Νέα

Γαμήστε με...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gayboy27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Βλεπω σε αυτο το thread εχει γραψει post καποια  mounitsa .Αλλη ειναι η mounitsa και αλλη η mounara? Τωρα μας μενει μια mouna και μια  mounaki για να ολοκληρωσουμε το σετ! :grin: :grin:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Ρε 'σεις περα απο την πλακα θελω να ξυρισω τον κωλο μου για λογους υγιεινης επειδη εχει τριχες και μου'πε ενας οτι μπορει να κανει καμια κυστη κοκκυγος και μετα θελει ενα μικρο χειρουργειο.Πως θα το κανω; (χωρις τη βοηθεια του gayboy και του καθε gay ετσι;!)
αμα πλένεσαι ανα δύο βδομάδες ίσως βγάλεις κύστη.
εγώ (και αρκετοί άλλοι) έβγαλα την περίοδο της θητείας όταν ήμουν σε φυλάκιο και το ντους ήταν πολυτέλεια! ελπίζω μην σου κάτσει χειρουργείο για κύστη γιατί είναι μεγάλη ταλαιπωρία
 

theodoros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
το επαθες απο μικρος η' απο τωρα....αντρακλα
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά μην λέμε ότι θέλουμε... η κύστη κόκκυγος δεν έχει καμία σχέση με την καθαριότητα καθώς και με τις εξωτερικές τρίχες που έχει ο καθένας στο συγκεκριμένο σημείο. Προκαλείται ναι μεν από τρίχες αλλα εσωτερικές οι οποίες φυτρώνουν επάνω στο τελευταίο τμήμα της σπονδυλικής στήλης (κόκκυγας) -κατά μία θεωρία είναι η... ατροφική ουρά.. των προγόνων μας- συνήθως η κύστη δημιουργείται όταν κάθεσαι άτσαλα (πχ. με τα πόδια ψηλά) . Αυτά προς ενημέρωση!!
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
παληκαρια αυτος ειναι ο μαχιμος gayboy απ οτι μου ειπαν.. :jerking: :jerking:
 

Συνημμένα

  • gayboy.jpg
    gayboy.jpg
    40,7 KB · Εμφανίσεις: 21

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
αν κρινουμε απο το "ατριχο κωλαρακι του", δεν αποκλειεται!!!!
 
OP
OP
G

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Όποιος θέλει να γαμήσει άγρια μία ωραία σούφρα ασ στείλει μήνυμα... Έχω απίστευτες καύλες, θα περάσετε πολύ καλά...
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
ελα ρε μεγαλε!!! σε περιμεναμε!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.033
Πόντοι
12.056
Gayboy...εχεις κανει ραγαδες!!! Να το προσεξεις γλυκεια μου.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid:
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
ειδα τον Gayboy το πρωι στην Αλεξανδρας ετρεχε και εκανε γυμναστικη τραγουδωντας
Εκλανε κιολας... γιατι αραγε?
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
gayboy γιατι δεν τη βρισκεις με τον xeilakia????
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
ειδα τον Gayboy το πρωι στην Αλεξανδρας ετρεχε και εκανε γυμναστικη τραγουδωντας
Εκλανε κιολας... γιατι αραγε?

Θα ήταν άλλος, γιατί όταν η σούφρα είναι θράψαλο, ο ιδιοκτήτης της έχει να ακούσει τον ήχο της κλανιάς του πολλά χρόνια. Απο τέτοιας διαμέτρου χαλαρή βαλβίδα μάλλον ακούει κάτι σαν τον ήχο απο τα κλαπέτα σε μεγάλα οχήματα, όταν εκτονώνει αέρια.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Θα ήταν άλλος, γιατί όταν η σούφρα είναι θράψαλο, ο ιδιοκτήτης της έχει να ακούσει τον ήχο της κλανιάς του πολλά χρόνια. Απο τέτοιας διαμέτρου χαλαρή βαλβίδα μάλλον ακούει κάτι σαν τον ήχο απο τα κλαπέτα σε μεγάλα οχήματα, όταν εκτονώνει αέρια.

ρε απιστευτε.......τι εγραψες ρε?το διανοεισαι τι εγραψες?????????εχω μεινει αναυδος.!!!!!!!!!!!!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Θα ήταν άλλος, γιατί όταν η σούφρα είναι θράψαλο, ο ιδιοκτήτης της έχει να ακούσει τον ήχο της κλανιάς του πολλά χρόνια. Απο τέτοιας διαμέτρου χαλαρή βαλβίδα μάλλον ακούει κάτι σαν τον ήχο απο τα κλαπέτα σε μεγάλα οχήματα, όταν εκτονώνει αέρια.

Φίλε rop έγραψες ! +1
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16

η φιλη μας babykiss/psycho_bitch, με το nick axwnefth συνεχιζει απτοητη κι εκει το παραληρημα της!!!! Ποιος θα τη σταματησει???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

aXwNeFTh : 
Δηλαδή όποιος δεν έχει κάνει τουλάχιστον ένα thread εδώ μέσα περί των σεξουαλικών του προτιμήσεων, επιδόσεων, γούστων, βίτσιων και σχετικών είναι κομπλεξικός! Τουναντίον όποιος αρχίζει κι ανεβάζει threads για τον κ@λο του, το *μπιπ* του, το *πιου* του (ε ρε τι λέξεις εφευρίσκω για να μην κοπεί το μήνυμα) είναι αυθεντικός και ακομπλεξάριστος. Ένα forum δυστυχώς ή ευτυχώς αποτελεί ένα μέσω επικοινωνίας (άσχετα από τη χρήση που επιλέγει να κάνει ο καθείς). Εσύ δηλαδή, συστήνεσαι στις συναναστροφές σου και στο καπάκι με ανέμελο ύφος πετάς κι ένα «Ξέρεις? που και που τον παίρνω κι από πίσω! Α? και έχω και μια φαντασίωση για τρίο! Στις πίπες δε!? ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΟΡΑΣ!!!». Χμ? μάλλον όχι. Οπότε γιατί κατακρίνεις την μερίδα που δεν δημοσιοποιεί τα «εν οίκω» της? Μήπως τα προσβλητικά και άξεστα μηνύματα που αναφέρεις ήταν ορμώμενα (όπως και το δικό μου) από την «υπερηφάνεια» της ασχετοσύνης? Πουριτανισμός και κομπλεξισμός αγάπη μου είναι να θες να το παίζεις σεξουαλικά ενεργή και απελευθερωμένη και να μην ρωτάς έναν ειδικό για βασικά θέματα υγείας. Και το ακόμα χειρότερο είναι να μην έχεις πάει καν σε έναν τέτοιο ειδικό (γιατρό) κάτι που υποψιάζομαι για τη φιλενάδα σου. Μια ερώτηση mhr. Μήπως έχεις βγάλει καμία έρπη στα χείλια (στόμα)? Just asking.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Τραγική, τραγικές, πανικόβλητες.... πόσο κάτω θα πάει???

(εγώ έχω χτυπήσει πάτο σε περίπτωση που θες να απαντήσεις τρελογιατρίνα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom