Νέα

Γάμα την υπαλλήλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.224
Πόντοι
1.336
Το φαινόμενο είναι πιο συχνό σε πολύ πιο μικρές επιχειρήσεις π.χ.ιατρεια με τον γιατρό και την γραμματέα / νοσοκόμα του.
Το φαινόμενο είναι πιο συχνό στο μυαλό αυτων που τα λένε.Αν μερικοί έχει τύχει να έχουν γαμήσει μια υπάλληλο δεν πάει να πει ότι συμβαίνει συχνά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.365
Κριτικές
62
Like
45.023
Πόντοι
9.297
Το φαινόμενο είναι πιο συχνό στο μυαλό αυτων που τα λένε.Αν μερικοί έχει τύχει να έχουν γαμήσει μια υπάλληλο δεν πάει να πει ότι συμβαίνει συχνά.
Στο τέλος την παντρεύονται κιόλας.....όλοι χαρούμενοι!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Εχοντας διαφορες μικροεπιχειρησεις πριν φυγω οριστικα απο την ελλαδα, μπορω να πω πως εφαγα πολυκαλα απο γυναικες υπαλληλους σε χαζοδουλειες ,οχι τιποτα το σοβαρο κ υπευθυνο.
Ηδονιζονταν να γαμιουντε με το αφεντικο
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
συμβαίνει αλλά όποιος κάνει είναι ΜΑΛΑΚΑΣ

τέτοιες καταστάσεις έχουν καταστροφικό αποτέλεσμα σε μια σοβαρή επιχείρηση

εκτός και ο τύπος που το κάνει είναι ούτως ή άλλως τελειωμένος.

θες να γαμήσεις φιλαράκο ? πήγαινε πιο πέρα και δείξε πόσο μάγκας είσαι...ή πόσο περνάει η μπογιά σου

εγώ προσωπικά με υπαλλήλους μου, βρέθηκα πολλές φορές σε θέση βολής αλλά έκανα πίσω...και πήγαινα παραπέρα.

άποψή μου
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Εχοντας διαφορες μικροεπιχειρησεις πριν φυγω οριστικα απο την ελλαδα, μπορω να πω πως εφαγα πολυκαλα απο γυναικες υπαλληλους σε χαζοδουλειες ,οχι τιποτα το σοβαρο κ υπευθυνο.
Ηδονιζονταν να γαμιουντε με το αφεντικο
Τέτοιες υπαλλήλους θέλω σεξουλιαρες...
Που θα βρούμε;;
Αν και αφεντικό δεν ήμουν και δεν θα είμαι πότε μάλλον...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.365
Κριτικές
62
Like
45.023
Πόντοι
9.297
Εχοντας διαφορες μικροεπιχειρησεις πριν φυγω οριστικα απο την ελλαδα, μπορω να πω πως εφαγα πολυκαλα απο γυναικες υπαλληλους σε χαζοδουλειες ,οχι τιποτα το σοβαρο κ υπευθυνο.
Ηδονιζονταν να γαμιουντε με το αφεντικο
Θα σου κάθονταν αν δεν ήσουν το αφεντικό τους;Χωρίς παρεξήγηση αλλά πολύ δύσκολα γιατί ως αφεντικό βγάζεις και μια εξουσία...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Θα σου κάθονταν αν δεν ήσουν το αφεντικό τους;Χωρίς παρεξήγηση αλλά πολύ δύσκολα γιατί ως αφεντικό βγάζεις και μια εξουσία...
Ισως ναι, ισως οχι.
Πιστευω πως παλι θα καταφερνα 6 στις 10.

Αλλιως ειναι ομως να κυνηγας την αλλη κ αλλιως να ερχεται μονη της στο μαντρί (δουλεια)
Εκει ειχα ολο το χρονο , να μιλησω να δω αντιδρασεις, να προτεινω ταβερνακι ως εξτρα ανταμοιβή για την δυσκολη εργατοημερα.

Αυτο το βλεπω κ σημερα εδω στην γερμανια σε ελληνικες επιχειρησεις, γυραδικα, μικρα ξενοδοχεια, εστιατορια κτλ. Ερχεται η αλλη κ τα φτιαχνει με τον εργενη αφεντικο σε χρονο dt.

Ενταξει κατι παρτσακλά ηταν. Μια αρραβωνιασμενη, σοβαρη κοπελα δεν την ενόχλησα ποτέ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.030
Κριτικές
23
Like
7.637
Πόντοι
3.346
Θειος μου πριν χρονια χρειαζοταν υπαλληλο στο γραφειο..και λεει στην θεια μ θα βαλω αγγελια για να βρω μια κοπελα.
Ξερετε τι εκανε η θεια μ.. πηγε αυτη να δουλεψει στο γραφειο.. ?
Αν και δεν ειναι εμφανισημος πολυ ο θειος..σου λεει θα ειναι ολη μερα μαζι με καμια πιτσιρικα θα του κατσει με το καιρο.
Ε απο τοτε ειναι μαζι στην δουλεια και ποτε δεν πηρε υπαλληλο.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Θειος μου πριν χρονια χρειαζοταν υπαλληλο στο γραφειο..και λεει στην θεια μ θα βαλω αγγελια για να βρω μια κοπελα.
Ξερετε τι εκανε η θεια μ.. πηγε αυτη να δουλεψει στο γραφειο.. ?
Αν και δεν ειναι εμφανισημος πολυ ο θειος..σου λεει θα ειναι ολη μερα μαζι με καμια πιτσιρικα θα του κατσει με το καιρο.
Ε απο τοτε ειναι μαζι στην δουλεια και ποτε δεν πηρε υπαλληλο.
Ωραίος!!! Κι από τότε σκοτώνονται όλη μέρα με τη θεία αφού δουλεύουν μαζί ???Στο μεταξύ ο θείος στριμώχνει τη θεία στο μαγαζί και αυτός πηγαίνει για "εξωτερικές δουλειές" ???
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.365
Κριτικές
62
Like
45.023
Πόντοι
9.297
Θειος μου πριν χρονια χρειαζοταν υπαλληλο στο γραφειο..και λεει στην θεια μ θα βαλω αγγελια για να βρω μια κοπελα.
Ξερετε τι εκανε η θεια μ.. πηγε αυτη να δουλεψει στο γραφειο.. ?
Αν και δεν ειναι εμφανισημος πολυ ο θειος..σου λεει θα ειναι ολη μερα μαζι με καμια πιτσιρικα θα του κατσει με το καιρο.
Ε απο τοτε ειναι μαζι στην δουλεια και ποτε δεν πηρε υπαλληλο.
Καλά ξηγηθηκε η θεία....αλλιώς δεν θα περνούσε από την Καμάρα....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Η αντίδραση της γυνακείας λίμπιντο απέναντι στην εξουσία είναι ασύλληπτη.
Το τι γίνεται "εκεί κάτω" όταν δει η γυναίκα άντρα με εξουσία επάνω της, κύρος, επιφάνεια, κλπ δεν περιγράφεται...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.365
Κριτικές
62
Like
45.023
Πόντοι
9.297
Η αντίδραση της γυνακείας λίμπιντο απέναντι στην εξουσία είναι ασύλληπτη.
Το τι γίνεται "εκεί κάτω" όταν δει η γυναίκα άντρα με εξουσία επάνω της, κύρος, επιφάνεια, κλπ δεν περιγράφεται...
Για αυτό και σαλιαριζουν οι νοσοκόμες με γιατρούς....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.365
Κριτικές
62
Like
45.023
Πόντοι
9.297
Κατ'εξαιρεσιν να γίνει φάση με τραυματιοφορεα και νοσοκόμα...ο κανόνας είναι να κάτσουν σε γιατρούς.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.279
Πόντοι
3.506
συμβαίνει αλλά όποιος κάνει είναι ΜΑΛΑΚΑΣ

τέτοιες καταστάσεις έχουν καταστροφικό αποτέλεσμα σε μια σοβαρή επιχείρηση

εκτός και ο τύπος που το κάνει είναι ούτως ή άλλως τελειωμένος.

θες να γαμήσεις φιλαράκο ? πήγαινε πιο πέρα και δείξε πόσο μάγκας είσαι...ή πόσο περνάει η μπογιά σου

εγώ προσωπικά με υπαλλήλους μου, βρέθηκα πολλές φορές σε θέση βολής αλλά έκανα πίσω...και πήγαινα παραπέρα.

άποψή μου
Ενας συνταξιούχους επιχειρηματίας μου είπε ''εκεί που βγάζεις το ψωμί σου δεν θα βάζεις το πουλί σου''
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Οποιος παιζει μπαλιτσα με γυναικες υπαλληλους του και το λεει και φορα παρτιδα ειτε ειναι τεραστιος ψευτης και πρεπει να του στειλει λιαν συντομως δυο τρια γκιφακια ο ΙΑΚΩΒΟΣ,ειτε ειναι τεραστιος ψευτης και κατεστραμενος τριμαλαξ απο κουνια!Ο ΣΙΓΟΥΡΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom