Νέα

Γάμα την υπαλλήλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
Το φαινόμενο είναι πιο συχνό σε πολύ πιο μικρές επιχειρήσεις π.χ.ιατρεια με τον γιατρό και την γραμματέα / νοσοκόμα του.
Κάποιοι γιατροί έχουν κάτι κουκλια ιδιαίτερες
Η πηδανε η θα, αγιασουν οι τυποι ?
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.050
Πόντοι
456
Ε ρε φίλε εντάξει....νομίζουν μερικοί ότι επειδή προσλαμβάνουν μια υπάλληλο προσλαμβάνουν μαζί και ιδιωτική πουτάνα!Και μετά βαράνε το κεφάλι τους στον τοίχο με τις μαλακίες που κάνουν.
Ιδιωτικη και πουτανα δεν γινεται. Η σωστη πουτανα ειναι δημοσια.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Οποιος παιζει μπαλιτσα με γυναικες υπαλληλους του και το λεει και φορα παρτιδα ειτε ειναι τεραστιος ψευτης και πρεπει να του στειλει λιαν συντομως δυο τρια γκιφακια ο ΙΑΚΩΒΟΣ,ειτε ειναι τεραστιος ψευτης και κατεστραμενος τριμαλαξ απο κουνια!Ο ΣΙΓΟΥΡΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ!
Γιατι?
Εχεις κανα επιχειρημα ή απλα βριζεις για να εκτονωθεις απο την δυσκολη εβδομαδα που ειχες?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.365
Κριτικές
62
Like
45.023
Πόντοι
9.297
Ιδιωτικη και πουτανα δεν γινεται. Η σωστη πουτανα ειναι δημοσια.
Οι επαγγελματίες πουτανες είναι δημόσιες....οι ερασιτέχνες είναι ιδιωτικές.
Αργυροτοξος.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Eαν δεν της κολλάει ένσημα σίγουρα την γαμάει.........:cool2:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.365
Κριτικές
62
Like
45.023
Πόντοι
9.297

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Γιατί να μην τα κάνει και τα δύο και να ανεβαίνει έτσι ακόμα πιο πολύ στα μάτια της υπαλλήλου του;
Αλλό έγραψα άλλο κατάλαβες, δεν πειράζει.
Εννοώ ΄ότι σαν εργοδότης εάν δεν κολλάει ένσημα στον υπάλληλο του έτσι και αλλιώς τον γαμάει. :hi:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.921
Κριτικές
2
Like
21.106
Πόντοι
6.236
Σοβαρός επιχειρηματίας δεν μπλέκει προσωπικά με επαγγελματικά και έχει το κεφάλι του ήσυχο. Η εξουσία είναι αφροδισιακή για τη γυναίκα αλλά μεγάλο το ρίσκο να λασκάρει καμιά βίδα και να δημιουργηθούν προβλήματα. Τόσα άλλα πιπινάκια κυκλοφορούν εκεί έξω.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Επειδή τυχαίνω να είμαι εργοδότης αρκετών κοριτσιών στο μαγαζί (11 τον αριθμο) θα ήθελα να σας πω ότι όποιος κανει τα παραπάνω στις εργαζόμενες σε βάθος χρόνου δεν θα περνάει ούτε μύγα όταν θα ζητάει υπάλληλο.Όλα αυτά μαθαίνονται στην πιάτσα και μόνο κακό κάνουν στην επιχείρηση.Και μην ακούτε μαλακίες.Ελάχιστες γαμιούνται με τα αφεντικά.Τα περισσότερα είναι σάλια που τα λένε οι ίδιοι!Φιλικά πάντα?
Επειδή δεν τις γαμας εσύ δεν σημαίνει ότι δεν τις γαμάνε αλλά αφεντικά τυπε?οι γκόμενές το δίνουν εύκολα στον boss άνοιξε τα μάτια σου
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Εμένα πρόχειρα στο μυαλό μου έρχονται πολλές δουλειές που τα αφεντικό γαμαει την υπάλληλο.. Καταρχάς καφετέριες, μπαρ είναι νόμος,ότι το αφεντικό γαμαει τη σερβιτόρα,οι πιο πολλές σερβιτόρες το δίνουν.. Επίσης σε ιατρεία δικηγορικό γραφεία λογιστικά ασφαλιστικά η γραμματέας κάνει σχέση με το αφεντικό της..
 
  • Like
Αντιδράσεις: sodoff

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Γιατι?
Εχεις κανα επιχειρημα ή απλα βριζεις για να εκτονωθεις απο την δυσκολη εβδομαδα που ειχες?
Ποιον έβρισα?τη γνώμη μου είπα εμπειρικά...τριάντα χρόνια μαγαζιά έχω....έναν να μπλέκει σεξουαλικά με υπάλληλο στο μαγαζί του και να προκοβει δεν θυμάμαι...και βέβαια δεν εννοώ ανθρώπους που έγιναν ζευγάρια επειδή γνωρίστηκαν στην δουλεια...μιλάω για αφεντικό χωστή σε ότι αναπνέει ...πάντα τα πράγματα γινόταν μπουρδελο αργά η γρήγορα...
 

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.224
Πόντοι
1.336
Επειδή δεν τις γαμας εσύ δεν σημαίνει ότι δεν τις γαμάνε αλλά αφεντικά τυπε?οι γκόμενές το δίνουν εύκολα στον boss άνοιξε τα μάτια σου
Έχεις σχετική εμπειρία τύπε?
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Επειδή δεν τις γαμας εσύ δεν σημαίνει ότι δεν τις γαμάνε αλλά αφεντικά τυπε?οι γκόμενές το δίνουν εύκολα στον boss άνοιξε τα μάτια σου
Τυπε κουλαρε... και εγώ βλέπω πολλές τσόντες, αλλά δεν είναι έτσι στην πραγματικότητα.. Θα είχαν γίνει πλούσιοι οι δικηγόροι αν είναι έτσι όπως τα λες.. Ο εκβιασμός θα πήγαινε σύννεφο..
 

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.224
Πόντοι
1.336
Τυπε κουλαρε... και εγώ βλέπω πολλές τσόντες, αλλά δεν είναι έτσι στην πραγματικότητα.. Θα είχαν γίνει πλούσιοι οι δικηγόροι αν είναι έτσι όπως τα λες.. Ο εκβιασμός θα πήγαινε σύννεφο..
Δυστυχώς φίλε μου οι τσόντες προκαλούν σύγχυση σε πολλούς.Δεν μπορούν να ξεχωρίσουν την τσόντα απο την πραγματικότητα.Μέγιστο πρόβλημα στις μέρες μας!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Δυστυχώς φίλε μου οι τσόντες προκαλούν σύγχυση σε πολλούς.Δεν μπορούν να ξεχωρίσουν την τσόντα απο την καθημερινότητα.Μέγιστο πρόβλημα στις μέρες μας!
Οι τσόντες ειναι για να την παίζουμε όμως... Όχι για να ζούμε την ιστορία τους..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.365
Κριτικές
62
Like
45.023
Πόντοι
9.297
Συμπαντικός νόμος:
"Η τσουτσού δεν μπερδεύεται με τα της εργασίας".
Αν ήταν έτσι οι γιατροί δεν θα έμπλεξαν με νοσοκόμες ,οι αστυνομικοί με αστυνομικές (ιδίως σε υπηρεσίες όπου κυρίως είναι νέοι όπως π χ.ΔΙΑΣ).κ ο κ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom