νύχτας ,ποτού και γυναικών...

Γενικώς έχει ένα θέμα επικοινωνιακό,δεν ανοίγεται με τίποτα...οκ δεν θέλω και σορόπια!Αλλά μιλάμε για πολύ κλειστό χαρακτήρα...και επίσης έχει θέμα με πιέση και αγχος.Δουλεύουμε σε απαιτητικό περιβάλλον και δεν μπορεί να το διαχειριστεί...οπότε κάτω απο πιέση λυγίζει και έχουμε κλάμματα και ιστορίες...εγω την έχω συμβουλεύσει να αλλάξει δουλειά,γιατί δεν είναι για αυτήν...
 Στα της σχέσης μας είναι πολύ χαλαρή και δεν έχω θεμα.Βγαινω μέχρι το πρωι και μου κάνει maximum καμιά γκριμάτσα και γκρίνια 15δευτερόλεπτα με νάζι.Σεξ σούπερ και ας είναι σιγανοπαπαδιά.Εχω καταλάβει οτι μεγάλωσε σε ένα απαιτητικό περιβάλλον και την ήθελαν πάντα πρώτη!Μαλακισμένη νοοτροπία γονιών που γαμάει παιδιά...

Anyway ,περάσαμε ένα τσακωμό πριν καμιά βδομάδα!Εχουμε βγεί σε μασκέ πάρτυ και θα κοιμόμασταν μαζί...έχω πιεί τζινάρες και έχω οργή για σεξ.Μου λέει Γιώργο νυστάζω και μα μου ...σε 1λεπτό κοιμάται!Εμένα το εργαλείο εχει φτάσει στο σαγόνι...με είχε πλάκωσει και με το πόδι και της το τράβηξα.Πρωί ξυπνάμε και έχω νεύρα...φαίνεται και μου λέει ξενέρωσες με το σεξ κτλ.Και δεν σέβεσαι οτι νύσταζα κτλ....εν τω μεταξύ ,έλειπα σε επαγγελματικό ταξίδι και δεν είχαμε πηδηχτεί 15 μέρες...της λέω ,οτι οκ μαζί σου,αλλά δεν έγινε και κάτι αν το κάναμε.Και της ανέφερα οτι και εγω μερικές φορές νυστάζω,αλλά παίζω για την φανέλα και για να ικανοποιήσεις τον άλλο κτλ...Ρίχνουμε ένα τσακώμο αλλά καταλήγει σε σεξάρα :rockon:
 
  Υπάρχει μια παγωμάρα μετά αλλά λέω όλα οκ...και είμαστε χτες γραφείο,και την βλέπω αλλού για αλλού .Πάω στο γραφείο της και μου λέει δεν είμαι καλά.Της λέω χέστην την γαμωδουλειά,θα σε βοηθήσω εγώ στείλε το αρχειο...βάζει τα κλαμματα και το παίρνουν γραμμη κάποιοι...στην δουλεια απαγορεύονται σχέσεις και δεν το ξέρει κανεις παρα μόνο κολλητοί.Μου λέει πάμε έξω...βγαίνουμε εξω...και μου λέει εχω θέμα με μας...της λέω δηλαδή?Μου λέει σε αγαπάω και ανέχεσαι τις τρέλες μου,αλλά δεν μπορώ να αφεθώ και μερικές φορές νιώθω οτι γίνομαι απομακρη...σημειωτέον μου ειπε σε αγαπάω πρώτη φορά πριν 15 μέρες πρώτη...της λέω και εγω τι θές να κάνω?τι να γίνει?θες να χωρίσουμε?μου λέει οχι...
Τα παίρνω κρανίο,και της λέω καλά εσυ πίνεις απο άλλο μπουκάλι...και φεύγω!Σχολάω και παίρνει μήνυμα ,που έλεγε οτι δεν είσαι το κέντρο του κόσμου και οτι δεν θα γίνω ψυχολόγος καμίας!Μου λέει με αποπαίρνεις ...και μα μου!Συνεχίζω χώσιμο...δεν απαντάει!Τα πήρα και πήρα μια γκόμενα το βράδυ και πήγα σίνεμα!Μαλακία,αλλα δεν το κανα θα ρίχνα παναγίες και χριστούς και παραείναι soft για αυτά...
 Την παίρνω σημερα και με την μια κλαιει.Μου λεει δεν σε πήρα για να αποφορτιστείς κτλ...και μου μιλάει σχετικά κανονικα!Ε τρελάθηκα ...να γινόμαστε πουτάνα και μετα όλα καλά...δεν πάμε καλα!Της εστείλα μηνυμα πριν λίγο που με καλήνυχτισε και της είπα οτι οποιος με ρίχνει χωρίς λόγο και με βάζει σε μαλακισμένες σκέψεις δεν έχει θέση στην ζωή μου!Η θα παρακαλέσει και θα πεί μαλακίστηκα ή πιστόλι!Δεν θα τρελαθώ εγώ... :rockon:

Κανένας συναγωνιστής με ανάλογες μαλακιές?? :headbang:

Απ'οτι διαβασα, η κοπελα σου ειναι εγωκεντρικη, το οποιο ειναι κλασσικο γυναικειο χαρακτηριστικο. Οταν γινει μαμα, αυτο θα μεταμορφωθει σε προσοχη προς το παιδι (διοτι θεωρει το παιδι της, επεκταση του εαυτου της). Η κοπελα σου επισης σε γουσταρει και οντως εχει δεθει μαζι σου, ομως οπως εχουν πει και αλλοι εδω σε θεωρει μαλακα με το θεμα του σεξ και οτι μετρας την σχεση μονο με το σεξ (τουλαχιστον αυτο φαινεται απο τα λεγομενα σου). Εισαι 35 χρονων και θα επρεπε να εχεις αλλες προτεραιοτητες. Σου λεει στα μουτρα οτι ειναι απομακρη και δεν μπορει να αφεθει. Τι εννοει -> κανονισε καποια φαση να ξεχαστουμε και αν παιξει σεξ καλως, αλλιως ας ερθει φυσικα.

Αμα θελεις να αφησει τη δουλεια της σε αυτην την περιοδο κρισης στην Ελλαδα, τοτε αν εισαι μαγκας, θα πρεπει να της εξασφαλισεις τα προς τα ζην, μεχρι να βρει μια αλλη δουλεια.

Τωρα, ο'σον αφορα τη φαση με το σεξ εκεινο το βραδυ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι επρεπε να σπαστεις. Εισαι καβλωμενος, εχεις φτιαχτει και στη τελικη, αν ηταν κουρασμενη γιατι πηγατε στο μασκε παρτυ? Ας μενατε σπιτι, λοιπον! Προσωπικα, θα σπαζομουν εφ'οσον την επομενη μερα το πρωι δεν με ξυπνουσε με ορεξη για παιχνιδι, η' μαξ αμα την επομενη μερα δεν με πλησιαζε σεξουαλικα. Προφανως εισαι ανυπομονος διοτι θεωρεις οτι αν δεν κανει σεξ τοτε δεν σε γουσταρει.

Αμα θες αυτην την σχεση πρεπει να καταλαβεις οτι η κοπελα σου δεν εχει προβλημα αλλα ουτε και εσυ. Ειστε μαζι ενα χρονο και στα 35 σου 8α πρεπει να βλεπεις δε μπικγ πικτσουρ

Π
 

memphesis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2014
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Ρε Γιώργο, μια χαρά είναι η κοπέλα σου... αφού έχεις αρκετές εμπιερίες θα έχεις δει τί σκατοπούτανα κυκλοφορούν εκεί έξω!!! Μην είσαι αχάριστος και στήριξε το κοριτσάκι, αν την αγαπάς και τη θες πραγματικά στήριξέ την στα ψυχολογικά της θέματα και θα σε κάνει Θεό της.  Ξέρω από κοπέλες με ψυχολογικά προβλήματα πολύ πιο σοβαρά από της δικιάς σου... που δε γίνονται καλά ούτε με τα ψυχοφάρμακα... Διπολική διαταραχή η δικιά σου? χαχαχα θα ήθελες να αλλάζαμε τις γκόμενές μας για να δεις τί σημαίνει διπολική διαταραχή... ούτε μια βδομάδα δε θα την άντεχες...
  Το μόνο που θα σου έλεγα να τσεκάρεις είναι μήπως παίζει ακόμη με κανέναν πρώην και από τις τύψεις κουκουρουκιάζει που και που!!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.892
Πόντοι
27.261
Κι ομως, εχει υπαρξει καποια πρωην μου, η οποια μου ελεγε "νυσταζω, αλλά αν γουσταρεις πηδα με και κοιμισμενη, τη βρισκω".
:tooth: ρε τον πιμποδικηγορο, ιστοριες που εχει να μας πει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
H διοικηση καποτε μπαναριζε κατι περιεργους, που ξεθαβαν παλια θεματα ανευ λογου.
Μηπως ειναι καιρος να το εφαρμοσει ξανα?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
H διοικηση καποτε μπαναριζε κατι περιεργους, που ξεθαβαν παλια θεματα ανευ λογου.
Μηπως ειναι καιρος να το εφαρμοσει ξανα?
Άσε να σε διαβάζουν 6,5 χρόνια πριν να μαθαίνουν, ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.892
Πόντοι
27.261
H διοικηση καποτε μπαναριζε κατι περιεργους, που ξεθαβαν παλια θεματα ανευ λογου.
Μηπως ειναι καιρος να το εφαρμοσει ξανα?
γιατι ανευ λογου πιμποδικηγορε ?
εγω μαθαινω απο τις ιστοριες πυρφορισμου σου, για να μην την πατησω με τα πονηρα θηλεα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
γιατι ανευ λογου πιμποδικηγορε ?
εγω μαθαινω απο τις ιστοριες πυρφορισμου σου, για να μην την πατησω με τα πονηρα θηλεα.
Ρε τύπε εσυ πρεπει να μου εχεις μεγαλη λατρεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom