Νέα

Γαμήστε με...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gayboy27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Όσο γελάμε εμείς με τον Gayboy, άλλο τόσο θα γελάει και αυτός μαζί μας βλέποντας το mailbox του να γεμίζει κάθε μέρα με δεκάδες PMs.

Νομίζετε οτι τσάμπα κάθεται εδώ μέσα ? Δεν έχει βρεί αυτό που θέλει ???
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Είναι τυχαίο ότι ο γκέουλας έλειπε στο εξωτερικό και γύρισε, ακριβώς όπως ο ντουρασελ;
 

Saltadoros2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Πριγκήπισσα, 26 Αυγούστου 2007, φόρα το κιτρινο-πράσινο συνολάκι σου με τα φτερά και τα πούπουλα, και κατηφόρισε προς Πειραιά μεριά, στου Πασσά το λιμάνι. Έχει έναρξη πρωταθλήματος super league, και θα σε περιποιηθούμε με στοργή και αγάπη !
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
τσίμπα ένα αρχίδι gayboy
warnwarn.gif
 [color=green[/URL]]
λιγο πιο κόσμια, τα εχουμε ξαναπει..[/color]
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
οκ μίστερ pap οκ
το σχόλιον νοτιστ, και σβήσε μου τη μη κόσμια δήλωση μου.
αλλά μη μου βγάλεις το warned sign.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
εγω δε θα μπορουσα να γαμησω gay σιχαινομαι,οπως και τα trans που αναφερθηκε στο αλλο thread,να τον γα....γα στο ξυλο ,με χαρα να τον γα...μησω κανονικα οχι!
 
OP
OP
G

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Ανυπομονώ να περάσω νέες καυτές νύχτες με βαρβάτους άντρες, όσοι γουστάρετε σας περιμένω.
:-)
 

guz4you

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ελεος ρε...
ακούς εκεί "γαμήστε με"
ήμαρτον ρε σεις...
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Ατυχισες κουκλα μου μολις βρηκα το τηλ. του Μισελ αλλιως ετοιμος ημουνα...να παω για  :cum:...υπνο.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδια, λιγο πολιτισμενοι να ειμαστε. Οκ, ούτε εγώ είμαι gay, αλλα αν δεν συμβφωνούμε ή δεν γουστάρουμε κάποιον, δεν χρειάζεται να τον βρίζουμε ή να λέμε ότι "θα τον έσπαγα στο ξύλο" κλπκλπ. Αυτές είναι νοοτροπίες που ίσως είχαν οι παππούδες μας. Ας μην του απαντάμε καλύτερα, από το να δείχνουμε την αντρίλα μας με τέτοιο τρόπο.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ρε παιδια, λιγο πολιτισμενοι να ειμαστε. Οκ, ούτε εγώ είμαι gay, αλλα αν δεν συμβφωνούμε ή δεν γουστάρουμε κάποιον, δεν χρειάζεται να τον βρίζουμε ή να λέμε ότι "θα τον έσπαγα στο ξύλο" κλπκλπ. Αυτές είναι νοοτροπίες που ίσως είχαν οι παππούδες μας. Ας μην του απαντάμε καλύτερα, από το να δείχνουμε την αντρίλα μας με τέτοιο τρόπο.

Από το πληκτρολόγιό μου το πήρες!!
Ας το αφήσουμε βρε παιδιά το θέμα;)
Τόοσα άλλα υπάρχουν!!
 

arod

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
και ολα αυτα ξεκινησαν επειδη πριν απο ενα χρονο μια πισωκουνα ηθελε σμπρωξιμο.......?????? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

περιεργα τα πραγματα
 
OP
OP
G

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα αποφάσισα να κανονίσω ένα ομαδικό με άτομα απο το bourdela.com όσοι ενδιαφέρεστε στείλτε μου τηλέφωνο με περιγραφή σας ή msn.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Καλημέρα αποφάσισα να κανονίσω ένα ομαδικό με άτομα απο το bourdela.com όσοι ενδιαφέρεστε στείλτε μου τηλέφωνο με περιγραφή σας ή msn.
Να σου στείλω μια καραβιά Ναυτάρες να σε πάρουν νουμεράδα και μετά να σε πετάξουν και στη θάλασσα?
[move]ΟΞΩ ΡΕ!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:[/move]
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.031
Πόντοι
12.056
Φερε και αμμο θαλασσης για λιπαντικο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Καλημέρα αποφάσισα να κανονίσω ένα ομαδικό με άτομα απο το bourdela.com όσοι ενδιαφέρεστε στείλτε μου τηλέφωνο με περιγραφή σας ή msn.

  Εχω μια αλλη προταση. Πηγαινε σημερα στο Π.Αρεως και αρχισε να φωναζεις ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΕΝΩΜΕΝΟ ΔΥΝΑΤΟ!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom