Νέα

Γαμήστε με...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gayboy27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια το σκεφτηκα, το ξανασκεφτηκα προβληματιστηκα ο ανθρωπος...κατελεξα τελικα στο συμπερασμα οτι το thread εξυπηρετει 2 πιθανους στοχους. 'Η να κανουμε χαβαλε ή να ικανοποιησει ο gameboy τα βιτσια του...οπως και να εχει το πραγμα επειδη ειναι ακορεστος και τσαμπα κουραζεται, μονο κατι τετοιο ειναι ικανο να τον κανει επιτελους να ολοκληρωθει σεξουαλικα! :dancing:
 

Συνημμένα

  • gayanimal.jpg
    gayanimal.jpg
    8,6 KB · Εμφανίσεις: 61

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
μετα την καταγγελια- βομβα, οτι ο gayboy ηταν τελικα κοριτσακι η κοσμο-girl σταματησε τα ποστακια μαχαιρι...τα σχολια περιττευουν... :thumbsup:
 
OP
OP
G

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Με τρελλαίνει πολύ που με πηδάνε άντρες που μέχρι στιγμής πηδάγανε μόνο πουτανάκια. Αγόρια μου σας ευχαριστώ για το ξέσκισμα...
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Με τρελλαίνει πολύ που με πηδάνε άντρες που μέχρι στιγμής πηδάγανε μόνο πουτανάκια. Αγόρια μου σας ευχαριστώ για το ξέσκισμα...

Αγαπητέ gayboy,

Σου έχω ξαναπεί ότι αφού όλα όσα λές και ισχυρίζεσαι είναι αλήθεια κάνε κάτι πολύ απλό:
1ον: Δημοσίως στο forum πες μας ποιές υπηρεσίες προσφέρεις
π.χ. COB,CIM,CIA, CIE,CIN :) κλπ και κάνε μια περιγραφή του εαυτό σου π.χ. άτριχος με θηλυκά χαρακτηριστκά 60 κιλά ύψος 170, 23 ετών να ξέρουμε βρε παιδί πως στον πούτσο είσαι για να έχουμε φαντασιώσεις τα βράδια και να τον παίζουμε ή όταν το κάνω με την κοπέλα μου να φωνάζω:

-Gayboy ναι ναι gayboy ναι ναι 27 27 27

2ον: Φτιάξε ένα γαμημένο hotmail και δώσε το δημόσια στο forum
3ον: Μπες στον MSN Messenger με βιντεοκάμερα και όποιος θέλει να σε δει να σε γνωρίσει ας μπαίνει εκει μέσα
4ον:  Αν τον γουστάρεις και σε γουστάρει ανταλλάσετε τηλέφωνα

Βλέπεις πόσο απλό είναι; ʼρα γιατί μας σπας τα αρχίδια; Ρητορικό το ερώτημα βέβαια γιατί όλοι ξέρουμε ότι μας σπας τα αρχίδια γιατί πιστεύεις ότι σπας μαζί μας πλάκα!Πολύ αμφιβάλω και το αν είσαι gay!Πιθανό να είσαι καμία αγάμητη χοντρή από το Cosmopolitan

 

griegoathens

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
91
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
μετα την καταγγελια- βομβα, οτι ο gayboy ηταν τελικα κοριτσακι η κοσμο-girl σταματησε τα ποστακια μαχαιρι...τα σχολια περιττευουν... :thumbsup:
ύστερα φταίει ο φονιάς;; από 26/9 είχε ηρεμήσει το thread αυτό και ήρθες ρε stud και το ξύπνησες 2 βδομάδες μετά...γιατί ρε φίλε;;;;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Εγω θα ανησυχουσα για το ποσοι απο δω μεσα κανανε τελικα πριβε στα μουλωχτα με τον λεγαμενο........χεχεχεχεχεχεχε :grin:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Γιατί δε του προτείνεις να τον γαμήσεις εσύ; Οπότε θα ησυχάσουμε κι από τις δυό σας  :dancing:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Αλλη μία παρενέργεια της αγαμίας που επικρατεί στην εποχή μας.
 
OP
OP
G

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
'Οποιος θέλει να γαμήσει το άτριχο κωλαράκι μου ας στείλει μήνυμα με τηλέφωνο....
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Ρε ξεφτίλα μέχρι και τον κώλο σου ξύρισες ??

Υ.Γ. Εμένα μου αρέσουν οι τριχωτοί κώλοι. Όταν σου ξαναβγούν οι τρίχες στείλε PM
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Mε χαλάουα το αποτριχώνεις;  :rolleyes:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Μπά μάλλον του τις τραβάνε την ώρα που τον γαμάνε. Έ τράβα τράβα δεν έμεινε τρίχα για τρίχα.

 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Με τσιρώτο να πονάει...

Έτσι, έτσι...
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Vanzel η χτεσινη γιαλατζι κυρα psycho ειναι o gayboy και προσπαθει εμμεσως να μας βγαλει πουστηδες...πεφτουν σιγα σιγα η μασκες της γελοιοτητας... :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Ναι ρε παιδιά δεν ενσωματώνουμε τον gayboy, Psycho-καριόλα και κάθε καρυδιάς καρύδι σε ένα thread παρατράγουδων στο fun section? Και οποιαδήποτε παπαριά του στυλ "όλοι είστε μαλάκες' "γαμιέμαι" "σκίσε με καράφλα" να μπαίνουν σε αυτό το thread από τους mods (έτσι για να μην υπάρχουν ξεχωριστά θέματα παπαριάς);
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Μην του απαντάτε του ξεφτίλα ρεεεεεεεε.Μας διαβάζει και σπάει πλάκα η πούστρα...Κοπέλα μου έπρεπε να σε είχα στο Στρατό αλλά....σίγουρα την έβγαλες καθαρή με τέτοιο κώλο ρόδι.Για σένα ρε θα πολεμήσω κάποτε???????Στους Τούρκους θα σε δώσω αλλά και πάλι θα τρελαθείς απ΄τις οθωμανικές ψωλές.. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Ρε 'σεις περα απο την πλακα θελω να ξυρισω τον κωλο μου για λογους υγιεινης επειδη εχει τριχες και μου'πε ενας οτι μπορει να κανει καμια κυστη κοκκυγος και μετα θελει ενα μικρο χειρουργειο.Πως θα το κανω; (χωρις τη βοηθεια του gayboy και του καθε gay ετσι;!)
 

Επισκέπτης
Ναι ρε παιδιά δεν ενσωματώνουμε τον gayboy, Psycho-καριόλα και κάθε καρυδιάς καρύδι σε ένα thread παρατράγουδων στο fun section? Και οποιαδήποτε παπαριά του στυλ "όλοι είστε μαλάκες' "γαμιέμαι" "σκίσε με καράφλα" να μπαίνουν σε αυτό το thread από τους mods (έτσι για να μην υπάρχουν ξεχωριστά θέματα παπαριάς);
Ετσι τις πουστρες Η' συγκεκριμενο "thread" για πουστρακια
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Αυτο το TOPIC πρεπει να σβηστει γιατι ειναι ξεφτιλα να υπαρχει :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom