Νέα

Γαμήστε με...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gayboy27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Αγόρι gay, gay αγόρι,gayboy ή αλλιώς ελληνιστί πουστοαγόρι. Όταν γαμάμε μία γυναίκα κοιτάμε κάποια πράγματα όπως είναι το ύψος, το βάρος, η ηλικία και αν έχει κάποια φώτο χωρίς πρόσωπο ακόμα καλύτερα. Εσύ ρε πούστη δεν μας έχεις πει πως στον πούτσο είσαι!Είσαι ψηλός, αδύνατος, άτριχος και τι υπηρεσίες προσφέρεις π.χ ελεύθερο χύσιμο, 69 κλπ. Τα παίρνεις όλα στα κώλο ή τα καταπίνεις κιόλας;Σε σοκάρω;Αν θες να σε γαμήσουμε βάλε φώτο, τηλέφωνο ή MSN αλλιώς σταμάτα να το παίζεις πούστης έτσι για το χαβαλέ. Είσαι ή δεν είσαι;Θες να σε γαμήσουμε;Σε προκαλώ!MSN, φώτο, τηλέφωνο και άσε τις γενικούρες του τύπου "Θέλω να με γαμήσουνε" χωρίς να μας λες πως στον πούτσο είσαι ούτε καν τι προσφέρεις...Αλλά ξέρω πολύ καλά γιατί το κάνεις!Πρώτον γιατί δεν είσαι πούστης αλλά το παίζεις, δέυτερον θες να σπάσεις πλάκα, τρίτον είσαι μαλάκας για τους δύο πρώτους λόγούς
 

Επισκέπτης
μωρο μου ελα να σε ξεκολιασω να δεισ τι σημενει γαμηση προστυχο
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Αγόρι gay, gay αγόρι,gayboy ή αλλιώς ελληνιστί πουστοαγόρι. Όταν γαμάμε μία γυναίκα κοιτάμε κάποια πράγματα όπως είναι το ύψος, το βάρος, η ηλικία και αν έχει κάποια φώτο χωρίς πρόσωπο ακόμα καλύτερα. Εσύ ρε πούστη δεν μας έχεις πει πως στον πούτσο είσαι!Είσαι ψηλός, αδύνατος, άτριχος και τι υπηρεσίες προσφέρεις π.χ ελεύθερο χύσιμο, 69 κλπ. Τα παίρνεις όλα στα κώλο ή τα καταπίνεις κιόλας;Σε σοκάρω;Αν θες να σε γαμήσουμε βάλε φώτο, τηλέφωνο ή MSN αλλιώς σταμάτα να το παίζεις πούστης έτσι για το χαβαλέ. Είσαι ή δεν είσαι;Θες να σε γαμήσουμε;Σε προκαλώ!MSN, φώτο, τηλέφωνο και άσε τις γενικούρες του τύπου "Θέλω να με γαμήσουνε" χωρίς να μας λες πως στον πούτσο είσαι ούτε καν τι προσφέρεις...Αλλά ξέρω πολύ καλά γιατί το κάνεις!Πρώτον γιατί δεν είσαι πούστης αλλά το παίζεις, δέυτερον θες να σπάσεις πλάκα, τρίτον είσαι μαλάκας για τους δύο πρώτους λόγούς

Vanzel, ετσι! να μας πει τις υπηρεσιες του το τρελο αγορι!!!  :grin: :grin: :grin:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Γαμήστε με κι εμένα  :-*

Είμαι μόνος και η καύλα μου έχει χτυπήσει κόκκινο ! Θα σας περιμένω για ένα άγριο ξέσκισμα που όμοιο του δεν έχει γίνει.

Περιμένω ...

Υ.Γ. Παλιοπουστράκια μην με αρχίσετε στα PMs ! Στις γυναίκες του site  ::) αναφέρομαι  :grin: :grin:
 
OP
OP
G

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Υπηρεσίες:

1. Ακάποτο τέλειο τσιμπούκι
2. Δέχομαι παρέες αντρών για παρτούζωμα
3. Χύσιμο στο πρόσωπο (κι αν αξίζεις στομα!!! αν αξίζεις πάρα πολύ τα πίνω)
4. Άγριο γαμήσι με διάρκεια που καθορίζει αποκλειστικά η αντοχή σου.
5. Μsn υπάρχει το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να μου στείλεις ένα μήνυμα
    και να το ζητήσεις (όπως έχουν ήδη κάνει πολλοί)

Λεπτομέρειες και φώτος στο msn.
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Υπηρεσίες:

Λοιπόν για να συνοψίζωμε με τις υπηρεσίες του gayboy :
1. Ακάποτο τέλειο τσιμπούκι (από άλογο που την έχει και ατελείωτη)
2. Δέχομαι παρέες σκύλων για παρτούζωμα (gayboy's animal farm 1 - το dvd που θα τσακίσει στο είδος του)
3. Χύσιμο στο πρόσωπο (κι αν αξίζεις στομα!!! αν αξίζεις πάρα πολύ τα  πίνω - εντάξει τότε πήγαινε με ένα μπαμπουίνο)
4. Άγριο γαμήσι με διάρκεια που καθορίζει αποκλειστικά η αντοχή σου Αγορίνα μου μην αγχώνεσαι. Θα σου φέρω εγώ το μικρό σπίτι στο λιβάδι να στον κάνει τεράστιο (τον κώλο)
5. Μsn υπάρχει το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να μου στείλεις ένα μήνυμα
    και να το ζητήσεις (όπως δεν έχει κάνει κανείς ως τώρα αλλά θα ήθελα να έχουν κάνει πολλοί)

Λεπτομέρειε ς και φώτος στο msn. 

 

joop77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
είμαι κι εγω gay... εχέμυθα με τρέλα!
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
είμαι κι εγω gay... εχέμυθα με τρέλα!
----------------------------------------------------
A, καλά, τώρα το θέμα γαμήθηκε εντελώς. Αφού είστε όλοι gay δεν γαμιέστε ρε πουλάκια μου μεταξύ σας για να μην χρειαστεί να κλείσει το μαγαζί ; Ε ;
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
gameboy...επιτελους σου βρηκαμε τον επιβητορα των ονειρων σου!!! :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • gameboy.jpg
    gameboy.jpg
    10 KB · Εμφανίσεις: 24
OP
OP
G

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Είμαι online όποιος ενδιαφέρεται για real συνάντηση ας στείλει μήνυμα.
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Υπηρεσίες:

1. Ακάποτο τέλειο τσιμπούκι
2. Δέχομαι παρέες αντρών για παρτούζωμα
3. Χύσιμο στο πρόσωπο (κι αν αξίζεις στομα!!! αν αξίζεις πάρα πολύ τα πίνω)
4. Άγριο γαμήσι με διάρκεια που καθορίζει αποκλειστικά η αντοχή σου.
5. Μsn υπάρχει το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να μου στείλεις ένα μήνυμα
    και να το ζητήσεις (όπως έχουν ήδη κάνει πολλοί)

Λεπτομέρειες και φώτος στο msn.

Ελπίζω να μην είσαι κοπρόλαγνος, γιατί αν σου πω ότι σε έχω χεσμένο θα νομίζεις ότι στην πέφτω...
 
OP
OP
G

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα, όποιος θέλει να γαμήσει ας στείλει μήνυμα (η τρυπούλα μου είναι πολύ καυλωμένη και θέλει πούτσο)
 

TranceMedia

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
262
Like
5
Πόντοι
1
Καλα εισαι τραγικος ...Παρακαλας για να γαμηθεις η τελεια ξεφτυλα...αντε τραβα σε καμια συγγρου να κανεις πιατσα ολο και καποιος απελπισμενος θα σου τον φορεσει
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
στην τρύπα του περνάνε τρένα...χεχε :))) :)))
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom