Νέα

Γαμήστε με...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gayboy27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nelson

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
74
Like
2
Πόντοι
0
Το θέμα είναι να μην βλέπει κανείς τα πράγματα μονόπλευρα. Και η αγάπη υπάρχει και ο αγοραίος έρωτας υπάρχει. Το θέμα είναι να ισορροπούμε και τα δύο. Μπορούμε να βρούμε την αγάπη, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι αρνούμστε και την "έξω" σχέση. Η επίσκεψη στην πουτάνα ή η σχέση με τη γκόμενα είναι παράγων ψυχολογικής και διαννοητικής ισορροπίας.
 

aporia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Θα μπορούσα να το συζητούσαμε εφόσον υπήρχε τέτοια διάθεση και από τις δυό πλευρές
Από τη στιγμή όμως φίλε νέλσον που με κοροιδεύουν δεν μπορώ να συνεχίσω τη συζήτηση από μεριάς μου
Καλό απόγευμα
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Θα μπορούσα να το συζητούσαμε εφόσον υπήρχε τέτοια διάθεση και από τις δυό πλευρές
Από τη στιγμή όμως φίλε νέλσον που με κοροιδεύουν δεν μπορώ να συνεχίσω τη συζήτηση από μεριάς μου
Καλό απόγευμα
Λοιπον βλεπω οτι ξερεις πραματα,ακου τι εχω να σου πω δεν υπαρχει παραδεισος μονο καλυτερη κολαση και την αγαπη θα τη βρεις αφου εχεις γυρισει ολα τα κακοφημα και βρωμικα μπουρδελα και εχεις παει με πολλες τσουλες ετσι θα την αναγνωρισεις θα την εκτιμησεις και θα την επιδιωξεις την αγαπη.Οι αναμαρτητες ψυχες δεν εχουν ελπιδα σωτηριας ολα τα μεγαλα πραματα απο τα σκατα αναδυθηκαν επειδη δεν τα αντεχαν
 

nelson

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
74
Like
2
Πόντοι
0
Θα μπορούσα να το συζητούσαμε εφόσον υπήρχε τέτοια διάθεση και από τις δυό πλευρές
Από τη στιγμή όμως φίλε νέλσον που με κοροιδεύουν δεν μπορώ να συνεχίσω τη συζήτηση από μεριάς μου
Καλό απόγευμα

Αγαπητέ βλέπω ότι είσαι πολύ λίγο καιρό στο site, αλλά έχεις καταφέρει να δημιουργήσεις περισσότερο θόρυβο από οποιονδήποτε άλλον. Έτσι δημιουργείς την εντύπωση ότι επίτηδες προβάλεις απόψεις "αιρετικές" για τα δεδομένα των περισσότερων από μας. Αυτός είναι πιστεύω ο λόγος για τον οποίο κάποιοι σε αντιμετωπίζουν κοροϊδευτικά. Σκέψου το λίγο και από αυτή την πλευρά.
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά σεβαστήτε το θρεντ που με τόσο κόπο και τόσα ποστ δημιούργησε ο γκει μποϋ. Μην του το χαλάμε του ανθώπου, μιλόντας για άσχετα θέματα.  :grin:
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Καταλήγοντας .... το γαμήσι γαμήσι και η αγάπη αγάπη .... συνυπάρχουν και τα 2 και μπορείς να απολαμβάνεις απο τη μια την αμόλυντη αθωα υπερβατική και αιώνεια αγάπη προς ενα πλάσμα που σε εμπνέει και σε γεμίζει με ότι ομορφότερο υπάρχει στο σύμπαν, και απο την άλλη να ξεκολιάζεις χωρίς οίκτο κάθε πουτανάκι ξέκολο μουνίτσα και καβλοθήλυκο εμφανίζεται μπροστά σου και  σε καβλώνει ...
Το ένα δεν αναιρεί το άλλο .....
Ολα τα υπόλοιπα είναι απλές μπουρδολογίες και αμπελοφιλοσοφίες μη ανοιχτόμυαλων ανθρώπων .
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Χαίρομαι για κάτι και μόνο
Οτι αν κάποιος διαβάσει όλα τα ποστ που έγραψα θα δει ότι ουδέποτε επιτέθηκα σε κάποιον για να τον δουλέψω να γελάσω να σπάσω πλάκα επειδή διαφωνώ με την Χ άποψή του
Αν επειδή το 2007 ένας νέος άνθρωπος θέλει να πιστεύει στην αγάπη θεωρείτε  όλα αυτά που μου σούρνετε , τότε αλήθεια ποιός είναι πιο ευτυχισμένος αυτός που πιστεύει στην αγάπη ή αυτός που δεν πιστεύει ?
Τουλάχιστον όταν πιστεύεις στην αγάπη την ψάχνεις και μπορεί να τη βρεις αν υπάρχει μια πιθανότητα να υπάρχει
Αν όμως δεν πιστεύεις και δεν την ψάχνεις , αυτή τη μια τη μικρή την απειροελάχιστη ακόμα ίσως πιθανότητα την χάνεις
Και εγώ δεν είμαι διατεθειμένος να παραδώσω τα όπλα τόσο εύκολα
Εμπρός λοιπόν δουλέψτε με αν αυτό σας κάνει να νιώθετε πιο "άντρες" πιο "τυχεροί" πιο "έξυπνοι" ή ότι άλλο
Ακόμα και αυτά τα επίθετα που σας είπα μόλις δεν έχουν ουδεμία σχέση με τις δικές σας ( όχι όλων το ξαναλέω ) κοροιδίες
Να μάθετε κάποιοι να συνυπάρχετε στη κοινωνία και με ανθρώπους που διαφωνείτε

..με τους παπαροκαδες υπαρχει καμια σχεση....????
 
OP
OP
G

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Λοιπόν επειδή βλέπω ότι το θέμα μου έχει πάρει μεγάλες διαστάσεις θα ήθελα να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα. Ναι είμαι γκέι έχω σχέση με άντρα εδώ και 4 χρόνια. Τα πρώτα τρία χρόνια του ήμουν απόλυτα πιστός ενώ αυτός όχι. Έμαθα μαζί του να αγαπάω αλλά και να πονάω με το να τον μοιράζομαι. Το να χωρίσω μου ήταν δύσκολο για προσωπικούς λόγους. Στον τρίτο χρόνο ξεκίνησα να τον πληρώνω με το ίδιο νόμισμα. Πίστευα πως θα με βοηθήσει να ξεπεράσω την απιστία του. Πράγμα και το οποίο δεν συνέβη. Πλέον έχουμε ανοίξει μία επιχείρηση μαζί και μένουμε μαζί τυπικά. Το συναίσθημα έχει χαθεί κι έχει μείνει η συνήθεια. Η συνήθεια του να είμαστε μαζί και η συνήθεια του να έχουμε παράλληλες <<εξωσχολικές>> επαφές. Ο λόγος που κινήθηκα σε αυτό το site για γνωριμίες ήταν ότι μου αρέσουν οι ΑΝΤΡΕΣ δεν την βρίσκω με gay. Κατά καιρούς έχω διαβάσει πολλά για εμένα για το ήθος μου και για τον αν είμαι gay. Ποτέ δεν προσπάθησα να υποβιβάσω κανέναν ούτε να προσβάλλω. Τώρα αν το ήθος κρίνεται με το αν μου αρέσει να πηδιέμαι τότε ναι είμαι ανήθικος.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λοιπόν επειδή βλέπω ότι το θέμα μου έχει πάρει μεγάλες διαστάσεις θα ήθελα να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα. Ναι είμαι γκέι έχω σχέση με άντρα εδώ και 4 χρόνια. Τα πρώτα τρία χρόνια του ήμουν απόλυτα πιστός ενώ αυτός όχι. Έμαθα μαζί του να αγαπάω αλλά και να πονάω με το να τον μοιράζομαι. Το να χωρίσω μου ήταν δύσκολο για προσωπικούς λόγους. Στον τρίτο χρόνο ξεκίνησα να τον πληρώνω με το ίδιο νόμισμα. Πίστευα πως θα με βοηθήσει να ξεπεράσω την απιστία του. Πράγμα και το οποίο δεν συνέβη. Πλέον έχουμε ανοίξει μία επιχείρηση μαζί και μένουμε μαζί τυπικά. Το συναίσθημα έχει χαθεί κι έχει μείνει η συνήθεια. Η συνήθεια του να είμαστε μαζί και η συνήθεια του να έχουμε παράλληλες <<εξωσχολικές>> επαφές. Ο λόγος που κινήθηκα σε αυτό το site για γνωριμίες ήταν ότι μου αρέσουν οι ΑΝΤΡΕΣ δεν την βρίσκω με gay. Κατά καιρούς έχω διαβάσει πολλά για εμένα για το ήθος μου και για τον αν είμαι gay. Ποτέ δεν προσπάθησα να υποβιβάσω κανέναν ούτε να προσβάλλω. Τώρα αν το ήθος κρίνεται με το αν μου αρέσει να πηδιέμαι τότε ναι είμαι ανήθικος.

τί επιχειρηση αν επιτρεπεται?
 

chrysargos_666

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Προσωπικά θεωρώ υγιές να υπάρχουν γκέι στην κοινωνία. Να εκφράζει ο καθένας οποιαδήποτε σεξουαλική όρεξη - εφόσον δεν βλάπτει τους γύρω και δεν παρανομεί. Ωστόσο σαν επιθυμία, την αντρική ομοφυλοφυλία τη βλέπω πολύ κακόγουστη. Δεν μου αρέσει το αντρικό σώμα για σεξ κλπ. Εμένα δεν μ' αρέσει, γενικά όμως ας υπάρχουν τα παιδιά. Δεν ενοχλούν σαν υπάρξεις και δεν αφορά την Πολιτεία το κρεββάτι του καθενός.  CHRYSARGOS IS BACK
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
aporia aporia εισαι δω?
οξω μωρη gayboy27 εδω ολοι ειμαστε αντρακια δε γουσταρουμε τα πουλακια μονο τα μουνακια!
 

Επισκέπτης
ΕΙΜΑΙ 28 ΚΑΤ ΨΑΧΝΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ
 

chrysargos_is_satan

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ΕΙΜΑΙ 28 ΚΑΤ ΨΑΧΝΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ
Eδώ πάντως φιλαράκο κυριαρχούν οι άντρες-μέλη. Επίσης μια συμβουλή: μη δείχνεις ποτέ στις γυναίκες ότι τις λιγουρεύσαι τόσο χύμα. Η γυναίκα γενικά απεχθάνεται τον άντρα που μέσα από τι στόμα του μιλάει ο πούτσος του. Μόνο οι γκέι άντρες κάνουν σαν λυσσασμένοι συχνά για πούτσο ή κάποιες σπάνιες μητρομανείς γυναίκες (σχεδόν ανύπαρκτες) ή πατσαβούρες με μουστάκια και τρίχες ή θεόχοντρες, που είναι κατά βάθος εντελώς απογοητευμένες ή κωλόγριες που δεν τις γαμά ο άντρας τους και ψάχνουν την επιβεβαίωση. Δεν είναι τυχαίο ότι στα chat, σύντροφο ψάχνει μια δυναμική πλειοψηφία από άντρες στρέιτ και άντρες γκέι. Η γυναίκα συνήθως ρεγουλάρει τη φάση, μπορεί να εκμηδενίσει τις καύλες της μόνο με μια λάθος ματιά που θα της ρίξεις. Έχουν μια επιλεκτικότητα που δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την εμφάνιση, αλλά με το ύφος προσέγγισης του άντρα. Δεν είναι σαν εμάς, είναι ξεκάθαρο. Οπότε καλύτερα μη τους μιλάς και μη ζητάς απ' αυτές σαν να είναι κι αυτές άντρες. Αν δεν μ' ακούσεις θα μείνεις μπακούρι και μόνο η Φυλής κλπ ή κάποια πουστράκια που συχνάζουν στην Ομόνοια, θα ξεφουσκώνουν την πείνα σου. Φιλικά - ΧΡΥΣΑΡΓΟΣ
 
OP
OP
G

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας αγόρια μου, ξέρω ότι σας έλειψα αλλά έλειπα εξωτερικό. Γύρισα ανανεωμένος με διάθεση να εκπληρώσω κάθε ερωτική σας φαντασίωση. Φιλικά gayboy27
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Οξω μωρή παλιολούγκρα :hammer: :hammer: :hammer: :uzi: :uzi: :uzi: :cussing: :cussing: :cussing:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Τι ειναι παλι τουτο ωρε??οξωωωωω
Έχεις χάσει επεισόδια φίλε.Αυτός είναι μία πούστρα απ΄τ ʼλγέρι που κάνει πίπες στον καμηλιέρη.Ρε ουουοουουουουυουουυουουστ!!!!!
gayparade204dy9.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom