Νέα

Γαμήστε με...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gayboy27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Φίλε όμως για πήγαινε τσέκαρε το προφίλ αυτού που έκανε τη μία "κριτική"... έχει δύο ποστ, και πρώτη και τελευταία φορά που μπήκε είναι όταν έκανε τα δύο του ποστ..
Άρα μάλλον κάποιος ψάχνει για θύματα....
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Ε, εάν δεν τον ενδιαφέρει καμία άλλη κατηγορία σε αυτό το φόρουμ καθότι gay τότε λογικό είναι να γράψει μία αγγελία και τίποτε παραπάνω.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Φίλε όμως για πήγαινε τσέκαρε το προφίλ αυτού που έκανε τη μία "κριτική"... έχει δύο ποστ, και πρώτη και τελευταία φορά που μπήκε είναι όταν έκανε τα δύο του ποστ..
¶ρα μάλλον κάποιος ψάχνει για θύματα....

παντα σωστος φιλε fk...παλιο το κολπο...τωρα ακομη αν καποιοι συναγωνιστες επιθυμουν να ικανοποιησουν τον ορεξατο φιλο μας, πλεον ξερουν το nick του, γι αυτο καλω τον Αλεξ να διακοψει το ανουσιο αυτο thread γιατι ηδη εχει συμπληρωσει 5 σελιδες και υποτιμαει πλεον τη νοημοσυνη της πλειονοτητας
 

Επισκέπτης
το κολπο αυτο ειναι γνωστο και δεν γινεται μονο εδω μεσα αλλα και σε αλλες  σελιδες!!οπως πχ σε διαφορα τσατ!!!!που μπαινουν διαφορες βιζιτες και βαζουν δυο ψευδωνυμα!ενα με το οποιο να ζηταν αντρες για να τις γαμησουν επι πληρωμη και αλλο ενα με το οποιο ψαρευουν αντρες και καλα για παρεα και κλεινουν ραντεβου και ζητανε λεφτα μετα!προσοχη μαγκες!!!
 
OP
OP
G

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας αν υπάρχει ενεργητικός άντρας και ψάχνει παρέα για απόψε ας στείλει μηνηματάκι για να κανονίσουμε
 

STYLISTAS76_

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
...μας γάμησε τελικα και δεν το καταλάβαμε!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Παιδιά όποιος λυπάτε 20 Ευρώ ας σύρει πρός τον gayboy
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Είπαμε, όπως ο Αντρέας η φτερού την έστεινε κάτω απο το παλιό μπουρδέλο της Ερμού και όλο και κάποιον έψηνε έτσι εδώ και η ηλεκτρονική του συνέχεια. Ο gayboy27 ξέρει τι κάνει. Απλά είναι θέμα κανόνων φόρουμ και πολιτικής moderators. Αυτός την ψωλιά του θα την ψαρέψει γιατί πάντα υπάρχει κόσμος κωλομπίνος.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Κάντε ban ρε παιδιά τον gay.
Μη το γαμήσετε το site.
Θέλετε να το κάνετε gay κοινότητα?
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Αναγκαιοι δεν ξέρω αλλά όχι εδώ ρε παιδιά.
Ας μπει στο chat αν θέλει για να βρει μπεο.
Διακριτικα και ωραια οχι ετσι φορα παρτιδα.
Τόση πεινα πια? Δοξα το θεο κωλομπαρονια πολλα υπαρχουν.

ΥΣΤ. Αντζελα Δημητρίου: "Δόξα το θεό είμαι άθεη"
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Από τη στιγμη που είδα στην παραλία "άντρα" με παρεό, ολοκληρώθηκα σαν άνθρωπος.....................
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
gayboy γιατι δεν γραφεσαι στι ολο πουστακια ειναι εκει μεσα!!! θα βρεις παρα πολλους διαθεσιμους πουτσους και δεν θα ξερεις που να τους βαλεις!!!!

στο λεω γιατι χωρις να ειμαι gay ολο πουστακια μου στελνουν mail ekei μεσα και εχω ξενερωσει πληρος!!!!

 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Ελα όμως που θέλει να τη βγάλει τζάμπα ο κώλος του.... :grin: :grin: :grin:

Και όχι μόνο αυτό! Προχθές/χθες που έψαχνε ο άνθρωπος για transexual, ήταν εξαφανισμένο το λαμόγιο!

Ντροπή, ασυνέπεια και πουστιά!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
εχω την τιμη να σας αποκαλυψω τον gayboy/gameboy σε δραση!!! (και για οσους δεν καταλαβατε ειναι ο αριστερος κυριος  :grin: :grin: :grin: :grin:)
 

Συνημμένα

  • she.jpg
    she.jpg
    8,6 KB · Εμφανίσεις: 13

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom